Loe ametlikku kirjeldust

Miks HELBUS ?

HELBUS on Soomes asutatud eraettevõtluskool, mis on asutatud 2012. aastal. Oma partnerluse kaudu Briti Northamptoni ülikooliga pakub ta Northamptoni ülikooli poolt välja antud bakalaureuse- ja magistriõppe ärijuhtimises ja juhtimises. Samuti pakub see Suurbritannias suurim akrediteerimisorganisatsioon Pearson akrediteeritud kaheaastast kvalifikatsiooni tõendavat kõrgemat riiklikku diplomit. See ärikoolitus viiakse täielikult läbi Soomes ja pakub võimalust arendada põhioskusi ja teadmisi, mis on vajalikud karjääri jätkamiseks rahvusvahelises äris. Kui olete huvitatud rahvusvahelise äri karjäärist, uurige meie veebisaiti ja mõelge, mida HELBUS teile pakkuda pakub!

Rahvusvaheline orientatsioon

HELBUS programme õpetatakse täielikult inglise keeles. Meie külalisõppejõud tulevad prestiižsetest ülikoolidest kaheteistkümnesse riiki ja sunnivad teid mõtlema kogu maailmas. Õpilased osalevad aktiivselt õppetundides, arendades seega nende suhtlemis- ja esitusoskusi, mida tööandjad väärtustavad. Üle 80% HELBUS juhendajatest on doktorikraadiga ja neil on nii palju õpetamisoskusi kui ka oma erialaspetsialistid.

Individuaalne keskendumine ja efektiivne õppe metoodika

HELBUS on suhteliselt väikese klassi suuruse ja üliõpilaste suhtega. Teie õppimine on optimeeritud modulaarse kursuse struktuuri abil, kus üliõpilased õpivad täistööajaga bakalaureuse programmi raames kolme nädala jooksul ainult ühte teemat. Edusammud on pidevad ja meie väljalangemise määrad on madalamad kui koolides, mis kasutavad traditsioonilisi õppemeetodeid.

Astmelised kivid ülemaailmsetele võimalustele

HELBUS valmistab õpilasi ette oma karjäärile rahvusvahelises äris. Õppekava rõhutab oskusi ja teadmisi, mida tööandjad vajavad 21. sajandil. Lisaks õpivad õpilased olulisi isiklikke oskusi, nagu kriitiline mõtlemine, probleemide lahendamine ja suhtlemine.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
Address
Strömberginkuja 3
00380 Helsinki, Soome