ICP International College Portsmouth

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

ICP kohta

Mida

2009. aastal asutatud ICP on Portsmouthi ülikooli assotsieeriv kolledž, mis pakub õpilastele kaasaegset ja dünaamilist haridust. College pakub haridusliku Pathways laia valikut Ülikooli Portsmouth kraadi keskkonnas, mis soodustab teil saavutada tipptaset õpinguid.

ICP on globaalse Navitas Grupi, rahvusvaheliselt tunnustatud haridusteenuste osutaja, kellel on rohkem kui 120 kolledžites ja ülikoolilinnakutes üle kogu maailma personali teadmised ja ressursid. ICP-is me võtame ettevaatlikult, et teie kogemused Portsmouthi ülikoolis oleksid teie jaoks parimad, et valmistada ette oma tulevase karjääri maailmamajanduses. Valides ICP Pathway siis on valmis, et saavutada akadeemilist edukust ja nautida unustamatu õppimise kogemus.

Kus

ICP asub Portsmouthi ülikooli linnakeskuse ülikooli südames ning on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel kaunistest randadest Inglismaa lõunarannikul.

Millal

Alusta: september, jaanuar või juuni.

Kes

Praegu on ICP-l üle 50 õpilase rohkem kui 50 erinevast riigist.

Kuidas

  • Rakenda oma riigi ICP esindaja kaudu
  • Rakenda veebisaidil veebisaidil
  • Tehke kohtumine, et tulla ja näha meid, vaadake üksikasju meie infoseansi lehel
  • Vaadake siin meie vastuvõtu nõudeid

Miks

  1. Asukoht - ainult 90 minuti kaugusel Londoni kesklinnast, Portsmouth on üks riigi päikesepaistelisemaid linnu.
  2. Excellence - Portsmouthi ülikool on prestiižse „Gold” reitingu võitja õpetamise tipptaseme raamistikus (TEF) - üks ainult neljast Kuldseisundiga ülikoolist kaguosas.
  3. Paindlikkus - ICP pakub Pathways üle 100 erineva Ülikooli Portsmouth kraadi programmid, mis tähendab, saate valida Pathway , mis on teie jaoks parim.
  4. Edu - üle 2400 ICP õpilase on alates 2009. aastast edenenud Portsmouthi ülikooli ja üle 230 endise ICP õpilase lõpetas edukalt Portsmouthi ülikooli 2018. aastal.

Õpilase elu

Portsmouth, Suurbritannia ainus saare linn, on üks kõige elavamaid ja põnevamaid linnu riigis. See asub Inglismaa lõunarannikul ja vaid 90 minuti kaugusel otse Londoni kesklinna, see on suurepärane koht elamiseks, töötamiseks ja õppimiseks. See on üks tähtsamaid sadamaid Ühendkuningriigis ja tervitab inimesi üle kogu maailma.

Õpi Portsmouthis

Portsmouthi ülikooli ajalugu pärineb aastast 1869. Kuna esimene aste anti 1900. aastal, on ülikool säilitanud oma kohustuse edendada ja säilitada oma viie teaduskonna tipptasemel õpetamist ja teadustööd.

Minu ühendused

Portsmouthi ülikoolil on nüüdisaegsed arvutiklassid ja traadita internetiühendus, nii et saate kõik võimalused oma pere ja sõpradega kursis hoida, olenemata nende asukohast.

Campus

Märkimisväärsed investeeringud ülikoolilinnakusse tähendavad, et üliõpilased saavad kasutada kaasaegseid rajatisi. Paljudes akadeemilistes valdkondades on ülikoolis simuleeritud keskkondi, mis pakuvad tegelikku õppimise kogemust.

Miks õppida Portsmouthi ülikoolis

Portsmouthi ülikooli ajalugu pärineb aastast 1869. Kuna esimene aste anti 1900. aastal, on ülikool säilitanud oma kohustuse edendada ja säilitada oma viie teaduskonna tipptasemel õpetamist ja teadustööd.

Ülikoolis on praegu umbes 22 000 üliõpilast, sealhulgas ligi 4000 üliõpilast üle 130 riigi. Kasvav tipptaseme maine tähendab, et ülikool on paljude õpilaste, juhendajate ja teadlaste eelistatud sihtkoht.

Ülikooli eesmärk on pakkuda suurepäraseid üliõpilaste kogemusi, mis keskenduvad teadmistele ja oskustele, mis on olulised rollid globaalses töökohas. Ülikooli investeeringuid üliõpilaste suurepärase kogemuse tagamisse tunnustavad üliõpilased, 89% on rahul oma kursuse kvaliteediga Portsmouthis - rahulolu osas üle sektori keskmise.

Portsmouthi ülikool on Suurbritannia 40 parimat ülikooli vastavalt Guardian League'i tabelile 2018 ning on Times Higher Education World University edetabelis 2017. aastal maailma 200 parima rahvusvahelise ülikooli seas.

Teadusuuringud Portsmouthi Ülikoolis on hinnatud maailma juhtivaks uuringutes, mis on seotud Ühendkuningriigi ülikoolide teadusuuringute kvaliteeti. 2014. aasta detsembris välja kuulutatud teadusuuringute tipptaseme raamistiku (REF) tulemused määravad kindlaks, kui palju avaliku sektori raha on teadusuuringute rahastamiseks. Maailma suurimas teadustöö hindamises, mis käsitleb teadusuuringute kvaliteeti ja mõju kõigis teadusharudes, eraldatakse ülikoolidele umbes 2 miljardit naelsterlingit aastas. Üle 60% ülikooli esitatud uuringutest on hinnatud maailma juhtivaks ja rahvusvaheliselt suurepäraseks, mis on 24% rohkem kui eelmisel hindamisel 2008. aastal.

Portsmouthis, olenemata sellest, mida te otsustate õppida, osalete keerulises akadeemilises kursuses ja õppite suurepärases ruumis. Sa õpid kaasaegses keskkonnas, kasutades tipptasemel võimalusi. Viimased kulutused hõlmavad 4 miljoni naelsterlingi raamatukogu renoveerimist, 9 miljoni naela suurust meediat ja näitekunsti ruumi ning 11 miljoni naelsterlingi tuleviku tehnoloogiakeskust, mis inspireerib uue inseneride põlvkonda.

Paljudes akadeemilistes valdkondades on ülikoolis simuleeritud keskkondi, mis pakuvad tegelikku õppimise kogemust. Portsmouthi Ülikool tunnistab, et lõpetajad sisenevad üha globaalsemale konkurentsivõimelisele tööturule, mistõttu on tööalane konkurentsivõime osa üliõpilase uuringust. Mitte ainult lõpetate hea kraadiga, vaid olete ka valmis rahuldava karjääri saamiseks vajalike oskuste ja atribuutidega.

Asukohad

Portsmouth

Address
St Andrew's Court, St Michael's Road
Portsmouth, Hampshire

PO1 2PR Portsmouth, Inglismaa, Suurbritannia