University of Oulu

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

University of Oulu on rahvusvaheline teadusülikool, mis loob multidistsiplinaarse uurimistöö ja hariduse kaudu tuleviku jaoks uuendusi, heaolu ja teadmisi. Tuleviku innovatsioon seisneb uute teadmiste otsimises, kasutamises ja rakendamises. University of Oulu uurib inimesi ja kultuuri muutuvas elukeskkonnas, samuti võimalusi, mida uus tehnoloogia pakub inimeste ja keskkonna heaolu parandamiseks. University of Oulu on valdkondadevaheline põhjamaine ekspert.

Top kolm põhjust siin õppida

 • University of Oulu edendame teadmistepõhist õppimist ja uurimistööd, mis suruvad välja tuntud piirid.
 • Ülikooli mõju põhineb tipptasemel, kõrge ambitsioonikusel ja tootlikkusel kõigil meie tegevustel.
 • Meie strateegia eesmärk on suurendada meie tähtsust rahvusvahelises teadusuuringutes ja kindlustada meie roll koos maailma juhtidega meie fookusvaldkondades.

Meist

# 201 maailma ülikooli edetabel
Times Higher Education
# 401
Ülemaailmsete ülikoolide akadeemiline edetabel
Shanghai Jiao Tongi ülikool
oulumap

Ajalugu

1958. aastal asutatud teadus- ja haridusringkond koosneb 16000 üliõpilasest ja 3000 töötajast ning on üks suurimaid ja multidistsiplinaarsemaid ülikoole Soomes. University of Oulu kümme teaduskonda, arvukad osakonnad ja spetsialiseeritud uurimisüksused loovad aluse multidistsiplinaarseks uurimistööks, innovatsiooniks ja ekspertide koolitamiseks nõudlike erialaste ülesannete jaoks.

Haridus

10 teaduskonna struktuur kajastab University of Oulu profiili teadus-, haridus- ja ühiskondlikes rollides. Teaduskonnad on:

 • Biokeemia ja molekulaarse meditsiini BMM
 • Haridus EDU
 • Humanitaarteadused HUM
 • Infotehnoloogia ja elektrotehnika ITEE
 • Meditsiin MED
 • Oulu Business School OBS
 • Oulu Mining School OMS
 • Oulu Arhitektuuriakadeemia OSA
 • Teadus SCI
 • Tehnoloogia TECH

Teadusuuringud

University of Oulu edendame õppimist ja viime läbi teadusuuringuid, mis tõukavad tuntud piirid. Kasutame kogu oma potentsiaali, et aidata kaasa mõnede ülemaailmsete probleemide lahendamisele, sealhulgas ressursside säästev kasutamine, vastutustundlik ettevõtlus, inimeste heaolu ja elukestev tervis, arukate süsteemide ja teenuste arendamine ning keskkonnariskide ärakasutamine.

Karjäär

Põhja-Soome University of Oulu on rahvusvaheline multidistsiplinaarne teadusülikool, kus on rikkalikult loomingulisi ja intellektuaalseid talente. Täpsemalt hõlmab University of Oulu ülikool samas organisatsioonis teadusülikooli, tehnikaülikooli ja ärikooli. Oulu regioon on tunnustatud maailmatasemel R-na

Teenused

Üliõpilaste teenused

UniOulu hoolitseb üksikisikute eest. Toetame teie akadeemilisi väljakutseid toimiva infrastruktuuri ja hõlpsa juurdepääsu abil. Teie osakonnas on teil isiklik akadeemiline kontakt, kelle poole saab juhuslikult pöörduda eesnime järgi ja kes aitab teil individuaalse õppeplaani koostamisel. Hästi koostatud õppeplaan on väärtuslik vahend oma õppetöös edu saavutamiseks. Saate kohtuda oma esimese üliõpilaskolleegiga kummiga juba enne saabumist veebis. Kummis on University of Oulu vanemõpilased, kes on väljaõppe saanud, et aidata teil alguses harjuda Oulu igapäevaeluga.

Tudengite eluase

Kohalik üliõpilasmaju pakkuv sihtasutus PSOAS pakub laias valikus majutusvõimalusi, jagatud korteritest stuudiodeni, kogu linna piirkonnas. Pole tähtis, kus te Oulus elate, teenused teie supermarketitest raamatukogude ja spordirajatisteni on teie kodu lähedal. Õpilased hindasid PSOASi üheks juhtivaks eluaseme pakkujaks maailmas.

Telluse innovatsiooniareen

Tellus Innovation Arena on avatud innovatsiooniruum, mis asub Linnanmaa ülikoolilinnaku keskmes. See on loodud õppimiseks, koostööks ja ürituste korraldamiseks kõigile avatud teadlastele nii ülikoolist kui ka väljastpoolt. Inimestega kohtumine, ideede arendamine ja projektide esitlemine - see teeb kõik oluliseks.

Terviseteenused

Kõigi bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilaste tervishoiuteenused asuvad Linnanmaa ülikoolilinnakus. Tervishoiuteenused hõlmavad meditsiinilist, vaimset ja hambaravi. Enamik teenuseid on tasuta, mõned maksavad nominaaltasu.

oulustudents102

Õpilase elu

Õpilasorganisatsioonid on eksperdid Soomes kultuuritegevuse, spordiürituste, pidude ja matkade korraldamisel. Nendes õppevaldkonnapõhistes organisatsioonides on rahvusvaheliselt kogenud liikmed, kellel on vahetuid teadmisi jagada. Lisaks on kaks kogu ülikooli hõlmavat üliõpilasorganisatsiooni, kes on eriti huvitatud rahvusvahelise hariduse teemadest.

Ülikoolisport

Soomlased on spordihuvilised. Ülikool pakub oma tudengitele ja töötajatele sporditegevusi alates balletist kuni ronimise ja joogani, süstadest murdmaasuusatamiseni. Valige julgelt oma kehale ja hingele kõige lähedasem!

Asukohad

Oulu

Address
University of Oulu
Pentti Kaiteran katu 1

90570 Oulu, Soome

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited