Loe ametlikku kirjeldust

Uuring OAMK

Üle 9000 üliõpilast, sealhulgas üle 300 rahvusvahelise üliõpilase, tagavad, et Oulu University of Applied Sciences (OAMK) on eluliselt tähtis ja uuenduslik õppekoht.

Uuringud OAMK on tööelu orienteeritud ja ühendada teoreetilised uuringud erialaseid oskusi. Me õpetame kõrgelt hinnatud spetsialiste, kes vastavad nii Soomes kui ka rahvusvahelisel tööelu vajadustele.

Meil on kokku 28 bakalaureusekraadi, millest kolm õpetatakse inglise keeles. Kraadiõppeprogrammid annavad teile oskusi ja teadmisi, mida peate tegema professionaalseks eksperdiks, jälgima ja edendama oma pädevuse valdkonna viimaseid arengusuundi ja looma elukestva õppe.

Oulu linn on täis võimalusi

Applied Sciences University ( OAMK ) on üks Soome kõige atraktiivsemaid rakendusteaduste ülikoole. Helsingi põhjas asuv Oulu piirkond on üks kiiremini kasvavaid piirkondi riigis. Ühe tunni lennus Helsingist ja rongiühendusest, mis viib teid otse kesklinna, veenduge, et Oulu linn on hõlpsasti ligipääsetav Lõuna-Soomes. Selle 200 000 elanikuga on regioon uuenduslike kõrgtehnoloogiliste tööstuste, akadeemiliste ringkondade, teaduse, teenuste ja kultuuri peamine keskus.

Oulul on suurepärased õppe- ja õppevahendid, mis pakuvad laia valikut vaba aja tegevusi ja ilusat loodust. Oulu piirkond on Soome ja välismaal asuvate õpilaste, õppejõudude ja ekspertide jaoks elav ja huvitav sihtkoht. Ainult paar tundi eksootilisest Lapimaast ja matkamisvõimalustest teevad Oulu suurepärase koha loodusõpradele. Iga-aastased bussiühendused ühe Soome suurima suusakuurorti Ruka talvehooajal võimaldavad kõigil nautida lumetavaid nõlvad ja suusarajad.

Lõbusad faktid Oulust

  • Soome haridussüsteem on järjestatud maailma parimate haridussüsteemide seas.
  • Mitmed Soome presidendid on alustanud oma haridusvõimalusi Oulus, sealhulgas Nobeli rahupreemia president Martti Ahtisaari. OAMK on uhke, et jätkame seda kvaliteetse hariduse pärandit.
  • Oulul on palju IKT-alaseid teadmisi. Mitu aastat järjest on linn olnud Intelligentse ühenduse foorumi seitsmest intelligentsest kogukonnast seitsmes seas.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Soomes magistriprogrammi Haridus Ettevõtlus pakub Oulu University of Applied Sciences . Programm ühendab hariduse, ettevõtluse, disaini ja innovatsiooni valdkonnad. ... [+]

Magistrikraad Programmi Haridus Ettevõtlus

Hariduse ettevõtluse magistriõppe programm sillutab hariduse, ettevõtluse, disaini ja innovatsiooni valdkondi. See keskendub

praktilise lähenemisviisi kaudu, et toetada haridusse uusi uuendusi, nagu haridustehnoloogia alustamist või sotsiaalse mõju algatuste loomine ning haridusasutuste ja -ettevõtete innovatsiooni juhtimine.

Programm toetab teid professionaalina globaalse haridusinstituudi (pedagoogiline ja äri) võimaluste ja võrgustike avamisel.

Kohort on interdistsiplinaarne ja rahvusvaheline, kusjuures programm on koostatud koostöös ja

tööelu keskendunud õpikeskkond.

Programmi pakutakse koostöös mitmete rahvusvaheliste äri- ja ülikoolipartneritega Ameerika Ühendriikides ja Euroopas. Eeldatakse, et need partnerlused toetavad programmi sisu, pakkudes võimalusi õppida mitmetest rahvusvahelistest ekspertidest ja õppida erinevatel juhtudel ettevõtlusest hariduses ülemaailmselt.... [-]

Soome Oulu
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

Welcome to Oulu University of Applied Sciences

OAMK
Address
Kotkantie 1 90250 Oulu
90250 Oulu, Soome
Koduleht
Telefon
+358 20 611 0200