Loe ametlikku kirjeldust

Meie ülikool on lühikese aja jooksul jõudnud kaugele ja meil on praegu rohkem kui 17 000 üliõpilast, kellest 1500 on rahvusvahelised üliõpilased umbes 130 riigist.

Meil on tugev professionaalne orientatsioon, keskendudes akadeemilisele tippspetsialistil ja kõrgharidusega tööalase konkurentsivõime tõstmisele. Näitena meid tunnustatakse ainukesena Ühendkuningriigi meediateaduse tippkeskuse keskusena ning Riikliku kompuutermuusika keskuse lõpetajad on Hollywoodis töötanud sellistes filmides nagu Sõrmuste isand, Gladiator, Star Wars, Madagaskar ja King Kong. Uurimistööalaste teadmiste valdkondade hulka kuuluvad kohtuekspertiisi arheoloogia ja kuritegevuse stsenaariumiteadus, kus näiteks töötajad uurivad praegu Iraagi, Bosnia ja Hertsegoviina ja Rwanda genotsiidi ning 40 000-aastaste inimeste jalajäljetest Kesk-Mehhikos avanemise tagajärgi.

Bournemouth University on Euroopa suurima mittetööstusliku linnastu keskus. Suurbritannia uusima rahvuspargi, parimate randade ja suurima loodusliku sadama vahel on suurepärane asukoht. Ta on koduks suurtele finantsteenuste sektoritele (JP Morgan Chase, Nationwide Building Society ja Liverpool Victoria jt), kellel on väljaspool Londonit kõige rohkem keelekoolide kontsentratsioon ja paljud riiklikud peakorterid, sealhulgas Royal National Lifeboat Institution ja Sunseeker International.

Bournemouth on maailma tuntud rahvusvaheline konverentsikeskus ja mängib suurt akadeemilist, professionaalset ja loomulikult ka poliitilisi konverentse. Samuti on see üks suurimatest näituse- ja meelelahutuskohtadest lõunarannikul.

Ülikool on võimas mängija Kagu-Inglismaa majanduslikus ja kultuurielus. Oleme haridus-, äri- ja kohaliku omavalitsuse partnerite võrgustiku keskus ning mängisime ka oma osa regiooni ettevalmistustes 2012. aasta olümpiamängudeks.

Bournemouth University on õpilaste, nende vanemate ja kolleegiumide ja koolide töötajate hulgas suurepärane maine. Ja pärast minu saabumist 2005. aasta septembris oleme tugevdanud seda mainet ja leidnud, et Bournemouth University peaks tulevikus olema. Selle tulemusena on paljud põnevad muudatused nüüd rongis. Eelkõige tuginevad meie tugevatele külgedele, arendades samal ajal uusi professionaalselt asjakohaseid valdkondi, investeerides rohkem kui 100 miljonit naela personali ja rajatisi ning korraldades ümberkorraldusi, et säilitada meie tähelepanu akadeemilisele tipptasemele.

Loodan, et naudite oma virtuaalset Bournemouthi kogemust.

Professor John Vinney

Meie inimesed

Usume, et meie inimesed on meie kõige väärtuslikum vara. Iga päev julgustame neid väljakutseks nende ümber maailma muutma ja positiivselt muutma.

Iga päev töötab üle 2000 inimese, et luua BU õnnelik, tervislik ja tervitatav keskkond, kus meie õpilased saavad edukaks kujundada ja kus akadeemiline tipptase ja teadustöö on edukad. Ükskõik, kas see on meie ülikooli juhtiv meeskond või meie 1150 akadeemiline töötaja, püüavad kõik BU-i edukuse ja innovatsiooni rekordid edasi areneda.

Meie võimeid

Kõik meie kursused ja akadeemilised uuringud juhivad meie nelja teaduskonda: tervis

Tervishoiu teaduskond

Osakonnad: humanitaarteadused

Juhtimise teaduskond

Osakonnad: Bournemouth University Business School (sh osakonnad: Raamatupidamine, Finance

Meediateaduskond

Osakonnad: Ettevõtted

Teaduskond

Osakonnad: arheoloogia, antropoloogia

Visioon ja väärtused

BU2018: loomine, jagamine, inspireerimine
Meie nägemus tugineb BU praegusele edule, et luua eriline pakett, mis põhineb tipptasemel akadeemilisel tipptasemel. Keskmes on teadusuuringute, hariduse ja kutsealase praktika võimekus, luues ainulaadse akadeemilise kogemuse, mille summa on suurem kui komponendid. Selle saavutamiseks ühendame inspireeriva õpetuse, maailmatasemel teaduse ja kutsealade uusima mõtlemise, et luua pidev ja viljakas teadmiste vahetamine, mis stimuleerib uusi ideid, õppimist ja mõtlemisjuhtimist.

Strateegiline kava 2012-18

Pärast BU'i uue nägemuse käivitamist

Kava põhipunktid on järgmised:

  • Büroo keskmes on võimas teadus-, haridus- ja kutsepraktikatoode, luues ainulaadse akadeemilise kogemuse, mille summa on suurem kui komponentidest. Fusion on BU-peamine eristatav turundusstrateegia.
  • Me investeerime Fusioni tarnesse, luues iga-aastase 3 miljoni naela Fusioninvesteerimisfondi. Fond toetab mitmeid praktilisi algatusi, mis toetavad ja annavad Fusioni.
  • Keskendumisvaldkonnad hõlmavad personali ja õpilaste julgustamist tegema koostööd teadmiste ja teadustegevuse ühiseks loomiseks ja tootmiseks; suurepärase õpetamise ja pedagoogilise innovatsiooni juhtimine; töötajate ja üliõpilaste liikuvuse parandamine ning võrgustike loomine; meie teadusuuringute teemade lähendamine ühiskonna vajadustele; ja suurendades meie osa reguleerimata kõrghariduse turul (AAB-ga üliõpilased ja kõrgemad või samaväärsed A-taseme, rahvusvahelised ja kraadiõppurid).
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Bournemouth University

Ettevõtete kommunikatsioon on ettevõtjatele, valitsusasutustele ja mittetulundusühingutele (valitsusvälised organisatsioonid) hõlmav kõikehõlmav termin, mis asendab kommu ... [+]

Ettevõtete kommunikatsioon on ettevõtjatele, valitsusasutustele ja mittetulundusühingutele (valitsusvälised organisatsioonid) hõlmav kõikehõlmav termin, mis asendab kommunikatsioonivaldkonnas avalike suhete ja avalike suhete mõisteid.

Meedia- ja kommunikatsiooniteaduskond omab ulatuslikke kogemusi ettevõtte kommunikatsiooni ja avalike suhete uurimisel ja õpetamisel, olles olnud üks esimesi Suurbritannia ülikoole, kes käivitasid bakalaureuseõppe PR-is 1980. aastate lõpus. See kursus tugineb teadlaste teadmistele, kes tegelevad tipptasemel uurimis- ja nõustamistegevusega, ning saate kasu õppetööst, kes on tööstuse suurepärase mainega osakonnas, samuti tugevate sidemetega nii Chartered Institute of Public Relations (CIPR) ja avalike suhete konsultantide ühendus (PRCA). Kursus on akrediteeritud ka otsese ja digitaalse turunduse instituudi (IDM) poolt ning on võimalus omandada digitaalse turunduse IDM-sertifikaat koos kraadikursusega.... [-]

Suurbritannia Poole
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Bournemouth University

See magistriõpe 3D-arvuti animatsioonis on suurepärane käivitusplaat karjääriks paljude erialade, sealhulgas ideekontseptsiooni, iseloomu ja olendi animatsiooni, modellee ... [+]

See magistriõpe 3D-arvuti animatsioonis on suurepärane käivitusplaat karjääriks paljude erialade, sealhulgas ideekontseptsiooni, iseloomu ja olendi animatsiooni, modelleerimise, valgustuse, taglase, tekstureerimise, kompileerimise ja simulatsiooni abil. See kursus aitab teil omandada oskused, mida on vaja tööks paljudes valdkondades, kus kasutatakse arvutianimatsiooni, sealhulgas filmid, animeeritud funktsioonid, arvutimängud, telesaadete tootmine, reklaamid, illustratsioonid, teaduslik visualiseerimine, lennusimulatsioon, virtuaalsed keskkonnad, arhitektuurilised visualiseerimised ja interaktiivne meedia.

Meil on tööstusega väga tugevad sidemed, mis on tingitud peamiselt NCCA lõpetajatest filmide, mängu- ja televisioonitööstuse kõikides osades. Korraldame regulaarselt külastatavaid praktikute loengiressursse, kus saate tutvuda 2D- ja 3D-tööstusega praktiseerivatest kunstnikest ja ettevõtetest ning osaleda professionaalide korrapärastes meistrikursustel. Viimase viie aasta jooksul oleme meelitanud meie üliõpilastele parimaid Visual Effects, Animation ja Games stuudiod kogu maailmast, et saada rohkem teada siit.... [-]

Suurbritannia Poole
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Bournemouth University

See murranguline kursus on mõeldud neile, kes soovivad oma ideid ja püüdlusi edukaks muuta. Kas te kavatsete juhtida järgmise põlvkonna filmi- ja telesaateid, kujundada t ... [+]

See murranguline kursus on mõeldud neile, kes soovivad oma ideid ja püüdlusi edukaks muuta. Kas te kavatsete juhtida järgmise põlvkonna filmi- ja telesaateid, kujundada teadlase, kaasühenduse tootja või tootmisjuhi karjääri või isegi oma iseseisva tootmisettevõtte juhtimist, annab see kursus teile praktilise väljaõppe ja teoreetilise aluse, mis aitab teil et saavutada oma ambitsioonid meediatootmise dünaamilises maailmas.

Teil võib olla bakalaureuseõppega seotud aine või võite suutma näidata oma sobivust selle õppekava kaudu seotud töökogemus või tõendid ja väljundid muudest seonduvatest tegevustest.

Õppige, kuidas arendada oma ideid kui elujõulisi projekte ja müüa neid väga konkurentsilises turus. Tänu spetsialistide õppimisele spetsialistidelt, kellel on kogu tööstusharu kogemus, jõuate lõpule tootmistegevuse juhtimisel tootjana, tootmisjuhina, asukoha juhi ja esimehe assistendina. Te töötate basseinist, mis pakub töökoha ja seminaride kavandamiseks tootmiskeskust.... [-]

Suurbritannia Poole
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Bournemouth University

Direktor on meediatööstuse loomeprotsessi keskse tähtsusega ja see kursus on loodud selleks, et luua ja arendada oma teadmisi tööstusest, mis võimaldab teil jõuda väljaku ... [+]

Direktor on meediatööstuse loomeprotsessi keskse tähtsusega ja see kursus on loodud selleks, et luua ja arendada oma teadmisi tööstusest, mis võimaldab teil jõuda väljakutseteni võitnud toodangu edastamisega. See praktiline kursus pakub palju võimalusi praktiliseks tootmiseks platvormide ja žanrite kaudu. See suurendab teie jutustamise oskusi ja arendab oma tehnilist arusaamist filmi, televisiooni ja transmedia tootmise kohta, arendades kõrgtehnoloogilisi oskusi direktorina kooskõlas praeguse tööstusharuga.

Meediateaduskond

Kvaliteetsete meediatöötajate juhendamisel kujundate oma juhatusliku stiili ja stiili ning omandab meediatööstuse tööalase sotsiaalse, kultuurilise ja intellektuaalse tausta põhjaliku teoreetilise aluse. Lõplik tootmisprojekt võimaldab teil kasutada tehnilisi ja juhtimisalaseid oskusi, mida olete välja töötanud selleks, et juhtida oma enda töö portfelli koostöös teiste meediateaduskonna üliõpilastega... [-]

Suurbritannia Poole
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Bournemouth University

See paindlik kursus annab sulle võimaluse õppida kõrgtasemel side- ja meediateooriaid. See pakub teile väga paljude oskustega oskusi koos võimega tegeleda teoreetiliste m ... [+]

See paindlik kursus annab sulle võimaluse õppida kõrgtasemel side- ja meediateooriaid. See pakub teile väga paljude oskustega oskusi koos võimega tegeleda teoreetiliste mõistetega ning näidata kriitilist mõistmist ja analüüsi.

Saate selle magistriõppe kohandada vastavalt oma vajadustele, võimalusega alustada sünnipäeva septembris või jaanuaris ja kolme väljapääsu punkti kursusest, millest igaühel on erinev kvalifikatsioon: kraadiõppe, kraadiõppe või magistrikraadi meedias

Oluliselt on see MA ka teile võimalus 30-nädalase ametialase paigutuse side-või meediasektoris, mille eesmärk on suurendada oma tööalast konkurentsivõimet pärast lõpetamist. Teile pakutakse erinevaid valikuid, mis annavad teile võimaluse keskenduda teemadele, mis teile huvi pakuvad. See MA põhineb meie praktikas juhitud teadustegevuse kogemustel, mis võimaldab teil arendada oma võimet uurida ja edastada oma ideid mitmes meedias, sealhulgas tekst, video ja heli.... [-]

Suurbritannia Poole
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Bournemouth University

See dünaamiline kursus on mõeldud kindlaksmääratud ja ajendatud inimestele, kes on reklaamitööstuses oma karjääri suhtes ambitsioonikad. ... [+]

See dünaamiline kursus on mõeldud kindlaksmääratud ja ajendatud inimestele, kes on reklaamitööstuses oma karjääri suhtes ambitsioonikad. Ükskõik, kas olete hiljuti reklaamiasjades lõpetanud hea kraadiga või olete kommunikatsiooniettevõte, kes soovib oma karjääri jätkata, pakub see keeruline aste reklaami spetsialisti jaoks vajalike teadmiste ja vahendite olemasolu.

Loomulikult on reklaami "boot laagris", kus saate luua võimaluse asuda elusalt esindatud keskkonda (kas Bournemouthis või mujal Ühendkuningriigis) või töötada ülikoolilinnakuna asuva agentuuri meeskonna osana. See ühendab kogu teie õppimise ja kogemuse intensiivse töökogemusega, mis valmistab teid ette oma edaspidiseks karjäärile tööstuses.... [-]

Suurbritannia Poole
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Bournemouth University

Oled eeldatavasti pärit tehnilisest taustast (arvutiteadus, füüsika, matemaatika, inseneriteadus), millel on olemasolevad teadmised programmitööst, ja kursus toetub selle ... [+]

Oled eeldatavasti pärit tehnilisest taustast (arvutiteadus, füüsika, matemaatika, inseneriteadus), millel on olemasolevad teadmised programmitööst, ja kursus toetub sellele, pakkudes teile kombinatsiooni kunstilistest tundetest, probleemide lahendamisest ja tehnilistest oskustest, mis saab kasutada tehnilise direktori rolli animatsiooni- ja mängustööstuses. Tehnilised direktorid peavad sageli töötama arvutianimatorite kõrval ja lahendama tehnilisi probleeme kas olemasolevate tarkvaratööriistade seadistamise või uute tööriistade kujundamise abil.

Teie aastapikkuses õpingus arendate oma programmeerimis- ja skriptimisoskusi ning tutvu arvutianimatsiooniga seotud eritehnikate ja -vahenditega. Neid oskusi hinnatakse mitmesugustel projektidel, mida te aasta jooksul võtate. Rõhutatakse tööstusliku standardse riistvara ja tarkvara kasutamist nende tehnoloogiate väljatöötamisel. Tüüpilised näited hõlmavad C-programmide väljatöötamist uute algoritmide testimiseks, renderduse toetamiseks mõeldud krüptide kirjutamist ning uute efektide loomiseks skriptide ja tööriistade väljatöötamist.... [-]

Suurbritannia Poole
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Bournemouth University

See keeruline ja rahuldust pakkuv kursus pakub ainulaadset teoreetilisi ja praktilisi seoseid eesmärgiga luua vajalikud oskused rahanduse karjääri jätkamiseks. Kursus on ... [+]

See keeruline ja rahuldust pakkuv kursus pakub ainulaadset teooria ja praktika segu eesmärgiga arendada vajalikke oskusi rahanduse karjääri jätkamiseks. Kursus on mõeldud väga paindlikuks, mis võimaldab teil oma sisu kohandada vastavalt oma vajadustele ja karjääri ambitsioonidele.

Kursus on mõeldud neile, kellel on rahanduse või sellega seotud distsipliini taust, nagu majandus ja raamatupidamine, ning nad soovivad oma oskusi edasi arendada ja karjääri juurde pääseda finantsanalüüsi, finantsjuhtimise ja investeeringute valdkondades. Põhiüksused on välja töötatud oma kvantitatiivsete oskuste, võime analüüsida finantsandmeid ja arusaama finantsinstrumentidest, samuti oma teoreetilisest arusaamisest finantsmajandusest. Seejärel saate varustuse valikuga mitmesuguseid valikulisi üksusi.... [-]

Suurbritannia Poole
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 - 16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Bournemouth University

Selle kursuse käigus omandate vajalikud oskused ja oskused personaliarenduse strateegiate planeerimiseks ja juhtimiseks avalikus ja erasektoris. Teil on ideaalne spetsiif ... [+]

Selle kursuse käigus omandate vajalikud oskused ja oskused personaliarenduse strateegiate planeerimiseks ja juhtimiseks avalikus ja erasektoris. Teil on ideaalne spetsiifiliste inimressursside ja üldiste juhtimisalaste teadmiste segu, et paistaks silma paindlikuma HR karjääriturul.

Spetsialistid uurivad küsimusi, sealhulgas tööhõive ja õigussuhteid ning inimeste kui ressursside arendamist. Neid täiendavad juhtkondlikud üksused, mis keskenduvad inimeste juhtimisele ja turundusele

Riiki sisenemise nõuded:

Bakalaureuseõpe annab tunnustuse kraadiga 2: 2 mis tahes teemal või samaväärsel tasemel. Kui inglise keel ei ole teie emakeel, siis on vaja IELTS 6.0 (akadeemiline) või kõrgem.... [-]

Suurbritannia Poole
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 - 18 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Bournemouth University

Olgu see siis inimesed, strateegia, võrgud või turud, nõuavad kõik ekspertide juhtimist. Kuid erinevus tugeva ja halva juhtimise vahel võib tähendada organisatsiooni eduk ... [+]

Olgu see siis inimesed, strateegia, võrgud või turud, nõuavad kõik ekspertide juhtimist. Kuid erinevus tugeva ja halva juhtimise vahel võib tähendada organisatsiooni edukuse ja ebaõnnestumise erinevust. See on palju survet juhtide õlgadele. Ettevõtteoskuste ja -oskuste omandamine aitab teil saada dünaamiliseks juhiks.

Äritegevus on lai ja põnev teema, kus on palju erinevaid spetsialiseerumise valdkondi. Uued ja praktiseerivad juhid vajavad põhjalikku arusaamist kõikidest organisatsiooni valdkondadest ja nende võrgustatud osakondade koostööst, et saada palju nõudlikuks "kameeleoniks" äri.

Rahvusvaheline ärijuhtimise raamistik koosneb tõeliselt kaasaegsetest spetsialiseerunud üksustest ning meie rahvusvaheliselt rikkad kultuurid pakuvad globaalset perspektiivi juhtimisel praktikas üle kogu maailma.... [-]

Suurbritannia Poole
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 - 18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Bournemouth University

See kursus on välja töötatud kahe peamise tunnusjooni järgi - majandusliku majanduse tugev suutlikkus rahanduses ja oskus neid oskusi praktikas rakendada. ... [+]

See kursus sobib ideaalselt lõpetajatele, kes sooviksid muuta õppeaineid või karjääri suunda.

See kursus on välja töötatud kahe peamise tunnusjooni järgi - majandusliku majanduse tugev suutlikkus rahanduses ja oskus neid oskusi praktikas rakendada. Veelgi enam, kaasaegne maailm nõuab üha enam võimet mõista neid küsimusi ülemaailmses kontekstis. Seetõttu käsitletakse selles kursuses ka maailmaturgudel peamist arengut. See kursus peaks olema teie karjääri suurepärane vara, võimaldades teil töötada välja olulised tehnilised, analüütilised ja otsuste tegemise oskused. Samuti aitab see arendada isiklikke oskusi, mis on vajalikud iga karjääri õnnestumiseks: efektiivne meeskonnatöö, objektiivne analüüs ja suhtlemine.... [-]

Suurbritannia Poole
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 - 16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Bournemouth University

See kursus on mõeldud teile arenenud arusaama külalislahkuse ja turismitööstuse ning juhtimise perspektiivi, kuidas juhtida selliseid organisatsioone. ... [+]

See kursus on ümberõppekursus (see tähendab, et see on mõeldud üliõpilastele, kes pole eelnevalt seda teemat õppinud). See on ideaalne lõpetajatele, kes sooviksid muuta teemasid või karjäärisuundumusi.

See kursus on mõeldud teile arenenud arusaama külalislahkuse ja turismitööstuse ning juhtimise perspektiivi, kuidas juhtida selliseid organisatsioone. Pärast selle kursuse läbimist on teil võimalus osaleda tööstusharude analüütilistes, arendus- ja strateegilistes perspektiivides kui bakalaureuse tasemel ja saada ülevaade külalislahkuse ja turismi mõjutavate probleemide kohta.

Samuti annab see kursus teile võimaluse tuvastada ja kaasata selliseid valdkondi nagu tarbijate käitumine, turundus, rahvusvaheline personalijuhtimine, tulude haldamine ja rahvusvahelised turusuundumused. Teil on ka juurdepääs mitmesugustele täiendavatele õppekavade tegevustele ja kvalifikatsioonidele, näiteks meie külalisvaatamisprogramm, näiteks esindajad Hilton Internationalist, Shangri-la Hotelsist, Fairmont Hotelsist ja Le Manior aux Quat Saisonidest. Teil on võimalus osaleda meie iga-aastasel külalislahkuse üliõpilaskonverentsil ja viia läbi lisaväärtuste kursusi, nagu veini ja kangete alkohoolsete jookide auhind, reisid maailmareisi ja turismiturgudesse Londonisse ja HOTS Hotel Simulation paketi.... [-]

Suurbritannia Poole
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Bournemouth University

MSc Sport Management kursus vastab sellele turunõudlusele, pakkudes kriitilist ja rakenduslikku uurimistööd ja praktikat, mis on olulised tulevaste spordi juhtide arendam ... [+]

Sporditööstuse kasvu tõttu on spordi juhtimiseks vaja rohkem professionaalset ja kaubanduslikku suunitlust. MSc Sport Management kursus vastab sellele turunõudlusele, pakkudes kriitilist ja rakenduslikku uurimistööd ja praktikat, mis on olulised tulevaste spordi juhtide arendamiseks.

See kursus sobib ideaalselt spordialade psühholoogia või juhendamise tasemega üliõpilastele, kes sooviksid arendada oma spordi juhtimisoskusi ning ka teisi spordialasid. Sa arendate kõrgema taseme arusaamist juhtimispõhimõtetest ja nende rakendamisest spordisektorile. See võimaldab teil edendada oma teadmisi protsessidest, mille kaudu sport on muutunud ülemaailmseks nähtuseks laiemas teenindus- ja meelelahutustööstuses, tekkinud järgnevad pinged ja mõju spordi edasisele arengule ja juhtimisele.... [-]

Suurbritannia Poole
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Bournemouth University

See kursus annab teile võimaluse arendada oskusi, mis on olulised ürituste sektoris töötamiseks, kasutades projekti ja operatiivjuhtimise teooriaid ja protsesse. ... [+]

See kursus on ümberõppekursus, mis sobib ideaalselt lõpetajatele, kes sooviksid muuta aineid või karjääri suunda.

See kursus annab teile võimaluse arendada oskusi, mis on olulised ürituste sektoris töötamiseks, kasutades projekti ja operatiivjuhtimise teooriaid ja protsesse. Saate õppida sündmuse juhtimise tsüklist, sealhulgas erinevate sündmuste planeerimisest, kavandamisest, rakendamisest ja hindamisest. Akadeemiliselt juhitud kursusena õpid kriitiliselt hindama mitmesuguseid sündmuste juhtimisega seotud teooriaid ja mudeleid. Selle kursuse praktiline osa keskendub teooriate ja mudelite rakendamisele sündmuste näidete hulka, kaasa arvatud teie enda reaalajasündmuse korraldamine rühma osana.... [-]

Suurbritannia Poole
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Bournemouth University

Kursuse eesmärgiks on luua turunduse juhtimise põhimõtete mõistmine, pakkudes teile raamistikku, et mõista äritegevuse arengut ja turunduse planeerimist. ... [+]

See kursus on ümberõppekursus (see tähendab, et see on mõeldud üliõpilastele, kes pole eelnevalt seda teemat õppinud). See on ideaalne lõpetajatele, kes sooviksid muuta teemasid või karjäärisuundumusi.

Kursuse eesmärgiks on luua turunduse juhtimise põhimõtete mõistmine, pakkudes teile raamistikku, et mõista äritegevuse arengut ja turunduse planeerimist. Konkreetsemalt uuritakse kliendikogemuse ja turundusorganisatsioonide suhteid, uurimistöö planeerimist, eelarvestamist, turundusstrateegiaid ja kommunikatsiooni.

Te arendate kriitilist arusaamist kaasaegsetest turundusprobleemidest ja võime küsitlema praeguseid turundusstruktuure ja suundumusi. Selles kontekstis pööratakse tähelepanu IT- ja sotsiaalse meedia kasutamisele sihtkoha halduses ja turunduses.... [-]

Suurbritannia Poole
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Bournemouth University

See kursus annab ülevaate turismimajanduse põhiküsimustest, väljakutsetest ja arengutest, keskendudes eelkõige turismi ja laiema majandusliku, keskkonnaalase ja sotsiaal- ... [+]

See kursus on ümberõppekursus (see tähendab, et see on mõeldud üliõpilastele, kes pole eelnevalt seda teemat õppinud). See on ideaalne lõpetajatele, kes sooviksid muuta teemasid või karjäärisuundumusi.

See kursus annab ülevaate turismimajanduse põhiküsimustest, väljakutsetest ja arengutest, keskendudes eelkõige turismi ja laiema majandusliku, keskkonnaalase ja sotsiaal-kultuurilise konteksti vahelistele suhetele.

Kursuse eesmärk on arendada oma juhtimis-, uurimis- ja analüütilisi oskusi, et saaksite töötada selle dünaamilise tööstuse tasandil kõrgel tasemel. Õppimise ajal kohtuvad tööstuse eksperdid, kellel on võimalus võtta professionaalne paigutus, võrgustik ning jagada teadmisi ja kogemusi struktureeritud keskkonnas õppimise ajal. Loomulikult on ka ainulaadne võimalus segada mitmesuguseid rahvusi, mis võimaldavad teil suurendada oma kultuuridevahelist pädevust. See on üha globaliseeruvas maailmas turismi juhtimise seisukohalt ülioluline. Nii valmistab kursus lõpetajate väljaarendamiseks paljude võimalike karjäärivõimaluste kaudu.... [-]

Suurbritannia Poole
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Bournemouth University

Maailmas, kus teie bränd asub miljonite hulgas ja kus tundub, et teie tarbijad pigem räägivad sinust kui teiega, on oluline, et turustajad jääksid mängu ette. Turundus on ... [+]

Maailmas, kus teie bränd asub miljonite seas ja kus tundub, et teie tarbijad pigem räägivad sinust kui teiega, on oluline, et turustajad jääksid mängu ette. Turundus on vaieldamatult kogu äritegevuse keskmes.

Meie hiljuti välja töötatud raamistikus on spetsialiseerunud üksused, mis tegelevad tänapäeva turundajatele aktuaalsete küsimustega ja mida täiendavad laiemad juhtimisüksused. See arendab teie tunnustust turunduse ja organisatsiooni laiema sfääri suhete vahel ning suurendab nõudlust oma teadmiste järele tööstuses. Ärikooli mitmekesine rahvusvaheline kultuur pakub tõeliselt ülemaailmset õpikogemust.

Tänapäeva rõhuasetus uue meediumiturunduse jaoks tähendab, et enamik turundajaid ei suhtle mitte ainult kohalikul või isegi riiklikul turul. Õppimine keskkonnas, mis ühendab personali ja üliõpilasi kogu maailmast, annab teile tööstuse eelise olla oma eriala tulevaseks juhiks.... [-]

Suurbritannia Poole
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 - 18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Bournemouth University

See kursus on ümberõppekursus, mis sobib ideaalselt lõpetajatele, kes sooviksid muuta aineid või karjääri suunda. See kursus keskendub sündmuste turustamisele, mida määra ... [+]

See kursus on ümberõppekursus, mis sobib ideaalselt lõpetajatele, kes sooviksid muuta aineid või karjääri suunda.

See kursus keskendub sündmuste turustamisele, mida määratletakse kui ürituste kasutamist turunduslikel eesmärkidel. Konkurentsivõimelises turustuskeskkonnas korraldavad organisatsioonid praegu sündmuste kaudu, kus sündmusi kasutatakse turundusside komplekti lahutamatu osana. See sündmus ei ole eesmärk, vaid vahend toote või brändi turunduseesmärkide saavutamiseks. Ürituste turustamine on seega osa kogemusliku turunduse valdkonnast, mis on määratletud kui turunduse eesmärkide saavutamise strateegia isiklike kogemuste kaudu, mis võimaldavad klientidel kaubamärke, tooteid ja teenuseid kaasata ja nendega suhelda.... [-]

Suurbritannia Poole
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles