Loe ametlikku kirjeldust

Brunel University London asuv Brunel University London on 1966. aastal asutatud ülikoolilinnak, mis pakub paljusid bakalaureuse-, magistri- ja teadustöö võimalusi. Meie missiooniks on kombineerida põhjalik akadeemiline aluspõhi praktiliste, ettevõtluslike ja kujutlusvõimeliste oskustega, mida vajate oma teadmiste rakendamiseks reaalses maailmas.

Asjakohane tööstusele ja ühiskonnale

Kutseõppeasutused akrediteerivad paljud meie kursused; neid institutsioone tunnustavad tööandjad ning nad võivad pakkuda liikmeskonda või vabastust edasiste uuringute tegemiseks. Brunelil on ka tugev teadustöö, mis teavitab meie õpetust, kogukonda ja meid ümbritsevat maailma ning meie kraadiõppes õpetatakse kursusi teadmiste ja oskuste arendamiseks teadus- ja tööstusstandarditele.

Campus Living

Asume Lääne-Londonis Uxbridge'is, kus on üle 300 poodi, mitmekordne kino, kümneid baare ja restorane. Liituge ülikooli baasil asuva ülikooliga, kus on kõik vajalikud vahendid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel: majutus, pank, meditsiinikeskus, apteek, kauplus ja jõusaal. Te võite olla Londoni kesklinna kaudu Uxbridge'i metroojaama kaudu 30 minuti jooksul ning meie lähedus Heathrow lennujaamale teeb meile populaarse valiku rahvusvahelistele üliõpilastele.

Tutvuge meie ülikoolilinnaga, võttes meie virtuaaltuuri.

Mitmekesine ühendus

Brunelil toimub alati midagi huvitavat! Meie kogukond koosneb 13 000 õpilasest, sealhulgas 2500 rahvusvahelist üliõpilast üle 110 riigi. Tegelikult oleme viimase kahe aasta jooksul järjestatud maailma ühe 20 suurima rahvusvahelise ülikoolina (Times Higher Education).

Majutus

Kõik Bruneli eluruumid pakuvad kõrgkvaliteetset varustust ja asuvad ülikoolilinnakus, mis tähendab, et sa ei ole kunagi rohkem kui 10 minuti kaugusel õppe-, sotsiaal- ja spordirajatistest.

Miks ei peaks meie virtuaalset tuuri ise otsima?

Veelgi parem, kui te taotlete, täidate oma tingimusi ja kinnitate oma pakkumist meie pakkumise e-kirjas märgitud tähtajaks, siis garanteerime teile koha meie ülikoolilinnakus.

Stipendiumid

Bruneli rahvusvaheline stipendiumiprogramm on iga-aastane auhind, mida juhib Bruneli rahvusvaheline büroo ja mis on avatud kõigile rahvusvahelistele üliõpilastele. Selle eesmärk on anda erakorralistele üliõpilastele rahalist toetust. Stipendiumide omanikud esindavad Bruneli suursaadikutena kogu ülikooli aja jooksul.

Veenduge, et külastate meie veebisaiti, et saada üksikasju täiendava rahastamise kohta.

Miks valida Brunel University London

 • Me oleme järjestatud esimesel kohal Londonis, kolmandal Suurbritannias ja 25. maailmas maailmas, kus on viimase 100 aasta jooksul loodud Times Higher Education (2015).
 • Bruneli Ärikool võitis 2013. aasta Business School of Year'i auhinna Times Higher Education Awardsiga.
 • Meil oli Londonis õpilaste rahulolu uuringu (2015) järgi 7. kohal.
 • Teil on juurdepääs meie mitme miljoni naela spordirajatistele, mis olid 2012. aasta Londoni olümpiamängude ametlik treeninglaager.
 • Meile anti prestiižne kuninganna aastapäeva auhind edasise ja kõrghariduse eest meie murrangulise uurimistöö eest.
 • Briti Nõukogu määras meie Pathways ja keelekeskuse (IPLC) oma uue akrediteerimissüsteemi raames üheks tipptasemel keelekeskuseks. Nii et võite olla kindel, et meie inglise keele kursused valmistavad teid ette akadeemilise edu saavutamiseks ja aitavad teil ülikooliellu elama asuda.
 • Bruneli rahvusvahelised üliõpilased saavad kasutada mitmesuguseid tugiteenuseid, sealhulgas spetsialistid, kes juhivad vastuvõtuprotsessi, rahalisi vahendeid, sisserännet (sealhulgas viisa uuendamise kava), üldisi uurimisi ja palju muud.
 • Meie isikliku juhendajavõrgustikuga saate keegi pöörduda akadeemiliste või isiklike küsimuste poole kogu ülikooli ajal.
 • Me aitame ka teie perel elada ülikoolilinnakus läbi meie pereklubi, mis on pühendatud rahvusvaheliste üliõpilaste partneritele ja lastele.

See ülikool pakub programme järgmistes valdkondades:

 • Inglise
Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

Brunel University: London Life, Campus Living

Location address
Brunel University
London, Inglismaa, UB8 3PH GB
Location address
London, Inglismaa, GB