University of Vaasa

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

University of Vaasa - multidistsiplinaarne ja ettevõtlusele orienteeritud

University of Vaasa on multidistsiplinaarne ülikool, kus on rohkem kui 5000 üliõpilast ja pakub kraadi kõigil akadeemilistel tasanditel alates bakalaureuse kuni magistri ja doktorini. Ligikaudu 12 protsenti õpilastest on rahvusvahelised üliõpilased, kes tulevad kogu maailmast. Ülikooli õppe- ja teadustegevus keskendub äriõpingutele, haldusteadustele, tehnoloogiale ja kommunikatsioonile. Õppekeel rahvusvahelistel magistriõppekavadel ja mitmel teisel kursusel inglise keeles.

University of Vaasa asub Soome ühe uuema mere lähedal asuva ülikoolilinnaku piirkonnas, mida sageli nimetatakse Soome ilusaimaks ülikoolilinnakuks. Kõik koolid ja osakonnad asuvad kaunil Palosaari saarel. Ülikoolilinnak on huvitav termotuumasüntees vanast ja uuest, kombinatsioon mandri- ja anglosaksi arhitektuuridest. See asub Soome päikselisemas linnas Vaasas. Oma 12 000 õpilasega on Vaasa ka väga elav õpilaslinn. Pealegi kuulub linna ümbritsev kaunis Kvarkeni saarestik UNESCO maailma looduspärandi nimistusse alates 2006. aastast.

Uuringud

University of Vaasa tegutseb neljas koolis. Õpetamine ja teadustöö juhtimiskoolis ja raamatupidamise ja rahanduse koolis, samuti kooliturunduses ja -kommunikatsioonis on kõrgel tasemel University of Vaasa on üks suurimaid ettevõtluskraadi pakkujaid Soomes. Ettevõtlusõppe võtmevaldkonnad on rahastamine ja finantsturud, ettevõtlus, tarbijakäitumine ja ettevõtete rahvusvahelistumine. Koolid on Eduniversali ülemaailmsete ärikoolide edetabelis suurepärasteks ärikoolideks ning nende rahanduse magistriprogramm, strateegilise ettevõtluse arendamise magistriprogramm ja rahvusvahelise ettevõtluse magistriprogramm on akrediteeritud EPAS-iga.

Juhtimiskoolil ja Turunduse ja Kommunikatsiooni Koolil on oma erilised tugevusvaldkonnad nagu kommunikatsiooni- ja haldusteadused. Tehnoloogia- ja innovatsioonikoolis on ülikooli teadmiste valdkonnad automaatika, elektrotehnika, infotehnoloogia ja telekommunikatsioon. Magistriprogrammid tööstuse juhtimise ja tööstussüsteemide analüüsi alal on ASIIN-i akrediteeritud . ASIINi kvaliteedimärk annab kinnituse selle kohta, et akadeemilise distsipliini ja kutseala, millele see programm ette valmistatakse, ainespetsiifilised kvaliteedinõuded on täidetud kõrgel tasemel.

University of Vaasa haridus saab tööandjatelt tunnustust tänapäevase tööelu nõudmiste täitmise eest. Kõik ülikooli kraadid hõlmavad äritegevuse oskusi ja ülikoolilinnaku tõeliselt rahvusvaheline õhkkond koos üliõpilasvahetuse võimalustega annavad üliõpilastele tööellu sisenemisel tugevad võimed. Kõigi magistriõppe rahvusvahelistele üliõpilastele pakutavate kursuste õppekeel on inglise keel. Kursused põhinevad tavaliselt loengutel koos lõpueksamiga või iseseisval õppimisel, mida kontrollitakse õppeaasta jooksul. Õppekavasse kuuluvad ka seminarid ja erinevad rühmatöö vormid koos kirjalike ja suuliste ülesannetega.

Õppurite elu Vaasas

4247_rsz_4175_yliopisto3.jpg

University of Vaasa kogukonnas on üle 5000 üliõpilase ja igal aastal õpib ülikoolis üle 300 rahvusvahelise tudengi kogu maailmast. Ülikooli tudengitel on kasvav huvi rahvusvahelise õhkkonna vastu. Vaasas õpib kokku umbes 12 000 õpilast ning linnas on palju majutusvõimalusi ja vaba aja veetmise võimalusi.

Linna kultuurielus on midagi kõigile. Soome Vaasa Linnateater, Rootsi Wasa teater, Linnaorkester, Vaasa ooperiteater ja paljud teised muusikarühmad, koorid ja teatrid ning mitmed galeriid ja muuseumid tagavad linnale elava kultuurilise elu. Linnas on suvine ajal mitmekülgne pop, rock, alternatiivne muusika ja kultuurifestivalid.

University of Vaasa pakub juhendamist kõigile uutele rahvusvahelistele tudengitele. Igale välisüliõpilasele määratakse rahvusvaheline juhendaja, kaasõpilane. Juhendajad aitavad õpilastel akadeemilist keskkonda tundma õppida ja abistavad muudes Vaasas ja Soomes elamisega seotud küsimustes.

Õppeaasta jooksul pakuvad juhendajad rahvusvahelistele üliõpilastele erinevaid tegevusi ja üritusi. Need üritused on suurepärane võimalus õppida kaaslasi ja kogeda Vaasa uut moodi. University of Vaasa korraldab ka teisi Soome osariike, et näha rahvusvahelisi üliõpilasi. Näiteks iga-aastane reis Lapimaale on alati õpilastele meeldejääv kogemus.

Kohaliku üliõpilaskonna liikmetena saavad University of Vaasa rahvusvahelised magistriõppe üliõpilased mitmesuguseid soodustusi ülikoolilinnakus ja väljaspool seda. Nende hulka kuuluvad nt ühen- duse restoranides ja kohvikutes subsideeritud toidud, samuti reisipiletite allahindlused, teatrites, muuseumides ja paljudes kauplustes. Magistriõppe üliõpilastel on õigus ka üliõpilaste tervishoiuteenusele.

University of Vaasa ülikooli ülikoolilinnak asub meri lähedal, kus on palju vaba aja veetmise võimalusi. Neile, kes tunnevad looduse lähedust, on Vaasa piirkond suurepärane koht vabal ajal vaba aja veetmiseks. Mererand pakub igal hooajal kogemusi kajakaja ja sukeldumisega jäälinnaks. Vaasa linn on väga ligipääsetav; Ülikooli lähedal asuvad kõik vajalikud teenused ja enamus inimesi jätkab jalgrattaga kogu aasta vältel. Reisiühendused on kõikehõlmavad - lisaks hästi ühendatud lennujaamale, rongi- ja bussiliinidele läbivad ristlejad Botni lahte, mis võimaldab reisijatel mõne tunni jooksul jõuda Rootsi.

4249_rsz_4177_yliopisto12.jpg

Campus Area

University of Vaasa asub Soome uusima ülikoolilinnakuga mere ääres - kombineerituna rannikuäärse maastiku, kaasaegse arhitektuuri ja muundatud tööstushoonetega. Ülikool pakub kaasaegset õppekeskkonda, kus on ajakohane arvuti ja muud tehnilised võimalused. Akadeemiline raamatukogu asub ka ülikoolilinnakus. Peahoone üliõpilasköögis on suurepärane vaade ümbritsevale loodusele ja merele.

Rahvusvaheline Ülikool

University of Vaasa on kontakte kogu maailmas; partnerlusülikoolid üliõpilaste ja töötajate vahetuseks ning teadus- ja hariduskoostööks. Igal aastal läheb üle 200 üliõpilase välismaale mõnele õppekavale vajalikuks õpinguks. Samuti saabub University of Vaasa vahetusperioodi lõpetamiseks igal aastal üle 200 rahvusvahelise tudengi . Lisaks õpib ülikooli rahvusvahelistes magistri- ja doktoriõppe programmides üle 300 rahvusvahelise tudengi.

University of Vaasa pakub lisaks inglise keelele pakutavatele kursustele ka rahvusvahelist atmosfääri ja ilusat merenduskampaaniat, tõhusat juhendamist ja elavat sotsiaalset keskkonda. Enamik magistriõppes sisalduvaid kursusi pakutakse nii rahvusvahelistele kui ka Soome õpilastele, mis pakub suurepärast võimalust kohalike üliõpilaste tundmaõppimiseks. Rahvusvaheliselt segatud uurimisrühmad pakuvad suurepärast võimalust õppida teistelt õpilastelt ja nende kogemustest.

Investeerige oma tulevikku!

Tihedalt rühmitatud õpikogukond, hästi planeeritud õpetused ja tõhusad üliõpilasfirmad soodustavad akadeemilist edu ja kraadiõpet. University of Vaasa õpetab pädevaid eksperte kaasaegse tööelu vajaduste rahuldamiseks ja lõpetanute tööhõive väljavaated on head. Ülikool toetab paindlikkust ülikoolis ja teistes akadeemilistes õppeasutustes Vaasas, Soomes ja kogu maailmas.

Lisateabe saamiseks külastage University of Vaasa kodulehti aadressil http: // www. univaasa .fi / peremees /. Liituge nüüd!

Asukohad

Vaasa

Address
Wolffintie 34,

65200 Vaasa, Soome

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega