SLIIT COMPUTING

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

MEIST

Meie ülesanne on meelitada hiilgavaid mõtlejaid, edendada teadmiste piire, stimuleerida innovatsiooni ja loovust ning harida tulevasi juhte kõigis hariduse ja tööstuse

Nagu tunnustatud ülikool annab komisjon vastavalt ülikooliseaduse, SLIIT loodi 1999. aastal, et harida ja koolitada IT spetsialiste. Viimase kümnendi jooksul, SLIIT Computing koos Sri Lanka Institute of Information Technology (SLIIT) on saanud üks Sri Lanka juhtiv erainstitutsioonide ülekaaluga pühendatud rahva teenimisele, ja pärast seda.

Registreerimine ja Student Service

Kui vajad abi taotlemisel õppimiseks SLIIT Computing, on vaja rohkem informatsiooni või kui Teil tekib küsimusi oma kursusel - me oleme siin, et aidata. Võta ühendust SLIIT Computing õppeosakond rajoon. Me aitame teil midagi vaja.

Pakume teavet, nõustamist ja juhendamist kohta mitmeid küsimusi: akadeemiline, registreerimise, finants-, karjääri, õppekavavälises tegevuses.

Kui vajate teenuseid, me asuvad 13. korrusel Metro Campus. Meil on erinevaid kontakte oma mugavuse

Student Information

Õpilased on välja õpilase käsiraamat kursusel. Õpilased on välja antud mooduli teavet esimest õpetas istungil iga mooduli asjaomase lisada mooduli õpitulemuste, õpetades ajakava, lugemist nimekirjad ja hindamise nõuetele (ülesanded, hindamine pikkus, käsi kord) koordinaator on säilitada regulaarne kontakt moodul juhid, et tagada sile haldamise käigus.

Üliõpilaselu

Nagu SLIIT Computing üliõpilane, siis saad liituda dünaamiline, põnev ja mitmekesine kooslus, kus saad kohtuda uute inimestega, arendada elukestvat oskusi ja saada tuge, et olla edukas ülikoolis ja väljaspool seda.

SLIIT Computing õpilased on siin põhjus - ja kui te saada, mitte ainult sa õpib moodsaima ja uuenduslike instituut, siis on teil ka lõputud võimalused teha oma kaubamärk osaleda ülikooli elu, naudi oma aega ja sepistada põnev ja dünaamiline karjääri.

SLIIT Com Interactive Club (SCOM-IC)

SLIIT Com Interactive Club (SCOM-IC) asutati 2010. aastal on Student Interactive Society, mis esindab kogu B.Sc. Infotehnoloogia üliõpilastest. See loodi edendada B.Sc. Infotehnoloogia Õppekava kõrval SLIIT tööstusele eesmärkidega

Edendada B.Sc. Infotehnoloogia Õppekava kõrval SLIIT tööstusele. Jaga teadmiste ja ressursside vahel üliõpilastele ja ekspertide tööstusele. Tutvustage viimaseid trende ja tehnoloogia seotud valdkondades. Anname vajalik pehme vajalikud oskused, et edukalt silmitsi konkurentsiga atmosfääri tänasel tööturul Et edendada ja korraldada kultuuri- ja ühiskondlikus tegevuses.

Asukohad

Colombo

SLIIT Computing

Address
No. 371, Duplication Road
Colombo, Lääneprovints, Sri Lanka
Telefon
+94 11 7 543600