Tampere University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Inimpotentsiaal on piiramatu.

Tampere University on üks Soome multidistsiplinaarsemaid ülikoole. Peaaegu kõik rahvusvaheliselt tunnustatud õppevaldkonnad on meie ülikoolis esindatud.

Uus sihtasutusel asuv Tampere University on endise Tampere University Tehnikaülikooli ja Tampere University ühinemine. Tampere ülikool loodi esmakordselt 1925. aastal ja Tampere University Tehnikaülikoolis 1965. aastal. Seega on Tampere University aastakümnete pikkune kogemus ülikooli üliõpilaste koolitamisel.

Üle 30 magistriprogrammi inglise keeles

Tampere University pakub laia valikut magistriõppe programme, mis viiakse läbi täielikult inglise keeles.

Me õpetame tuleviku kujundajaid - inimesi, kes mõistavad inimesi, tuvastavad tehnoloogilised võimalused ja harjuvad koostöökultuuri pärast juba lõpetamist.

Õpilased saavad oma õpinguid paindlikult planeerida ja täita nende soovitud aja jooksul. Neil on juurdepääs ajakohasele teabele õpingute edenemise ja nende oskuste taseme kohta. Doktorikoolitus ja teadlaskarjäär on aluseks akadeemilisele tipptasemele.

Kõik kraadid hõlmavad ühiseid temaatilisi õpitulemusi, mis on seotud digiteerimise, rahvusvahelisuse, suhtlemisoskuste, ettevõtluse ja säästva arenguga.

127721_marihesnowperson120216JR34.jpg 127718_Tampere_DSC1903.jpg

Teadusuuringud ülikoolis

Tampere University uurimistöö keskendub eelkõige tehnoloogia, tervise ja ühiskonnaga seotud teemadele. Meie kogukonnas tegutsevad mitmed uurimisrühmad ja -võrgustikud, mis korraldavad organisatsioonidevahelisi multidistsiplinaarseid ja erinevaid uuringuid.

Meie Excellences'i keskuste (CoE) uuringud ulatuvad mängukultuuriuuringutest kuni kasvaja geneetikani.

Meie missioonid teadus-, arendus- ja uuendustegevuses on säilitada õiglane ja osalusdemokraatlik ühiskond, edendada kõigi elanikkonnarühmade tervist ja heaolu, luua tõhus ja turvaline keskkond ning tagada sotsiaalse vastutuse austamine ka segaduses digiteerimisest ja töö ümberkujundamisest.

127719_Tampere_DSC2462.jpg 127720_Tampere_DSC3654.jpg

Ülikooli elu

Tampere on tuntud oma aktiivse õpilaselu poolest. Õpilased osalevad paljudes kultuurisündmustes, nad korraldavad üritusi ja üldiselt hoiavad rattad liikumas. Tamperes on ligi 40 000 üliõpilast ja nad kindlasti teevad oma kohalolekut tunda! Tampere on suurepärane õppimislinn ja peaaegu iga viies Tampere elanik on üliõpilane. Mitme riikliku uuringu kohaselt on Tampere kõige populaarsem linn elama ja õppima Soomes.

Meie ülikoolilinnakud pakuvad teenuseid ja paindlikke ruume kolmes erinevas kohas: kesklinn, Kauppi ja Hervanta.

114924_kampus-talvi-1345.jpg 114925_tay140916JR02.jpg

Asukohad

Tampere

Address
Tampere, Soome

Programmid

MA
MSc