Bath Spa University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ole Bath Spa

Bath Spa University on palju enamat kui õppimine. See on umbes jäädagi: mõtlemine, muutes ja teevad. Umbes põrkamas sõbrad ülikoolilinnakus, omaks väljakutsed ja tõeliselt hooliv. Me push piirid ja iseennast. Kui see kõlab hästi teile, saate sobi hästi.

Miks Bath Spa?

hea maine

Meie juured ulatuvad 1852 ja originaal Bath School of Art, nii oleme loonud meie maine üle 160 aastat traditsioon ja edu. Jälgime pidevalt kasvanud ka põnevaid kursusi ja valdkonnad reserch.

hästi ühendatud

Meil on partnerlussuhted ettevõtete, organisatsioonide ja institutsioonide igas maailmanurgas. Näete meie õpilased rahvusvahelistel konverentsidel, ekskursioonid ja üritused alates Edinburgh Fringe Festival Kanada "International Järgmine Way". Sa jätan Bath Spa kui globaalne kodanik ambitsioonikalt, hoo ja pühendumusega.

Kättesaadav kõigile

Juurdepääs ja võrdõiguslikkus on meile oluline. Ainulaadne uurimus ja sotsiaalse keskkonna pakume on võtmeteguriks meie populaarsus. Meie õpilased on pärit erineva taustaga ja kultuuride, kõikjal selles riigis ja välismaal, ja erinevaid akadeemilise Volituste.

Tõend on statistika

Hea koolilõpetaja väljavaated: 93,7% Bath Spa lõpetajad on tööle või täiendavaid uuringuid 6 kuud pärast kooli lõpetamist (HESA: 2014/15 sihtkohad lahkunuid Kõrgharidus, avaldatud 2016) Top 5 loovuse: Oleme olnud hääletas üks viiest suurimast loominguline ülikoolid. (Milline? University Student Survey 2016) Sul on ohutu siin: Oleme 2. ohutum ülikooli Edela ja 6. kui reastatud vastu ligi 130 teistes ülikoolides ja kõrgkoolides üle Inglismaa ja Wales. (Complete Ülikooli Guide 2015) Jätkusuutlikkus ja keskkonnaalaseid kohustusi: See ei lõpe inimestega - me hoolime meie keskkonda. Meie Green Focus poliitika teeninud meie "First Class Autasud". (Inimesed ja Planet Green League 2015)

Asukohad

Vann

Bath Spa University

Address
Bath Spa University,
Newton Park,
Newton St Loe,

BA2 9BN Vann, Inglismaa, Suurbritannia
Telefon
+44 1225 875875

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega