University of Oulu

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

University of Oulu on rahvusvaheline teadusülikool, mis loob multidistsiplinaarse uurimistöö ja hariduse abil tulevikuinnovatsiooni, heaolu ja teadmisi. Tulevane innovatsioon seisneb uute teadmiste otsimises, kasutamises ja rakendamises. University of Oulu uurib muutuvas elukeskkonnas inimesi ja kultuuri ning võimalusi, mida uus tehnoloogia inimeste ja keskkonna heaolu parandamiseks pakub. University of Oulu on põhjapoolsuses multidistsiplinaarne ekspert.

Top kolm põhjust siin õppida

 • University of Oulu edendame teadmistepõhist õppimist ja uurimistööd, mis suruvad välja tuntud piirid.
 • Ülikooli mõju põhineb tipptasemel, kõrge ambitsioonikusel ja tootlikkusel kõigil meie tegevustel.
 • Meie strateegia eesmärk on suurendada meie tähtsust rahvusvahelises teadusuuringutes ja kindlustada meie roll koos maailma juhtidega meie fookusvaldkondades.

Meist

# 201 maailma ülikoolide edetabel
autor Times Higher Education
nr 401
Maailmaülikoolide akadeemiline edetabel
Shanghai Jiao Tongi ülikool
oulumap

Ajalugu

1958. aastal asutatud meie teadus- ja hariduskogukond on 16000 üliõpilast ja 3000 töötajat ning üks suuremaid ja multidistsiplinaarsemaid ülikoole Soomes. University of Oulu kümme teaduskonda, paljud osakonnad ja spetsialiseerunud teadusüksused loovad aluse multidistsiplinaarseks teadustööks, innovatsiooniks ja ekspertide koolitamiseks nõudlike erialaste ülesannete täitmiseks.

Haridus

10 teaduskonna struktuur peegeldab University of Oulu profiili uurimis-, haridus- ja ühiskondlikes rollides. Teaduskonnad on:

 • Biokeemia ja molekulaarse meditsiini BMM
 • Haridus EDU
 • Humanitaarteadused HUM
 • Infotehnoloogia ja elektrotehnika ITEE
 • Meditsiin MED
 • Oulu Business School OBS
 • Oulu Mining School OMS
 • Oulu Arhitektuuriakadeemia OSA
 • Teadus SCI
 • Tehnoloogia TECH

Teadusuuringud

University of Oulu edendame õppimist ja viime läbi teadusuuringuid, mis tõukavad tuntud piirid. Kasutame kogu oma potentsiaali, et aidata kaasa mõnede ülemaailmsete probleemide lahendamisele, sealhulgas ressursside säästev kasutamine, vastutustundlik ettevõtlus, inimeste heaolu ja elukestev tervis, arukate süsteemide ja teenuste arendamine ning keskkonnariskide ärakasutamine.

Karjäär

Põhja-Soomes University of Oulu on rahvusvaheline multidistsiplinaarne teadusülikool, kus on rikkalikult loomingulisi ja intellektuaalseid andeid. Täpsemalt hõlmab University of Oulu ülikool ühes organisatsioonis loodusteaduste ülikooli, tehnikaülikooli ja ärikooli. Oulu regiooni peetakse maailmatasemel teadus- ja arendustegevuse keskuseks, mille teadus- ja arendustegevus inimese kohta on ülemaailmselt kõrgeim. University of Oulu konkreetsed värbamismeetmed on hõlmanud ametiaja programmi loomist, nooremteaduri värbamisprogrammi ja doktorikraadi rahastamist. üliõpilaste ametikohad doktoriprogrammides. oulustudents101

Teenused

Üliõpilaste teenused

UniOulu hoolitseb üksikisikute eest. Toetame teie akadeemilisi väljakutseid toimiva infrastruktuuri ja hõlpsa juurdepääsu abil. Teie osakonnas on teil isiklik akadeemiline kontakt, kelle poole saab juhuslikult pöörduda eesnime järgi ja kes aitab teil individuaalse õppeplaani koostamisel. Hästi koostatud õppeplaan on väärtuslik vahend oma õppetöös edu saavutamiseks. Saate kohtuda oma esimese üliõpilaskolleegiga kummiga juba enne saabumist veebis. Kummis on University of Oulu vanemõpilased, kes on väljaõppe saanud, et aidata teil alguses harjuda Oulu igapäevaeluga.

Tudengite eluase

Kohalik üliõpilasmaju pakkuv sihtasutus PSOAS pakub laias valikus majutusvõimalusi, jagatud korteritest stuudiodeni, kogu linna piirkonnas. Pole tähtis, kus te Oulus elate, teenused teie supermarketitest raamatukogude ja spordirajatisteni on teie kodu lähedal. Õpilased hindasid PSOASi üheks juhtivaks eluaseme pakkujaks maailmas.

Telluse innovatsiooniareen

Telluse Innovation Arena on avatud innovatsiooniruum, mis asub Linnanmaa ülikoolilinnaku piirkonna südames. See on loodud õppimiseks, koostööks ja ürituste jaoks kõigile avatud mõtlemisega uurijatele nii ülikooli sees kui ka väljaspool seda. Tutvuge inimestega, arendage ideid ja esitage projekte - see muudab kõik oluliseks.

Terviseteenused

Kõigi bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilaste tervishoiuteenused asuvad Linnanmaa ülikoolilinnakus. Tervishoiuteenused hõlmavad meditsiinilist, vaimset ja hambaravi. Enamik teenuseid on tasuta, mõned maksavad nominaaltasu.

oulustudents102

Õpilase elu

Õpilasorganisatsioonid on eksperdid Soomes kultuuritegevuse, spordiürituste, pidude ja matkade korraldamisel. Nendes õppevaldkonnapõhistes organisatsioonides on rahvusvaheliselt kogenud liikmed, kellel on vahetuid teadmisi jagada. Lisaks on kaks kogu ülikooli hõlmavat üliõpilasorganisatsiooni, kes on eriti huvitatud rahvusvahelise hariduse teemadest.

Ülikoolisport

Soomlased on spordihuvilised. Ülikool pakub oma tudengitele ja töötajatele sporditegevusi alates balletist kuni ronimise ja joogani, süstadest murdmaasuusatamiseni. Valige julgelt oma kehale ja hingele kõige lähedasem!

Asukohad

Oulu

Address
University of Oulu
Pentti Kaiteran katu 1

90570 Oulu, Soome

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited