ESCP Business School - London Campus

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

1819. aastal asutatud ESCP Business School on kasvatanud juhtide ja ettevõtjate põlvkondi. Oma kuue linnalinnakuga Berliinis, Londonis, Madridis, Pariisis, Torinos ja Varssavis võimaldab ESCP Business Schooli tõeliselt euroopalik identiteet pakkuda ärivaldkonnas ainulaadset mitmekultuurilist haridusstiili ja rahvusvahelise juhtimise küsimustes globaalset vaadet. Igal aastal tervitab ESCP ärikool üle 6500 üliõpilase ja 5000 juhti enam kui 120 erinevast riigist, pakkudes neile terviklikku juhtimiskursuste ja eriprogrammide pakkumist (bakalaureuse-, magistri-, juhtimis-, doktorikraadi- ja juhtimisalane haridus). ESCP Business School on mitme akrediteeringuga: AACSB, EQUIS, EFMD, MBA, EFMD EMBA, 5 Euroopa kõrgema Ed standardit. www.escpeurope.eu - Jälgi meid Twitteris @ESCPeurope

London

Tõeliselt mitmekultuuriline kogemus

121192_pexels-photo-82857London.jpeg

ESCP Ärikool - London

ESCP Business School on ainulaadne kool, mis meelitab meie Londoni ülikoolilinnakusse rohkem kui 100 rahvust esindavaid tudengeid ja õppejõude.

Londonis loodeosas West Hampsteadis asuv ESCP Business Schooli Ühendkuningriigi ülikoolilinnak pakub õpilastele tipptasemel rajatisi traditsioonilises viktoriaanlikus hoones. Heledad linnavalgustid ja äriringkonnad asuvad vaid torude kaugusel, samal ajal kui West Hampsteadi moodne piirkond pakub laiaulatuslikku kultuurielamust, eemal linnakäradest.

Õpilased saavad kasu meie tugevatest sidemetest suuremates tööstusharudes ja me etendame üliõpilaste elus olulist rolli, laiendades ja edendades nende tulevase karjääri jaoks elutähtsaid oskusi.

Erksa linna südames

London on midagi enamat kui lihtsalt linn: see on ülemaailmne äri- ja kultuurikeskus ning multikultuurne hiiglane, mis pakub teile unustamatuid elukogemusi.

Olles pelgalt 11 miljoni elanikuga, kes räägib enam kui 300 keelt, on võimatu seal aega veeta ilma oma isiklikku silmaringi ja ametialast võrgustikku laiendamata.

Oma karjääri kujundamine

Ükskõik, kas liigute karjääriks finantssektoris või unistate töötada juhtivas luksusbrändis või Tech-ettevõttes, on Londonil see kõik teid ootamas.

Maailma suurimatel kaubamärkidel on töövõimalused, aga ka uskumatult palju uuenduslikke idufirmasid. Alates praktikakohtadest kuni lõpetajate skeemideni ja kaugemalegi on London teie käivitusplaat!

Maailma juhtiv sihtkoht

2018. aastal krooniti London õpilaste seas maailma populaarseimaks linnaks.

Seda on nimetatud ka parimaks töötamiseks - ja kõige armastatumaks turismisihtkohaks. Selles linnas on tõesti midagi kõigile ja küsitlused tõestavad seda.

120336_pexels-photo-1595391.jpeg

Missioon ja väärtused

Meie missioon

"ESCP Business Schooli missioon on inspireerida ja harida homseid ärijuhte."

Meie veendumus on, et homsed ärijuhid peavad olema rahvusvahelised, digitaalsed ja kultuuridevaheliselt tõhusad. Meie lähenemisviis haridusele ja organisatsioonilisele struktuurile peegeldab seda tugevate rahvusvaheliste programmidega, mida pakub integreeritud (üle-euroopaline) teaduskond ülikoolilinnakudel kõigil Euroopa peamistel turgudel.

Me arendame seda missiooni läbi meie ainulaadse lähenemisviisi rahvusvahelise juhtimisalase hariduse ja teadustegevuse kaudu, mis edendab riikidevahelist kogemust, koostööd ja õppimist üleeuroopalises raamistikus.

Kuidas me ESCP ärikoolis toimetame
 1. Rahvusvaheline / võrdlev uurimine keskendub ekspertide akadeemiale.
 2. Kohustuslikud rotatsiooniprogrammid, mis pakuvad ainulaadseid mitme ülikooli õppekogemusi kogu Euroopas.
 3. Interdistsiplinaarne õpetamine, mis ühendab raske (kodeerimine jne) ja pehmema (humanitaarteadused jne) juhtimisoskused.
 4. Mitmekesine, loominguline ja ettevõtlik kogukond.
Meie neli väärtust on kooli dna-tuum
 • E: " Suurepärane tegutsemine"
 • S: "Singulaarsus selles, mis me oleme ja mida teised ei saa jäljendada"
 • C: "Loovus meie mõtlemises ja kujundamises"
 • P: "Paljusus - paljusus selles, millesse me usume ja käitume"
Meie nägemus

(Mida ja kus tahame olla aastaks 2022)

„Aastal 2022 tunnustatakse ESCP Ärikooli kogu maailmas juhtiva rahvusvaheliselt juhitud ärikoolina Euroopas.

Meie visioon, et saada tõeks, tähendab:
 • Maailmatasemel teadustöö koostamine ja levitamine rahvusvahelises / võrdlevas juhtimises, mis kujundab organisatsioonide ja juhtide mõtlemis- ja käitumisviisi;
 • Tootmine kultuuriliselt ja digitaalselt nutikate lõpetajate jaoks, kes on kohandatud kujundama ja ühendama homset ärimaailma;
 • Ettevõtte, vilistlaste ja valitsuse sisuline kaasamine rahvusvahelise juhtimispraktika ja kultuuridevaheliste suhete edendamiseks;
 • Mitmekesisuse kasutamine kõigis selle vormides innovatsiooni, jõu ja juhtimisallikana.

Asukohad

London

Address
ESCP Europe,
527 Finchley Road

NW3 7BG London, Inglismaa, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega