Loe ametlikku kirjeldust

Alliance Manchester Business School on üks Ühendkuningriigi kaks esimest ärikooli, mis on loodud 1965. aastal) ja on nüüd Suurbritannias suurim ülikoolilinnakupõhine äri- ja juhtimiskool.

Manchesterit tunnustatakse oma algsetest mõtlejatest: meie pikk ja uhke teadustegevuse tipptasemel ajalugu jätkab innovatsiooni ja saavutuste vaimu, milleks linn on tuntud.

Me oleme Suurbritannias teisel kohal äriuuringute jaoks (Business and Management Studies, REF 2014) ning viimased Financial Timesi küsitlused on meid järjestanud 7. kohal Euroopas ja 15. kohal Euroopas.

Me teame, et ainult maailmatasemel teadustööga ei piisa, ja me näeme, et meie algne mõtlemine on rakendatud ettevõtluse ja juhtimise, valitsuse ja kogukondade mõjude suhtes.

Pakume maailmatasemel äri- ja juhtimisalast õpet üliõpilastele, kraadiõppele, kogenud praktikutele ning neile, kellel on karjäärinõustajad akadeemilised ja teadustöö eesmärgid. Alliance MBS pakub originaalset mõtlemist ja õpetamist, mida teavitab tänapäevane ärikeskkond.

Töövõime on õppekavasse lisatud. Alliansi MBS aspirantuuride karjääriteenistus teeb tihedat koostööd Manchesteri ülikooli karjääriteenistusega, mis võimaldab üliõpilastel pääseda ligi paljudele organisatsioonidele, kes osalevad ülikooli üritustel. Ülikool on juhtivamaid ülikoolide tööandjaid kõige rohkem suunatud Ühendkuningriigi ülikoolis (The High Fliers Report, 2019).

Akrediteerimine:

  • Alliance MBS on osa kogu maailma institutsioonide väikestest ja valitud bändidest, mille on akrediteerinud kõik kolm peamist organit - AACSB International, AMBA ja EQUIS.
  • Suurbritannia valitsus (HEFCE) loovad Alliance MBS õpetamisvõimalused kõrgeima kategooriaga "Suurepärane".

Rahvusvaheline kool:

  • Meil on ulatuslik ülemaailmne võrgustik, kus on kohalolek Brasiilias, Hiinas, Hongkongis, Singapuris ja AÜE-s.
  • Meie spetsialiseeritud magistrikursused ühendavad akadeemilise tipptaseme, keskendudes reaalmaailma äri- ja juhtimispraktikale. Lisaks annavad meie õpilased rohkem kui 65 rahvusest klassikaaslastega ühendust.
  • Liitumine meie üliõpilaskogukonnaga ja üle 300 spetsialisti akadeemilise ja teadustöötajaga aitab valmistada ette kõrgharidusega globaalse ettevõtluskeskkonna ja tänapäeva tööturul.
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Alates tuletisinstrumentidest ja investeeringutest ühinemistele ja ülevõtmistele ning ülemaailmsetele turgudele hõlmab see kursus olulist teavet, mida peate rahvusvahelis ... [+]

Alates tuletisinstrumentidest ja investeeringutest ühinemistele ja ülevõtmistele ning ülemaailmsetele turgudele hõlmab see kursus olulist teavet, mida peate rahvusvahelisel tasandil rahastada rahvusvahelisel tasandil, või akadeemilist karjääri läbi doktoriõppe.

Investeerimine magistrikraadiga finantseerimisse lisab suurepärase karjääri ja annab teile väärtuslikke kvantitatiivseid oskusi, mida tööandjad on nõudlikult nõudnud. Uurimus, mis keskendub empiirilistele uuringutele, võimaldab teil uurida üksikasjalikult teie huvipakkuvaid valdkondi, ja teid toetavad kõik meie kõrgetasemelised töötajad.

Viimased koolilõpetajad on võtnud seisukohad linnas, koos "Big 4" ülemaailmsete finantsteenuste firmadega, maailma suurimate pankade ja finantseerimisasutustega.... [-]

Suurbritannia Manchester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Inimesed on ükskõik millises organisatsioonis kesksel kohal, seega on võime töötajaid juhtida ja arendada, tagada nende heaolu ja mõista muutuvaid tööhõivealaseid õigusak ... [+]

Inimesed on ükskõik millises organisatsioonis kesksel kohal, seega on võime töötajaid juhtida ja arendada, tagada nende heaolu ja mõista muutuvaid tööhõivealaseid õigusakte, mis on ettevõtte ellujäämiseks olulised. Kursuse eesmärgiks on toota hästiarenenud inimressursi praktikud, kellel on eeskujulik teadmised ja asjakohased praktilised kogemused.

Personali ja arendustegevuse Chartered Institute (CIPD) akrediteeritud kursus on mõeldud selleks, et:

Töötada välja personalijuhtimise ja infotehnoloogia teoreetiliste aluste ja empiirilise praktika kriitiline hindamineTutvuge mitmekesiste organisatsiooniliste tavadega, kasutades õppematerjale, mis põhinevad õppejõudude poolt läbi viidud kõrgekvaliteedilistel tänapäevastel teadustööl ja nende enda uurimustel sõltumatu dissertatsiooni jaoksVõimaldab teil arendada praktilisi oskusi antud valdkonnas, et varustada teid karjääri või täiendava õppe HR / IR valdkonnas ja annab alust teadusuuringute meetodeid, mida saab kohaldada asjakohaselt kas ärimaailmas või akadeemiline uurimistööPakkuge teile võimaluse omandada CIPD (Personali ja Arengu Kraadiõppe Instituudi) lõpetaja liikmeskond, mis on äärmiselt kasulik personalijuhtimise karjääris.Teil on võimalus osaleda ekspert HR praktikute juhitud oskuste arendamise töökodades, et omandada praktilisi personalioskusi, osaleda otsesel töökohtujuhtumil ja korraldada organisatsioonis grupiprojekt, et arendada meeskonnatööd ja praktilisi HR ja teadustöö oskusi.CIPD kursuse tunnustamine... [-]
Suurbritannia Manchester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Hariduselt innovatsiooni juhtimine ja ettevõtlus on põnev meistrikursus, mida pakub Alliance Manchester Business School - koduks Euroopa suurimale arvule innovatsiooniuur ... [+]

Hariduselt innovatsiooni juhtimine ja ettevõtlus on põnev meistrikursus, mida pakub Alliance Manchester Business School - koduks Euroopa suurimale arvule innovatsiooniuurijatele. Seda võib võtta üheaastase täisajaga kursuse või osalise tööajaga kahe aasta jooksul.

See rahvusvaheliselt tunnustatud kraad vaatab, kuidas:

uutest ideedest saavad edukad tootedettevõtlusalane asjatundlikkus loob kasvuettevõtted rakendavad teadmisi konkurentsis püsimiseksteadmised kujundavad ühiskonda ja vastupidiKas kliimamuutustega saab tegeleda uue tehnoloogia abil, et saada üle ettevõtlusega seotud riskimajanduse loomisega seotud praktilistest väljakutsetest, seda saab loova hävitamise järjestikuste etappide kaudu muuta?... [-]
Suurbritannia Manchester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

MSc juhtimine on põneva üheaastase magistriõppe kursus, mis on avatud kõigile taustaga taotlejatele, kuid mis on suunatud peamiselt üliõpilastele, kes ei ole varem äri- j ... [+]

MSc juhtimine on põneva üheaastase magistriõppe kursus, mis on avatud kõigile taustaga taotlejatele, kuid mis on suunatud peamiselt üliõpilastele, kes ei ole varem äri- ja juhtimiskoolitust õppinud.

Juhid on muutuste ained, uuendajad ning sotsiaal- ja ettevõtlusettevõtted. Juhid on kriitilised, väljakutsuvad, sõltumatud ja loomingulised mõtlejad. Juhid mõjutavad nende keskkonda.

MSc juhtimine võimaldab teil arendada vajalikke oskusi, et edendada erinevaid mõtteviise, erinevaid võimalusi vaatamiseks ja mõistmiseks organisatsioonide.

Põhimoodulite ajal loengute, juhtumianalüüside, seminaride ja grupiprojektipõhise töö kaudu saate väljakutse väljakujunenud mõtlemismudelitele, mõtiskleda kriitiliselt tänapäevase juhtimise üle ja vaadata alternatiivseid korraldusviise. Jätkusuutlikkus, innovatsioon ja sotsiaalne vastutus on kursuse keskseteks teemadeks lisaks oskuste arendamisele sellistes võtmevaldkondades nagu turundus, raamatupidamine ja personalijuhtimine. Kolmanda semestri jooksul koos äriprojektiga kohtute tööstuse ja akadeemiliste ringkondade esinejatega, kes pakuvad oma kogemustest mõtlemapanevaid ja inspireerivaid vaatenurki, silmitsi seisvate ja kritiseerivaid praeguseid äri- ja juhtimisprobleeme pakkuvate probleemidega.... [-]

Suurbritannia Manchester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Pange oma organisatsioonilised oskused katsetamiseks ja õppige, et aidata ettevõtetel hallata toodete ja teenuste tootmist ja tarnimist üha enam globaliseerunud turul. Se ... [+]

Pange oma organisatsioonilised oskused katsetamiseks ja õppige, et aidata ettevõtetel hallata toodete ja teenuste tootmist ja tarnimist üha enam globaliseerunud turul. See kursus hõlmab tegevuste juhtimist, tarneahela juhtimist, projektijuhtimist ja protsesside täiustamist ühes keerukamas ja rahuldust pakkuvas astmes.

Operatsioonide juhtimine seisneb selles, kuidas korraldada toodete ja teenuste tootmist ja kättetoimetamist. Pankadest tehastesse on 90% inimestest operatsioonidest kaasatud. See kursus annab teile oskused, et tagada protsessi sujuv toimimine, eriti seoses väljakutsete ja võimalustega, mis tulenevad üha enam globaalsest ärivõimalusest.

Kursus hõlmab teenust, tootmist, avalikku ja erasektorit, näitab, kuidas toimib operatsioonide haldamine, olenemata sellest, kas klient on patsient haiglas, reisija transpordisüsteemis või tarbija, kes ostab uue iPodi.... [-]

Suurbritannia Manchester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Meie MSc organisatsiooniline psühholoogia kursus annab teile vajalikke oskusi ja teadmisi psühholoogiliste põhimõtete, teooriate ja meetodite rakendamiseks organisatsioon ... [+]

Meie MSc organisatsiooniline psühholoogia kursus annab teile vajalikke oskusi ja teadmisi psühholoogiliste põhimõtete, teooriate ja meetodite rakendamiseks organisatsioonide töös. Kursus arendab teie arusaama psühholoogiast ja varustab teid praktiliste oskustega psühholoogideks organisatsioonides.

Alliance Manchester Business Schooli kursus:

On täielikult akrediteeritud Briti Psühholoogilise Seltsi poolt, mis pakub alust harjutud psühholoogi staatuse saavutamiseksHõlmab seitset organisatsiooni psühholoogia põhivaldkonda, andes teile põhjaliku aluse tulevasele praktikaleSisaldab testimiskasutaja: tööalast suutlikkust ja isiksust (tasemed A ja B) tööalase psühhomeetrilise testiga seotud kvalifikatsioonid, mis võimaldavad teil registreeruda Briti psühholoogilise ühingu kvalifikatsioonide registris testkasutusesKasutab teadustööga tegelevaid töötajaid, kes kasutavad oma teadmisi, et kaasata teid kõige ajakohasemate psühholoogiliste uuringute ja meetoditegaArendab konkurentsivõimelises töökeskkonnas vajalikke teadmisi ja ettevõtlusoskusiKursus kestab üle ühe aasta (kaks aastat osalise tööajaga õpilastele) ja sisaldab kahte õpetatud semestrit pluss teadustöö väitekirja. Õpetatud moodulid kasutavad mitmesuguseid õpetamismeetodeid, sealhulgas loenguid, grupitöö, juhtumiuuringuid ja praktilisi harjutusi ning neid hinnatakse mitmesuguste tehnikate abil, sealhulgas eksameid, esseeid, rakenduslikke kursuste ja esitlusi.Eriomadused... [-]
Suurbritannia Manchester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Alliance Manchester Business School ja School of Mathematics on ühendanud oma akadeemilise tugevuse ja praktilise asjatundlikkuse, et pakkuda MSc Quantitative Finance kur ... [+]

Alliance Manchester Business School ja School of Mathematics on ühendanud oma akadeemilise tugevuse ja praktilise asjatundlikkuse, et pakkuda MSc Quantitative Finance kursust.

Tagades, et matemaatikaelement on kättesaadav, pakub programm matemaatika ja rahanduse vahelist tasakaalu. Need on eriti sobivad üliõpilastele, kellel on finantsõpetus, finantsmajandus, kindlustusmatemaatika, inseneriteadus ja matemaatika (vt sisenemise nõuded), samuti asjakohane töökogemus (mittekohustuslik). See sobib ka neile, kes soovivad saada palgatõstukit, või õpilasi, kes soovivad jätkata kvantitatiivse rahastamisega kõrgtasemelisi uuringuid.

Kursus pakub väljakujunenud teadmisi ja arusaamist peamistest kvantitatiivse finants- ja finantskorralduse teoreetilistest ja rakenduslikest kontseptsioonidest, mis antakse tõeliselt rahvusvaheliselt ja multikultuurilisest vaatenurgast ning mille puhul on tegemist "praeguste probleemide" lähenemisega õpetamisele. Kursus on eriti kasulik karjääride jaoks, mis hõlmavad uute finantsinstrumentide kujundamist ja nendega kauplemist.... [-]

Suurbritannia Manchester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Meie uus spetsialist MSc Raamatupidamine kursus aitab teil arendada põhjalikku arusaamist raamatupidamise teooriat ja praktikat, samuti oma kriitilist mõtlemist. Teid tut ... [+]

Kursuse kirjeldus

Suurendage oma karjäärivõimalusi, arendades arenenud teadmisi raamatupidamise teooriast ja praktikast ning valmistuge raamatupidamise professionaali juhtivas rollis.

Meie uus spetsialist MSc Raamatupidamine kursus aitab teil arendada põhjalikku arusaamist raamatupidamise teooriat ja praktikat, samuti oma kriitilist mõtlemist. Teid tutvustatakse raamatupidamisuuringute erinevate aspektidega ja antakse juhiseid uurimistöö tegemiseks. Teete oma mõtteid ja arutelusid finantsaruandluse, juhtimiskontode, auditeerimise ja juhtimise tänapäeva probleemide üle. Neid oskusi hindavad mitte ainult tööandjad, vaid ka ettevalmistavad üliõpilased teadusringkondade jaoks.... [-]

Suurbritannia Manchester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Kasutage oma oskusi ja teadmisi järgmisele tasemele maailma parimaks raamatupidamis- ja finantsgrupiks. See, kas soovite oma karjääri jätkata või jätkata doktoriõppes õpp ... [+]

Kasutage oma oskusi ja teadmisi järgmisele tasemele maailma parimaks raamatupidamis- ja finantsgrupiks. See, kas soovite oma karjääri jätkata või jätkata doktoriõppes õppimist, annab selle kursuse teile vajaliku kvalifikatsiooni.

Raamatupidamis-, finantsteenuste või nendega seotud majandussektorite karjäär nõuab nii raamatupidamise kui ka rahanduse teooria ja praktika mõistmist. See kursus on loodud selleks, et anda teile laiaulatuslik arusaam peamistest teemavaldkondadest, rõhutades empiirilisi uurimismeetodeid ning raamatupidamise ja finantseerimise praktikat.

Meie mitmesugused moodulid võimaldavad teil spetsialiseeruda ja selle käigus saate areneda oma kasvavatele teadmistele ja kogemustele, lõpetades väitekirja oma valitud uurimisvaldkonnas. See koos meie töötajate toetusega tagab esimese klassi õpikogemuse.... [-]

Suurbritannia Manchester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Tehnoloogia edendamine tähendab, et maailm väheneb. Pange oma isikliku karjääri ülemaailmsel tasandil, et keskenduda inimeste juhtimisele piiriüleselt ja suunata inimress ... [+]

Tehnoloogia edendamine tähendab, et maailm väheneb. Pange oma isikliku karjääri ülemaailmsel tasandil, et keskenduda inimeste juhtimisele piiriüleselt ja suunata inimressursid rahvusvahelisse konteksti.

Rahvusvaheliste ettevõtete või rahvusvaheliste tarneahelatega töötavate üha rohkemate inimeste jaoks muutub üha olulisemaks rahvusvaheliste inimressursside ja töösuhete uuring. Majanduse globaliseerumine ja riikidevahelised tööhõivealased õigusaktid tähendavad ka suutlikkust võrrelda protsesse ja tavasid kõikjal mandriosas, nagu soovitud oskus.

See annab teile arusaamise erinevustest erinevates riikides ja rahvusvahelistes ettevõtetes töötavate töösuhete ja töösuhete süsteemide vahel ning sellest, kuidas neid mõjutavad sotsiaalsed ja majanduslikud tegurid. Vaadeldakse ka majandusliku integratsiooni mõju tööhõive ja töösuhete muutmise süsteemidele.... [-]

Suurbritannia Manchester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Tehke liikumine rahvusvahelise kaubanduse kiire majandusega maailma, mille magistrikraadi eesmärk on anda teile tipptasemel teadmisi globaalse juhtimise probleemidest. Tä ... [+]

Tehke liikumine rahvusvahelise kaubanduse kiire majandusega maailma, mille magistrikraadi eesmärk on anda teile tipptasemel teadmisi globaalse juhtimise probleemidest. Tänapäeva globaliseeruvas majanduses on võime mõelda ja töötada üle piiride ja piiride hädavajalik.

Vaadates multidistsiplinaarset lähenemisviisi, tuginedes majandusele, rahandusele, organisatsiooni teooriale, turundusele ja inimressursside juhtimisele, uurite rahvusvaheliste ettevõtete ja juhtimise põhjalikke valdkondi, sealhulgas majanduslikke, rahanduslikke, tehnoloogia-, turundus- ja juhtimisküsimusi, millega tegelevad rahvusvahelised ettevõtted. See võimaldab teil oma oskusi rakendada kõikjal maailmas.... [-]

Suurbritannia Manchester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Hankige oma ideed seal ja oma sõnumeid kuulatakse spetsialisti kraadiga, mis annab teile kõik vajalikud oskused ja teadmised edukaks turunduse karjääriks, lisaks valikuvõ ... [+]

Hankige oma ideed seal ja oma sõnumeid kuulatakse spetsialisti kraadiga, mis annab teile kõik vajalikud oskused ja teadmised edukaks turunduse karjääriks, lisaks valikuvõimalused, mis aitavad teil spetsialiseeruda valitud valdkonnas.

Nautige stimuleerivat ja paindlikku haridust, mis aitab teil turunduse peamiste valdkondade kriitilist hindamist arendada, pakkudes samas võimalust oma oskusi konkreetses valdkonnas parandada või jätkata akadeemilist karjääri järgneva doktoriõppe kaudu.

Tutvuge turunduse juhtimise strateegia ja arenguprotsessidega uute toodete turuletoomiseks. Lisaks turunduse alustalade õppimisele võite võtta ka ühe meie spetsiaalsetest Pathways et tagada tööturul tõepoolest silmapaistva seisundi Pathways ja näidata praktilisi põhioskusi, mida tööandjad otsivad.... [-]

Suurbritannia Manchester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Siit saate teada, kuidas saada üle peamistest väljakutsetest, millega tööstuses, ettevõtluses ja avalikus sektoris praegu silmitsi seisab, ning mõjutada tuleviku otsustus ... [+]

Siit saate teada, kuidas saada üle peamistest väljakutsetest, millega tööstuses, ettevõtluses ja avalikus sektoris praegu silmitsi seisab, ning mõjutada tuleviku otsustusprotsesse. See kursus pakub teile tipptasemel analüütilisi lähenemisviise, metoodikaid ja tööriistu, mida vajate probleemide enesekindlaks lahendamiseks ja tulemuste parandamiseks.

See võimaldab teil spetsialiseeruda mitmesugustele valdkondadele, sealhulgas

NõustamisoskusSuurandmed ja veebianalüütikaInfosüsteemide kontseptsioonid ja tööriistadOtsustuskäitumine ja otsuse tegemise psühholoogiaFinantsmoduleerimineOperatsioonide juhtimise ning protsesside muutmise ja parendamise lähenemisviisidProjekti juhtTarneahela juhtimine, logistika ja hankedTraditsiooniline operatiivuuring ning rakendusmatemaatika ja statistika... [-]
Suurbritannia Manchester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Magistrikursuste ärianalüüsi ja strateegilise juhtimise kursus keskendub tõelistele rahvusvahelistele juhtimisküsimustele ja nende lahendamisele. Kursuse põhielement on m ... [+]

Magistrikursuste ärianalüüsi ja strateegilise juhtimise kursus keskendub tõelistele rahvusvahelistele juhtimisküsimustele ja nende lahendamisele. Kursuse põhielement on meie ainulaadne kliendipõhine projekt, mis võimaldab teil oma õppimist praktikas rakendada.

Te uurite rahvusvaheliste ettevõtete tegevust ja korraldate võrdlevaid ärianalüüse, omandades praktilisi oskusi, mis on vajalikud rahvusvahelises ärikeskkonnas tõhusaks toimimiseks. Lisaks ärianalüüsi ja -arenduse põhjalikule mõistmisele võite lõpetada rahvusvahelise ärialase nõustamise võtmeoskused, näiteks rahvusvaheliste äriprobleemide kujundamine, äriaruannete kirjutamine ja intervjuude ettevalmistamine.... [-]

Suurbritannia Manchester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Tudengitele, kellel pole BPS-i akrediteeritud kraadi, pakub MSc Business Psychology võimalust õppida koos MSc organisatsiooni psühholoogia üliõpilastega ja omandada põnev ... [+]

Tudengitele, kellel pole BPS-i akrediteeritud kraadi, pakub MSc Business Psychology võimalust õppida koos MSc organisatsiooni psühholoogia üliõpilastega ja omandada põnev pilk teadusele, kuidas inimesed ja rühmad käituvad tööl.

Põhjalikum arusaamine organisatsioonilisest psühholoogiast on kasulik kõigile, kes praegu töötavad sotsiaalteaduste vallas või inimressursside juhtimises, või mõeldes tööalase psühholoogi õppimisele.

See kursus annab inimestele sobiva taustaga teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi, mida kasutatakse organisatsioonilises psühholoogias, et aidata neil arendada või muuta karjääri.

Õppige psühholoogilist hinnangut tööle, õppimisele, koolitusele ja arendamisele, juhtimisele, kaasamisele ja motivatsioonile, heaolule ja tööle, töö kavandamisele, organisatsioonilistele muutustele ja arengule, teadustöö disainile, täiustatud andmekogumisele ja analüütilisele tehnikale ning psühholoogia rakendamisele tööl ja organisatsioonidel. .... [-]

Suurbritannia Manchester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

What Manchester Means To Me

Why I chose to study my Masters in the UK over the USA

7 tips to help your application for a Masters Degree

Making the transition from studying in the the U.S. to Alliance MBS

Master's scholarships at Alliance MBS

Why study a postgraduate degree in Manchester?

Masters students say what they like most about Manchester

Manchester Business School
Address
The University of Manchester Booth Street West
M15 6PB Manchester, England, Suurbritannia
Koduleht
Telefon
+44 (0) 161 820 8343