Loe ametlikku kirjeldust

Mikkeli University of Applied Sciences (Mikkeli UAS) keskmes on kauni Soome järvede piirkonna Lõuna-Savo piirkonnas. Oleme kaasaegne kõrgkool, mis pakub kvaliteetset haridust ja rohkem õppevaldkondade kui ükski teine ​​University of Applied Sciences Soomes. Meil on kraad programmid saadaval nii bakalaureuse-ja magistriõppes. &nbsp&nbsp Haridussüsteem &nbsp Soome kõrgharidussüsteem koosneb kahest paralleelsest sektorites: ülikoolide ja ülikoolide rakendusteaduse teaduskondade / polütehnikumid. Ülikoolid rõhutada teadus-ja õppetöö põhineb teooria. Ülikoolid of Applied Sciences / polütehnikumid on kõrgharidusasutustest põhinevad kombinatsioon teooria ja praktika.&nbsp&nbsp Organisatsiooni Mikkeli University of Applied Sciences &nbsp Juhtorgani Polütehnikumi on Mikkeli University of Applied Sciences ühine õigus. Liikmete ühine õigus 1.1.2004 aastast on Mikkeli, Pieksämäki, Pieksänmaa ja Savonlinna omavalitsustele. &nbsp Ülikoolilinnakud Mikkeli University of Applied Sciences pakub piirkond Ida-Soome kolm ülikoolilinnakud kolmes linnas: Main Campus, Mikkeli Nikkarila Campus, Pieksämäki Metsandus (liigub Main Campus 2013) Savonniemi Campus, Savonlinna Tervis Turism &nbsp Lisaks Mikkeli University of Applied Sciences on kontorid toetamise teenuseid: Student Services, Raamatukogu-ja infoteenused, rahvusvaheliste vedude ning Halduskeskus. &nbsp&nbsp Õppevaldkonnad &nbsp Mikkeli University of Applied Sciences on rohkem õppevaldkondade kui ükski teine ​​Soome University of Applied Sciences / polütehnikum: &nbsp humanitaaria ja haridus kultuur loodusteaduste loodusvarade ja keskkonna turismi-, toitlustus-ja koduteenused sotsiaalteenused, tervishoid ja sport tehnoloogia, side ja transport sotsiaalteaduste, ärinduse ja halduse &nbsp Saad valida 20 kraadi programmid, millest kolm on inglise keeles. Seal on üle 760 uut õpilast alates õpinguid määral igal aastal, ja kogusumma õpilased on umbes 4500. &nbsp&nbsp Kõrgelt haritud personal &nbsp Seal on umbes 400 töötajat tööandja juures Mikkeli University of Applied Sciences, millest 200 on täistööajaga õppejõud. Umbes 40 meie töötajad omavad doktorikraadi või doktor kraadi.

See ülikool pakub ka:

MA

Kymenlaakso University of Applied Sciences

Ulatus Õppekava on 60 cr, millest 30 cr on arendusprojekt lõputöö. Uuringutes on umbes 1.5 aastat ... [+]

Master of Kultuur ja kunst - Disain

&nbsp

Kõrgem University of Applied Sciences kraad Disain

&nbsp

Ulatus Õppekava on 60 cr, millest 30 cr on arendusprojekt lõputöö. Uuringud kestab umbes 1,5 aastat.

&nbsp

Õppekeeleks on inglise keel. Uuringud algab sügisel 2012, 18 õppekohti.

&nbsp

Õppekava on mõeldud õpilastele, kellel bakalaureusekraadi kas tööstusliku disaini, tehnoloogia, äri, sisearhitektuur või muude kohaldatavate akadeemiline kraad koos vähemalt kolm aastat tööelu kogemuse pärast lõpetamist oma bakalaureuse kraadi.

&nbsp

See programm on määratud spetsialistid töötavad disain intensiivne valdkonnas äri ja nähakse ette innovatsiooni ja disainilahenduste juhtimist tööriistad erinevaid disaini erialadel.... [-]

Soome Kouvola Kotka Mikkeli
August 2019
3 semestrid
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles