Loe ametlikku kirjeldust

Tampere Ülikool ja Tampere Tehnikaülikool ühinevad 1. jaanuaril 2019. Tampere Ülikooli uus sihtasutus koos Tampere University Of Applied Sciences moodustab Tampere uue kõrghariduskogukonna, kus on tehnoloogia, tervise ja ühiskonna konkurentsieelised.

TAMK

Tampere University Of Applied Sciences on kõrgharidusasutus, mis on orienteeritud tööelule ja teadus- ja arendustegevuse alasele koostööle. Meie tugevused on multidistsiplinaarne haridus, loovus ja tugev rahvusvaheline mõõde.

Sissejuhatav TAMK

TAMK iseloomustab mitmekesisus ja multidistsiplinaarne haridus. Kõigis meie haridus- ja arendusprojektides on pädevused erinevates valdkondades julgelt ja loovalt kombineeritud

Tampere University Of Applied Sciences on Soome üks suurimaid rakendusteaduste ülikoole (UAS).

Vastavalt rakendusteaduste ülikoolide seadusandlusele on UASi peamine ülesanne pakkuda tööalast erialast pädevust pakkuvat kõrgharidust. Lisaks peaks rakendusteaduste ülikool toetama oma regioonis majanduslikku ja kultuurilist arengut, viies läbi rakendusuuringuid ja -arendust ning korraldades ja edendades kunstitegevusi.

TAMK haridusalane ettevalmistus keskendub eelkõige heaolule ja tervisele, ettevõtlusele ja tööstuslikule tootmisele, pöörates erilist tähelepanu õppimise ja loovuse edendamisele.

Miks Soome?

Põnevate kontrastide maa

Soome, rahu ja vaikuse maa, järved ja metsad, lumi ja jää, sisu ja saun.

Huvitavate kontrastide maa, mille hulka kuuluvad kuulus neli aastaaega, Midnight Päike ja talvine pimedus, linna- ja maapiirkond, kuum saun ja jääkülmutus.

Usu usaldust, tahate olla tunnistajaks kõigile meie neljale hooajale, kuna need kõik on tõeliselt ainulaadsed. On ilus ja lopsakas suv hämmastava kesköö päikesega; värvikas, karge sügis; täiesti valge talve imedemaa ja lõpuks - valguse lubadus ja looduse ärkamine: kevad.

Kvaliteetne haridus

Haridussüsteemide rahvusvahelistes pingereas on Soome süsteem klassi TOP! 2012. aastal oli see parim koht maailmas (õppimiskõver, Pearsons).

Soome kõrgkoolid rahastavad peamiselt haridus- ja kultuuriministeerium ning õpetamise kvaliteeti hoolikalt jälgitakse. Kõrgkoolid reageerivad ühiskonna, äri ja tööstuse vajadustele oma õppekavas ja õpetamises.

Uuringukonsultatsioonidele tehakse palju pingutusi ning õppurid juhendavad õpinguid õpetajate, juhendajate ja õpilasnõustajate kaudu. Haridusasutuste ja õppekeskkonna kõrge tase toetab õpilaste motivatsiooni ja õppeprotsessi efektiivsust.

Soome kõrgharidusasutuste kvaliteedikontrolli süsteeme auditeerib regulaarselt Soome haridusalane hindamiskeskus.

Parim maailmas?

Rahvusvahelises riigis on positiivsete asjadega võrreldud Soome tihti teiste Põhjamaade kõrval kõrgemate riikide seas.

6. detsembril 1917 sai Soome iseseisvaks riigiks. Soome inimesed on peaaegu sada aastat tegelenud oma riigi ülesehitamisega ja otsuste tegemisega koos.

Kas teadsite, et Soome on maailma parim? Ära usalda meie sõna - vaata ennast: Statistika Soome

Euroopa Komisjon annab välja ja märgib

TAMK on antud Erasmuse kõrghariduse harta (ECHE), mis võimaldab TAMK osaleda Euroopa Komisjoni Erasmuse programmis aastateks 2014-2020. Selle harta aktsepteerimisel on TAMK kohustatud järgima programmi põhiprintsiipe ja tingimusi ning ECHE taotluses esitatud Erasmuse poliitikadokumenti (EPS).

TAMK on antud ka Euroopa Komisjoni diplomilisa etikett 2013-2016.

Kraadid ja laienduste uuringud

Kas otsite praktilist kõrgharidust?

TAMK pakub laia repertuaari õpingud, kus õpetamise ja õppimise keel on inglise keel. Pakume inglise keele bakalaureuse kraadi, magistrikraadi ja kutseõpetajate koolitust. Samuti pakume laiendamisuuringuid juba tööelus olevatele inimestele, kes soovivad oma ametialast pädevust laiendada - samal ajal võrgustike loomiseks teiste oma valdkonna spetsialistidega.

Loe rohkem

Vahetuspartnerid ja liikuvusprogrammid

Meil on välisõppe ülikoolidega ligikaudu 350 vahetuslepingut. Samuti teeme projektidega koostööd nende partnerülikoolidega. Meie partnerkõrgkoolid leiate SoleMOVE süsteemist, valides " TAMK " institutsioonide loendist ja klõpsates ekraani ülaosas asuval navigeerimisribal valikul "Sihtkohad välismaal ja tagasisidemed". Minge SoleMOVE-ile

TAMK osaleb mitmes liikuvuse programmis, sealhulgas Erasmus, Nordplus, Põhja-lõuna-lõunaosa, esiteks Hiina haridusalase koostööprogramm ja piirideta teadus. Lisateavet nende programmide kohta leiate Soome riiklikust büroost CIMO ja Euroopa Komisjonist. TAMK liikuvusprogrammid võtavad osa TAMK projektiotsingust .

Rahvusvahelised strateegilised partnerid

TAMK teeb tihedat koostööd kolme rahvusvahelise kõrgharidusasutusega, Madalmaade Haneši rakenduskõrgkooliga , Groningeni ja Haagi rakenduskõrgkooliga ning samuti Saksa Müncheni rakenduskõrgkooliga .

TAMK on viieaastane strateegiline partnerlusleping kõigi kolme haridusalaste rakendusteaduste ülikooliga R

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Tampere University Of Applied Sciences

See kraadi programm on mõeldud üliõpilastele, kes on pühendunud filmide ja televisiooni kirjutamisele. Stsenaristika magistriõppe programm keskendub uuenduslike filmi skr ... [+]

Töötage filmi ja televisiooni jaoks kirjalikult

See kraadi programm on mõeldud üliõpilastele, kes on pühendunud filmide ja televisiooni kirjutamisele. Stsenaristika magistriõppe programm keskendub uuenduslike filmi skriptide väljatöötamisele ja töötlemisele.

See keskel karjääri magistrikraad nõuab 3 aastat töökogemust pärast bakalaureuseõppe.

Uuringud hõlmavad kõiki stsenaariumiprotsessi etappe. Programm on praktiline ja töötuba orienteeritud. Klassid põhinevad üliõpilaste enda materjalil kui tööl põhinev töö. Kogu programmi jooksul rakendatakse peegeldavat ja kriitilist lähenemist.

Teile toetatakse töötamist uuringute kõrval, kasutades veebikeskkonda ja kaugõppe tavasid. Lingid ülemaailmsele filmide ja telesaadete tööstusele pakuvad võimalusi võrgustike võtmeisikutega ja tagasisidet teie töö kohta.... [-]

Soome Tampere
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Tampere University Of Applied Sciences

Vastates tuleviku nõudmistele, töötame välja uue magistriprogrammi juhtivate spetsialistide koolitamiseks keskkonna, metsanduse ja protsessitehnika alal. Programm on avat ... [+]

Ülevaade

Selle magistriprogrammi eesmärk on võimaldada teil ringmajanduse ja riskijuhtimise ideid rakendada oma erialases töös. Alustate protsessi uute toodete ja teenuste kujundamisega, mõeldes kogu elutsüklile ja jätkusuutlikkusele, hällist hällini. Ringmajanduse põhimõtete kohandamine praeguse infrastruktuuri, tööstusprotsesside, struktuuride ja toodetega nõuab lisaks innovatiivsele mõtlemisele ka riskide juhtimist.

Elutsükli hindamisel (LCA) on keskne roll lõppkasutajatele ohutute ja jätkusuutlike toodete ja teenuste tagamisel ning see võimaldab kõigi valdkondade ekspertidel koostööd teha ja üksteiselt õppida. Õppekava ühendab uuenduslikud õpetamismeetodid, ekspertide võrgustiku ja rahvusvahelise õhkkonna, et viia inimesed, oskused ja ideed kokku jätkusuutlikkuse vajadustega.... [-]

Soome Tampere
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Tampere University Of Applied Sciences TAMK
Koduleht
Telefon
+358 3 245 2111