Loe ametlikku kirjeldust

Ülikool on suur süda!

Centria University of Applied Sciences on multidistsiplinaarne, dünaamiline ja rahvusvaheline kõrgkool. Oleme uhked, pakkudes üliõpilastele ja töötajatele keskkond, mis on uuenduslikud, hooliv ja multikultuurne.

Asub Lääne-Soome, Centria on kolm ülikoolilinnakud - Kokkola, Pietarsaari ja Ylivieska - asub Pohjanmaa tavaline. Iga linn pakub ainulaadset keskkonda, kus on palju tegevust ja kaunis keskkonnas.

CENTRIA on noor kõrgkooli, ligi 3000 ja 250 töötajat, pakume õppijakeskseid õpetamise keskendudes praktilisi kogemusi. CENTRIA pakub kraadi programmid viis erinevate õppevaldkondade ja kokku 20 kraadi programmid. Meie haridus on:

Tehnoloogia-, side-ja transpordivahendid Sotsiaalteadused, äri ja halduse Sotsiaalteenuste, tervishoiu-ja spordiminister KULTUUR Humanitaar-ja hariduskomisjon

Üle 500 välisüliõpilased, nii kraadi orienteeruma ja vahetusõpilastele, rahvusvahelistumine on üks meie põhiväärtusi. Üle kümne protsendi meie kraadi taotlev õpilased on rahvusvaheliste üliõpilaste pärit üle 40 erinevas riigis. Samuti saavad umbes sada vahetusüliõpilased igal aastal meie partner ülikoolid üle kogu maailma.

Koolitab, uuringud ja arendab

CENTRIA on tugev keskendumine ettevõtlust ja suurepärast ühendust kohaliku töö-elu, see annab suurepärase aluse ühendades teoreetilised teadmised professionaalsete oskuste mõtestatult. Oleme rahvusvahelise University of Applied Sciences, mis soodustab innovatsiooni ja ettevõtlust.

CENTRIA R & D koostööd ettevõtete ja organisatsioonide tõsta oma konkurentsivõimet. Meie eesmärgiks on aidata meie kliendile uute toodete, äriettevõtteid ja rahvusvahelise tegevuse ja samuti protsessi ettevõtlust, kasutades meie multidistsiplinaarne teadmisi. Pakume ajakohast tehnoloogiat ja uusimaid infotehnoloogia rakendused sobivad meie klientide vajadustele. Meil kõige paremini meie ekspertide rühm, oma oskusteavet ja erinevaid laboreid meie kasutamisest. Meie R & D, täiendõpe teenuste ja lai projekti tegevuste kõigi eesmärk on parandada klientide konkurentsivõimet.

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Centria University of Applied Sciences
Address
Centria University of Applied Sciences Talonpojankatu 2 67100 Kokkola Finland
FIN-67100 Kokkola, Soome
Koduleht
Telefon
+358 6 8250000
Address
Ylivieska, Soome
Address
Jakobstad, Soome