Loe ametlikku kirjeldust

Global Banking School pakub juhtivates rakendada Pangandus ja rahandus hariduse üle maailma. Oleme tuntud peamiselt investeerimispanganduse koolitus ettevõtte, pangad, erakapitali ja riskifondide top 20 rahalist pealinnades.

Meie ainulaadne juhtmõtteks tööstuses, mis aitavad teil eduka karjääri panganduses või rahanduse valdkonnas. Me värvata ambitsioonikad inimesed, harida neid kriitilise mõtlemise ja probleemide lahendamine; suunata oma karjääri saada edukaks isiksus selles globaalses maailmas.

Meie õppejõud tuua suure varanduse tööstuse kogemus, erialase hariduse ja kirglik oskuste õpetamise klassis.

Iga õpilane Global Banking School on minna läbi meie tasuta karjääriarendusprogrammi kus saab suhelda rühma vanem pankurid leida õigeid karjääri ise, arendada oma CV konkreetsete rollide ja võrgu tööstusele.

Autor õpib GBS õpilased ka automaatselt liikmeks saada meie 4000 + vilistlased panganduse ja rahanduse valdkonnas. Õpilased kutsutakse meie arvukate võrgustike üritustel, kus nad saavad kohtuda endiste õpilaste ja tööandjate tööstuses.

Meie uuenduslik õpetamismeetodid on tarnitud kogenud investeerimispankurid. Oleme alati püüdma kustutada lõhe teadmiste vahel reaalses maailmas investeerimispanganduse ja rahanduse tavade ja traditsioonilise akadeemilise õppe. Me hõlbustada grupi arutelusid, põhjalik Q & Kuna maitsestatakse treener, visuaalne esitlusi ja õppimise reaalses maailmas rakendusi Exceli baasil rahaline mudelid.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Global Banking School

Master of Science (MSc) in Global Investment ja rahandusministeerium spetsialiseerunud Õppekava on loodud, et rahuldada nõudlust Investment spetsialistid analüütik või as ... [+]

Master of Science (MSc) in Global nvestment ja rahandus spetsialiseerunud Õppekava on loodud, et rahuldada nõudlust Investment spetsialistid analüütik või assotsieerunud tasandil. Unikaalne omadus programm on tema rõhku rolli akadeemilise teooria aluspõhi rakendada Global Capital Markets & Investments harjutada väga keskendudes eelkõige aidates õpilastel seostada seda oma karjääri. See on väga isiklik lähenemine ja tööstuse kontakte, mida dierentiates programmi teistelt seotud kursustel kraadiõppe tasandil. Õpilased eelteadmisi ja oskusi toonud muidugi koos akadeemilise teooria, praktika teadmisele, kognitiivne protsess ja sünteesi külastatud mööda muidugi teha väga võimas kombinatsioon skillset saavutada unistuste roll:... [-]

Suurbritannia London
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles