CIE Oxford

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

40-aastase rahvusvahelise hariduse tähistamine

2014. aastal tähistas CIE 40 aastat silmapaistvaid saavutusi. 1974. aastal asutas omanik Kenichi Ikeno, et edendada inglise keele kursusi akadeemilises kontekstis, CIE on loonud suurepärase maine oma kursuste kvaliteedi, üliõpilaste edu ning sõbraliku ja toetava õhkkonna koolis.

CIE on akrediteeritud nii Briti Nõukogu kui ka iseseisvate koolide inspektsiooni poolt ning oleme nende institutsioonide toetuse ja julgustamise eest tänulikud. Meie HTS-staatus võimaldab meil aktsepteerida 4. taseme õpilasi ja me vaatame selle taustaga optimistlikult tulevikku. Me loodame tihedamaid sidemeid meie emaettevõttega Tokyos, mistõttu meie töötajad külastavad regulaarselt Jaapanit. Need külastused ei aita mitte ainult tihedamat koostööd, vaid annavad ka meie töötajatele ülevaate põnevast kultuurist. Tegelikult on CIE-s töötamine nii õpilastele kui ka õpetajatele hariv ja rikastav kogemus.

Äriuuringute Sihtasutuse kursus on olnud paljude rahvusvaheliste üliõpilaste poolt Briti ülikoolile sisenemise teekond, kuid lühikursused sellistes erinevates õppeainetes nagu filosoofia, teadmiste teooria, draama ja ilu kunst on pälvinud eriti kiitust ja teinud paljud õpilased arusaadavaks Marcel Proustu kuulus diktum, et „tegelik avastusretk ei seisne uute maastike otsimises, vaid uute silmade otsimises”.

118501_IMG_20170817_103028_805.jpg

Me jätkame rahvusvaheliste üliõpilaste aitamist oma inglise keele täiustamisel ja nende akadeemilise arengu edendamisel. Eelkõige püüame me mitte ainult julgustada oma õpilasi uusi silmi, vaid ka Oxfordi ilu täielikult hindama. Matthew Arnoldi kirjeldatuna „sosistades oma tornidest keskaja viimased lummud” peab Oxford olema üks maailma ilusamaid linnu ja oleme veendunud, et meil on kohustus aidata meie õpilasi seda hämmastavat linn.

118502_Staff.jpg

Meie eesmärgid

CIE eesmärk on pakkuda keskkonda, kus saavad õpilased paljude kultuuriliste, etniliste ja usuliste taustadega

  1. Mõista täielikult oma akadeemilist ja sotsiaalset potentsiaali
  2. Mõista ja mõista nende erinevate kultuuritraditsioonide rikkalikku mitmekesisust

Püüame seda teha järgmiselt:

  1. Kursuste pakkumine, mis laiendavad õpilaste haridusvõimalusi
  2. Õpetamine, mis on kõrgel tasemel ja vastab iga õpilase võimetele ja vajadustele
  3. Pastoraalne hooldus, mis võimaldab üliõpilasel end turvalises keskkonnas end turvaliselt tunda
  4. Sotsiaalsed tegevused, mis suurendavad oma keskkonna õpilaste mõistmist ja loovad rohkem võimalusi sotsiaalseks suhtlemiseks
  5. Vahetu keskkond, mis on turvaline ja turvaline
  6. Koolikeskkond, kus õpilased ja õpetajad tunnevad oma oskusi ja tunnevad ennast väärtuslikuna ja austust

118504_20170531_113203.jpg

Asukohad

Oxford

Address
Bocardo House, 24B St. Michael’s Street, Oxford, OX1 2EB
Oxford, Inglismaa, Suurbritannia

Programmid

See ülikool pakub ka: