Loe ametlikku kirjeldust

Miks Edinburghi õiguskool

Tuntud meie rahvusvaheliste ja interdistsiplinaarsete väljavaadete pärast oleme olnud õigusliku hariduse ja teadustöö keskmes rohkem kui 300 aastat.

1707 tähistas õigusteaduskonna sihtasutust, nüüd Edinburghi õiguskooli, mis asub Edinburghi südames asuvas vanas kolledžis, mõne minuti jooksul nii kohtukolleegiumidest kui ka Šotimaa parlamendist.

Õppides Edinburghi õiguskoolis liidate maailma juhtivate teadlaste, õigusala töötajate ja üliõpilaste elusalt aktiivse kogukonnaga kõigil nende haridusastmetel.

Edetabelid

Õppimisvõimaluse valimisel võib teie prioriteetsete ainete loetelus olla tugev maine, ja Edinburghi ülikooli nimi on see, millel on suur mõju kogu maailmas.

  • 14. korda Times Kõrghariduse Maailma Ülikoolis õigusjärglane.
  • Jaapanis 25. maailmaselt ja 6. kohal Ühendkuningriigis seaduste järgi 2018. aasta QSi maailma ülikoolide edetabelites: Teema: Law.
  • Suurbritannias teadustegevuse võimsus, mis põhineb meie teadustöö kvaliteedil ja laiusel (Research Fortnight Power Rank, REF 2014).

Linn

Šotimaa pealinn on ilus ajalooline linn, mida on korrapäraselt hääletatud kui üht kõige soovitavamat elukohta maailmas. Edinburgh on kaasaegne, kogenud ja kaunis Euroopa linn, kus on mitmekesine mitmekultuuriline kogukond, et pakkuda kõigile midagi, kuid piisavalt väike, et tunda end nagu kodus.

  • Ülikooli ülikoolilinnak on Ühendkuningriigi suuruselt kaunis (Times Higher Education, 2017).
  • Edinburgh asub maailma top 20 parimates üliõpilaskeskustes, Inglismaal 2. (QS Best Student Cities 2017).
  • Edinburgh oli elukvaliteedi maailmas 2. kohal (Deutsche Bank, 2017).
  • Edinburgh sai 2015. aastal postkontori reisikindlustuse korraldatud uuringu kohaselt maailma ohutumaima linna.

Me toetame teid karjääri eesmärkide saavutamiseks

Kõikidel meie üliõpilastel on juurdepääs eriala karjäärinõustajale, kes suudab pakkuda oma karjääriplaneerimisele ja arendamisele kohandatud abi.

Samuti loome meie õpetamisele ja hindamisele kasulikke oskusi, julgustame oma õpilaste kirjalikke ja esitusoskusi ning suhtlemis- ja analüütilist suutlikkust ning arendame oma teadmisi teie valitud alal.

Sa oled osa muljetavaldavast võrgustikust

Edinburghi õigusteaduskonna kraadiõppurina õpid otse akadeemikuid, kelle töö mõjutab poliitikat ja praktikat nii siin kui ka Inglismaal ja kogu maailmas.

Õppige lisaks üliõpilastele, kes on pärit erakordselt paljudelt riikidest ja kutse- või akadeemilisest taustast, ja kelle seisukohad rikastavad ainult klassiruumi.

Loomulikult ei tähenda teie aeg meiega kõiki õppimist. Ülikoolil on suur hulk üliõpilaseltside ühinguid või saate osaleda Law Schooli enda õpilaste juhitud kraadiõppekogukondades, mis aitavad teil luua väljaspool klassi sõprussuhteid.

Üliõpilaste kogukonnad

Edinburghi õiguse kraadiõppe keskus korraldab sotsiaalüritusi, et aidata Law Schooli kraadiõppuritel üksteist tundma õppida.

Edinburghi õigusühendused on vilistlaste kogukond spetsiaalselt LLM või MSc lõpetajale. Rühm korraldab regulaarseid võrgustikeüritusi endiste õpilastega.

Pakume palju valikut

Ükskõik, kas te kaalute doktorikraadi või õpetatud programmi, leiate siinkohal erakordselt laialdasi teemasid, alates kriminaalõigusest kuni äriõigusse või intellektuaalomandist kuni rahvusvahelise panganduse reguleerimiseni.

Võite õppida koos meiega siin Edinburghis või kaugelt tänu meie veebipõhise õppe programmidele.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Edinburgh Law School - The University of Edinburgh

See programm pakub platvormi, kus saab õppida ja kaasata uusimaid kriminoloogilisi uuringuid ja rakendada seda praeguse teooria ja arutelu selles interdistsiplinaarses va ... [+]

Programmi kirjeldus

See programm pakub platvormi, kus saab õppida ja kaasata uusimaid kriminoloogilisi uuringuid ja rakendada seda praeguse teooria, praktika ja arutelu selles interdistsiplinaarses valdkonnas. See magistriõpe sobib nii neile, kes on õppinud kriminoloogia bakalaureuse tasemel ja neile, kes on uus teema.

Nagu selle programmi õpilane, osalete meie aktiivses teadlases, rahvusvaheliste teadlaste ja kohalike praktikute kogukonnas kriminoloogia ja kriminaalõiguse valdkonnas. Teil on palju võimalusi oma teadlaste teadustegevuseks, mis on nii teoreetilised kui ka empiirilised ning mis muudavad maailma nii kohalikul kui ka mujal maailmas.

Te saate kasu kriminoloogiliste uurimismeetodite ja -oskuste tippspetsialistidest koolitustest, mis on olulised nii kriminoloogia täiendavaks uurimiseks (meil on kriminoloogia doktorantide tugeva kohordi, mõned selle magistriõppes värvatud) ja tööhõive kriminaalõiguse valdkonnas.... [-]

Suurbritannia Edinburgh
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Edinburgh Law School - The University of Edinburgh

See programm pakub platvormi, kus saab õppida ja kaasata uusimaid kriminoloogilisi uuringuid ja rakendada seda praeguse teooria, praktika ja arutelu selles interdistsipli ... [+]

Programmi kirjeldus

See programm pakub platvormi, kus saab õppida ja kaasata uusimaid kriminoloogilisi uuringuid ja rakendada seda praeguse teooria, praktika ja arutelu selles interdistsiplinaarses valdkonnas. See MSc sobib nii neile, kes on õppinud kriminoloogia bakalaureuse tasemel ja neile, kes on uudsed teema.

Nagu selle programmi õpilane, osalete meie aktiivsel teadlasel, rahvusvahelistel teadlastel ja kohalikel kriminoloogia ja kriminaalõiguse alal tegutsevatel inimestel. Teil on palju võimalusi oma teadlaste teadustegevuseks, mis on nii teoreetilised kui ka empiirilised ning mis muudavad maailma nii kohalikul kui ka mujal maailmas.

Te saate kasu kriminoloogiliste uurimismeetodite ja -oskuste tippspetsialistidest koolitustest, mis on olulised nii kriminoloogia täiendavaks uurimiseks (meil on kriminoloogia doktorantide tugeva kohordi, mõned selle magistriõppes värvatud) ja tööhõive kriminaalõiguse valdkonnas.... [-]

Suurbritannia Edinburgh
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
David Hume Tower George Square Edinburgh
EH8 9JX Edinburgh, Scotland, Suurbritannia