Hult International Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Globaalne ettevõtluskoolide Hult pole ainult ärikool. See on ülemaailmne võrk, mis koolitab, inspireerib ja ühendab kõige ettevaatavamaid äritalente kogu maailmast.

Globaalselt asjakohane ettevõtlusalane haridus

Tänapäeva maailmas on kõige olulisem ettevõtlusalane haridus ülemaailmne. Hult 'i programmid, alates bakalaureuse- ja kommenteeritud haridusest, on loodud selleks, et aidata üliõpilastel ja juhtivtöötajatel kogeda rahvusvahelist äri kujundavaid jõudusid ja anda neile oskused ja teadmised juhtimiseks selles üha keerukamas keskkonnas.

Globaalne kogukond

Õppige juhtima ülemaailmset kogukonda Hult kogemuse eesmärk on saada osa inspireerivast akadeemilisest kogukonnast, mis suurendab julgust, uudishimu ja vastupidavust, mis on vajalik globaalse ettevõtte juhiks saamiseks. Just selles akadeemilises keskkonnas kutsume oma tudengeid ja juhte üles mitte ainult ärijuhtideks, vaid ka maailma juhtideks. Valides, millises meie ülikoolilinnakus te oma reisi alustate, on alles algus sellest, mis saab elumuutvaks globaalseks seikluseks.

Globaalne ülikoolilinnakute võrk

Hult on seitse tipptasemel ülikoolilinnakut, mis asuvad mõnede maailma mõjukamate turgude südames.

  • Boston
  • San Francisco
  • London
  • Dubai
  • Shanghai
  • New York
  • Ashridge Estate - Suurbritannia

Meie ülemaailmne ülikoolilinnakute võrk annab üliõpilastele ja juhtivtöötajatele juurdepääsu tõeliselt globaalsele kogukonnale. See võimaldab teil õppida ja kogeda elu väga mitmekesises ärikeskkonnas, meelitab ligi huvitavaid inimesi kogu maailmast ja võimaldab meil kasutada parimat tööstuse ja teaduskonna asjatundlikkust - kõikjal, kus see olemas on.

Kogemuslik õpe

Põhiliste globaalsete äriideede elluviimine reaalse praktika kaudu on kõigi meie programmide nurgakivi. Usume, et inimesed õpivad seda tehes paremini, seetõttu oleme välja töötanud akadeemilised õppekavad, mis kajastavad meie pühendumust sellele veendumusele. Meie tehnikad hõlmavad reaalainete konsultatsiooniprojekte, reaalajas simulatsioone osalejatega, riskide juhtimise mõistmist professionaalsete pokkerimängijatega, grupi otsuste tegemise harjutamist, konkureerides reaalsetes stsenaariumides teiste õpilasmeeskondadega ning meeskonnatöö ja juhtimisoskuste arendamist läbi keerukate välitegevuste , näiteks avamerepurjetamine.

global campus

Usaldatud ülemaailmsete ettevõtete poolt

Meie programmid põhinevad probleemide uurimisel, mõistmisel ja lahendamisel, millega seisavad iga päev silmitsi maailma juhtivad rahvusvahelised ettevõtted. Paljud maailma tunnustatumad rahvusvahelised ettevõtted, organisatsioonid ja valitsusvälised organisatsioonid pöörduvad Hult 's Ashridge Executive Education poole, et aidata lahendada keerulisi äriprobleeme ja mõista paremini, kuidas oma võtmejuhtimistalente kõige paremini arendada. See põhjalik kaasamine klientidega informeerib meie teadusuuringuid ja mõjutab meie akadeemiliste programmide ülesehitust, aidates meil pakkuda kõige asjakohasemat ja praegust olemasolevat ettevõtlusõpet.

Globaalne teaduskond

Hult rahvusvaheliselt tuntud õppejõud tunnevad uhkust ennekõike oma kirge õpetamise vastu. Paljud on pärismaailmas märkimisväärset edu saavutanud, mis tähendab, et seda, mida ja kuidas nad õpetavad, mõjutab suuresti nende kogemus ettevõtete juhtivtöötajate, ettevõtete omanike, leiutajate ja ettevõtjatena. Meie professorid on pärit enam kui 45 erinevast riigist ja nad on ühiselt õpetanud igal mandril - nende õpetatavaid aineid täiendab nende rahvusvahelisus tunduvalt.

Globaalsed uuringud

Meie uurimistöö keskendub probleemidele, mis on üleilmsete ärijuhtide peas - suundumused, mis kujundavad tulevase ettevõtluskeskkonna ja kuidas ettevõtted peavad reageerima. Nende hulka kuuluvad juhtimise, jätkusuutlikkuse, tekkivate turgude ja tehnoloogiliste häirete pikaajalised uuringud. Meie uurimistööst tulenev mõtteviis tõlgitakse kiiresti tavadesse, mis on kõigi meie programmide aluseks - aidates inimestel esineda kõrgeimal tasemel.

Globaalsed õpilased

Paljud ärikoolid väidavad end olevat globaalsed, kuid meie klassiruumid tõestavad seda tegelikult. Meie ülikoolilinnakutes elab erakordne kultuuride, ideede ja tausta mitmekesisus - Hult esindavad üle 120 rahvuse ja räägivad enam kui 100 keelt.

Mitmekesised vaatenurgad

Klassiruumide mitmekesisus ja kultuuridevaheline koostöö on Hult oluline osa. Tegelikult väidavad paljud meie õpilased, et nad õppisid klassikaaslastelt sama palju kui õppejõududelt. Koos te ei jaga mitte ainult oma kogemusi, vaid õpetate üksteisele, et kõik näevad maailma erinevate nurkade alt. Õpid diplomaatiliselt navigeerima erinevates vaatenurkades, mõistma globaalset äri mõjutavat kultuuridünaamikat ja kuidas ühiselt probleeme lahendada.

Tugev võrk

Täna on 156 riigis 16 000 Hult vilistlast ja meie Ashridge Executive Education programmidest on läbi käinud 100 000 juhti. See võrk pakub Hult vilistlaste ärikontakte kõigis suuremates riikides maailmas. global network

Globaalne mõju

Hult usume, et ettevõttel on võim muuta elusid paremuse poole. Oleme äärmiselt uhked, et meie kooli istutati maailma suurimaks õpilaste ettevõtluskonkursiks kujunenud seemned.

Ideede elluviimine

Rajatud Hult vilistlase poolt, mida rahastab Hult perekond ja mida juhitakse koostöös USA endise presidendi Bill Clintoniga, võistlevad õpilasmeeskonnad kogu maailmast, et võita oma alustavatesse ettevõtetesse miljon dollarit investeeringut. Konkreetne väljakutse on aasta-aastalt erinev, kuid need kõik keskenduvad mõne maailma vaeseima inimese elu parandamisele. 2015. aastal töötasid õpilasmeeskonnad välja leidlikud lahendused jätkusuutlike ja skaleeritavate sotsiaalsete ettevõtete loomiseks, et käsitleda linna agulites alusharidust. Laekus üle 20 000 avalduse, kuus võistkonda pääsesid New Yorgis toimuvale ülemaailmsele finaalvõistlusele ja meil on hea meel teatada, et viis neist meeskondadest, sealhulgas võitjad, said välisinvesteeringuid, et aidata oma ideed järgmisele tasemele viia.

Asukohad

London

Hult International Business School - Postgraduate Campus

Address
London - Postgraduate Campus
37-38 John Street

WC1N 2AT London, Inglismaa, Suurbritannia
Telefon
+44 20 7636 5667

Cambridge

Hult International Business School - Boston Campus

Address
Hult International Business School
Boston Campus
1 Education Street

02141 Cambridge, Massachusetts, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 617-746-1990

San Francisco

Hult International Business School - San Francisco Campus

Address
Hult International Business School
San Francisco Campus
1355 Sansome Street

94133 San Francisco, Californias, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 415-869-2900

Dubai

Hult International Business School - Dubai Campus

Address
Dubai Campus Dubai Internet City PO Box 502988, U.A.E.
Dubai, Dubai, Araabia Ühendemiraadid
Telefon
+971 4 427 5800

Shanghai

Hult International Business School - Shanghai Campus

Address
Huaxin Haixin Building (Jinlin Haixin)
666 Fuzhou Road,

Shanghai, Shanghai, Hiina
Telefon
+852 2111 2399

London

Hult International Business School - Undergraduate Campus

Address
London - Undergraduate Campus
33 Commercial Road

E1 1LD London, Inglismaa, Suurbritannia
Telefon
+44 20 7636 5667

New York

Hult New York - Rotation Center

Address
New York Rotation Center
Hult Staff, Room 901
41 Cooper Square

10003 New York, New York, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 (212) 353-4360

Akrediteeringud