Cranfield University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ainuüksi magistri ülikoolina on meie hariduse portfell tuntud oma tähtsuse poolest ettevõtlusele ja tööstusele. Oleme Suurbritannia suurim inseneriteaduste magistriõppe pakkuja ning pakume peamist MBA, laiaulatuslikku maailmatasemel kohandatud kõrghariduse ja professionaalse arengu programme. Meie töö annab teada valitsuse poliitikast ja aitab kaasa tipptasemel uute tehnoloogiate ja toodete loomisele koostöös tööstusega.

Tööstuse, valitsuse ja ettevõtluse jaoks läbiviidavad uuringud ja konsultatsioonid annavad meie õpilastele reaalse õpikeskkonna, mis võimaldab neil areneda professionaalidena ja seejärel oma teadmised üle maailma majandusele.

Cranfield University Shrivenhamis on koduks Cranfieldi kaitsele ja julgeolekule. See on turvaline sõjaväekülg koostöös Kaitseakadeemia, Kaitseministeerium, Suurbritannia. Töötajad ja turvalised rajatised on oma valdkonna esirinnas, pakkudes mitmekülgseid võimalusi kaitse- ja julgeolekuteaduse, kohtuekspertiisi, inseneriteaduse ja tehnoloogia vallas.

Faktid meie ülikooli kohta:

 • Meie täistööajaga MBA programm on järjestatud 9. Suurbritannias, 18. Euroopas ja 76. maailmas Financial Times 2019 edetabelis täisajaga MBA programmides ;
 • Aastal Economist Milline MBA? Juhtimise magistrikraad (MiM) 2019 edetabelis Cranfield School of Management juhtimise magistrikraad saavutas järgmised paremusjärjestused:

  Suurbritannias 3. koht ja maailmas 30. koht

  1. koht Suurbritannias ja 9. kohal tööotsijate lõpetanute protsendi osas, kelle tööpakkumine oli 3 kuud pärast kooli lõpetamist

 • QS World Rankings 2018 edetabelis oleme 50 parema hulgas inseneriteaduse - mehaanika, lennunduse ja tootmise valdkonnas

 • Me oleme 7. kohal Ühendkuningriigis kaubanduslikuks uurimiseks, nõustamiseks ja professionaalseks arenguks.

81% meie uurimistööst on klassifitseeritud REF poolt maailma juhtivaks või rahvusvaheliselt suurepäraseks (Research Excellence Framework, 2014).

Mis teeb Cranfieldi ainulaadseks?

 • Iga seitsme õpilase kohta on üks akadeemilise personali liige, üks parimaid suhteid iga ülikooli jaoks Ühendkuningriigis
 • Iga seitsme õpilase kohta on üks akadeemilise personali liige, üks parimaid suhteid iga ülikooli jaoks Ühendkuningriigis
 • 96% meie lõpetajatest on tööl või edasises õppes
 • Meie ülemaailmne kogukond on võimas professionaalne võrgustik, kus osalevad üle 167 riigi õpilased ja õppijad
 • Meil on vastastikku kasulikud suhted umbes 1500 ettevõtte ja organisatsiooniga
 • Me oleme ainus ülikool maailmas, kes omab ja juhib lennujaama ning omab lennuettevõtja staatust

Üliõpilaste elu Cranfield University

Cranfieldi ülikoolilinnak asub ulatuslikel aladel ning seal on mugavused, sealhulgas baarid, poed, postkontor, spordisaal ja pank. Milton Keynes'is ja ajaloolises Bedfordi linnas, mis on vaid lühikese autosõidu kaugusel, on suurepärased vaba aja veetmise ja ostuvõimalused.

Meie ülikoolilinnakus on:

 • See on oma lennujaam,
 • Kaks hotelli, kus on täielik majutus-, konverentsi- ja banketiruum,
 • Spordi- ja vaba aja veetmise võimalused,
 • Üliõpilaste majutusvõimalused, mis hõlmavad peremajade ja ühe üliõpilaselamu kortereid,
 • Ülikoolis lasteaed ja koolieelne lasteaed, mis pakub noortele kõige paremini - mõlemad on Ofstedi poolt hinnatud „silmapaistvaks”.

Tule meie avatud päevale

Magistriõppe õppimiseks on vaja pühendumist nii aja kui ka raha osas. Mõistame, kui oluline on mitte ainult õppida kirglikku ainet, vaid ka läbida kursus, mis annab teile edaspidise tööhõive osas edumaa. Seetõttu julgustame teid tulema meile külla meie avatud uste päeval:

02. september 2020

21. november 2020

Lisateavet meie Open Days kohta leiate aadressilt www.cranfield.ac.uk/openday

Asukohad

Cranfield

Address
College Road
MK43 0AL Cranfield, Inglismaa, Suurbritannia

Swindon

Address
Swindon, Inglismaa, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

MSc