Birmingham Business School, University of Birmingham

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Birmingham Business School on teadus juhitud institutsioon ja pakub kvaliteetset bakalaureuse ja magistri kraadi programmid üliõpilastele kogu maailmas. Nende kolmekordne kroon akrediteerimise asetab nad jooksul eliitgrupiga globaalse äri koolides. Set ülikooli atraktiivne "punastest tellistest" campus, tööstus algupärasel Suurbritannias School on uhke oma 100 aastase ajaloo ja tihedad sidemed kohaliku äri.

Birmingham oli esimene ülikool Suurbritannias õpetada ärijuhtimise tagasi aastal 1902 ja selle pika pühendumist äri haridus on midagi, mida me oleme väga uhked. Internatsionalismi on veel uhke, nii väljavaateid programmi sisu ja globaalse päritoluga meie õpilased - välisüliõpilased olid nende seas esimene tarbimine üle 100 aasta tagasi ja täna oleme rahul inimesed üle 55 riigi peale meie programmid igal aastal.

Birminghami Ülikooli asutati aastal 1900, mille kodanikud Birmingham, kes tahtis oma ülikooli koolitada ja harida inimesi, kes oleks luua ja hallata kasvav ettevõtete ja tööstuste sisemaal.

See oli loomulik, iseloomu arvestades Birmingham tööstuse, et ülikool peaks algusest peale, õpetada peamised teaduslikud ja inseneriteaduse aladele. See oli ka esimene Ühendkuningriigi ülikoolis luua teaduskonna Kaubandus ja lisada meditsiinikoolis. Kaasaegne Ülikool on võrdselt eristatakse humanitaar-, haridus-, sotsiaal- ja õigusega.

Asukohad

Birmingham

Address
Birmingham, Inglismaa, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud

Programmid