Kent Business School, University of Kent

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kenti ülikooli Kent Business School

Kent Business School (KBS) on juhtiv ärikool, mis on esikümnesse Suurbritannias ja on akrediteeritud Association of Advance Collegiate Schools of Business'i (AACSB) poolt, mis asetab KBSi kõrgematesse asutustesse ülemaailmselt äri kraadi jaoks, vaid 5 % maailma ärikoolidest, kes selle akrediteeringu saavutasid. Õpetamise, maailmatasemel teadustöö, professionaalsete partnerluste ja rahvusvahelise kogukonna kaasamine loob põnev õhkkonna õppida, kus innustatakse innovatsiooni ja tervitatakse väljakutseid.

Stipendiumid

Kenti ülikoolil on olemas rahastamisvõimalused . Kasutage ülikooli juhendit rahalise abi saamiseks, mis on aluseks teie teadustööle kogu rahastamisvõimaluste kohta.

Asukoht

Suurbritannia on populaarne õppekoht ja KBS asub eriti hästi Kagu-Inglismaal. Meie ülikoolilinnak on ajaloolises ja kaunis linnas Canterbury; mis on tuntud kui linnapärase sihtkoht kõigile, kes naudivad kunsti, kultuuri, ajalugu, restorane ja ööelu. Ülikool ise asub metsades ja on Canterbury kesklinnast jalutuskäigu kaugusel. Lisaks saab Canterbury Londonisse 56-minutilise rongiga ja Pariisi 2,5 tundi. Ühistransport on kergesti kättesaadav ja usaldusväärne.

Teadusuuringud

Pärast viimast Research suurepärase raamistiku, Kent Business School oli kohal 25. välja 101 Ühendkuningriigi institutsioonide teadusuuringute intensiivsust Times Higher Education. Lisaks hinnati 98% meie uuringutest rahvusvaheliseks. Me võõrustame palju väliselt rahastatavaid uurimisprojekte, millel on kõrgetasemelised partnerid. Viimased ja praegused näited hõlmavad majandus- ja sotsiaaluuringute nõukogu, Maailmapanka ja Euroopa Komisjoni.

Teave rahvusvahelistele üliõpilastele

Kent Business Schoolis õppimine on põnev elukogemus. Oleme loonud suurepärase akadeemilise kogemuse ja ka meeldiva keskkonna sotsiaalseks ja kultuuriliseks kaasamiseks. Meie välisüliõpilastele pakutakse toetust kohe pärast taotluse esitamist. Viisa praktilisest teabest keeleoskuse ja majutuse leidmise kohta. See toetus jätkub üliõpilaseks saamisel, et aidata teil ülikoolis oma aega maksimaalselt ära kasutada. KBS väärtustab rahvusvaheliste üliõpilaste panust õpikogemusse. Äri on ülemaailmne ja meie väljavaated.

Teave Suurbritannia üliõpilastele

Ettevõtte õppimine Masters on nüüd Ühendkuningriigis soovitav valik. Kas täistööajaga või osalise tööajaga äritegevus on sellel tasandil tohutu diferentseeriv funktsionaalsete spetsialistide jaoks ning võimaldab ettevõtetel praktiseerijatel oma strateegilist mõtlemist veelgi spetsialiseeruda ja taaselustada. Kenti ärikoolid täidavad erakordselt hästi karjäärivõimalusi * 3:

  • 19. Suurbritannias Business, Management
  • Suurbritannia raamatupidamisarvestus
  • 91% meie kraadiõppe üliõpilastest leiavad, et nad tunnevad paremini oma tulevaste karjääride ettevalmistamist ja et nende kursus on intellektuaalselt stimuleeriv * 4.

Liituge KBS-iga. Ootame teie ärakuulamist.

  • * 8. koolilõpetaja väljavaateid raamatupidamises
  • * 9. turunduse lõpuleviimine ülikooli täielikus juhendis 2018
  • * 11. lõpetajate väljavaadeteks äri- ja juhtimises Times Good University Guide 2018-s
  • * 12. kursus Guardian University Guide 2018 ärijuhtimises ja juhtimises

Lisaks selles koolis saadaolevatele rahandusprogrammidele pakub Kent Ülikool rahanduskeskuse kaudu ülikoolile strateegilisi algatusi, mis võimaldavad täita tööandjate, finantseerijate ja poliitikakujundajate üha nõudlikumaid nõudmisi. nende organisatsioonide jaoks.

Asukohad

Canterbury

Address
Kent Business School
University of Kent
Canterbury

CT2 7PE Canterbury, Inglismaa, Suurbritannia

Akrediteeringud