Savonia University of Applied Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Õppige kaasaegses ja rahvusvahelises keskkonnas, mis toetab teie ametialaseid ambitsioone ja pidevat õppimist!

Savonia University of Applied Sciences (Savonia UAS) on Soome üks suurimaid ja mitmekülgsemaid rakenduskõrgkoole. Meie ekspertide organisatsioon koolitab tugevaid spetsialiste kuues erinevas õppevaldkonnas. Meie mitmekülgsed kraadiõppeprogrammid pakuvad üliõpilastele võimalust õppida täiskohaga üliõpilasena või töö kõrvalt (magistrikraad ja spetsialiseeritud õpingud) või paindlikult avatud rakenduskõrgkoolis. Meie ülikoolilinnakud asuvad Kuopios, Iisalmis ja Varkaus.

140247_Opus2020.jpg

Savonia UAS soovib ümbritsevat tööelu aktiivselt teenida. Meie teadus- ja arendustegevus pakub kvaliteetseid teenuseid ja kohandatud lahendusi ettevõtete ja töökogukondade arenguvajadustele. Koostöö, võrgustike loomine ja rahvusvahelistumine on meie edu otsustavad tegurid. Savonias on transdistsiplinaarsus tagatud, korraldades TAI põhitelgedeks, mida nimetatakse kompetentsivõrgustikeks. Need võrgud on hoolekandetooted ja -teenused, energeetika, keskkond, ohutus ja tööstusdisain.

Savonia University of Applied Sciences juhib Savonia University of Applied Sciences Ltd. OÜ juht ja Savonia UASi president on pr Mervi Vidgrén.

ÕPPEMAKSUD

Savonia University of Applied Sciences on võtnud vastu otsuse kehtestada õppemaks õppeliikidele, kes ei kuulu EL-i / EMP-sse. Õppetasu rakendub üliõpilastele, kes alustavad õpinguid 1. augustil 2017 või hiljem. Õppetasu võetakse iga õppeaasta eest ja see tuleb tasuda 31. augustiks.

Tasud on järgmised:

  • bakalaureuseõppe puhul 5000 eurot õppeaastas
  • magistriõppe jaoks 6000 eurot õppeaastas

Kõik Savonia University of Applied Sciences EL-i / EMP-välised üliõpilased võivad stipendiumit taotleda pärast seda, kui nad on vastu võetud tasulistesse bakalaureuse- või magistriõppekavadesse ning on end registreerinud. Esimesel õppeaastal katab stipendium 70% õppemaksust; järgmistel õppeaastatel katab stipendium 50% õppemaksust. Pärast esimest õppeaastat stipendiumi saamiseks peavad üliõpilased teenima õppeaastas vähemalt 55 ainepunkti oma isiklikus õppeplaanis kirjeldatud õppetööst.

Asukohad

Kuopio

Savonia University of Applied Sciences

Address
Savonia University of Applied Sciences
Mail: P.O. Box 6 FI-70201 KUOPIO
Street adress: Microkatu 1, KUOPIO
Tel. +358 17 255 6000
Fax. +358-17-255 5014

FI-70201 Kuopio, Soome
Telefon
+358 17 2556000

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega