Loe ametlikku kirjeldust

Asutatud aastal 1945, Henley Business School oli esimene ärikool Ühendkuningriigis ja on üks vanimaid ja kõige kinni Euroopa koolides. Üle 7000 osalejat, meil on üks Euroopa suurimaid täisteenindusega ärikoolides.

Henley Business School on pidevalt seas maailma top 50 ärikoolides Financial Times ja The Economist. Meil on ka üks väheseid ärikoolides - top 1% maailma - olla kolmekordne akrediteeritud juhtivaid Suurbritannia, Euroopa ja USA akrediteerimise asutuste (, EQUIS ja AACSB) kvaliteedi ja võime meie teaduskonna ja väljundi .

Henley Business School pakub range, nõudlik ja karjäärile orienteeritud programme, mis on kõrgel tasemel õppe. Sa esitatakse koos stimuleeriva mõisted ja uue mõtteviisi, mis on koheselt kohaldatavad töökohal. Lisaks saad võime rakendada teadmisi reaalsetes olukordades. Tulemuseks on materiaalne, oluline ja kestev.

Meie eesmärgiks on toetada üksikisikuid saada suureks spetsialistid ja täitmata ettevõtete juhte, kes arvavad, selgust ja tegutseda julgelt ja veendunult. Meie tugevus peitub meie lähenemine. Me võimaldada inimestel paremini mõista iseennast ja oma kohustusi samal ajal segades tava ja teooriaid eduka äri.

Henley Vilistlased võrk on dünaamiline ja huvitavat kogukond üle 70000 inimest üle 170 riigis.

Henley Business School on tunnustatud

Olles tõeliselt rahvusvaheline ärikool Tipptaset meie õppimise kogemus Maailmatasemel teadustöö ja mõtlemine Meie ühtsustunnet ja vastutus Tugevus meie võrgud Laius ja sügavus meie suhteid tööstuse

Osana Readingi ülikool, Henley tegutseb akadeemiline asutus, mis on paigutatud top 1% kõigist globaalse ülikoolid.

Soomes Henley Business School on andnud MBA programmid alates 1986. Täna, meie portfelli hõlmab Henley MBA samuti kohandatud ja avatud Executive Education programmid.

Financial Times ja Economist pingeread

Kvaliteet õppejõud, koostöövõrgustike võimalusi, isiklikku arengut ja potentsiaali, et suurendada oma palka on oluline valimisel MBA, Executive MBA või Executive Education pakkujad. Ainult mõned ärikoolides ja MBA programme maailmas on järjestatud kõrge regulaarselt.

Põhjamaades, ei ole muud koolis kui Henley Business School murda oma tee kõrgeid kohti maailma pingereas nii palju juhtimise koolitus programme.

Aastal 2016, Henley Business School tõusis taas Financial Times pingeread parimaid MBA programme ja säilitanud oma positsiooni ühe maailma top 50 ja Euroopa top 20 ärikoolides. Samuti Executive Education programmid, Financial Times tulemuseks koht Henley Business School 20. maailmas ja 12. Euroopas.

The Economist kohti Henley Business School number 36 maailmas ning top 10 Euroopas oma 2015 edetabelis Executive MBA programmid.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

The Henley Flexible Executive MBA

Henley Business School Finland MBA Alumni – Jirimiko Oranen

Henley Business School Finland MBA Alumni – Vesa Erolainen

Henley Business School Finland MBA Alumni – Mikko Jääskeläinen