Loe ametlikku kirjeldust

Glasgow Caledonian University on eriline, kaasav ja tulevikku suunatud ülikool, mis on pühendunud oma sotsiaalsele missioonile, et edendada ühist kasu. Oleme saanud kõrgkoolide rahvusvahelise tippkeskuseks, mille kaudu meie lõpetajate hulgas soodustatakse tööalast konkurentsivõimet ja globaalset kodakondsust. Me võitame auhinnad meie toetuse ja pühendumuse eest üliõpilaste kogemustele, pakkudes samal ajal innovatsiooni läbi meie maailmaklassi teadusuuringute võtmevaldkondades. Meil on tavaks andekatele inimestele juurdepääs kõrgharidusele sõltumata nende taustast ning meie intellektuaalne ja sotsiaalne kapital on meie kogukondade, mida me teenindame Šotimaal ja rahvusvaheliselt, kasuks.

Glasgow Caledonian University (GCU) on elujõuline, uuenduslik ja mitme auhindu võitnud ühine hea ülikool.

Meie eesmärk on panustada ühiskonda sellisel viisil, mis hõlmab ülikooli traditsioonilist rolli. GCU "Ühise hea heaks" pühendumus on ellu viinud ja üliõpilased ja töötajad kogu akadeemilises koolis ja osakondades.

Tere tulemast Glasgowi ärikoolisse ja ühiskonda

Me edeneme ideedele, toetame innovatsiooni ja hindame sotsiaalse vastutuse tähtsust. Õpilased tulevad meile meie teadmiste ja kogemuste põhjal, et parandada nende karjääri ja isiklikke ambitsioone. Meie välispartnerid tulevad meile üles otsima uusimat teadustööga seotud mõtlemist ja õppima oma õpilaste talenti.

Ettevõtte vastutus ja jätkusuutlikkus on iga organisatsiooni jaoks olulised probleemid. Glasgowi äri- ja ühiskonnakool püüab lahendada ülemaailmse majanduse keerukaid väljakutseid, pakkudes samal ajal sotsiaalset kasu kohalikele ja ülemaailmsetele kogukondadele.

Üleilmne kodakondsus, vastutustundlik juhtkond, ettevõtlikkus ja sotsiaalne õiglus on meie õpetamise, teadusuuringute ja avaliku osaluse aluseks.

Meie eristav uurimusel põhinev portfell pakub suurepäraseid ja juurdepääsetavaid kõrghariduse võimalusi Glasgowis, Londonis ja New Yorgis. Meie programme toetavad professionaalsed ja akadeemilised akrediteeringud, mis kinnitavad, et teie kvalifikatsioon on üks maailma parimatest.

Ettevõtte vastutus ja jätkusuutlikkus on nüüd iga organisatsiooni jaoks fundamentaalsed probleemid. Ühise heaolu ülikoolina mängime olulist rolli ärijuhtimise hariduse ülemaailmses ümberkujundamises. Me püüame lahendada 21. sajandil globaalse majanduse keerulisi väljakutseid, pakkudes samal ajal sotsiaalset kasu kohalikele ja ülemaailmsetele kogukondadele.

Meil on eriti hea meel, et meie edu eetika, vastutuse ja jätkusuutlikkuse tagamisel Glasgowi ärikoolis ja ühiskonnas kõigis eluvaldkondades on tunnustatud meie ASHOKA U, Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni ülemaailmse kokkuleppe ja PRME liikmesuse ning kohalike algatuste WRAP ja äritegevus ühenduses.

Oleme saanud ka Šotimaa esimeseks ülikooliks, et ühineda maineka EPASi ülemaailmse võrguga. Mul on hea meel selle üle, et tunnustame meie kvaliteetset õpet ja õpetamist, mis varustab meie lõpetajate oskusi ja teadmisi maailmaturul edukaks muutmiseks. EPASi akrediteerimine näitab laiemat institutsionaalset kohustust kasutada kõige kõrgemaid rahvusvahelisi võrdlusaluseid, et tõendada meie pakkumise kvaliteeti. See annab meie töötajatele, üliõpilastele, akadeemilistele ja äripartneritele jõulise kindlustunnet, et oleme kogu meie võrgustikus asuv ülikool, mis asub kohalikus kogukonnas.

Me kutsume oma töötajaid ja üliõpilasi üles võtma kriitilisi ja sõltumatuid õppijaid, saama vastutuse juhid ja tegema positiivseid panuseid ettevõtlusse ja ühiskonda. Sooviksime kutsuda teid liituma meie ühist heaolu pühendumusega.

Ametialased sidemed

Glasgowi äri- ja ühiskonnakoolil on tuntud edukad partnerlussuhted kutseorganisatsioonidega, mis tagavad, et meie kursused on seotud tööturu muutuvate vajadustega.

Meie professionaalsed ühendused mitte ainult ei taga, et meie õpilased ajakohastavad äritegevuse uusimaid edusamme, vaid aitavad meie lõpetajal töökohti otsides välja selgitada ja mõningatel juhtudel annavad erialase seisundi lõpetamisel.

GSBS-iga seotud kutseorganisatsioonide näideteks on:

 • AACSB
 • ABS (ärikoolide ühendus)
 • Ettevõte ühenduses
 • CEEMAN
 • EFMD (Euroopa juhtimisarengu fond)
 • ESRC (majandus- ja sotsiaalteaduste nõukogu)
 • ÜRO PRME algatus (vastutustundliku juhtimishariduse põhimõtted)
 • ACCA heakskiidetud kuldkoolituskeskus
 • Personali ja arendustegevuse harukõrgkoolide heakskiidetud õppekeskus (CIPD)
 • Väärtpaberite ja Investeeringute Väärtpaberite Keskuse tippkeskus (CISI)

Pakume programme ja mooduleid akrediteerinud:

 • ACCA (Chartered Certified Accountants Association)
 • Ringhäälingu ajalehtede väljaõppe nõukogu (BJTC)
 • Chartered Banker
 • Chartered Institute for Securities
 • Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT)
 • Chartered Institute of Marketing (CIM)
 • Personali ja arengu eriala (CIPD)
 • Chartered Institute of Purchasing ja Supply (CIPS)
 • Harjutatud Kindlustuse Instituut (CII)
 • Chartered Management Institute (CMI)
 • CIMA (juhtimisaruannete karjäärinstituut)
 • EPAS (Euroopa juhtimisarengu programmide akrediteerimissüsteemi fond)
 • ICAEW (Inglismaa ja Walesi kutseliste raamatupidajate Instituut)
 • ICAS (Šotimaa Chartered Accountants Institute)
 • Töötervishoiu Instituut (IOSH)
 • Operatsioonide juhtimise instituut (IOM)
 • Riskijuhtimise Instituut (IRM)
 • IOR (operatsiooniriskide instituut)
 • Šotimaa Advokaatide Selts
 • Ajakirjanike koolituse riiklik nõukogu (NTCJ)
 • Briti Psühholoogiline Selts
 • SHRM (American Society for HRM)
 • Hospitality Institute (IHA)
 • Reisimise ja Turismiinstituut (ITT)
 • Turismibüroo (TS)
 • Turismi juhtimise instituut (TMI)

Meie osakonnad

Õigus, majandus, raamatupidamine

Meie osakond koondab teadlasi, kellel on õigus, risk, majandus, raamatupidamine ja rahandus. Oleme uhked oma tihedate sidemete vastu äriorganisatsioonidega, sealhulgas mittetulundusühingute ja kutseorganisatsioonidega, mis akrediteerisid mitmeid meie programme.

Ärijuhtimise osakond

Meie osakond keskendub juhtimise lähenemisviiside ja meetodite, ressursside ja protsesside kaasaegse ja uuendusliku kasutamisele erasektori ja avaliku sektori organisatsioonide arendamiseks ja arendamiseks väga konkurentsivõimelise ülemaailmse turul.

Sotsiaalteaduste, meedia ja ajakirjanduse osakond

Osakonna koosseisus on üle viiekümne töötaja kohta nii tugev teaduskultuur kui ka pühendumine tipptaseme õpetamisele. Viimases uuringute hindamise teostuses hinnati rahvusvaheliselt suurepäraseks ja maailma juhtivaks mitmes valdkonnas.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

GCU - Glasgow School for Business and Society

Koos suure hulga komisjonide ja loominguliste võimalustega on teler, kus enamik stsenaristest töötab. Professionaalsete kirjanike poolt õpetatakse, teete tööd Briti telev ... [+]

Hankige koolitus, ühendused ja kogemused, mida peate teleriekraanile tegema. Tunnustatud Creative Skillset Tick heakskiidu, GCU's MA Television fiction kirjutamine on ainus täiskoormusega magistriõppesse keskendudes ainult skriptimine Ühendkuningriigis.

Meie koostööprogramm on loodud tihedas koostöös tööstusega, et maksimeerida oma töövõimalusi, pakub meie programm teile kõiki tööstuse kogemusi ja toetab teid oma originaalse draama või komöödia arendamisel.

Briti televisiooni akadeemiliste ekspertide ja telesaadete tippklassikirjanike juhendamineVõimalus osaleda Briti televisioonis praegu toimivates programmidesKogenud televisioonijuhtide individuaalne mentorlusTootjate ja volinike otsene juurdepääsLondoni agendi juhendamise aastaProfessionaalse skripti arsti toetusVõimalus lõpetada mitmeid projekte, mis on valmis turule viima... [-]
Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
GCU - Glasgow School for Business and Society

MA Multimedia Journalism on Šotimaa juhtiv ajakirjanduse magistriprogramm. See on NCTJ ... [+]

Akrediteeritud: BJTC NCTJ

Liituge ülemaailmsete jõupingutustega, et teavitada ja ühendada inimesi kogu maailmas Šotimaa juhtiva ajakirjanduse magistriprogrammi kaudu - GCU MA Multimeedia ajakirjandus. GCU pakub Šotimaal ainukese akadeemilise ajakirjanduse taseme, mida on akrediteerinud mõlemad Ühendkuningriigi põhikoolituse kutseorganisatsioonid: ajakirjanike koolitamise riiklik nõukogu ja ringhäälingu ajakirjanike koolitusnõukogu.

MA Multimedia Journalismil on üle 75-protsendiline tööhõive määr, meediaorganisatsioonide paigutused, sealhulgas BBC, STV ja Herald

Õppige Glasgowis, Šotimaal "meediumilinnas" ja omandage praktilisi kogemusi kõigi tänase nõudmisega seotud oskustega, intervjueerides ja aruandes kirjalikult ja toimetades - nii printimis-, leviedastuse kui ka digitaalsete platvormide kaudu. Me koolitame sind lühifilmis, fotograafias, videote tootmises ja veebisisu halduses ning anname teile põhjaliku juhendamise valitsuses ja seadustes.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

GCU - Glasgow School for Business and Society

Magistrikraad Raamatupidamine, rahandus ja reguleerimine ühendab praegused ärivajadused koos uusimate akadeemilise mõtlemise, teooriate ja praktikaga, tagades, et teil on ... [+]

Tänapäeva globaalne, tehnoloogiapõhine ja üha konkurentsivõimelisem finantsturg on peaaegu tundmatu kui viie aasta tagune. Finantsjuhid ja -eksperdid peavad rakendama samu põhjalikke teadmisi ja oskuslikke oskusi jätkuvalt üha suurenevas arvukuses toodete, eeskirjade ja tehnoloogiate järele.

Uute tehnoloogiate jätkuva ilmnemise ja reeglite ja eeskirjade muutumise korral on nüüd rohkem kui kunagi varem vaja digitaalselt keskendunud ja enesekindlamaid oskusi. Glasgow Caledoniani ülikooli MSc raamatupidamise, finantseerimise ja reguleerimise alal pakutakse kindlustunnet ja teadmisi oma olemasolevate oskuste täiendamiseks oma organisatsiooni või täiendavate akadeemiliste uuringute kaudu.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
GCU - Glasgow School for Business and Society

Arendada teadmisi ... [+]

Organisatsioonid elavad oma rahva jõul. Inimressursina, inimeste juhina, mängite olulist rolli. GCU MSc personalijuhtimine valmistab teid ette inimressursside juhtimise eetilisi, kultuurilisi, õiguslikke, operatiivseid ja strateegilisi aspekte, andes samas teile globaalse väljavaate ja arusaamise vastutustundlikust juhtimisest. Nii saate olla valmis eduks - ja toetada positiivse mõju saavutamiseks ühist kasu.

Programm on Ühendkuningriigis vaid üks paljudest, kellel on akrediteeritud Personalijuhtimise ja Arengu Akrediteeritud Instituut (CIPD) ja on vastavuses USA Human Resource Management Society (SHRM) standarditega. See on saadaval osalise tööajaga ja täistööajaga, pakkudes paindlikkust karjäärile orienteeritud spetsialistide ja hiljutiste koolilõpetajate jaoks.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
GCU - Glasgow School for Business and Society

EPAS akrediteeritud ... [+]

Ülemaailmse moetööstuse väärtus on üle kahe triljoni dollari ja see on üks maailma suurimaid majandusi. * Digitaalsete edusammude ja tarbimisvõimsuse kasvu tõttu on rahvusvaheline moemaailm läbipaistvate, eetiliste ja klientidega seotud strateegiate turul .

Kutsudes vastama spetsialiseerunud lõpetajate väljakutsetele nii disainide kui ka turunduse valdkonnas, on MSc International Fashion Marketing ümber töötatud koos tööstusega, et tuua teile praktilisi ja tehnilisi teadmisi, mida peate selles dünaamilises tööstuses konkureerima ja edenema.

Fashion turundus on pidevalt arenev koos tehnoloogia ja üha juurdepääsetav turg.

* McKinsey ja Fashion Business, Fashion State 2017... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
GCU - Glasgow School for Business and Society

Saate omandada praktilisi teadmisi ... [+]

Finantsteenuste sektori, pankade reguleerimise ja pankade operatsiooniriski juhtimise jätkuvate muutuste jätkamiseks on suurenenud nõudlus, et töötajad jääksid muutuste esirinnas.

Me teeme koostööd juhtivate finantsteenuste organisatsioonidega, et hoida meie moodulid tipptasemel ja tagada, et tehes otsuse programmi uurimiseks võite kindel olla, et rakendate seda värskelt omandatud teavet tööstuses.

Laiendage ja suurendage oma teadmisi, mõistmist ja oskusi omamaiste ja rahvusvaheliste pangaoperatsioonide ja riskijuhtimise valdkonnas, õppides meie mitmekesist õpetajat. Neil on palju kogemusi, ulatudes nii avaliku kui ka erasektori akadeemilisest tööstusharust. Töötame peamiste tööstuspartneritega programmide väljatöötamisel, et tagada, et keskendute kõige asjakohasematele valdkondadele valdkonnas. Väärtpaberite ja investeeringute harukomisjon, Finantsjuhtimise Instituut, Inglismaa Pank ja Rahvusvaheliste Arvelduste Pank rõhutavad vajadust tõhusate riskide mõõtmise ja juhtimise korra järele pankades. Samuti oleme teinud tihedat koostööd mõne suurema finantsinstitutsiooniga, et nii programmi kinnitada, kui ka kohtuda õpilastega professionaalsetes töökohtades, sealhulgas Morgan Stanley ja Royal Bank of Scotland.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
GCU - Glasgow School for Business and Society

Turism ja üritused on üks kiiremini kasvavaid valdkondi maailmamajanduse sihtkohtades, mis võtavad vastu sündmusepõhiseid turismistrateegiaid, et suurendada asukohateadli ... [+]

Informeerituna tööstuse nõudluse ja paljude töövõimaluste hulgast, pakub Glasgow Caledonian University ja MSc rahvusvahelise turismi ja ürituste juhtimise programm praktilisi ja tehnilisi kogemusi, mida peate maksimeerima võimalusi, mida see kasvav sektor pakub.

Nautige tõeliselt rahvusvahelist kogemust, mis võimaldab võrgustikku, vabatahtlikku tegevust ja tööst tööst koos külalislahkutega valdkonna juhtivatelt külalistele.

Mida sa õpid

Suurbritannia ja ülemaailmse perspektiivi mõistmise või reaalmaailma probleemide arendamine, vastutustundlike otsuste tegemise ja eetilise käitumise kindlakstegeminePraktiliste oskuste omandamine, tööstuspraktika ja väljasõidudDigitaalsete oskuste suurendamine võtmevaldkondades nagu turundus, projektijuhtimine ja visuaalsed esitlused... [-]
Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
GCU - Glasgow School for Business and Society

MSc International Business Management pakub põhjalikku arusaamist juhtide ees seisvatest väljakutsetest ning strateegiate, poliitika ja praktika ülevaatest nende probleem ... [+]

Moodsad, kultuuriliselt mitmekesised ja dünaamilised ärikeskkonnad kasvavad globaalselt ning selle tulemusena oleme tunnistajaks ülikoolilõpetajate nõudlusele, kellel on maailmavaade, kuidas edukas äri välja näeb.

Rahvusvaheline äri on globaliseerumise otsese tagajärjel tohutult kasvanud. Liituge Glasgow Caledoniani ülikooli Glasgow School for Business and Society leidke tänapäevane rahvusvaheline keskkond, kus eetiline äritavade arendamine ja rahvusvaheline äri teooria on testitud.

Selle kasvu tingivad peamiselt uued ja arenevad turud, tehnoloogilised edusammud, tööjõu liikuvus, keerukad logistika- ja tarneahelad ning ettevõtjate toetusvõrgustike kasv. Magistriõppe lõpetanute võimalused ei ole kunagi olnud suuremad ja rahvusvahelise ärijuhtimisprogrammi kaudu kogete tegevusi, mida mitmed erinevad tööstusharud nõuavad oma juhtimise spetsialistidelt.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
GCU - Glasgow School for Business and Society

Valmistuge suurepärasteks magistriteks. Arendada oskusi jätkusuutliku äritegevuse, tulemuslikkuse juhtimine ... [+]

Iga organisatsioon, alates väikestest sotsiaalsetest ettevõtetest kuni ülemaailmsete rahvusvaheliste ettevõteteni, kus on tuhandeid töötajaid, peab oma tarneahelat ja äritegevust juhtima. Glasgow Caledoniani ülikooli Glasgow School for Business and Society on välja töötanud selle meistrid selle nõudluse rahuldamiseks. Programmi teavitavad teadustöötajad, valdkonna spetsialistid, Haridus- ja Hankimisjuhtumite Instituudi (CIPS) nõuded ning on akrediteeritud Logistika ja Transpordi Harta Instituut (CILT).

See programm keskendub töölevõetavate, vastutustundlike lõpetajate väljaarendamisele, kes saavad oma töökoha alguses tõhusalt kaasa aidata. Programmi ainulaadne aspekt on see, et õpilased võivad kursuse osana saavutada Lean Yellow Belt'i sertifikaadi.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
GCU - Glasgow School for Business and Society

Tööstuse tunnustatud ... [+]

Kuna organisatsioonid seisavad silmitsi üha suurema hulga globaalsete ja strateegiliste väljakutsetega ning vajadus vastutustundliku juhtimise, hea valitsemistava ja eetilise käitumise järele kasvab, on kõrge kvalifikatsiooniga riskijuhtimisega tegelevad spetsialistid väga nõudlikud.

Glasgow Caledonian University's MSc Risk Management analüüsib strateegilist ja operatsiooniriski laiemalt organisatsiooni vastupidavuse kontekstis. See teadusuuringute läbiviidud kraadiõppe programm on saadaval õppimiseks kas täistööajaga režiimis; osana meie edukast rahvusvahelisest kogukonnast, mis põhineb ülikoolilinnakus või kaugõppe režiimis; kasu meie täieliku toetuse saamiseks sobival ajal ja kohas.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
GCU - Glasgow School for Business and Society

Mikrokrediidi ja sotsiaalettevõtte kapten võib olla osa tegelikest sotsiaalsetest muutustest. Praeguseks on tõestatud mudel, mis aitab inimestel vaesusest välja aidata ar ... [+]

GCU MSc sotsiaalne äri ja mikrokrediit on esimene omataoline kogu maailmas.

Sotsiaalettevõte on ettevõtte juhitud tegevus, mille eesmärk on mõjutada inimesi või planeeti, mitte aktsionäride või investorite kasumi kogunemisele. Kuigi ühiskondlikult ettevõtlikuma maailma eelised on hästi dokumenteeritud, on iga sotsiaalettevõtte reisi ainulaadne ja mikrokrediidi mõju on endiselt tekkimas.

Sellise praktika edasiarendamisel jagab Glasgow Caledoniani ülikooli MSc sotsiaalmajandus- ja mikrokrediit oma kodu sotsiaalse äri- ja tervishoiukeskuse Yunus - GCU maailma juhtiva uurimiskeskusega - ja seda annab auhinnatud Glasgow School for Business and Society * .

Üleilmsetel ettevõtetel on suurenenud järk maailma sotsiaalsete probleemide lahendamisel, kes otsivad kriitiliste, intellektuaalselt uudishimulike ja ettevõtlusteadlaste ja praktikute õiget kombinatsiooni, kes on relvastatud teadmiste ja mõtteviisiga, mis on vajalik mõnede maailma kõige pakilisemate probleemide lahendamiseks.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
GCU - Glasgow School for Business and Society

Läbipaistev, ülemaailmne ja tehnoloogiapõhine turundus on iga organisatsiooni edukuse kontrollnimekiri ning tippeturunduse spetsialistid vajavad uusi oskusi, et jätkata ü ... [+]

Läbipaistev, ülemaailmne ja tehnoloogiapõhine turundus on iga organisatsiooni edukuse kontrollnimekiri ning tippeturunduse spetsialistid vajavad uusi oskusi, et jätkata üha konkurentsivõimelisemates keskkondades toimetulekut.

Me usume, et on oluline saada vastutustundlikesse otsuste tegijatest ettevõttes. Glasgow Caledoniani ülikoolis arendate edasi oma teadmisi ja kogemusi jätkusuutlikkuse, eetilise juhtimise ja sotsiaalse vastutuse kontseptsioonidest, mis võivad kaasa tuua positiivseid muutusi globaalses turundusmaailmas.

Liituge GCU auhinnatud Glasgow School for Business and Society ning haarake end kurssi viimaste digitaalsete ja rahvusvaheliste turundusuundadega ning muutke positiivset mõju, mida tööandjad on GCU lõpetajatest oodanud. Teil on kasulik õppida koos erineva maailmaosaga õpilastega, kellel on erinevad taustad ja kogemused. See võimalus annab teile ülevaate turustuse kultuuridest ja kontekstist erinevates riikides.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Cowcaddens Road
G4 0BA Glasgow, Scotland, Suurbritannia