Keele University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

No.1 Inglismaal õpilaste rahulolu jaoks

Kas te kaalute põhikursust või bakalaureuse kraadi, magistri- või doktorikraadi, Keele on koht, kus õpilased arenevad - oleme uhked, et oleme Inglismaal ühinenud nr 1 kursuste rahulolu eest Guardian University League tabelis 2019, lisaks sellele, et ta oli Inglismaal nr 1 üliõpilaste rahulolu jaoks laiapõhjaliste ülikoolide 2018. aasta riikliku üliõpilaste uuringu raames. Meil anti ka kuldne õpetus hiljutises õpetamise tipptaseme raamistikus.

Pane ennast õigesse kohta

Keele asub Inglismaa südames nii hariduses kui ka teadusuuringutes. Me oleme maailmas tuntud oma õpetuse laiuse ja uhke oma tihedalt seotud ülikoolilinnakonna vahel.

Undergraduate

Avastage oma akadeemilisi huve ja karjääripüüdlusi Keele'i kursuste ulatuse, valikainete moodulite ja interdistsiplinaarse õpetamise ja õppimise ajaloo kaudu.

Magistriõpe

Pakume hulgaliselt kraadiõppe kursusi, mis aitavad teil oma valdkonnas edasi areneda ja väljavalitud karjääri hulgast välja paista.

Aspirantuuriuuringud

Teaduspõhise ülikoolina pakub Keele toetavat teaduskultuuri, samuti keerukaid ja kõrgelt tunnustatud uurimisasutusi ja akadeemilist õpet.

Rahvusvaheline uuring

Keele'i üliõpilaskond esindab üle 120 erineva rahvuse. Pakume sõbralikku ülikooli, mis näitab sellise mitmekülgse kultuuri- ja ideekogukonna eeliseid.

Võimalused

Keele University on alati julgenud olla teistsugune, kui tegemist on pakutavate kursustega.

  • Välismaal õppima

Laiendage oma silmaringi välismaal õppimise programmiga.

  • Õppige keelt

Keele keele keskus pakub laia valikut võimalusi inglise ja kaasaegsete keelte õppimiseks.

  • CPD ja juhtimine

Pakume mitmesuguseid CPD ja juhtimise lühikursusi.

109332_109267_students31.jpg

Maailma juhtiv teadusuuringud

Keele aitab kaasa maailma paremale muutmisele, kaasates tipptasemel teadusuuringuid. Me tegeleme ühiskonna kõige pakilisemate probleemidega, sealhulgas vananemise, globaalse tervise ja taastuvenergiaga. Oleme uhked, et 97% meie uurimistööst peeti maailma juhtivateks või rahvusvaheliselt tähtsateks (REF 2014).

Teadusuuringud

Pakume kõrgeima kvaliteediga, rahvusvaheliselt tunnustatud tipptasemel teadustööd.

Uurimisinstituudid

Meie interdistsiplinaarsed instituudid viivad läbi tipptasemel uuringuid, mille eesmärk on lahendada mõned ühiskonna kõige pakilisemad väljakutsed. Nad toovad üliõpilasi, õppejõude ja teadlasi üle kogu ülikooli ning on keskused, mis stimuleerivad koostööd ja arutelu.

Asukohad

Keele

Address
ST5 5BG Keele, Inglismaa, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega