Hult International Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Hult teedrajav lähenemisviis annab teile ettevõtlusoskustega võimaluse juba esimesest päevast alates mõju avaldada. Õpid maailma tundma, sest üleilmastumine on muutnud maailma rohkem seotuks kui kunagi varem. Saate teada tuleviku kohta, sest tehnoloogia juhib muutusi ja jätkusuutlikkus on oluline. Saate teada enda kohta, sest peate kogu oma karjääri jooksul asjakohaseks jäämiseks pidevalt kohanema.

Lõpetada ülemaailmsesse võrku

Ehitage rahvusvaheline võrgustik, tehes koostööd õpilastega kogu maailmast. Meie õpilased esindavad enam kui 160 rahvust ja räägivad üle 100 keele - te ei tea kunagi, kust tuleb teie järgmine kontakt, investor või äriettevõte.

Nõudmine juhtivate ettevõtetega

Tööandjad palkavad Hult lõpetanud ettevõtluse, uudishimu ja rahvusvahelise väljavaate. Oleme spetsialiseerunud rahvusvaheliste tudengite abistamisele rahvusvaheliste tööde leidmisel. Eelmisel aastal võtsid Hult meie kraadiõppe lõpetanud vastu tööpakkumisi 825 ettevõttes enam kui 60 riigis.

Tulevik on elukestev õpe

Muutus ei peatu kunagi, nii et ka teie äriõpe ei tohiks seda teha. Me anname teile võimaluse olla kursis uute trendidega, võttes igal aastal oma ülejäänud eluks täiendava valikaine.

Teooria rakendamine praktikas

Usume, et Hult õpib kõige paremini tehes. Õpingute lahutamatu osana on teil mitmeid võimalusi oma teadmiste ja oskuste rakendamiseks meeskondades töötades, et lahendada reaalse maailma probleeme.

Hult Masters Students" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/133563_Hult_SF_Campbell_Brewer_Day1_2017-3296_min.jpg" alt="Hult Masters Students" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" />

Ülemaailmne kogukond

Hult tulles liitute tihedalt seotud üliõpilaskonnaga, kus on võrratu mitmekesisus. Siit saate teada, mis paneb teisi kultuure märkima, äritegevuse rahvusvahelise perspektiivi omandama ja lõpetage sõprade ja kontaktide kaudu kogu maailmas.

Karjääriarendus

Olge valmis ülikoolilinnaku karjäärisündmustel võrgustuma globaalsete korporatsioonide ja põnevate idufirmadega. Teie isiklik karjäärinõustaja juhendab teid eneseavastamise rännakul oma lõpetanud töökoha poole ning abistab teid selle tööks vajalike tööriistade ja oskuste arendamisel.

Hult on teie karjäärinõustajatel aastatepikkune kogemus, mis aitab rahvusvahelistel tudengitel tööd leida. Need aitavad teil positsioneerida end maailmaturul ja nõustavad sisenemisstrateegiaid oma ideaalse asukoha ja tööstuse jaoks.

Globaalne teaduskond

Ettevõtte juhid, ettevõtjad ja teadlased - Hult on rahvusvaheliselt tuntud äripraktika ja läbimõeldud juhtimisoskuse poolest ning on kireks luua ja õpetada põhimõtteid, mis kajastaksid nii äriedu alust kui ka piiri.

Hult vilistlased

Teie Hult teekond jätkub kaua pärast kooli lõpetamist. Hult Vilistlaste Assotsiatsiooni liikmena on teil juurdepääs lõpetanute ülemaailmsele võrgule, elukestva õppe võimalustele ja paljudele viisidele, kuidas luua ühendus teiste vilistlaste ja ärivõimalustega kogu maailmas. Vilistlaskogule kuulub üle 23 000 vilistlase enam kui 170 riigis üle maailma.

Akrediteerimine

Hult on tunnustatud ettevõtlusõppe kolme mainekaima rahvusvahelise akrediteerimisorgani poolt: ettevõtjate koolide ühinemise liit (AACSB International), magistrikraadide assotsiatsioon (AMBA) ja EQUIS (Euroopa kvaliteedi parandamise süsteem). Oleme USA-s esimene ja ainus ärikool, mis saavutas selle kolmekordse akrediteerimise, mida omab vaid üks protsent ärikoolidest kogu maailmas.

Asukohad

London

Hult International Business School - Postgraduate Campus

Address
London - Postgraduate Campus
37-38 John Street

WC1N 2AT London, Inglismaa, Suurbritannia
Telefon
+44 20 7636 5667

Cambridge

Hult International Business School - Boston Campus

Address
Hult International Business School
Boston Campus
1 Education Street

02141 Cambridge, Massachusetts, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 617-746-1990

San Francisco

Hult International Business School - San Francisco Campus

Address
Hult International Business School
San Francisco Campus
1355 Sansome Street

94133 San Francisco, Californias, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 415-869-2900

Dubai

Hult International Business School - Dubai Campus

Address
Dubai Campus Dubai Internet City PO Box 502988, U.A.E.
Dubai, Dubai, Araabia Ühendemiraadid
Telefon
+971 4 427 5800

Shanghai

Hult International Business School - Shanghai Campus

Address
4F, Hua Xin Hai Xin Building No.666 Fuzhou Road, Huangpu District, Shanghai
200001 Shanghai, Shanghai, Hiina
Telefon
+852 2111 2399

New York

Hult New York - Rotation Center

Address
New York Rotation Center
Hult Staff, Room 901
41 Cooper Square

10003 New York, New York, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 (212) 353-4360

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud