Loe ametlikku kirjeldust

See, mida me mõtleme või mida me teame või mida me usume, on lõpuks vähe. Ainus tagajärg on see, mida me teeme.

Anglia Ruskin University (ARU), mis hüppab, võideldakse ja õnnestub, on see, mida me teeme. Need on ARU-d valmistavate inimeste lood.

Meie nägemus

Elu ümberkujundamine uuendusliku, kaasava ja ettevõtliku hariduse ja teadusuuringute kaudu.

Meie väärtused

Ambitsioon

Oleme otsustanud saavutada oma eesmärgid ja püüdlema pidevalt oma ülikooli kõigi kasuks.

Innovatsioon

Rakendame oma kollektiivset ja individuaalset loovust uute ideede loomiseks ja arendamiseks, rakendades neid teenitud kogukondade kasuks.

Julgust

Me oleme julged otsuste vastuvõtmisel, mis meie arvates on õiged, isegi kui seda on raske teha.

Ühendus

Väärtustame koostööd, toetame üksteist ja aitame kõigil oma potentsiaali saavutada.

Ausus

Me teeme seda, mida me ütleme, et me teeme ja oleme oma otsuste tegemisel ja tegevuses õiglased ja läbipaistvad.

Vastutus

Võtame otsuseid ja tegutseme viisil, mis austab keskkonna-, ühiskondlikke ja majanduslikke kaalutlusi ning toetab kõige paremini neid, kes meiega õppivad ja töötavad.

Riiklik üliõpilaste uuring 2018

Anglia Ruskini õpilased on meie ülikooli keskmes. Me tahame, et nende haridusalane kogemus kaasataks ja väljakutseteks, et nad saavutaksid oma täieliku potentsiaali.

Ja nii me oleme rõõmsad, et meie viimane aasta üliõpilased on kord aastas oma riikliku üliõpilaste uuringus (NSS) oma haridusalase kogemuse kõrgelt hinnanud .

Sel aastal on ARU üldine rahulolu skoor kasvanud 84% -ni , ületades sektori keskmist 83%.

Meie õpilased hindavad meid kõrgelt

Küsitluses osalevatele üliõpilastele esitatakse mitmeid küsimusi ülikoolielu aspektide kohta, sealhulgas õpetamise, hindamise ja tagasiside, õppevahendite ja üliõpilaste hääle kohta. Sel aastal vastas 78% meie viimase aasta õpilastest.

Lisaks üldisele rahulolu punktile, mis suureneb 84% -ni , on fantastiline näha, et meie õpilased:

  • hindama oma õpikogemust - õpetamisest ja akadeemilisest toetusest hindamisele ja tagasisidele - väga
  • veenduge, et nende hääl on kuulda ja et me hindame nende arvamust. See on jõudnud jõudsalt läbi teist aastat
  • väärtustavad Anglia Ruskini õppekogukonda.

Me hindame tulemusi tõesti, kuna need aitavad meil suurendada Anglia Ruskini õpilaste kogemusi. Samuti aitavad nad tulevastel õpilastel teha teadlikke valikuid, kus nad soovivad õppida.

Õpetamise tipptaseme raamistik Silveri auhind

Meil on hea meel pidada TEF Silveri auhinda, mis peegeldab meie andekate töötajate kõrget kvaliteeti.

Meie TEF Silveri auhind tähendab, et pakume oma õpilastele kvaliteetset õpet, õppimist ja tulemusi ning ületame järjekindlalt ranged riiklikud kvaliteedinõuded Suurbritannia kõrgharidusele. Meil on eriti hea meel, et meie hinnangus rõhutati üliõpilaste rahulolu väga kõrget taset ja et enamik meie õpilasi saavutab suurepäraseid tulemusi.

Eriti meeldiv oli see, et TEF-i töörühm teatas, et me oleme „meie võrdlusnäitajatest kõrgemal”, sest meil oli „üliõpilaste väga rahulolu õpetamise, hindamise ja tagasiside ning akadeemilise toega” .

TEF-i paneel tunnistas, et me muudame elusid innovatsiooni, kaasava ja ettevõtliku hariduse kaudu, mis kajastub meie uues nägemuses ja soovis pakkuda meie ülikoolistrateegias „Meie tulevik 2017-26“ väljapaistvat ja kaasavat haridust.

Auhinnad ja tunnustamine

Me oleme võitjad

Aastal 2018 nimetati meid üheks Euroopa top 250 ülikooliks - samal ajal võitsime auhinna meie õppimisvõimaluste kvaliteedi eest.

Chartered Management Institute on tunnistanud ka meie õpilaste tööalase konkurentsivõime, juhtimis- ja juhtimisoskuste mõju.

Meie viimaste aastate õpilased hindasid oma õpilasuuringus veel kord oma õpikogemust - sealhulgas õpetamist, akadeemilist tuge, hindamist ja tagasisidet.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Anglia Ruskin University

Uurige tegelikke juhtumiuuringuid, et koondada raskete kuritegude sisemised toimingud ja meetodid, mida kasutatakse selle politsei juhtimiseks. Saate oskused ja teadmised ... [+]

Ülevaade

Uurige tegelikke juhtumiuuringuid, et koondada raskete kuritegude sisemised toimingud ja meetodid, mida kasutatakse selle politsei juhtimiseks. Saate oskused ja teadmised, mis on vajalikud paljude kriminaalõiguse karjääride jaoks, nagu politsei, noorte õiglus, siseministeerium või piirivalveasutused.

Uuring kooliga, mis oli Suurbritannias 8. koha kriminoloogias (The Guardian University Guide 2018)Tunnete end meie üliõpilaste ja töötajate lähedase kogukonna, sealhulgas spetsiaalsete sotsiaalmeedia rühmade pooltÕpi professionaalsetest kriminaalõiguse praktikutest loengute, õpikodade ja muude tegevuste kauduOsalege üritustel, sealhulgas ekskursioonidel, külaliste loengutel ja meie aasta lõpu kriminoloogia konverentsilÜhendage jõud Ida-Euroopa politseiinstituudiga PIER, millel on lingid kohalikele ja piirkondlikele jõududele ja politseiasutustele ning kohalikele ja riiklikele ametnikele... [-]
Suurbritannia Cambridge
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Anglia Ruskin University

Järgige tunnustatud laste kunstnike jälgi. Tehke koostööd rahvusvaheliselt tunnustatud illustraatorite spetsiaalse tugirühmaga, et arendada oma isiklikku visuaalset sõnav ... [+]

Ülevaade

Järgige tunnustatud laste kunstnike jälgi. Tehke koostööd rahvusvaheliselt tunnustatud illustraatorite spetsiaalse tugirühmaga, et arendada oma isiklikku visuaalset sõnavara. Looge sidemed laste kirjastustööstuses.

Arenda oma isiklikku visuaalset sõnavara, mida toetab rahvusvaheliselt tunnustatud illustraatorite meeskondKasuta 150-aastast traditsiooni joonistada ja inspireerida loovust Cambridge'i kunstikoolisJälgi paljude auhinnatud lasteraamatute illustraatorite jälgi

Selle õpetatud stuudio kursuse, mis oli esimene omalaadne Ühendkuningriigis, töötas välja meie tuntud professor Martin Salisbury, kes ikka aitab kaasa kursuse õpetamisele. See annab teile pühendunud tuge ja teadmisi, mida vajate, et arendada oma praktikat lasteraamatu illustratsiooni kunstis.... [-]

Suurbritannia Cambridge
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 - 30 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Anglia Ruskin University

Töötage lastega kliinilise karjääri poole või astuge järgmine samm doktorikraadi poole. Saada arenenud akadeemiline arusaam arenguhäiretest ja lapsepõlvest; uurida põhjus ... [+]

Ülevaade

Töötage lastega kliinilise karjääri poole või astuge järgmine samm doktorikraadi poole. Saada arenenud akadeemiline arusaam arenguhäiretest ja lapsepõlvest; uurida põhjuseid, hindamist, klassifitseerimist ja ravi.

Meie kursus annab tugeva aluse teadustööle ja täiendab teie professionaalset kliinilist koolitust. Te saate laiaulatuslikke teoreetilisi teadmisi valdkonnast, samuti praktilist võimet kavandada ja hinnata kliinilisi uuringuprogramme.

Spetsialistmoodulid keskenduvad erinevate seisundite diagnoosimisele ja ravile, arengupsühhopatoloogiale (kaasa arvatud põhjused ja mõjud) ning laiematele psühholoogilisi uuringuid puudutavatele küsimustele.

... [-]
Suurbritannia Cambridge
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Anglia Ruskin University

Teid motiveerivad võimalused, mida rahvusvaheline äri teile avab. Ja meie MSc International Business on loodud teie ambitsioonidega silmas pidades. Te mõistate oma karjää ... [+]

Ülevaade

Teid motiveerivad võimalused, mida rahvusvaheline äri teile avab. Ja meie MSc International Business on loodud teie ambitsioonidega silmas pidades. Te mõistate oma karjääriotsuste tähtsust ja see, mis selle kursuse jaoks tegelikult erineb, on palju erinevaid valikuid, mida saab valida, näiteks semester välismaal Šveitsis või Hollandis ja lõpetades kahekordselt, valides oma valikulised moodulid või 34-nädalane paigutus teie kursuse osana. Nii saate isikupärastada kursuse, et see sobiks teie ambitsioonidega, saades samal ajal rahvusvahelise ärikomplekti olulised vahendid.

See aste annab teile ainulaadse võimaluse lõpetada kaks magistrikraadi. Te saate oma teise semestri jooksul õppida Šveitsis või Hollandis, andes teile esmakordselt kogemusi äritegevuses rahvusvahelisel tasandil. See kahekordne kvalifikatsioon annab teile selle konkurentsieelise teiste kandidaatide ees tänapäeva äriturul. Te saate usalduse ja oskuste kogumi, et oma karjäärirada teie jaoks kõige sobivamas suunas.... [-]

Suurbritannia Cambridge
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Life at ARU: The ARU experience - George