Across the Pond

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kas te soovite õppida bakalaureuse- või magistriõppeprogramme, võib Across the Pond aidata. Alates 2004. aastast oleme aidanud leida ja taotleda enam kui 40 Inglismaal ja ülejäänud Ühendkuningriigis asuvatest tippkoolidest ja kõrgkoolidest. Meie Suurbritannia uuringute ekspertide meeskond, kellel oli Ühendkuningriigis õppimise kogemus, pakub tasuta individuaalset tuge ja juhiseid uurimis- ja rakendusprotsessi kõigis aspektides. Alusta oma Suurbritannia Across the Pond aitamisele ja kasutage ära: - tasuta individuaalseid nõuandeid ja juhiseid üliõpilastele, kes soovivad õppida Suurbritannias; - üle 40 Ühendkuningriigi ülikooli maailmakuulsate programmide ja uurimisrajatistega; - oluliselt suurendada oma võimalused aktsepteerimiseks - juhised Ühendkuningriigi üliõpilaskonna kõigi aspektide kohta Alates 2004. aastast on Across the Pond pakkunud üliõpilastele nõu ja juhendamist üliõpilastele, kes soovivad õppida mõnes Ühendkuningriigi tipp-ülikoolis.

Me esindame üle 40 ülikooli kogu Suurbritannias ja meie õpilased, kellel on kasu nende institutsioonide kõrge aktsepteerimise määrast.

MÕJU HINDAMINE

Meie pühendumus on pakkuda õpilastele tasuta, isikupärastatud ja terviklikku teenust, mis aitab neil saavutada Suurbritannias õppimise eesmärgid. Meie bakalaureuse- või magistriprogrammi taotlemine meie partnerülikoolides Suurbritannias tagab, et iga õpilane sobib kõige paremini nende akadeemiliste ja isiklike eesmärkide poolest. Me saame pakkuda seda kohandatud tasuta teenust, sest Across the Pond rahastatakse täielikult meie Suurbritannia partnerülikoolidest, kes esindavad neid Põhja-Ameerikas.

SAAVUTAGE OMA POTENTSIAALI

Across the Pond julgustame õpilasi oma huve järgima, tipptase püüdlema ja osalema ülikoolis, mis vastab kõigile nende vajadustele. Oleme kindlad, et pakutava teenuse kasutamisel ja pakutavate isiklike juhiste kõrge tasemega saate maksimeerida oma võimalusi saada osa Ühendkuningriigi parimatest ülikoolidest. Meie Ühendkuningriigi uuringute eksperditeadmised ja pühendumus on Across the Pond nurgakivi ja nende omaduste tõttu toetame jätkuvalt välismaalaste üliõpilastel oma eesmärke.

Asukohad

Aberdeen

CONTACT USA TEAM

Address
Aberdeen, Šotimaa, Suurbritannia

Belfast

CONTACT CANADA TEAM

Address
Belfast, Põhja-Iirimaa, Suurbritannia

Brighton

CONTACT NORWAY TEAM

Address
Brighton, Inglismaa, Suurbritannia

Canterbury

CONTACT LATIN AMERICA TEAM

Address
Canterbury, Inglismaa, Suurbritannia