HIC Hertfordshire International College

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Miks valida meid?

Hertfordshire'i rahvusvaheline kolledž (HIC) pakub üliõpilastele kaasaegset ja dünaamilist õppekogemust, et õppida kaasaegses, ärikeskkonnas asuvas ülikoolis. Me oleme pühendunud pakkuma haridus- Pathways ja tugiteenuseid keskkonnas, mis soodustab teil saavutada tipptaset õpinguid.

Valides HIC-ga õppimise, on teil juurdepääs laiale valikule kursustele ja põnev valik mooduleid, mis kõik on ette nähtud selleks, et valmistada teid ette valitud kraadiks. HIC pakub Hatfieldi kesklinnas elavat elavat ja kaasaegset Hertfordshire'i ülikooli ülikoolilinnakut, mis pakub Teile võimalust teiste sõpradega erinevatest taustadest ja kultuuridest sõpradega suhelda.

HICi akadeemiline ja tugipersonal on pühendunud teie edule ja töötavad koos teiega, kui valmistute ette ambitsioonikas ja maailmatasemel Suurbritannia ülikoolis õppimise väljakutsetele ja hüvedele. HIC on siin selleks, et valmistada teid ette elu väljakutseteks, samuti pakkuda tuge, aidates teil elama Ühendkuningriiki ja tagada, et olete valmis õppima ja oma kraadi läbima.

  • 20 minuti kaugusel Londonist rongiga
  • 2. turvalise ülikooli linn Ida-Inglismaal (Complete University Guide - kuritegevuse statistika - Inglismaa ja Wales, 2017)
  • Üks maailma 150 parimaid ülikoole alla 50-aastaste (Times Higher Education, THE, Young Universities edetabel 2018)
  • Top 10 Ülikool lõpetajatele (Times Higher Education, 2016, 2016)
  • Üle 96,5% lõpetanutest, kes on töötanud või õppinud 6 kuud pärast lõpetamist (kõrghariduse sihtkoht 2016/17)
  • Maailma kõige rahvusvahelisematest ülikoolidest 20% (Times Higher Education, THE, 2016)

Siin algab hämmastav karjäär

Iga kursus siin Hertfordshire'is on loodud selleks, et aidata teil oma karjääri jälitada. Loodud uuenduslike tööandjate otsese sisendiga, mida teavitavad murrangulised uuringud ja mida toetavad uskumatu karjääritoetus, on need tõepoolest erinevad.

Kõik õiged ühendused

Meie visioon on olla rahvusvaheliselt tuntud kui Ühendkuningriigi juhtiv ülikool. See tähendab, et me töötame koos suurte sinise kiibi ettevõtete, avaliku sektori organisatsioonide, kutseorganisatsioonide ja ettevõtlusega väiksemate ettevõtetega, et avada teile igasuguseid põnevaid töövõimalusi.

Need organisatsioonid aitavad kujundada meie kursusi, pakkuda väärtuslikke tööpraktikaid ja annavad korrapäraseid läbirääkimisi, et jagada esmaseid tööstusharu teadmisi. Nende panus tähendab, et sa korjate just tänapäeva ettevõtete vajalikke oskusi. Pole ime, et nad võtavad pärast õpinguid nii palju lõpetajaid.

Paigutused, mis sind ette panevad

Meil on fantastiline maine nii tööandjate kui ka üliõpilaste seas meie paigutusvõimaluste osas, mis ulatuvad puhkusetööst kuni mängu muutuva täisaasta paigutusteni. Igal aastal võtab sadu õpilasi suuri edusamme

nende karjääris osalemine - paljud isegi maandavad oma esimese koolilõpetaja töökoha vastavalt nende paigutuse edule.

Tasumata karjääri toetamine

CareerHub on meie maailmatasemel karjääriportaal, mida uuendatakse iga päev, et anda teile ööpäevaringselt juurdepääs professionaalsele karjääri toetamisele, online-ressurssidele ja uusimatele lõpetajatele, praktikale ja töökogemustele.

Seda juhivad meie karjääri-, tööhõive- ja ettevõtlusteenistus, sõbralik ja ekspertide meeskond, kes annab teile kogu vajaliku karjääri- ja värbamisabi. Samuti juhivad nad pakitud sündmuste, töötubade ja messide ajakava, austavad oma oskusi ja panevad teid näost näkku suurte tööandjatega.Sponsored by Google ChromebooksBrooke Cagle / Unsplash

Uute ettevõtjate toetamine

Hertfordshire'is on siin tõeline ettevõtlik vaim ning oskused, mida saate õppida, võivad samuti aidata teil täiesti uut äritegevust saada. Meil on pühendunud ettevõtlusnõustajad, kes annavad teile palju suurepäraseid nõuandeid, kas soovite töötada vabakutselisena, alustada oma firmat või luua sotsiaalettevõte või mittetulunduslik ettevõte.

Me juhime ka inspireerivaid kõnelejaüritusi, iga-aastast võistlust kutseliste ettevõtjate jaoks ja ettevõtluse alustamise programmi, mis aitab teil oma mentorite toetusel oma ideid kiirelt jälgida. Sa võid oma ettevõtet oma õpingute kõrval isegi kasvatada, tuginedes meie inkubatsioonikeskusele.

Siin teie jaoks kaua pärast lahkumist

Need esimesed aastad pärast ülikooli saab teie tulevikku tegelikult määratleda, nii et meie karjääri-, tööhõive- ja ettevõtlusmeeskond

pakkuda Teile toetust kaks aastat pärast lõpetamist või kolm aastat, kui alustate ettevõtet.

Samuti saate automaatselt meie Vilistlasliidu liikmeks, andes teile suured võimalused võrgustikuks saada, saada

tunda teisi oma valdkonnas töötavaid lõpetajaid ja kuulda uusi karjäärivõimalusi.

Asukohad

Hatfield

Address
Hertfordshire International College
AL10 9AB Hatfield, Inglismaa, Suurbritannia