Loe ametlikku kirjeldust

Glasgow Caledonian University on eriline, kaasav ja tulevikku suunatud ülikool, mis on pühendunud oma sotsiaalsele missioonile, et edendada ühist kasu. Oleme saanud kõrgkoolide rahvusvahelise tippkeskuseks, mille kaudu meie lõpetajate hulgas soodustatakse tööalast konkurentsivõimet ja globaalset kodakondsust. Me võitame auhinnad meie toetuse ja pühendumuse eest üliõpilaste kogemustele, pakkudes samal ajal innovatsiooni läbi meie maailmaklassi teadusuuringute võtmevaldkondades. Meil on tavaks andekatele inimestele juurdepääs kõrgharidusele sõltumata nende taustast ning meie intellektuaalne ja sotsiaalne kapital on meie kogukondade, mida me teenindame Šotimaal ja rahvusvaheliselt, kasuks.

Glasgow Caledonian University (GCU) on elujõuline, uuenduslik ja mitme auhindu võitnud ühine hea ülikool.

Meie eesmärk on panustada ühiskonda sellisel viisil, mis hõlmab ülikooli traditsioonilist rolli. GCU "Ühise hea heaks" pühendumus on ellu viinud ja üliõpilased ja töötajad kogu akadeemilises koolis ja osakondades.

Tere tulemast tervishoiu- ja loodusteaduste kooli

GCU üks kolmest akadeemilisest koolist tervishoiu ja loodusteaduste kooli ühendab eluteaduste, psühholoogia, sotsiaaltöö ja sellega seotud terviseteaduste ning meditsiiniõdede ja -tervishoiu osakondi.

Tervishoiu- ja elunditeooria koostöös meie töötajate, üliõpilaste ja välisekspertidega on loonud ühendava nägemuse, mis on kavandatud selleks, et täita 2020. aasta ülikoolistrateegia, mis toob kaasa tipptaseme, kaasatuse ja energia kõikides koolieluaspektides.

Meie kool ühendab eluteaduste, psühholoogia, sotsiaaltöö ja liitlaste terviseteaduste ning meditsiiniõdede ja -tervishoiu osakonnad. Osakondadevaheline koostöö võimaldab koolil pakkuda mitmesuguseid õpetamisprogramme ja paindlikke väljatöötamisvõimalusi, teadusuuringuid, kohandatud koolitus- ja nõustamisteenuseid tervishoiu-, sotsiaalhoolekande- ja bioteaduste sektorites.

Koolis on üle 280 õppejõu, sealhulgas professorid, lugejad, doktorikraadiga teadustöötajad ja teadustöö abiteenistujad. Kõige värskemast riiklikust üliõpilaste uuringust sai meilt 93% ulatuses õpilaste rahulolu. Meil on üle 4000 õpilast üle kogu maailma, sealhulgas Suurbritannia, Kanada, Myanmar, Indoneesia, Kuveit, Saudi Araabia ja Bangladesh. Need on meie akadeemilise kogukonna kõrgelt hinnatud ja lahutamatu osa.

Me oleme pühendunud kõigile meie õpilastele innovaatilise, kaasava ja inter-professionaalse hariduse saavutamisele. Seda toetavad meie maailmatasemel seadmed ja tipptasemel teadustöö. Meie metoodika edukust näitavad meie silmapaistvad rahvusüliõpilaste uuringud.

Teadustegevuse tippkeskus

Tipptasemel õpetamine ja teadustöö, tippteadlased, toetav ja stimuleeriv õpikeskkond paljudes valdkondades - alates toiduainete biotehnoloogiatest kuni õendusabi.

Meie teadustöö

REF 2014-s kuulusime Ühendkuningriigis top 20-s terviseuuringute jaoks maailma juhtivate ja rahvusvaheliselt tuntud standardite järgi. Vaadake meie auhinnatud teadlasi ja elavat teadusringkonda.

Meie rajatised

Pakume üliõpilastele ja ettevõtetele juurdepääsu kõigile meie osakondadele kõige kaasaegsemate õppe- ja uurimisvahendite kaudu.

Meie osakonnad

Tervise ja elukeskkonna kooli ja sellega seotud tervishoiuuuringute instituudi tugevused seisnevad meie erialastes teadmistes, multidistsiplinaarsetes meeskondlikes teenustes ja regulatiivsete standardite range järgimises, mis nõuavad partnerlust avalikkuse, äri- ja valitsusväliste organisatsioonidega organisatsioonid.

Meie kooli pühendumus tipptasemele ja koostööle tagab, et me oleme tipptasemel bakalaureuse-, magistri- ja teaduspraktikat ning teadmisi, mis on inspireeritud individuaalsest ja kollektiivsest soovist aidata kaasa tervise ja heaolu parandamisele.

Meie kool pakub laias valikus teoreetilisi teadmisi, harjutamisoskusi ja haridusalast tegevust, mis ühendab inimesi, kes tegelevad äri- ja ööbimisvõimalustega ning tagasi kogukonnaga ning mida toetavad pidevad investeeringud meie inimestele ja rajatistele.

Kool koosneb kolmest osakonnast, mis on jagatud akadeemilisteks ainevaldkondadeks:

 • Õendus- ja ühenduse tervishoiu osakond
 • Psühholoogia, sotsiaaltöö ja sellega seotud terviseteaduste osakond
 • Department of Life Sciences

Harjutama akadeemilist karjääri

Meie poliitika, mis toetab praktikat / kliinilist akadeemilist karjääri kõikides valdkondades, on tervishoiu- ja loodusteaduste koolkonna jaoks väga oluline. Need on integreeritud meie eesmärgi suunas ühise õitsenguni ja toetavad meie pühendumust selle tagamisele, et nii kliinilised kui ka akadeemilised tavad aitavad meie õppimist ja teadustööd.

Meie praegune eesmärk on luua meie kool, mis on riiklikult ja rahvusvaheliselt tunnustatud tippkeskuseks, ning selle nägemuse põhielemendiks on kliinilised akadeemilised teadustöö karjääri- ja praktikahariduse akadeemilised karjäärid.

Kooli kliinilised akadeemilised praktikud integreerivad edukalt kliiniliste teadmiste, oskuste, teadustöö ja hariduse oma erialal, et saada kasu patsientidele / klientidele ja õppuritele ning parandada teenuste osutamist.

Kliiniliste akadeemiliste uuringute karjääride ja praktikahariduse akadeemiliste karjääride kaudu tegeleb tervishoiu- ja loodusteaduste teaduskond reaalmaailmas tehtavate teadusuuringute ja haridusega, et vastata tõelistele dilemmadele praktikas ja küsimustele, mida pakuvad teenuse ja hoolduse esirinnas olevad inimesed. Praktika juhib meie õppimist ja teadustööd ning meie uuringud pakuvad tõendeid, mida praktikas rakendatakse, et saada kasu patsientidele / klientidele, kogukondadele, tervishoiule ja sotsiaalhoolekande teenustele.

Tugitegevused akadeemilised karjäärid

Kliiniliste akadeemiliste uuringute ja praktikakõrgkoolide akadeemilised praktikud esindavad kõiki tervishoiu- ja loodusteaduste kooli erialasid ning on rakenduslike terviseuuringute instituudi uurimisgruppide liikmed koos sellega seotud infrastruktuuri ja teadustööga. Nad täidavad olulist rolli oluliste uurimisküsimuste loomisel praktikast ja töötavad, et tagada uute tõendite kujunemine ja mõju teenuste osutamisele ning tervishoiu ja sotsiaalhoolekande poliitikale. Koolil on praktikud / kliinilised akadeemilise uurimistööga tegelevad praktikud ja haridusalased praktikud järgmistes valdkondades:

 • Õendusabi
 • Sotsiaaltöö
 • Psühholoogia
 • Füsioteraapia
 • Tööteraapia
 • Podiatry
 • Radioloogia
 • Visioonitöö - Optometry, Orthoptics
 • Operatsiooniosakonna tava

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Kui kavatsete jätkata karjääri tööstuses või akadeemias, siis aitab meie MRes Life Sciences programm edu saavutada. Meie lõpetajad jätkavad doktorantide õpinguid, asuvad ... [+]

Tipptasemel teadusuuringute, eksperimenteerimise ja katsetamise kaudu otsib GCU vastuseid mõnedele kõige aktuaalsematele küsimustele bioloogiliste, toidu- ja nägeministeeriumide valdkonnas. Ja meie Master of Research Life Sciences programmis - saate aidata meil neid leida.

Osana meie edukast ja mitmekesistest teadusringkondadest teete oma sihikindlast käepärasest projektist oma rahvusvaheliselt tunnustatud töötajate täieliku toetuse. Alustame metoodika koolitusega, sealhulgas statistika ja projekti planeerimise uuringutega. Seejärel saate meie kõrgelt kvalifitseeritud teadustöö juhendaja abil valida GCU-le praeguse õppevaldkonnaga seotud projekti ja saada reaalajas kogemusi äsja väljaarendatud tehnoloogiatega, mis aitavad teil hüpoteese testida. Lisaks saate juurdepääsu loengutele teemadel, mis toetavad ja toetavad teie tööd.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Maailma nõudlus toiduaineteaduse ekspertide hulgas kasvab kogu maailmas ja GCU-d MSc Food Bioscience toodab selle nõudluse rahuldamiseks kõrgelt haritud lõpetajaid. ... [+]

Maailma nõudlus toiduaineteaduse ekspertide hulgas kasvab kogu maailmas, ja GCU MSc Food Bioscience toodab selle nõudluse rahuldamiseks kõrgelt koolitatud lõpetajaid. Selle programmi kaudu saate uurida toiduaineteaduse põnevat maailma ja saada oskust karjääri toetajatele.

Kas toiduohutuse kõrgete standardite tagamisel, uuenduslike säilitamismeetodite või laste lemmiktoidu toitumise suurendamise kaudu on toidu teadlastel nii palju võimalusi avaldada positiivset mõju ja toetada ühist kasu.

Õppekava paneb teaduse kõigepealt ja õpetab õpilasi toiduaineteaduse klassikalistes aspektides.

Mõista toiduainetööstuse sisemist töödLugege, mida peate teadma edukaks toiduainetööstuse karjäärisTöötada välja sõltumatud uurimisoskused laboripõhise uurimisprojekti kaudu... [-]
Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Ainult selline on Šotimaal, see programm on akrediteeritud Briti psühholoogilise ühingu poolt ja mõeldud psühholoogia kraadiõpetajatele. See on teie esimene samm prahitud ... [+]

Ainult selline on Šotimaal, see programm on akrediteeritud Briti psühholoogilise ühingu poolt ja mõeldud psühholoogia kraadiõpetajatele. See on teie esimene samm praamitud staatuse ja kohtuprotsessi osakonna kohtumõistmise psühholoogia osaks.

Paralleelselt MSc psühholoogia kohtuekspertiisi seadetes pakub spetsialistidele erinevatest seonduvatest taustadest võimalus korraldada koolitusi samades valdkondades, kuid see ei too kaasa väliselt akrediteeritud psühholoogia kvalifikatsiooni.

Teie programm kasutab teadmisi akadeemiliste ringkondade ja GCU tugeva seose kaudu aktiivsete praktikutega, et anda teile põhjalikku ja asjakohast väljaõpet kõnealuses valdkonnas, sealhulgas psühholoogiliste, kohtuekspertiisi-, kriminaal- ja õigusküsimuste õpetamist, mis teavitaksid ja mõjutaksid teie edasist karjääri.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Saate nii magistrikraadi kui ka võimaluse saada registreeritud sotsiaaltöötajaks selles intensiivses kaheaastases täiskoormusega programmis. ... [+]

Akrediteeritud: SSSC

Saate kaitsta meie ühiskonna kõige haavatavamaid liikmeid ja avaldada positiivset mõju sotsiaalsele õiglusele sotsiaalse töö dünaamilises, väljakutsuvas ja tasuvas valdkonnas. Nii akadeemiliste kui ka praktikal põhinevate moodulite kaudu valmistab meie MSc programm ette, et teete teadusuuringutega seotud praktika kaudu reaalseid muutusi.

Sa teenid nii magistrikraadi kui ka võimaluse saada registreerunud sotsiaaltöötajaks selles intensiivses kaheaastases täiskoormusega programmis ja arendada oma oskusi, toetades täielikult professionaalseid, kogenud ja pühendunud töötajaid. GCU-s saate osa õitsevast ja mitmekülgsest kogukonnast, mis on tingitud ühisest usust globaalse kaasatuse, sotsiaalse vastutuse ja ühist kasu pühendumise vastu.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Learning support from the School of Health and Life Sciences

Address
Cowcaddens Road
G4 0BA Glasgow, Scotland, Suurbritannia