University of Eastern Finland

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ligikaudu 15 000 üliõpilase ja 2500 töötajaga University of Eastern Finland on üks University of Eastern Finland suurimaid ülikoole. Ülikooli ülikoolilinnakud asuvad Joensuus ja Kuopios .

University of Eastern Finland on multidistsiplinaarne ülikool, mis pakub õpetamist enam kui 100 põhiaines. Ülikool koosneb neljast teaduskonnast: filosoofiateaduskond , loodus- ja metsandusteaduskond , terviseteaduskond ning sotsiaalteaduste ja ettevõtlusteaduskond .

Üliõpilaste heaolu on ülikooli peamine mure ja lisaks kõrgele õppetöö tasemele pakub ülikool oma üliõpilastele kaasaegset õppekeskkonda , mida arendatakse pidevalt.

Ülikoolil on ulatuslikud rahvusvahelised suhted ja see on seotud mitmete rahvusvaheliste võrgustikega. Ülikooli õppejõud ja teadustöötajad ning üliõpilased osalevad aktiivselt erinevates liikuvusprogrammides. Ülikool on sõlminud kahepoolsed koostöölepingud umbes 100 välismaal asuva ülikooliga . Lisaks on ülikool seotud mitmete rahvusvaheliste võrgustike ja erialade projektidega.

Oma mitmekülgse võrgustikuga moodustab see multidistsiplinaarne ja rahvusvaheline ülikool märkimisväärse kompetentsiklastri, mis edendab Ida-Soome heaolu ja positiivset arengut. University of Eastern Finland püüab olla esikolmikus kõige olulisem ülikoolide Soomes ja üks juhtivaid 200 ülikoole maailmas.


Asukohad

Joensuu

Address
Yliopistokatu 2
P.O.Box 111

FI-80101 Joensuu, Soome

Kuopio

Address
Yliopistonranta,1
70210 Kuopio, Soome

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega