Loe ametlikku kirjeldust

Globaalne ettevõtluskoolide Hult pole ainult ärikool. See on ülemaailmne võrk, mis koolitab, inspireerib ja ühendab kõige ettevaatavamaid äritalente kogu maailmast.

Globaalselt asjakohane ettevõtlusalane haridus

Tänapäeva maailmas on kõige olulisem ettevõtlusalane haridus ülemaailmne. Hult 'i programmid, alates bakalaureuse- ja kommenteeritud haridusest, on loodud selleks, et aidata üliõpilastel ja juhtivtöötajatel kogeda rahvusvahelist äri kujundavaid jõudusid ja anda neile oskused ja teadmised juhtimiseks selles üha keerukamas keskkonnas.

Globaalne kogukond

Õppige juhtima ülemaailmset kogukonda Hult kogemuse eesmärk on saada osa inspireerivast akadeemilisest kogukonnast, mis suurendab julgust, uudishimu ja vastupidavust, mis on vajalik globaalse ettevõtte juhiks saamiseks. Just selles akadeemilises keskkonnas kutsume oma tudengeid ja juhte üles mitte ainult ärijuhtideks, vaid ka maailma juhtideks. Valides, millises meie ülikoolilinnakus te oma reisi alustate, on alles algus sellest, mis saab elumuutvaks globaalseks seikluseks.

Globaalne ülikoolilinnakute võrk

Hult on seitse tipptasemel ülikoolilinnakut, mis asuvad mõnede maailma mõjukamate turgude südames.

  • Boston
  • San Francisco
  • London
  • Dubai
  • Shanghai
  • New York
  • Ashridge Estate - Suurbritannia

Meie ülemaailmne ülikoolilinnakute võrk annab üliõpilastele ja juhtivtöötajatele juurdepääsu tõeliselt globaalsele kogukonnale. See võimaldab teil õppida ja kogeda elu väga mitmekesises ärikeskkonnas, meelitab ligi huvitavaid inimesi kogu maailmast ja võimaldab meil kasutada parimat tööstuse ja teaduskonna asjatundlikkust - kõikjal, kus see olemas on.

Kogemuslik õpe

Põhiliste globaalsete äriideede elluviimine reaalse praktika kaudu on kõigi meie programmide nurgakivi. Usume, et inimesed õpivad seda tehes paremini, seetõttu oleme välja töötanud akadeemilised õppekavad, mis kajastavad meie pühendumust sellele veendumusele. Meie tehnikad hõlmavad reaalainete konsultatsiooniprojekte, reaalajas simulatsioone osalejatega, riskide juhtimise mõistmist professionaalsete pokkerimängijatega, grupi otsuste tegemise harjutamist, konkureerides reaalsetes stsenaariumides teiste õpilasmeeskondadega ning meeskonnatöö ja juhtimisoskuste arendamist läbi keerukate välitegevuste , näiteks avamerepurjetamine.

global campus

Usaldatud ülemaailmsete ettevõtete poolt

Meie programmid põhinevad probleemide uurimisel, mõistmisel ja lahendamisel, millega seisavad iga päev silmitsi maailma juhtivad rahvusvahelised ettevõtted. Paljud maailma tunnustatumad rahvusvahelised ettevõtted, organisatsioonid ja valitsusvälised organisatsioonid pöörduvad Hult 's Ashridge Executive Education poole, et aidata lahendada keerulisi äriprobleeme ja mõista paremini, kuidas oma võtmejuhtimistalente kõige paremini arendada. See põhjalik kaasamine klientidega informeerib meie teadusuuringuid ja mõjutab meie akadeemiliste programmide ülesehitust, aidates meil pakkuda kõige asjakohasemat ja praegust olemasolevat ettevõtlusõpet.

Globaalne teaduskond

Hult rahvusvaheliselt tuntud õppejõud tunnevad uhkust ennekõike oma kirge õpetamise vastu. Paljud on pärismaailmas märkimisväärset edu saavutanud, mis tähendab, et seda, mida ja kuidas nad õpetavad, mõjutab suuresti nende kogemus ettevõtete juhtivtöötajate, ettevõtete omanike, leiutajate ja ettevõtjatena. Meie professorid on pärit enam kui 45 erinevast riigist ja nad on ühiselt õpetanud igal mandril - nende õpetatavaid aineid täiendab nende rahvusvahelisus tunduvalt.

Globaalsed uuringud

Meie uurimistöö keskendub probleemidele, mis on üleilmsete ärijuhtide peas - suundumused, mis kujundavad tulevase ettevõtluskeskkonna ja kuidas ettevõtted peavad reageerima. Nende hulka kuuluvad juhtimise, jätkusuutlikkuse, tekkivate turgude ja tehnoloogiliste häirete pikaajalised uuringud. Meie uurimistööst tulenev mõtteviis tõlgitakse kiiresti tavadesse, mis on kõigi meie programmide aluseks - aidates inimestel esineda kõrgeimal tasemel.

Globaalsed õpilased

Paljud ärikoolid väidavad end olevat globaalsed, kuid meie klassiruumid tõestavad seda tegelikult. Meie ülikoolilinnakutes elab erakordne kultuuride, ideede ja tausta mitmekesisus - Hult esindavad üle 120 rahvuse ja räägivad enam kui 100 keelt.

Mitmekesised vaatenurgad

Klassiruumide mitmekesisus ja kultuuridevaheline koostöö on Hult oluline osa. Tegelikult väidavad paljud meie õpilased, et nad õppisid klassikaaslastelt sama palju kui õppejõududelt. Koos te ei jaga mitte ainult oma kogemusi, vaid õpetate üksteisele, et kõik näevad maailma erinevate nurkade alt. Õpid diplomaatiliselt navigeerima erinevates vaatenurkades, mõistma globaalset äri mõjutavat kultuuridünaamikat ja kuidas ühiselt probleeme lahendada.

Tugev võrk

Täna on 156 riigis 16 000 Hult vilistlast ja meie Ashridge Executive Education programmidest on läbi käinud 100 000 juhti. See võrk pakub Hult vilistlaste ärikontakte kõigis suuremates riikides maailmas. global network

Globaalne mõju

Hult usume, et ettevõttel on võim muuta elusid paremuse poole. Oleme äärmiselt uhked, et meie kooli istutati maailma suurimaks õpilaste ettevõtluskonkursiks kujunenud seemned.

Ideede elluviimine

Rajatud Hult vilistlase poolt, mida rahastab Hult perekond ja mida juhitakse koostöös USA endise presidendi Bill Clintoniga, võistlevad õpilasmeeskonnad kogu maailmast, et võita oma alustavatesse ettevõtetesse miljon dollarit investeeringut. Konkreetne väljakutse on aasta-aastalt erinev, kuid need kõik keskenduvad mõne maailma vaeseima inimese elu parandamisele. 2015. aastal töötasid õpilasmeeskonnad välja leidlikud lahendused jätkusuutlike ja skaleeritavate sotsiaalsete ettevõtete loomiseks, et käsitleda linna agulites alusharidust. Laekus üle 20 000 avalduse, kuus võistkonda pääsesid New Yorgis toimuvale ülemaailmsele finaalvõistlusele ja meil on hea meel teatada, et viis neist meeskondadest, sealhulgas võitjad, said välisinvesteeringuid, et aidata oma ideed järgmisele tasemele viia.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Hult International Business School

Hult üheaastane Master of Finance varustab sind vundament vaja tegeleda keerulise maailma ettevõtete finantsjuhtimist. Õpi nii keelt äri ja taktikaline rahalist vajalikud ... [+]

Karjääri Corporate Finance ja teha mõju piires rahvusvahelises firmas.

Hult üheaastane Master of Finance varustab sind vundament vaja tegeleda keerulise maailma ettevõtete finantsjuhtimist. Õpi nii keelt äri ja taktikaline rahalist vajalikud oskused, et avaldada mõju ka ettevõtte rahanduse ja raamatupidamise.

Locations

Alusta oma programmi Boston ja on võimalus, et pöörata kuni kaks Hult ülikoolilinnakud oma valikained on osa meie Global Campus Rotation.

Teie Master of Finance lühidalt

Kes on see programm?

Kandidaadid, kes on hiljuti lõpetanud ülikooli või kolledži, samuti üksikisikute kuni kolm aastat töökogemust, kes soovivad alustada karjääri jooksul rahanduse funktsiooni rahvusvahelised ettevõtted.... [-]

Suurbritannia London Ameerika Ühendriigid Cambridge San Francisco Araabia Ühendemiraadid Dubai Hiina Shanghai New York Boston  + 7 Rohkem
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Hult International Business School

Põhineb meie auhinnatud MBA õppekava, Hult üheaastane Master of International Business programm aitab teil saavutada ülemaailmse perspektiivi rahanduse, turunduse, tegevu ... [+]

Gain ülemaailmse perspektiivi rahanduse, turunduse, tegevuse, majanduse ja strateegia meie Master of International Business programm.

Põhineb meie auhinnatud MBA õppekava, Hult üheaastane Master of International Business programm aitab teil saada ülemaailmse perspektiivi rahanduse, turunduse, tegevuse, majandus, ja strateegia.

Locations

Alusta oma Master of International Business, Boston, San Francisco, London, või Dubai, siis valida uurida muid kaks ülikoolilinnakud osana Hult ainulaadne Global Campus Rotation.

Teie Master of International Business lühidalt

Kes on see programm?

Kandidaadid, kes on hiljuti lõpetanud ülikooli või kolledži, samuti üksikisikute kuni kolm aastat töökogemust, kes soovivad saada teadmised kõigis valdkondades rahvusvahelise äri.... [-]

Suurbritannia London Ameerika Ühendriigid Cambridge San Francisco Araabia Ühendemiraadid Dubai Hiina Shanghai New York Boston  + 7 Rohkem
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Hult International Business School

Kuna ettevõtted vaadata eristada oma pakkumisi maailmaturul, Hult üheaastane Master of International Marketing kraadi varustab sind strateegilise ja executional marketing ... [+]

Saa varustatud marketing oskusi, mida vajate paistma maailmaturul.

Kuna ettevõtted vaadata eristada oma pakkumisi maailmaturul, Hult üheaastane Master of International Marketing määral varustab sind strateegilise ja executional marketing oskusi, et silma paista.

Locations

Alusta oma Master of International Marketing, Boston või London, siis valida uurida muid kaks ülikoolilinnakud osana Hult ainulaadne Global Campus Rotation.

Teie Master of International Marketing lühidalt

Kes on see programm?

Kandidaadid, kes on hiljuti lõpetanud ülikooli või kolledži, samuti üksikisikute kuni kolm aastat töökogemust, kes soovivad alustada karjääri turunduses.... [-]

Suurbritannia London Ameerika Ühendriigid Cambridge San Francisco Araabia Ühendemiraadid Dubai Hiina Shanghai New York Boston  + 7 Rohkem
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Hult International Business School

Kuna suurte andmete tähtsus muutub üha olulisemaks, annab üheaastane Hult Business Analyticsi kraad teile analüütilise ja ärivõimaluse tõlkida andmeandmeid ja analüüse te ... [+]

See programm on saadaval ainult teise osana kahesuguse kraadi programm pärast seda, kui õpilased on lõpetanud üheaastase MBA või rahvusvahelise äri magistriõppe. See on saadaval San Francisco täisajaga üheaastase programmi jaoks 2018. aasta septembri algusajaks. Õppige, kuidas tõlkida suuri andmeid ja analüüse tegudeks ja saada 3-aastase OPT töövisiidi USA-s. Kui suurte andmete roll muutub järjest olulisemaks, annab üheaastane Hult Business Analyticsi kraad teile analüütilise ja ärivõimalus tõlkida andmete statistikat ja analüüse tegudeks.

Locations

Alustage oma äri-analüüsi magistrikraati San Franciscos ja seejärel valige valik Hult ainulaadses ülemaailmses ülikoolilinnakus.... [-]

Suurbritannia London Ameerika Ühendriigid Cambridge San Francisco Araabia Ühendemiraadid Dubai Hiina Shanghai New York Boston  + 7 Rohkem
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Hult International Business School - Postgraduate Campus
Address
London - Postgraduate Campus 37-38 John Street
WC1N 2AT London, England, Suurbritannia
Koduleht
Telefon
+44 20 7636 5667
Hult International Business School - Boston Campus
Address
Hult International Business School Boston Campus 1 Education Street
02141 Cambridge, Massachusetts, Ameerika Ühendriigid
Koduleht
Telefon
+1 617-746-1990
Hult International Business School - San Francisco Campus
Address
Hult International Business School San Francisco Campus 1355 Sansome Street
94133 San Francisco, California, Ameerika Ühendriigid
Koduleht
Telefon
+1 415-869-2900
Hult International Business School - Dubai Campus
Address
Dubai Campus Dubai Internet City PO Box 502988, U.A.E.
Dubai, Dubai, Araabia Ühendemiraadid
Koduleht
Telefon
+971 4 427 5800
Hult International Business School - Shanghai Campus
Address
Huaxin Haixin Building (Jinlin Haixin) 666 Fuzhou Road,
Shanghai, Shanghai, Hiina
Koduleht
Telefon
+852 2111 2399
Hult International Business School - Undergraduate Campus
Address
London - Undergraduate Campus 33 Commercial Road
E1 1LD London, England, Suurbritannia
Koduleht
Telefon
+44 20 7636 5667
Hult New York - Rotation Center
Address
New York Rotation Center Hult Staff, Room 901 41 Cooper Square
10003 New York, New York, Ameerika Ühendriigid
Koduleht
Telefon
+1 (212) 353-4360
Address
Hult International Business School Boston Campus 1 Education Street
02141 Boston, Massachusetts, Ameerika Ühendriigid
Telefon
false