Loe ametlikku kirjeldust

City , Londoni Ülikool on eriline koht. Oskuste ja pühendumusega oleme kasutanud haridust, teadustööd ja ettevõtlust, et muuta oma õpilaste, meie kogukonna ja kogu maailma elu üle saja aasta.

Akadeemiline tipptase ettevõtete ja kutsealade jaoks

Oleme juhtiv rahvusvaheline institutsioon ning oleme pühendunud akadeemilisele kompetentsusele ja keskendume ettevõtlusele ja kutsealadele.

Kõrgelt hinnatud asutus

Oleme uhked oma haridus-, teadus- ja ettevõtluskvaliteedi ning meie viimaste uuringute kõrgete edetabelite üle. City on:

  • Suurbritannia 15 parimast väljaõppest ( The Times ja Sunday Times Ülikooliliba tabel 2017 )
  • Suurbritannias 27. korda ( Times Higher Education ) tabeli tabelis koos juhtivate Russell Groupi ülikoolidega

Maailma juhtiv teadustöö

Teadusuuringute tipptaseme raamistik (REF) 2014 , mille eesmärk on hinnata teadustöö kvaliteeti kõigis Ühendkuningriigi kõrgharidusuuringutega tegelevates uurimisasutustes, määras 75,7% City väidetest maailma juhtivate 4 * (23,3%) ja rahvusvaheliselt suurepäraselt 3 * (52,4 %) kvaliteet.

Elav rahvusvaheline üldsus

Meie väljavaated on tõeliselt globaalsed. Me tervitame üliõpilasi, õppejõude ja professionaalseid töötajaid kogu maailmast, teeme tööd tipptaseme saavutamiseks rahvusvahelisel tasandil ja arendame rahvusvaheliste teadusuuringute partnerluste kasvavat võrgustikku.

Londoni kesklinna asukoht

Asume Londoni südames ning on mitmete metroojaamade läheduses ning vaid mõne peatuse kaugusel Briti raamatukogust ja West Endist. Oleme vaid mõne minuti kaugusel Square Mile'i - Londoni maailmakuulsa finantsterritooriumi - ning finants- ja kutsealaste asutuste, suurte kunstikeskuste ja meediumibüroode, õpetavate haiglate ja meditsiiniliste uuringute keskuste peakorteritest.

Alates meie sihtasutuse sajandist tagasi oleme alati olnud sügavat juurdunud sidemed Londoni City . Issand Londoni linnapea on rektori City ja paljud City of London kujundus ettevõtted on kauaaegne toetajad City .

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

City University of London

See praktiline disaini orienteeritud magistrikraad, mis on välja töötatud tudengite ja erialateaduste inseneride jaoks, valmistab teid ette edukaks karjääriks kiirelt kas ... [+]

Kellele see on?

See, kas olete inseneriõpetaja või inseneri eriala, annab teile kursuse, mis on vajalik IOT tööstuses vajalike oskuste ja teadmiste omandamiseks. Loomulikult meeldib ka soovivatele ettevõtjatele, kes soovivad oma IoT-ettevõtmisi alustada.

See MSc aitab teil uurida erinevaid tehnilisi valdkondi, nagu arvuti, elektroonika, telekommunikatsioon, arvutivõrgud, informaatika, andmete analüüs, küberjulgeolek ja tarkvaratehnika.

Millised on asjade internetis miljardid nutikad asjad? Uurige selle programmi teemasid ja õppige, kuidas kujundada välja kujunemisjärgus IOT tööstus, mõistmaks, kuidas käsitleda inseneri väljakutseid ja kasutada piiramatud võimalusi. "... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
City University of London

Esitage pealkirju, et avastada maailmaküsimusi kujundavad struktuurid ja ideed ning avada maailmatasemel MA-ga laiaulatuslikud põnevad karjäärivõimalused. ... [+]

Kellele see on?

Rahvusvahelise Poliitika MA programm on mõeldud õpilastele, kes soovivad uurida rahvusvahelist poliitikat laiemalt. Selle eesmärk on aidata teil puurida ja järgida oma konkreetseid huve ning spetsialiseeruda oma teadmistele. Kursus on loodud selleks, et anda teile võimalus oma küsimusi maailma toimimise viiside kohta edasi arendada ja argumente luua, kui te seda ei tunne.

Kursuse käigus omandatud teadmised ja oskused võimaldavad teil uurida paljusid rahuldust pakkuvaid karjäärivõimalusi - toetades valitsusväliseid organisatsioone töötamaks avalikus teenistuses või meedias.

Eesmärgid

Kas USA on heatahtlik ülemaailmne liider või uusimperiaalne jõud? Kuidas saab 21. sajandil üleminek Läände ülejäänud jõududele ümber kujundada rahvusvahelist poliitikat? Kas riigid tegutsevad tõhusalt rahvusvaheliste institutsioonide ja ülemaailmsete majandustegevuses osalejate poolt üha kujundatavas maailmas?... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

City University of London

Andmeteadus on arenev uus teadusvaldkond. Koos City teaduse ja tehnoloogia magistriõppega saate arendada oskusi ja teadmisi mitmesuguste andmete analüüsimiseks ja teadmis ... [+]

Kellele see on?

See programm on mõeldud üliõpilastele, kellel on esimese astme numbrikood või kes suudavad näidata oskusi. Õpilased on tihti oma karjääri varases staadiumis erinevates ametites, sealhulgas majanduses, statistikas ja infotehnoloogias.

Õppuritel on uudishimu andmete kohta ja nad soovivad õppida uusi tehnikaid, et oma karjääri tõsta ja olla osa praeguste tööstusharu põnevate arengutega. Andmeteaduse magistrikraad sisaldab mõningaid kompleksseid programmitöö ülesandeid, kuna kursuse rakendus on nii palju, et paljudel õpilastel on matemaatika või statistiline taust ja töötamine algoritmidega.

Eesmärgid

Andmeteadlaste nõudlus Ühendkuningriigis on viimase viie aasta jooksul kasvanud rohkem kui kümme korda *. Andmete kogus maailmas kasvab eksponentsiaalselt. Rehvide jõudluse analüüsist probleemsete mängurite väljaselgitamiseks, seal, kus andmeid on olemas, on selle võimalust rakendada.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 28 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
City University of London

Töötage oma teadmisi, disaini ja analüüsi oskusi, tegelege tänapäevaste väljakutsetega ehitusprojekteerimisel ja muutke oma professionaalset profiili selle akrediteeritud ... [+]

Kellele see on?

See kursus on mõeldud professionaalsetele inseneridele, kes soovivad spetsialiseeruda ehitusprojekteerimisele või liikuda selles erialal, et oma karjääri edendada. Tavaliselt on üliõpilastel bakalaureusekraad inseneri või sellega seotud erialal. Üliõpilastel, kellel puudub tsiviilehitustöötajate kvalifikatsioon, on tavaliselt tsiviilehitustööstuses asjakohane töökogemus, nii et nad tunneksid tööd konkreetses tehnilises valdkonnas.

Me kutsume õpilasi üles uurima ja otsima originaalseid lahendusi toetavas ja hästi varustatud keskkonnas. Õpilased saavad kogemusi meeskonnaga, kes tegelevad tehniliste projektidega, mis on väljakutseteks, kuid mis on nende tulevaste karjääride jaoks väga kasulikud. Me tahame, et meie lõpetajad läheksid ja töötaksid kogu maailmas, et edendada stuudiokorras kujundamisel uuenduslikke lähenemisviise.... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 28 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
City University of London

Saate põhjalikku tausta teoreetilises, rakenduslikus ja empiirilises majandusteaduses, mis on vajalik tööstusharu, valitsuse ja akadeemiliste ringkondade karjäärivõimalus ... [+]

Kellele see on?

See kursus võimaldab teil süvendada põhjalikku kaasaegset majandusõpet - kohe pärast bakalaureuse kraadi või keskel karjääri spetsialist. Saate valida, et õppida täistööajaga ühe aasta jooksul või osalise tööajaga kahe kursuse jooksul.

Eesmärgid

See kursus annab teile kindla aluse mikroökonoomika, makroökonoomika ja ökonomeetriaga, uurides samal ajal finantseerimise, reguleerimise, tervishoiu ökonoomika, käitumisharhitektuuri ja arengumajanduse mooduleid.

Majandusteaduse magistrikraad aitab teil:

Arendage oma kriitilisi ja analüütilisi võimeid majandusesMõista tänapäeva majandusteooriat nii mikro- kui ka makrotasandilAnalüüsige asjakohase empiirilise ja teoreetilise uurimismeetodi tugevusi ja nõrkusiTöötage oma teadmisi ökonomeetrilise teooria ja tehnikate kohtaKriitiliselt tõlgendada praeguseid teadusuuringuid sellistes valdkondades nagu käitumuslik ja eksperimentaalne ökonoomika, finantsmajandus, tervishoiuökonoomika, makroökonoomika, reguleerimine ja konkurents ja arengValmistuge akadeemiliselt professionaalse majandusteadlase karjäärina.... [-]
Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
City University of London

Alustades ettevõtted rahvusvaheliste ettevõtete jaoks, on MSc Business Economicsi kursus majandustegevusele ettevõtlusele - ja London on ideaalne koht seda teha. ... [+]

Kellele see on?

MSc Business Economics / International Business Economics on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad ökonoomika rakendamist reaalmaailma küsimustes. Siirdehindadest kuni finantsturgude keerukuse ja ELi liikmelisuse plusse ja miinusega on teil vaja tugevat statistikat ja kvantitatiivseid meetodeid põhiliste moodulite moodustava materjaliga tegelemiseks. MSc eesmärk on anda teile teadmiste rakendamiseks vajalikud tööriistad, nii et me eeldame, et laadite alla tasuta FT-rakenduse ja asute käimasolevatele probleemidele.

City oleme keskendunud sellele, et sa saaksid töötada reaalmaailmas rakendusliku majandusteadmena. "

Kursuse direktor, professor Keith Pilbeam... [-]

Suurbritannia London
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

This is City

University campus tour

City, University of London School of Health Sciences tour

City, University of London School of Health Sciences tour

City, University of London The City Law School tour

City, University of London Cass Business School tour

City, University of London School of Arts and Social Sciences tour

Address
City, University of London Northampton Square
EC1V 0HB London, England, Suurbritannia