Loe ametlikku kirjeldust

Greenwich School of Management ei mittetulunduslik, sõltumatu kõrgkool. Kool on spetsialist õppeasutuses pakub õppeprogrammide millega antakse kvalifikatsioon ärijuhtimise ja Sugulane valdkondades, samuti auhindu erinevate kutseorganisatsioonid. Asutatud aastal 1973, kool on toodetud üle 20.000 edukas lõpetajatele, kellest paljud hõivata juhtival positsioonil tööstuses ja avalikus sektoris üle maailma. Paljud kooli õpilaste tegema täiendavaid uuringuid ja teadustöö ülikooli sektor olles edukalt lõpetanud oma programmide Greenwich School of Management. Praegu on üle 900 üliõpilast koolis. Peaaegu 40% õpilastest on pärit Ühendkuningriik või EL riikides. Ülejäänud esindavad enam kui 60 rahvusest üle maailma. Täistööajaga päev programmid on eriti populaarsed välisüliõpilaste, samas õhtul ja täidesaatva nädalavahetusel õpe valikuid eelistada kodus põhinev õpilastele. Kool on uhke oma mitmekesine kogemusi, rahvuste ja kultuuridega. School pakub kinnitatud kraadi programmid, mis hõlmavad BSc (Hons), MBA ja MSc kraadi partnerluste kaudu selliste asutuste nagu ülikool Plymouth, University of Wales ja Northwood ülikooli Ameerika Ühendriigid. Kool oli hiljuti teema, et korrapärase läbivaatamise raames läbiviidava Quality Assurance Agency (QAA) suuniseid. Läbivaatamine oli silmapaistvalt edukas ja näitas kooli kvaliteedi tagamise kohustusel. Kool asub ajaloolises Greenwich ja hõivab trahvi Art Deco hoone maamärk 180 jalga kellatorn. Kooli uhke oma isikliku, Tihe, hooliv ja sõbralik õhkkond. Päeval, kool on mix rahvusvaheliste ja koju õpilased, samas õhtune meelitada kohalikku City of London põhineb juhid. Nädalavahetus ja täidesaatva õpilased on kõrge infolehti või kiire jälgimisseadmed mõeldud tippjuhtide ametikohti. Kool on piisavalt väike, et töötajad saaksid teada kõik õpilased isiklikult ja see annab koha intiimne õhkkond. Personal on hooliv ja tundlik ja õpilaste väga tunnen osa kogukonna School. Linna Greenwich on ajalooline ja tal on kollegiaalne tunne, et see, mis raamatukauplused, baarid, antiikmööbel turgudel ja Royal pargis kooli ukselävel. Kool on kolm peamist tarbimise thoughout aastal: veebruaris, juunis ja oktoobris. Nädalavahetusel ja kommenteeritud programmid võib alustada mis tahes kuus. Õpetamise teaduskonna ühendab sügavus akadeemilisi teadmisi praktilise kogemuse juhtimise. Lisaks teaduskonna tegeleb juhtimise uurimistööks, samuti juhtimisalased nõustamis-projekte. Õppejõud kooli partnerülikooli tihti kaasa õpetamise ja arendamise programme Greenwich. Üle 1000 edukas MBA ja ligi 800 BSc (Hons) lõpetajad on saanud oma kraadi Greenwich School of Management. Viimase 30 aasta jooksul Greenwich School of Management on tunnustatud asutus, mis vastab vajadustele üliõpilaste, tööandjate ja laiema akadeemilise kogukonna ning on teeninud maine on üks juhtivaid sõltumatuid ärikoolides Londonis. Akrediteerimine: Greenwich School of Management on akrediteeritud Briti Akrediteerimise Nõukogu iseseisvaks ja kõrghariduse.  

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Greenwich School of Management

Üks tugevaid meie MBA programmide mitmekesisust programmi liikmete tausta ja kogemusi. ... [+]

Viimastel aastatel on MBA kraad on muutunud eelkõige akadeemilisest kvalifikatsioonist juhtidele. Akadeemikud ja töösturid on ühtmoodi tunnustatud väärtust määral arendada töötajaid, et tulla toime kiirelt muutuvas ärikeskkonnas. Uuringud on näidanud, et hankelepingu MBA aitab isikliku arengu, juhtide, samuti saavad oma karjääri ja tööelu.

Üks tugevaid meie MBA programmide mitmekesisust programmi liikmete tausta ja kogemusi. Vahemikus funktsionaalne, eri-ja kutsealasel oskusi ja teadmisi, et osalejatel tuua Programm võimaldab õpetamiseks teaduskonna katse kehtivust teoreetiliste kontseptsioonide vastu rikas taustal isiklike ja organisatsiooni maailmavaatele.

... [-]
Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Greenwich School of Management

MSc programmide eesmärk on õpetada üliõpilastele asjakohaste oskuste, arusaamise ja oskuste Marketing Management suurendades programmi liikmed teadmisi organisatsiooni ja ... [+]

MSc programmide eesmärk on õpetada üliõpilastele asjakohaste oskuste, arusaamise ja oskuste Marketing Management suurendades programmi liikmed teadmisi organisatsiooni ja struktuuri ärist ning selle mõju keskkonnale. Programm julgustab programmi liikmed kohaldada erinevaid äri perspektiive väljaselgitamine ja lahendamine ettevõtete probleeme ja uurida interdistsiplinaarsuse äri. Programmi liikmed arendada erinevaid intellektuaalse ja isiklikud oskused olulised karjääri ärijuhtimist ja on seega võimeline kohanema, mõista ja toime tulla muutuste kiirust üha raskemini maailma ärijuhtimist.

Mode käimist

MSc programmide Greenwich School of Management saab uurida kohalolijate järgmised režiimid: ... [-]

Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Greenwich School of Management

MSc programmide pakkuda laia täiustatud uuringu organisatsioonid, nende haldamine ning nende töökeskkonda. ... [+]

Magistrikraad kraadi Greenwich School of Management annab programmi liikmed, kes on hea esimese astme (ei pruugi haldus-) ja kellel on vähe kogemusi või puuduvad juhtimise range akadeemiline programm, mis valmistab neid ette haldus-ja juhirolli organizations.The MSc programmide pakkuda laia täiustatud uuringu organisatsioonid, nende haldamine ning nende töökeskkonda. Nad on mõeldud lõpetajate äri või mitteärilistel orienteeritud teemadel ilma eelneva juhtimis kogemus.

Mode käimist

MSc programmide Greenwich School of Management saab uurida kohalolijate järgmised režiimid:

Päevane - 12 kuud täisajaga või 24 kuud osalise tööajaga Õhtu - 24 kuud osalise tööajaga ... [-]
Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles