Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Alliance Manchester Business School on üks Ühendkuningriigi kaks esimest ärikooli, mis on loodud 1965. aastal) ja on nüüd Suurbritannias suurim ülikoolilinnakupõhine äri- ja juhtimiskool.

Manchesterit tunnustatakse oma algsetest mõtlejatest: meie pikk ja uhke teadustegevuse tipptasemel ajalugu jätkab innovatsiooni ja saavutuste vaimu, milleks linn on tuntud.

Me oleme Suurbritannias teisel kohal äriuuringute jaoks (Business and Management Studies, REF 2014) ning viimased Financial Timesi küsitlused on meid järjestanud 7. kohal Euroopas ja 15. kohal Euroopas.

Me teame, et ainult maailmatasemel teadustööga ei piisa, ja me näeme, et meie algne mõtlemine on rakendatud ettevõtluse ja juhtimise, valitsuse ja kogukondade mõjude suhtes.

Pakume maailmatasemel äri- ja juhtimisalast õpet üliõpilastele, kraadiõppele, kogenud praktikutele ning neile, kellel on karjäärinõustajad akadeemilised ja teadustöö eesmärgid. Alliance MBS pakub originaalset mõtlemist ja õpetamist, mida teavitab tänapäevane ärikeskkond.

Töövõime on õppekavasse lisatud. Alliansi MBS aspirantuuride karjääriteenistus teeb tihedat koostööd Manchesteri ülikooli karjääriteenistusega, mis võimaldab üliõpilastel pääseda ligi paljudele organisatsioonidele, kes osalevad ülikooli üritustel. Ülikool on juhtivamaid ülikoolide tööandjaid kõige rohkem suunatud Ühendkuningriigi ülikoolis (The High Fliers Report, 2019).

Akrediteerimine:

  • Alliance MBS on osa kogu maailma institutsioonide väikestest ja valitud bändidest, mille on akrediteerinud kõik kolm peamist organit - AACSB International, AMBA ja EQUIS.
  • Suurbritannia valitsus (HEFCE) loovad Alliance MBS õpetamisvõimalused kõrgeima kategooriaga "Suurepärane".

Rahvusvaheline kool:

  • Meil on ulatuslik ülemaailmne võrgustik, kus on kohalolek Brasiilias, Hiinas, Hongkongis, Singapuris ja AÜE-s.
  • Meie spetsialiseeritud magistrikursused ühendavad akadeemilise tipptaseme, keskendudes reaalmaailma äri- ja juhtimispraktikale. Lisaks annavad meie õpilased rohkem kui 65 rahvusest klassikaaslastega ühendust.
  • Liitumine meie üliõpilaskogukonnaga ja üle 300 spetsialisti akadeemilise ja teadustöötajaga aitab valmistada ette kõrgharidusega globaalse ettevõtluskeskkonna ja tänapäeva tööturul.

Asukohad

Manchester

Manchester Business School

Address
The University of Manchester
Booth Street West

M15 6PB Manchester, Inglismaa, Suurbritannia
Telefon
+44 (0) 161 820 8343

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud