Aalto University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tere Aalto Ülikool

Ole Game Changer. Kas soovite luua midagi unikaalset? Muutke ühiskonnas, arendada uusi uuendusi - või täiesti uue tööstusharu?

Juures Aalto ÜlikoolUsume uudishimu ja soovitame meie õpilastel uurida tundmatu ja teha asju täiesti uuel viisil. Pakume kõrgeimal tasemel hariduse äri, kunsti ja disaini, arhitektuuri ja tehnoloogia Soomes.

Vabadus valida

Aalto Ülikool kraadi sa lähed edukat karjääri. Helsingis ja külgneva Otaniemi ülikoolilinnaku, magistri- ja doktoriõppesse juhtida andekaid teadlasi üle kogu maailma. Õpilased saavad kopsakaid allahindlusi transpordi, majutuse ja söögi. Välja arvatud ühisprogrammide, Aalto Ülikool maksud ei õppemaks.

Aalto University School of Business on esimene ärikool Põhjamaades on saanud kõigi kolme siltide silmapaistvaid maailma juhtiv ärikool akrediteerimise asutused: AACSB, Amba ja EQUIS. See Triple Crown staatus on au toimus vaid mõne ärikoolides kogu maailmas.

Vabadus teha

Alates aasta algusest õpinguid saad osaleda huvitavaid projekte ja lihvida oma praktilisi oskusi. Õitsevad startup stseeni ja algatustega, nagu Aalto Design Factory aidata meie õpilastel luua tõelist ettevõtetele välja oma unistusi ja ideid. Eestkoste mitu eristada teadlased, võite sisestada valdkonda teadus- ja püüdma parim. Liikumisvabaduse Aalto Ülikool on pikaajaline partnerlus üle 400 ülikoolides üle maailma. Näiteks, School of Business on vahetusprogramme mõned parimad ärikoolides maailmas. Rahvusvaheline doktoriõppe ja järeldoktorite teadlaste, õpetajate ja suvekoolide on tunnistuseks meie võimalusi.

Aalto University koolid

  • School of Arts, Design and Architecture
  • School of Business
  • School of Chemical Technology
  • School of Electrical Engineering
  • School of Engineering
  • School of Science

Õppemaks

Õppemaksu bakalaureuse- ja magistriõppe programmid õpetatakse inglise keeles alates 1. augustist 2017. aastal või hiljem läbi kord aastas tasu mitte-EL / EMP kodanikele. Programmid õpetatakse soome või rootsi tasuta kõigile õpilastele.

Õppemaksu ulatuvad 12 000 eurot 15 000 eurot õppeaastas sõltuvalt programmist:

  • 12 000 eurot õppeaastas International Business BScBA programm;
  • 15 000 eurot õppeaastas õppimiseks võimalusi viib magistrikraadi.

Rahvusvaheline ühiskraad programmid on oma õppemaksu ja stipendiumikavad. Täpsema info saamiseks külastage programmide veebilehel: http://www.aalto.fi/en/studies/education/international_double_degree_programmes/

Stipendiumid

On mitmeid viise, kuidas rahastada oma õpinguid Aalto Ülikool. Tuleviku mitte-EL / EEA õpilased kohaldatakse Aalto ülikooli bakalaureuse- ja magistriõppes samuti Nordic Master programmid on õigus taotleda stipendiumid alates Aalto ülikooli stipendiumi programmi. Teatud rahvusvaheline ühiskraad programmid on oma õppemaksu ja stipendiumikavad. On ka mõned võimalustest taotleda stipendiumi väljaspool Aalto Ülikool.

Aalto University stipendiumiprogramm

Aalto Ülikooli stipendium programmi eesmärk tunnustada andekaid mitte-EL / EEA õpilased üle kogu maailma, andes akadeemilist. Stipendiumid võib katta 50% või 100% ulatuses õppemaksu. Arv stipendiumid on piiratud ja sõltub eelarve kättesaadavaks programmi.

Aalto University on ka hoone stiimul stipendiumi süsteem, milles täiendavat loobumist autasustatakse üliõpilastele, kes on teinud suuri edusamme oma õpinguid.

Taotlejad taotleda stipendiume samal ajal nad taotlevad oma eelistatud uuring valikuid sama taotlusvormi. Stipendiumi otsus on antud koos vastuvõtu otsuse. Otsused Stipendiumi on valmistatud põhjal akadeemilise põhjendatuse õpilased valitud õppida programme.

Praegu Aalto ülikooli ei paku mingit stipendiumi katmiseks elukallidus Soomes. Õpilasi oodatakse, et katta kõik elamiskulud (app. 800 eurot kuus) ja teised uuringus seotud kulud enda rahalisi vahendeid. Stipendiumi saajad peavad siiski olema võimalik rahastada oma elamiskulud, kui ühe nõuetele Immigratsiooniameti. Õpilased, kes valiti kohaldamise perioodil 2016 kuni inglise õpetas bakalaureuse või magistrikraadi programmid ei pea maksma õppemaksu ja ei saa taotleda stipendiume.

Kindlasti jälgida meid Snapchat!

Asukohad

Espoos

Aalto University

Address
Otakaari 1 B
02150 Espoos, Soome
Telefon
+358 9 47001

Helsingi

Address
Helsingi, Soome

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud

Programmid

MA
MSc