Loe ametlikku kirjeldust

Kenti ülikooli Kent Business School

Kent Business School on top 30 Ühendkuningriigi ärikool, mis on pühendunud tipptasemele, pakkudes maailmatasemel magistriõppe programme, sealhulgas Kent MBA. Suurbritannias ärijuhtimise 1-ndal kohal, pakume väljapaistvat äriharidust, millel on suurepärased tööhõivevõimalused ja üliõpilaste kogemused.

Haridus

Kent Business Schoolil on üle 25 aasta pikkune kogemus, pakkudes äriharidust top 20 Ühendkuningriigi ülikoolis. Meie magistriprogrammide portfell näitab meie teadmiste laiust ja sügavust. Akadeemilised uuringud ja seosed ülemaailmse ärivaldkonnaga annavad meie õpetamisele teada, tagades asjakohase ja praeguse õppekava. Suurbritannias on meie ärijuhtimise * 1 koha saanud 19. kohal ja meil on kõrge tase meie õpetamise ja üliõpilaste rahulolu osas. Meil on ka kutseorganisatsioonide hulk akrediteeringuid.

Stipendiumid

Kenti ülikoolil on olemas rahastamisvõimalused . Kasutage ülikooli juhendit rahalise abi saamiseks, mis on aluseks teie teadustööle kogu rahastamisvõimaluste kohta.

Asukoht

Suurbritannia on populaarne õppekoht ja KBS asub eriti hästi Kagu-Inglismaal. Meie ülikoolilinnak on ajaloolises ja kaunis linnas Canterbury; mis on tuntud kui linnapärase sihtkoht kõigile, kes naudivad kunsti, kultuuri, ajalugu, restorane ja ööelu. Ülikool ise asub metsades ja on Canterbury kesklinnast jalutuskäigu kaugusel. Lisaks saab Canterbury Londonisse 56-minutilise rongiga ja Pariisi 2,5 tundi. Ühistransport on kergesti kättesaadav ja usaldusväärne.

Teadusuuringud

67% meie äri- ja juhtimisalastest teadusuuringutest on hinnatud "rahvusvaheliselt suurepäraseks" või "maailma juhtivaks" * 2. Me võõrustab palju väliselt rahastatud uurimisprojekte, millel on kõrgetasemelised partnerid. Hiljutised ja praegused näited on majandus- ja sotsiaalteaduste nõukogu, Maailmapank ja Euroopa Komisjon.

Teave rahvusvahelistele üliõpilastele

Kent Business Schoolis õppimine on põnev elukogemus. Oleme loonud suurepärase akadeemilise kogemuse ja ka meeldiva keskkonna sotsiaalseks ja kultuuriliseks kaasamiseks. Meie välisüliõpilastele pakutakse toetust kohe pärast taotluse esitamist. Viisa praktilisest teabest keeleoskuse ja majutuse leidmise kohta. See toetus jätkub üliõpilaseks saamisel, et aidata teil ülikoolis oma aega maksimaalselt ära kasutada. KBS väärtustab rahvusvaheliste üliõpilaste panust õpikogemusse. Äri on ülemaailmne ja meie väljavaated.

Teave Suurbritannia üliõpilastele

Ettevõtte õppimine Masters on nüüd Ühendkuningriigis soovitav valik. Kas täistööajaga või osalise tööajaga äritegevus on sellel tasandil tohutu diferentseeriv funktsionaalsete spetsialistide jaoks ning võimaldab ettevõtetel praktiseerijatel oma strateegilist mõtlemist veelgi spetsialiseeruda ja taaselustada. Kenti ärikoolid täidavad erakordselt hästi karjäärivõimalusi * 3:

  • 19. Suurbritannias Business, Management
  • Suurbritannia raamatupidamisarvestus
  • 91% meie kraadiõppe üliõpilastest leiavad, et nad tunnevad paremini oma tulevaste karjääride ettevalmistamist ja et nende kursus on intellektuaalselt stimuleeriv * 4.

Liituge KBS-iga. Ootame teie ärakuulamist.

  • * 1 Times / Sunday Timesi ülikooli juhend 2015
  • * 2 teadusuuringute tipptaseme raamistik, 2014
  • * 3 Guardian University Guide 2015
  • * 4 magistriõppe üliõpilaste kogemuste uuringut (PTES) 2014

Lisaks selles koolis saadaolevatele rahandusprogrammidele pakub Kent Ülikool rahanduskeskuse kaudu ülikoolile strateegilisi algatusi, mis võimaldavad täita tööandjate, finantseerijate ja poliitikakujundajate üha nõudlikumaid nõudmisi. nende organisatsioonide jaoks.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Kent Business School, University of Kent

Programmi eesmärk on pakkuda teile vajalikke oskusi ja teadmisi, mis on vajalikud andmete rikkalikuks ärikeskkonnaks. Õppinud lõpetajate väljaõppega saate teada, kuidas r ... [+]

Saada põhjalikke teadmisi analüütilistest ja prognoositavatest modelleerimisoskustest ning juhtimis-, kommunikatsiooni- ja konsultatsioonialastest oskustest.

Big Data ajastute analüüsimisel on strateegiline vajadus peaaegu kõigis ärivaldkondades ning see on oluline vahend reaalajas tehtud otsuste tegemiseks, tõenditel põhinevate otsuste tegemiseks ja konkurentsieelise säilitamiseks.

Kell

Rõhutatakse põhiliste analüüsi tehnikate õppimist, näiteks statistilist analüüsi, andmete kaevandamist, andmebaasi haldamist, prognoosimist ja regressiooni, optimeerimist, simulatsiooni ja arvutustabeli modelleerimist.

Vastavalt USA uudiste ja maailma aruande hiljutisele reale; Turu-uuringute analüütik ja operatsioonide teadusuuringute analüütik on 2015. aasta neli parimat töökohta ja Harvard Business Review väidab, et andmetest teadlane on 21. sajandi "seksikaim töö", kusjuures harrastajatel on haruldased ja kõrgelt hinnatud oskused.... [-]

Suurbritannia Canterbury
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kent Business School, University of Kent

Digital Marketing ja Analytics MSc pakub täiustatud kontseptuaalseid teadmisi ja arusaamist digitaalse turunduse väärtusest tänapäeva organisatsioonides. ... [+]

Ülevaade

Programmi annab maailmakuulus Kent Business School (KBS). Õpid kaasaegseid tavasid peamistel digitaalsete turunduse erialadel, sealhulgas:

online-turunduse strateegiaveebianalüüsveebirakendusiloovus ja disaindigitaalne turundusstrateegia ja kommunikatsioon.

Arendada võimet rakendada peamisi turundus- ja juhtimisteooriaid, arendades kognitiivseid, kriitilisi ja intellektuaalseid oskusi, teadustöö oskusi ning asjakohaseid isiklikke ja inimsuhete oskusi. Programmi edukal lõpuleviimisel on teil oskused, et jätkata digitaalse turunduse ja andmete analüüsi karjääri.

Rahastamisvõimalused

Ärikoolil on lai valik rahastamisvõimalusi kraadiõppe üliõpilastele, mis hõlmavad stipendiume, stipendiume, topeltlojaalsusprogrammi Kenti ülikooli üliõpilastele ja KBS Early Bird Scheme'i. Early Bird võrdub õppemaksu 10% soodustusega.... [-]

Suurbritannia Canterbury
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kent Business School, University of Kent

MSc Finance pakub kindlat tausta finantspõhimõtete ja tavade ning arendab oskusi, mida tulevased äri-ja finants-spetsialistid vajavad. ... [+]

Saage põhjalikke teadmisi, arusaamu ja visiooni peamistes rahandusküsimustes ning organisatsioonide ja operatsioonide finantsfunktsiooni. MSc Finance (Financial Markets) Pathway arendab teie kognitiivseid, kriitilisi, intellektuaalseid ja teadustöö oskusi ning asjakohaseid isiklikke ja inimestevahelisi oskusi, et suhelda äri ja organisatsioonide reaalses maailmas.

Kell

Programm pakub põhjaliku raamistiku teadmiste, teadmiste ja nägemuse kohta peamistes rahandusküsimustes, organisatsioonide rahandusfunktsioonides ning finantsinstitutsioonide ja -turgude toimingutes ja funktsioonides. Te arendate sobilikke kognitiivseid, kriitilisi, intellektuaalseid ja teadustöö oskusi, samuti asjakohaseid isiklikke ja inimestevahelisi oskusi, et suhelda äri ja organisatsioonide reaalses maailmas. See programm valmistab teid ette ka selles valdkonnas teadusuuringuteks või täiendkoolituseks.... [-]

Suurbritannia Canterbury
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kent Business School, University of Kent

Saate omandada põhjaliku raamistiku teadmiste, teadmiste ja nägemuse kohta peamistes küsimustes rahanduse ja investeerimispanganduse valdkonnas. MSc finantsides (Finance, ... [+]

Ülevaade

Tänapäeva konkurentsivõimelises globaalses keskkonnas on tööandjad pädevate äri- ja rahandusvaldkonna spetsialistide otsimisel üha valikulisemad. Meie magistrikraadi finantseerimisprogrammid varustavad teid kindlate taustaga finantspõhimõtete ja tavade kujundamisel ning aitavad arendada oma praktilisi rahandusalaseid oskusi ja reaalmaailma ettevõtlusalaseid teadmisi.

See Pathway on loodud spetsiaalselt oma praktiliste rahandusoskuste arendamiseks ja reaalmaailma ettevõtlusalaste teadmiste omandamiseks. See valmistab teid karjääriks investeerimispankadele, finants- ja juhtimiskonsultatsioonidele, audiitorühingutele, finantseerimisasutuste riskijuhtimise osakondadele ja valitsusasutustele.... [-]

Suurbritannia Canterbury
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kent Business School, University of Kent

Vaadake, kuidas ülemaailmsete organisatsioonide arendamise ja juhtimisega seotud teadmisi tuvastada, tõlgendada, korraldada ja nendega manipuleerida. ... [+]

Vaadake, kuidas kindlaks teha, tõlgendada, korraldada ja manipuleerida teadmistega rahanduse ja juhtimise kohta, mis on seotud ülemaailmsete organisatsioonide säästva arengu ja juhtimisega.

At

Programm annab teile kombinatsiooni viimaste teadmiste kohta ettevõtte finantsides, finantsturgudel, riskijuhtimise ja ülemaailmse ärijuhtimise alal ning varustab teid tööturul nõutavate praktiliste oskustega, et toota korporatiivsete ettevõtete, finantseerimisasutuste või muud asutused, kus rahandus on oluline nii avalikus kui ka erasektoris.

Saate omandada sobiva hulga juhtimisotsuste tegemise vahendeid, teadustöö oskusi, aruannete kirjutamist, suulist ettekannet ning asjakohaseid isiklikke ja inimestevahelisi oskusi, mis võimaldavad teil suhelda rahanduse ja juhtimise reaalses maailmas. Sa osalete Londoni linna ekspertide ja tööstuse kõrgema tasandi otsustajate poolt külastatud loengutest.... [-]

Suurbritannia Canterbury
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kent Business School, University of Kent

Rahvusvahelise pangandus- ja rahandusprogrammi magistrikraad on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et anda teile tööalase konkurentsivõime, mis on vajalikud tipptaseme ... [+]

Töötada välja reaalmaailma äriteadmised ja praktilised rahandusalased oskused finants- ja finantsteenuste sektori edukaks saamiseks.

At

Lõpetajad on varustatud tugevate teoreetiliste ja praktiliste teadmistega ning selle rakendamisega pangandussektorile ning rahvusvahelistele ja kodumaistele finantsturgudele. Erilist rõhku pannakse kognitiivsete oskuste arendamisele, mis võimaldavad õpilastel täielikult mõista finantsturgude keerukust kodumaal ja maailmamajanduses.

Samuti omandate sobiva hulga teadustöö oskusi ja asjakohaseid isiklikke ja suhtlemisoskusi, et saaksite suhelda äri ja rahanduse tegeliku maailmaga. Seda tugevdab Londonis asuvatest ekspertidest saadetavate külaliskursuste rida.... [-]

Suurbritannia Canterbury
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kent Business School, University of Kent

See programm on mõeldud suurepäraste teadmiste ja asjakohaste ekspertteadmistega inimressursi praktikute tootmiseks. Akrediteeritud Personalijuhtimise ja Arengu Akreditee ... [+]

Arendage oma inimeste juhtimisoskusi tõhusalt tänapäeva keerulises ärikeskkonnas.

Kvaliteetsete inimeste meelitamine, säilitamine ja arendamine on täna organisatsioonide jaoks konkurentsieelise allikas ja on inimressursside spetsialistide vastutusel. See paneb inimressursside juhtimise ettevõtte tulemuslikkuse keskmes ja organisatsioonilise edukuse jaoks kriitilise partneri jaoks.

Kell

Programm on akrediteeritud personali ja arengu erialal tegutseva spetsialiseerunud instituudi (CIPD), Euroopa suurima HRM-i ja personaliarenduse professionaalse instituudi, oma kõrgema taseme standarditega.

CIPD-i heakskiidetud keskusena tunnustatakse meid HRM-i hariduse professionaalse pakkujaga, et selle programmi lõppedes saaksite nii akadeemilise kui ka kutsekvalifikatsiooni ning omandasite CIPD-i täieõigusliku liikmelisuse jaoks vajaliku teadmiste ja mõistmise taseme.... [-]

Suurbritannia Canterbury
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kent Business School, University of Kent

See programm annab ülevaate mitmest üldise juhtimise valdkonnast, pöörates erilist tähelepanu rahvusvahelise äri peamistele aspektidele. ... [+]

Ülevaade

Kaasaegne ärikeskkond on üha rahvusvahelisem. Programm annab teile vahendid, tehnikad ja kontseptsioonid, et mõista, kuidas rahvusvaheline äri toimub ja kuidas ettevõtted ja riigid saavad tänapäeva globaalsel turul areneda.

Programmi pakub võõrkeel: vene, jaapani või araabia keel. Te võtate kaks keele moodulit; üks algaja ja üks algajast. Mõlemad moodulid tuleb võtta samas keeles.

Meie lähenemine on väljakutse, inspireerida ja arendada oma oskusi, et aidata teil tõhusalt ja vastutustundlikult tegutseda tõeliselt globaalses ärikeskkonnas. Juhtimise (International Business) lõpetajad jätkavad tavaliselt karjääri rahvusvahelistes ettevõtetes, rahvusvahelistes organisatsioonides, valitsusasutustes või konsultatsioonifirmades.... [-]

Suurbritannia Canterbury
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kent Business School, University of Kent

Arendage oma juhtimisoskusi seoses otsuste tegemise, probleemide lahendamise, meeskonnatöö, läbirääkimiste ja töötajate jõudluse juhtimisega. Sa omandad oskused ja teadmi ... [+]

Ülevaade

Uurida innovatsiooni ja ettevõtlust ning õppida ettevõtete loomist ja juhtimist jätkusuutlikkuse seisukohalt. See magistrikraad pakub teile vajalikke tööriistu, tehnikaid ja kontseptsioone, et mõista, kuidas äri viiakse, ja juhtide erinevatele väljakutsetele töö- ja strateegilises perspektiivis.

Kent Business School (KBS)

Kent Business Schooli üle 25-aastane kogemus ärikoolituse pakkumisega on meie ülikooli top 20 ärikoolis nii meie õpetamise kui ka õpilaste rahulolu standardiks. Meie magistriprogrammide portfell näitab meie teadmiste laiust ja sügavust. Akadeemilised uuringud ja seosed ülemaailmse ärivaldkonnaga annavad meie õpetamisele teada, tagades asjakohase ja praeguse õppekava. Meil on ka kutseorganisatsioonide hulk akrediteeringuid.... [-]

Suurbritannia Canterbury
August 2019
Päevane õpe
15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kent Business School, University of Kent

Logistika ja tarneahela juhtimise magistrikraad pakub teile täiustatud kvantitatiivseid ja kvalitatiivseid analüütilisi oskusi, et määratleda organisatsiooni konkurentsie ... [+]

Logistika ja tarneahela juhtimine moodustab olulise osa igast tegevusest ja selle valdkonna paranemine annab ettevõttele lisaväärtusega konkurentsieelise.

Kell

See programm on mõeldud kõrgkvalifitseeritud lõpetajale teaduse, inseneriteaduse ja ärijuhtimise erialadel, eesmärgiga omandada kogemusi, et töötada ettevõtte kõikidel tasanditel operatiivselt strateegilisse tasandile. Te saate kasu projekti tööst, reaalsete juhtumiuuringute tegemisest reaalsete organisatsioonidega, sealhulgas ettevõtte visiidi ja külaliste loengute kaudu, mis parandab teie töövõimalusi.

Tänu maailmatasemel, teadustööga tegelevatele ja kogenud töötajatele võimaldab see programm teil välja töötada täiustatud kvantitatiivsed ja kvalitatiivsed oskused, mis toetavad otsuste tegemist mis tahes organisatsiooni logistika valdkonnas. Logistika- ja tarneahela juhtimisega seotud probleemid võivad hõlmata inventari-, transpordi-, ladustamis-, asukoha-, vastupidist ja rohelist logistikat ning klientide ja tarnijate suhteid. Need aspektid annavad kahtlemata ettevõttele konkurentsieelise, kui neid õigesti lähenetakse. Selle magistrikraadi lõpetajad suudavad vastata väljakutsetele selles valdkonnas, mis pidevalt areneb.... [-]

Suurbritannia Canterbury
September 2019
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kent Business School, University of Kent

Rahvusvahelise äri ja juhtimise magistrikraad annab ülevaate paljudest üldjuhtimise valdkondadest, pöörates erilist tähelepanu rahvusvahelise äritegevuse peamistele aspek ... [+]

Rõhutades rahvusvahelist äri, omandage tööriistu, tehnikaid ja kontseptsioone, kuidas rahvusvaheline äri viiakse läbi.

Kell

See programm on mõeldud selleks, et varustada teid vajalike tööriistade, tehnikate ja kontseptsioonidega, et mõista, kuidas toimub rahvusvaheline äri ja kuidas ettevõtted ja riigid saavad täna areneda tänapäeva globaalsel turul.

See programm on mõeldud lõpetanutele, kes soovivad jätkata juhtimisega seotud distsipliini, kuid kellel on vähem kui 3-aastane töökogemus, eriti mitteärilistel erialadel, kes soovivad sügavat arusaamist äri- ja juhtimismaailmast.

Lõpetajad osalevad tavaliselt rahvusvaheliste ettevõtete, rahvusvaheliste organisatsioonide, valitsusorganite või konsultatsioonifirmade karjääris.... [-]

Suurbritannia Canterbury
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kent Business School, University of Kent

Turunduse magister annab õpilastele oskusi oma teadmiste rakendamiseks reaalmaailma turundusküsimustes. Programmis keskendutakse ka sotsiaalselt vastutustundlikule turund ... [+]

Saage ülevaade turunduse komplekti moodustavatest tegevustest ja muudest olulistest kommunikatsioonistrateegiatest.

Organisatsioonid täna seisavad silmitsi paljude väljakutsete ja võimalustega. Kuna tehnoloogia on arenenud ning tarbijate vajadused ja soovid on muutunud, on nende tööstusharudes domineerivad organisatsioonid muutunud (nt mõtlevad Nokia, Yellow Pages, Kodak või Sony) ja vähem tuntud organisatsioonid on edukad ja hakkavad domineerima turgudel, mida nad teenima (mõtle Google, Tata või Huawei). Veel hiljuti on isegi "võimas" Apple saanud suurema ohu konkurentidelt, kes on vaieldamatult mõistnud klientide vajadusi paremini ja kes on suutnud pakkuda klientidele kõrgema väärtusega pakkumisi.... [-]

Suurbritannia Canterbury
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Welcome Video

Address
Kent Business School University of Kent Canterbury
CT2 7PE Canterbury, England, Suurbritannia