Cranfield School of Management

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Cranfield School of Management on juhtimishariduse, teadusuuringute ja nõustamise alal maailmas juba üle 50 aasta juhtinud Cranfield School of Management ainuüksi kraadiõppega ärikool, mille missiooniks on juhtimispraktika täiustamine. Kõrgetasemeliste tehnoloogia- ja juhtimisjuhtide arendamisel on meil ülemaailmne maine - see julgustab neid muutma oma organisatsioone ja laiemat ühiskonda.

Tuntud oma tugevate sidemete tõttu tööstusega, on Cranfield nii äri kui ka äri jaoks. Oleme maailmatasemel teadusuuringute, ekspertiisi ja õpetamise keskus, pakkudes praktilisi juhtimislahendusi mitmesuguste tegevuste kaudu, sealhulgas juhtimine, rahandus, turundus ja logistika.

Oleme üks koolide eliitrühm, kes omab AACSB Internationali (Association to Advance Collegiate Businesss Schools of Business), EQUISi (Euroopa kvaliteedi parandamise süsteem) ja AMBA (MBAde assotsiatsioon) kolmekordset akrediteerimist.

Mis teeb Cranfield School of Management ainulaadseks?

  • Ületamatu õpetamise kogemus. Teie juhendajate rühmas on kuni kuus õpilast, mis tagab tiheda kontakti ja pideva toe.
  • Küps õpikeskkond. Kuna oleme ainult kraadiõppe ülikool, ümbritsevad teid sarnaselt mõtlevad isikud, kellel on soov valitud karjäärile edu saavutada.
  • Karjäärile keskendunud õpe. Kuna meie õpe on keskendunud ainult kraadiõppele ja juhtkonnale, on selle eesmärk turgutada teie praktilisi ettevõtlusoskusi ja enesekindlust ning see paneb suurt rõhku reaalse maailma väljakutsetele.
  • Meie ulatuslik vilistlaste võrgustik. Liituge meie 65 000 lõpetaja võrgustikuga, kellest paljudel on nüüd juhtivad rollid mõnes maailma juhtivas organisatsioonis. Oleme Suurbritannias lõpetanute tööhõive osas teisel kohal (DLHE longitudinal uuring, 2017).

Cranfield School of Management toimib järjekindlalt suuremate koolide ja programmide konkreetsetes edetabelites, tugevdades meie positsiooni ülemaailmse juhtimiskooli tipptasemel.

Kõigi meie paremusjärjestuse nägemiseks klõpsake siin

Tulevased karjäärivõimalused

Meie vilistlased

Cranfieldi ülikoolis on üle 65 000 vilistlase. Cranfieldis oleme pühendunud pakkuma oma vilistlastele maailmatasemel kaasavate ja elukestvate teenuste programmi. Lisateavet meie vilistlaste kohta .

Märkimisväärsed Cranfieldi vilistlased

Warren East, Rolls-Royce tegevjuht; John McFarlane, Barclaysi juhatuse esimees; Ombola Johnson, Nigeeria kommunikatsioonitehnoloogia minister; Charlie Mayfield, John Lewise partnerluse esimees; ja Garry Copeland, tegevdirektor - operatsioonid, British Airways.

Asukoht

Cranfieldi ülikooli ülikoolilinn asub Londoni kesklinnast 40-minutilise rongiga, lähimad linnad on Milton Keynes ja Bedford. Ülikoolile on lähim Londoni Lutoni lennujaam, samas kui Heathrow, Gatwick ja Stansted on kõik hõlpsasti kättesaadavad rongi ja bussiga.

Cranfieldi riigikaitse ja julgeolek on Londonist umbes 50 min kaugusel rongiga ja Bristolist umbes 25 min kaugusel rongiga. Bath, Cheltenham, Bristol ja Oxford asuvad kõik ühe tunni autosõidu kaugusel ning London asub vähem kui kahe tunni autosõidu kaugusel.

Majutus

Pakume nii toitlustus- kui ka toitlustusvõimalusi ülikoolilinnakus, alates elumajadest kuni ühiskasutatavate majadeni, paaride korteritest kuni perede majadeni.

Ülikool saab aidata ka eramajade leidmisel ümberkaudsetes linnades ja külades. Shrivenhami ülikoolilinnakus asuvad ülikooliruumid on üldjuhul reserveeritud sõjaväe üliõpilastele.

Meie majutuse kohta lisateabe saamiseks külastage meie veebisaiti

Asukohad

Cranfield

Cranfield School of Management

Address
Cranfield School of Management
Cranfield

MK43 0AL Cranfield, Inglismaa, Suurbritannia
Telefon
+44 1234 758081

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud