Falmouth University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Falmouth University on olnud rohkem kui 100 aastat loovat mõtlemist ja disainiinnovatsiooni.

1902. aastal asutatud Falmouthi kunstikoolina on sellest üle sajandi kasvanud digitaalse innovatsiooni keskus. Tänapäeval esindab selle bakalaureuse- ja magistriõppe portfell loomemajanduse, Ühendkuningriigi majanduse kõige kiiremini kasvava sektori ulatust. Nüüd, mil seisme silmitsi neljanda tööstusrevolutsiooniga; kuna tehnoloogia pakub suuri võimalusi ja väljakutseid, on selge, et Falmouthi loomingulise innovatsiooni eripärad; loov mõtlemine, probleemide lahendamine, suhtlus ja jutuvestmine on tulevase majandusliku ja kultuurilise edu võtmeks nii kohalikul kui ka globaalsel tasandil.128606_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

Ülikool on hiljuti kogenud kiire kasvu perioodi - ülikoolilinnakus õppinud üliõpilaste arv on alates 2001. aastast kolmekordistunud, ulatudes tänaseks peaaegu 5300 üliõpilaseni. Need õpilased õpivad kahel ülikoolilinnas Falmouthis ja Penrynis.

Lisaks Cornwalli ülikoolilinnakus korraldatavatele kursustele pakub Falmouth ka murrangulist veebipõhist kaugõpet ja põnevat koostööpartnerlust tööstust juhtivate asutustega, sealhulgas Kaasaegse Muusika Akadeemia ja Londoni Moekaubanduse Akadeemiaga.

Falmouthi 2030. aasta strateegilises kavas nähakse ette, et aastaks 2024 võtab ta sellistesse koostööpartnerlustesse värbamise ülikoolilinnaku programmidesse üle. Aastaks 2030 õpib 8500 üliõpilast ülikoolilinnakus ja 6500 üliõpilast ülikoolilinnas.

Õpilane elu

Uimastatava loodusliku iluga kõigis suundades naudivad meie õpilased pisut tavapärasest erinevat elustiili. Kust veel leida maailmatasemel randu, maitsvat toitu, muusikat, kunsti ning tipptasemel tehnikat ja uuendusi?

Falmouth ei pruugi olla linn, kuid veidrate ja toredate ürituste, festivalide, tegevuste ja ööde korraldamisel surub meie ergas loominguline kogukond pidevalt piire, mida väikelinn teha saab.

Alates rannajoone uurimisest, elava muusika otsimisest ja Cornwalli loomekultuuri tundmaõppimisest, et teada saada, mida üliõpilasesinduste liit teie heaks teha saab, avastage elu Falmouthis allpool.

Campus Life

Teie ülikoolilinnak on palju enamat kui koht, kus loenguid külastate. See on teie sotsiaalne ja loominguline keskus; kus saate kohtuda ja sõpru saada, kogeda unustamatuid sündmusi, tegeleda suurte ideedega ja lihvida oma käsitööd koos kaaspraktikutega professionaalsetes stuudiotes.

Mõlemad ülikoolilinnakud on dünaamilised ja inspireerivad keskkonnad, kus koostöö ja loovus ideid sütitavad ja uuendusi toidavad. Sihtotstarbeliselt ehitatud Penryni ülikoolilinnak on kaasaegne loominguline keskus, samas kui ajalooline Falmouthi ülikoolilinnak asub kuulsusrikaste subtroopiliste aedade südames, vaid viieminutilise jalutuskäigu kaugusel rannast. Ja kuna nende vahel on suurepärased reisiühendused, on mõlemat lihtne nautida.128604_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Teadusuuringud ja innovatsioon

Falmouth University teadusuuringud ja innovatsioon on üles ehitatud avatud innovatsiooni põhimõttele - ideele, et meie ajastu suurte väljakutsetega saab kõige tõhusamalt hakkama, kui neid käsitletakse koostöös distsiplinaarsete piiride piires.

Falmouthi teadlased rakendavad loomemajandusest saadud ideid ja metoodikaid, et lahendada reaalse maailma väljakutseid paljudes sektorites. Nende loovad ja uuenduslikud lähenemisviisid võimaldavad uusi teadmisi, lahendusi, teenuseid ja tooteid, millel on maailmas käegakatsutav mõju.

Asukohad

Falmouth

Address
Falmouth Campus
Woodlane

TR11 4RH Falmouth, Inglismaa, Suurbritannia

Penryn

Address
Penryn Campus
Treliever Road

TR10 9FE Penryn, Inglismaa, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega