University of Kent, Kent Law School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kent Law School on Ühendkuningriigis üks juhtivaid õiguskõrkeid. me oleme 13. koha Guardiani ülikooli juhendis 2019. aastal õigusteaduses, 11. ajakirjas The Times Hea ülikooli juhendis 2019 ja 18. täiskogu ülikooli juhendis 2019.

Õiguskoolil on ka suurepärane rahvusvaheline maine; me oleme reastatud 50-ndaks Times High Classi (World of Warcraft) maailmatasemel ülikoolis edetabeliks seadusteks 2018 ja on loetletud maailma 100 parima õiguskooli seas maailma edetabelite Shanghai reitingu ülemaailmses järjekorras 2018. aastal. Samuti on meid kohal 150 seaduse QS maailma ülikooli edetabelid teemade järgi 2018.

Pakume laias valikus õpetatud magistriõppe õigusemõistmise (LLM) programme ja teadustöö kraadi, millest kõik õpetatakse rahvusvahelise ja kaasaegse fookuse toetav ja intellektuaalselt stimuleeriv keskkond. Õppetöö ja teadustöö põhinevad kriitilisel ja sotsiaal-õiguslikul lähenemisel, vaadates seadust laiema sotsiaalse, poliitilise ja majandusliku konteksti raames, milles see toimib. Kool on koduks paljudele aktiivsetele uurimiskeskustele, kus akadeemiline personal on aktiivselt kaasatud paljude erinevate uurimisprojektidega.

Kent LLM, Canterbury

Kenti ilusas 300-aakalises pargis Canterbury ülikoolilinnakus pakutakse Kenti LLM-i magistriprogrammi juhendamisel. Ülikoolilinnast avaneb vaade Canterbury ajaloolisele katedraalile, mis asub Mandri-Euroopas ja Londonis ainult ühe tunni kaugusel rongiga.

Kent LLM pakub kindlust omandada LLM erialal seaduse ja vabaduse jätta oma valik üle terve maailma avatud alles pärast jõuate, et määrata kindlaks oma Pathway läbi moodulite valite.

Saate kohandada oma õpinguid vastavalt oma erivajadustele ja huvidele, et saada LLM ühtses Pathway , kahes Pathways ühiselt või valides laia valikut mooduleid erinevates õigusvaldkondades, et saada üldist LLM-i või diplomit / tunnistust õiguses.

Meie programmid on avatud vastava distsipliini lõpetanutele (bakalaureuse kraad ei ole kohustuslik) ja see on eriti huvitav õpilastele ja / või spetsialistidele, kes on huvitatud oma õiguslike oskuste arendamisest. Taotlusi tervitatakse kogu maailmast. Kõikidel meie programmidel on nii september alguskuupäev kui ka jaanuari alguskuupäev.

Programme õpetatakse koos kursuste hindamise ja dissertatsiooni, kusjuures enamik kättesaadav nii täistööajaga ja osalise tööajaga. Täiskoormusega üliõpilased täidavad LLMi ühe õppeaasta jooksul ja osalise tööajaga õpilased lõpetavad selle kahe aasta jooksul.

Spetsialist õpetas LLM-i programme Brüsselis

Kent'i Brüsselis asuvas Rahvusvaheliste Uuringute Ülikoolis pakume kahte erialast LLM-i programmi, millest kõik saavad kasutada Euroopa poliitilise südame rahvusvahelise uurimiskeskuse staatust.

Stipendiumid ja rahastamine

Ülikoolil on helde magistri stipendiumifond, mis ületab 9 miljonit naela, mis on kättesaadavad Kenti õppivatele õpetatavatele ja teadustöötajatele. Seal on ka stipendiume just Law School õpilastele, sealhulgas õpetatud välismaal stipendium ja õpetatud kodu / ELi stipendiumid. Kent Law School on loonud ka suurema fondi, mis toetab Kenyast, Nigeeriast või Taist õppinud või õppinud üliõpilasi ja kes on Kenti ülikooli Canterbury ülikoolis magistriõppes (LLM).

Tööalane konkurentsivõime

Tööalast võitlus on kogu ülikoolis ja Kent Law kus on tööandjapensioni ja karjääriarengu ametniku toetus koos tööpakkumise võimaluste, töövõimaluste ja karjäärivõimalustega. Me valmistame üliõpilasi edukaks ja rahuldust pakkuvaks karjääriks ning meie suurepärane rahvusvaheline maine tähendab, et meie õpilased käivad paljudes riikides kogu maailmas - meie lõpetajad on läinud karjäärile rahandus, rahvusvaheline kaubandus, valitsus ja õigus või on liitunud või alustanud mittetulundusühingut või heategevus.

Sotsiaalmeedia

Vaadake meie Kent LLM videote esitusloendit meie YouTube'i kanalis, et saada rohkem teada. Võite järgida ka meie Twitteris, Facebookis ja Instagram'is ning meie Kent LLM üliõpilaste blogis - Mastering the Law.

Kontakt

 • Kent Law Schooli aspirantuur
  Eliot Kolledž
  Kent Ülikool
  Canterbury
  Kent CT2 7NS
  Telefon: 44 (0) 1227 824595
  Faks: 44 (0) 1227 827442

Asukohad

Canterbury

Eliot College

Address
The University of Kent, Canterbury
CT2 7NZ Canterbury, Inglismaa, Suurbritannia
Telefon
+44 1227 764000

Programmid

See ülikool pakub ka: