Loe ametlikku kirjeldust

European School of Economics (ESE) on piiriülese, mitmekultuurilise ja pragmaatilise kõrghariduse eraõiguslik kõrgkool, täielikult akrediteeritud Ühendkuningriigis ja loetletud asutuste järjekorras.
ESE pakub Londoni, Rooma, Milano, Firenze ja Madridi keskustes bakalaureuse-, magistri-, magistri- ja magistriprogrammi ning lühikesi programme.

ESE lõpetajad on turul kõige konkurentsivõimelisemad ärivaldkonna spetsialistid, kes on valmis rahvusvahelise turunduse, rahanduse, kommunikatsiooni ja juhtimise eest vastutavatel ametikohtadel. ESE õpilased, kellel on võimalus oma õpinguid individuaalselt kohandada:

ESE-keskustes kogu maailmas õppima;

muuhulgas spetsialiseeruma muudele tipptasemetele, näiteks moe, sündmuste, muusika, spordi, kunsti, meedia ja inimressursside valdkondadele;

täielik praktika, valides rohkem kui 1500 juhtivat organisatsiooni kogu maailmas.

Piirideta kool, European School of Economics on uus mõiste kõrghariduses. Akadeemilise tipptaseme, rahvusvahelise taseme ja pragmaatika ühendamiseks on ESE kraadi ja sertifikaatide programmid ette valmistatud uue juhtide ja ettevõtjate põlvkonna ettevalmistamiseks. European School of Economics (ESE) on tunnustatud haridusasutus, mille on akrediteerinud Briti akrediteerimisnõukogu (BAC).

Haridusfilosoofia

European School of Economics on näinud uue inimkonna sündi, et luua eelarvamusi ja hirmu vabad inimesed ja võimelised ühtlustama ilmset, vananenud vastandlikkust majanduse ja eetika, tegevuse ja mõtlemise ning rahalise jõu ja armastuse vahel.

ESE bakalaureuse-, magistri-, magistri- ja magistriprogrammid ning sertifikaatide programmid on ette valmistada rahvusvahelisi ettevõtjaid ja juhte ette kaasaegse äritegevusega seotud maailma teadmiste, oskuste ja moraalsete omadustega. See saavutatakse ainulaadse ESE haridusfilosoofia kaudu:

"The Dream on kõige tõeline asi, mis seal on olemas" - õpilased töötavad välja ainulaadse akadeemilise ja erialase Pathway kaudu valitud kursuse spetsialiseerumise, internatuuri paigutuse ja lõppserteerimise

Pragmatism - praktilise praktilise praktika praktiline kogemus kaasaegses äritavas

Rahvusvaheline tegevus - üle 60 rahvusest pärinev üliõpilane, ESE keskused üle kogu maailma ja praktika ülemaailmsete organisatsioonidega.

European School of Economics on uus kõrghariduse kontseptsioon. Rahvusvahelise äri kolleegiumis laieneb ESE hariduse ulatus majanduse, juhtimise, turustamise või rahastamise põhimõtete põhjalikule ettevalmistamisele. Kaasaegsete kolleegide ja ülikoolide eesmärgiks peaks olema iga inimese arendamine läbi elutähtsate ideede süsteemi uue põlvkonna visionäärsete juhtide ettevalmistamiseks.

ESE väärtused

Iga inimese saavutuse taga, iga intuitsiooni, iga teadusliku või sotsiaalse vallutuse alguse järel, maailma suurimate finants- ja tööstusettevõtete taga, ja kõik see, mis on ilus, kasulik, rikkalik, on alati üks mees, üksikisik ja tema unistus.

Ainult üksikisikud võivad ühiskonda muuta. Ainult üksikisikud saavad unistada. ESE missiooniks on luua noorte põlvkondade noorte ettevõtjate ja ettevõtete juhid, visionäärid, pragmaatilised unistused. Sellise eesmärgi saavutamiseks on vaja rohkem kui häid programme ja häid õpetajaid. ESE on elutähtsate ideede süsteem ja valmistab oma õpilasi ette selleks, et olla terveks saanud inimkonna uued rakud, mis ei sisalda vastuolulist mõtlemist, ebauskutsed, eelarvamused ja vananenud ideed, kasvatades ennast enesekindlalt kireks suurusele.

Organisatsiooni elu, rahva tulevik, kogu tsivilisatsioon, sõltub nende meeste ja naiste olemasolust. Tulevaste organisatsioonide juhid on tegelaskujundajad. Need inimesed on väärtuslikumad kui kullakaevandused ja naftaväljad. Nad annavad maailma ettevõtetele edu ja pikaealisuse.

Me tunneme mõtet, et akadeemiline tippkvaliteet peab nende individuaalse inimpotentsiaali arendamisel sammu pidama, ja et intellektuaalse võimekuse arendamine peab kaasa tooma tõelise rahvusvahelistumise ja usaldusväärsete operatiivsete oskuste loomisega, mis on nii valdkonnas omandatud juhtivates ettevõtetes maailmast.

Mehe kui organisatsiooni edu määrab nende filosoofia.

Seega on ESE-s selge, et tõeline haridus ei ole lihtsalt mõistete õpetamine ja oskuste arendamine, vaid ennekõike kooli ainulaadse filosoofia, selle ideede ja aluspõhimõtete edasiandmine. ESE pakub lähenemist ettevõtlusele ja laia nägemust elust intellektuaalse, kunstilise, poliitilise, eetilise ja sotsiaal-kultuurilise uurimise protsessi kaudu, mis keskendub eneseteostusele ja tööle enesega, mis on suunatud terviklikkusele.

Ei teadmisi ega haridust, jõukust ega sotsiaalset seisundit ei suudaks edendada edu, vaid pigem eneseteadvust ja terviklikkust.

Iga ettevõtte, kohaliku nurgaposti ja rahvusvahelise tööstuse ja rahanduse hiiglaste areng on nende teadlik ümberkujundamine "olemise kooliks". Nende eesmärk ja tegelikud ärieesmärgid on kõigi otseselt osalevate inimeste ja sidusrühmade areng. Tuleviku korporatsioonid ja organisatsioonid on püüdluste ja isikliku olukorra parandamise kohad, kus töötajad ja töötajad lahkuvad päevaperioodi jooksul paremini arusaama, õnne ja vastutustundega ning kus hoolitsetakse isegi organisatsiooni kõige lähemal asuvatest rakkudest et arendada ja kiirendada nende edusamme.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

European School of Economics

Master in Finance valmistab ette fondijuhid ja professionaalsed investeerimisanalüütikud pangandus- ja finantssektorisse sisenemiseks. Kursus uurib rahastamis- ja investe ... [+]

Master in Finance valmistab ette fondijuhid ja professionaalsed investeerimisanalüütikud pangandus- ja finantssektorisse sisenemiseks. Kursus uurib rahastamis- ja investeerimisotsuste põhimõtteid ning nende mõju mitmesugustele kaasaegsetele juhtimisprobleemidele.

Finantsspetsialisti osana uurivad magistrantid järgmist:

klassikalised ja kaasaegsed ettevõtete rahastamisviisid arenenud ja arenevatel turgudel tegutsevate rahvusvaheliste ettevõtete suhtes;ettevõtete ühinemiste või omandamiste elujõulisus ja sobivus hindamise ja analüüsi abil;väärtuse hindamine ja ettevõtte väärtus;riskijuhtimine ning erinevad teooriad ja lähenemisviisid rahvusvahelisele ettevõttele;vajadus uute lähenemisviiside järele nii geograafiliselt hajutatud isikute rühmade kui ka muude rahvusvaheliste projektijuhtimise ressursside käsitlemisel.Omandatud oskusedkontseptuaalne mõtlemine, kriitiline analüüs ja strateegilise tegevuse rakendamine;arenenud kommunikatsiooni- ja inimsuhete oskused;põhjalik kriitiline arusaam asjakohastest teooriatest, kontseptsioonidest ja mudelitest ning teooria ja praktika integreerimine erinevates kontekstides;arenenud küsitlus- ja teadustööoskused, terviklik mõtlemine, integratsioon ja süntees;meeskonnatöö ja motivatsioonioskused;sisemine vastutus ja enesekontrolli oskused, mis on vajalikud tõhusaks juhtimiseks.Kursuse programm... [-]
Suurbritannia London Itaalia Rome Milan Florence Hispaania Madrid  + 4 Rohkem
Avatud registreerimine
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 15 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
European School of Economics

Master in Management eesmärk on anda õpilastele põhjalik ülevaade rahvusvahelise juhtimise, uurides kriitilisi tegureid riikidevahelise äri edu, mõju globaliseerumise rah ... [+]

Master in Management eesmärk on anda õpilastele põhjalik ülevaade rahvusvahelise juhtimise, uurides kriitilisi tegureid riikidevahelise äri edu, mõju globaliseerumise rahvusvahelisele ärikeskkonnale, kaubanduse teooriad ja rahvusvahelistumise strateegiad.

Juhtimise spetsialiseerumise osana uurivad magistrantid järgmist:

ettevõtlusaktiivsus ja selle roll majanduskasvu säilitamisel, turgude kindlakstegemisel ja võimaluste ärakasutamisel maailmamajanduses;juhtkond ja kuidas tõhusad tavad mõjutavad töötajaid, kliente ja teisi sidusrühmi;teabe edastamise struktuurid ja mõju toodetele, teenustele, toimingutele, otsuste tegemisele, turustamisele ja levitamisele;rahvusvahelise projektijuhtimise uued lähenemisviisid geograafiliste hajutatud isikute rühmade ja ressursside käsitlemiseks;riigipiiride ületamine ärimaailmas ning tavaliselt esinevad operatiivsed, õiguslikud ja logistilised probleemid;inimressursid, siseturg ja tõhusa juhtimise dünaamika kui strateegiline tegur konkurentsieelise saavutamisel maailmaturul;rahvusvaheliste organisatsioonide turundusstrateegiate praktilised eksamid.Omandatud oskusedkontseptuaalne mõtlemine, kriitiline analüüs ja strateegilise tegevuse rakendamine;arenenud kommunikatsiooni- ja inimsuhete oskused;põhjalik kriitiline arusaam asjakohastest teooriatest, kontseptsioonidest ja mudelitest ning teooria ja praktika integreerimine erinevates kontekstides;arenenud küsitlus- ja teadustööoskused, terviklik mõtlemine, integratsioon ja süntees;meeskonnatöö ja motivatsioonioskused;sisemine vastutus ja enesekontrolli oskused, mis on vajalikud tõhusaks juhtimiseks.Kursuse programm... [-]
Suurbritannia London Itaalia Rome Milan Florence Hispaania Madrid  + 4 Rohkem
January 2020
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 15 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
European School of Economics

Master in Marketing valmistab kandidaate laia karjääri turunduse juhtimine, nagu brändi juhtimine, tootearendus, jaemüük, teenuste turundus, äri äri turundus ja turundus ... [+]

Master in Marketing valmistab kandidaate laia karjääri turunduse juhtimine, nagu brändi juhtimine, tootearendus, jaemüük, teenuste turundus, äri äri turundus ja turundus mittetulundusühingud.

Turunduse spetsialiseerumise osana uurivad magistrantid järgmist:

uuenduslikud tavad nii tootmis- kui ka teenindussektoris ning kuidas ettevõtted saavad konkurentsieelise, turuosa ja vähendada kulusid;e-kaubandus, e-äri ja tehnoloogiliste struktuuride optimeerimine strateegilise turundusvahendina;rahvusvaheliste organisatsioonide turundusstrateegiad ja lähenemisviisid uutele rahvusvahelistele turuvõimalustele;kliendikesksed turundusstrateegiad tärkava majandusega riikides;turunduskommunikatsiooni ja strateegia vaheline ühenduvus ning kriteeriumid erinevate reklaamimeetodite ja meedia kasutamiseks integreeritud turunduskampaaniates;ületada riigipiire ärimaailmas ning tavaliselt esinevaid operatiivseid, õiguslikke ja logistilisi probleeme.Omandatud oskusedkontseptuaalne mõtlemine, kriitiline analüüs ja strateegilise tegevuse rakendamine;arenenud kommunikatsiooni- ja inimsuhete oskused;põhjalik kriitiline arusaam asjakohastest teooriatest, kontseptsioonidest ja mudelitest ning teooria ja praktika integreerimine erinevates kontekstides;arenenud küsitlus- ja teadustööoskused, terviklik mõtlemine, integratsioon ja süntees;meeskonnatöö ja motivatsioonioskused;sisemine vastutus ja enesekontrolli oskused, mis on vajalikud tõhusaks juhtimiseks.Kursuse programm... [-]
Suurbritannia London Itaalia Rome Milan Florence Hispaania Madrid  + 4 Rohkem
January 2020
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 15 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles