Crest Schools of English

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Crest koolide inglise UK Border Agency (UKBA) väga usaldusväärne Sponsor ja on õpetanud inglise alates 1983. Meie sõbralik ja kogenud õpetajate ja haldustöötajate tagama, et iga õpilane saab head inglise keele õpetamine.

Õpilased võivad vabalt külastada meie kontoris, kui nad vajavad (kui ainult öelda "Tere!"), Mis soodustab külalislahke õhkkond koolis ja õpilased saavad tunda end turvaliselt, teades, et meil on alati käepärast, et aidata mis tahes küsimustele.

Hiljutine uuring näitas, et paljud meie praegused õpilased valisid registreerima meie kooli, sest nad olid soovitanud sõber: me oleme väga uhked selle tulemuse, sest usume, et see on parim märk meie teenuste kvaliteeti ja õnnelik keskkond meie koolis.

Crest koolide inglise hinnatakse 1. klass: oodatust Ühendkuningriigi sõltumatu koolid Inspektsioon (ISI). Oleme EL Gazette tippkeskuse 2014 ja 2013 ja on antud Best Value Kool Londonis 2013 pakkudes kvaliteetseid teenuseid mõistliku hinnaga. Meie kool on liitunud London Crest Open Keskus; üks Suurbritannia juhtivaid IELTS, Cambridge ja Trinity eksam keskus, mis teeb meid ka ideaalne valik eksami ettevalmistuskursused.

Asukoht

Crest koolide inglise asub meeldivat äärelinnas London kutsus Edgware. Kool asub peatänaval, mis tähendab õpilased võivad kauplused, restoranid ja kohvikud oma vaba aega ja me oleme lihtsalt üks-minutilise jalutuskäigu kaugusel jaamast.

Eeliseks on siin see, et saate hõlpsasti külastada Londoni kesklinnas bussi või toru nautida suurepärast vaatamisväärsusi ja fantastiline ööelu - kuid ilma stress või elukalliduse keskel. On võrdselt puhkamiseks neile, kes soovivad külastada palju ilusaid kohti väljaspool London ja kes soovivad kogeda tõelist inglise elavad esmaallikast.

Asukohad

Edgware

Crest Schools of English

Address
Crest Schools of English
7th Floor, Premier House,
112, Station Road
Edgeware
London HA8 7BJ

HA8 7BJ Edgware, Inglismaa, Suurbritannia
Telefon
+44 20 8952 8040