University of Kent - Centre for Music and Audio Technology

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kenti Muusika- ja Audiotehnoloogiakeskuse (CMAT) ülikoolis on kolm Muusika bakalaureuseõppe programmi. Need tipptasemel kursused loodi praeguste õpilaste vajaduste rahuldamiseks ja muusikatööstuse ootustele ning kajastavad ülikooli teadustöö kultuuri. Õppimine CMAT-s annab teile teadmised, oskused ja usalduse, et oma karjääri muusikatööstuses käivitada.

CMAT põhineb inspireerivas rannapiirkonna keskkonnas Chathami ajaloolises dokis. Ajalooliste atmosfäärihoonetega on see korrapäraselt nõudlik kui filmikomplekt ning see sisaldab muusikavideoid, dokumentaalfilme, telelavastusi ja filmikunstnikke.

Meie tööstusharu standardse muusika rajatiste hulka kuuluvad spetsiaalsed esitusruumide prooviruumid, praktilised ruumid ja muusikateadused, mis on paigaldatud kaasaegse tehnoloogiaga. Meie lipulaeva stuudios on uus Neve Genesys Black G48 salvestus- ja segamiskonsool ning meie muusika- ja helikunstite heateater on üks parimaid Suurbritannias.

Kõik meie töötajad toovad endaga kaasa laia kogemuse, meie ekspertide akadeemilise personali ja meie kõrgelt kvalifitseeritud tehnikute ja praktiseerivad spetsialistid. Üheskoos toetavad nad, arendavad väljakutseid ja inspireerivad teid kogu õpingute kestel.

Meie uuenduslikud bakalaureuseõppeprogrammid ühendavad akadeemilised õpingud, tehniline juhendamine, loomingulised väljundid ja mitmesugused professionaalsed võimalused. Meie väärtuslikuks osaks tööstuse teadmiste ja tööalase konkurentsivõime saavutamiseks on meie õpilastel ka laiaulatuslikud külaliskursused ja seminarid juhtivatest ekspertidest muusikatööstuses.

Pakume üliõpilastele võimalust võtta aastas tööstuses professionaalne töökoht või õppida aasta välismaal. Paigutusi saab teha paljude tööandjatega muusikatööstuses, heategevusorganisatsioonides ja kunstiorganisatsioonides. Meil on partnerlused ülikoolidega kogu maailmas, mis pakub teile võimalust elada teises riigis ja elada teistesse kultuuridesse.

Meie lõpetajate karjäärivõimalused hõlmavad muusika salvestamist ja tootmist, audio tarkvara arendamist, filmi heli, muusika esitusviisi, muusika juhtimist, kompositsiooni ja laulu kirjutamist, teadustööd ja akadeemilisi ringkondi. Lisavõimaluste hulka kuuluvad videomängude, interneti ja live-heli esitamine teatritele ja festivalidele.

Asukohad

Chatham

Old Surgery (University of Kent at Medway)

Address
CEWL, University of Kent
Chipperfield Building
Parkwood Road
Canterbury

CT2 7NZ Chatham, Inglismaa, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega