Loe ametlikku kirjeldust

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

Juhib õppimine

Mida me teeme, on lihtne. Aitame tudengit, magistri ja doktorandid, organisatsioonid ja teised õppida; edendada stipendiumi; edendada professionaalse praktika; levitada uusi ideid ja avastusi läbi meie teaduse ja teadmiste edasiandmist; ja tuge õppe piirkonnas, kus me asume. Selle kogukonna teadlased, üliõpilased ja töötajad pühendatud õppe jagame vastutust arendada kogu potentsiaali iseenda ja teistega.

Maastik kõrghariduse muutub ja me peame reageerima nii neile arengut ja muutuvatele vajadustele kogukonnad me teenime. Kingston me usume, et õppimine on kõige võimsam viis parandada ühiskonnas ja kogukondades; see on oluline osa ülemaailmsete ümberkujundamise ning majandusliku arengu. Me oleme ja ka edaspidi, väga rahvusvaheline samuti tihedalt seotud meie kogukonna; ja me jätkame pakkuda kursusi, mis on seotud äri-ja töökoht, ning läbi viia kõrge kvaliteediga teadusuuringute, sest kõik need asjad parema õppe. Samuti oleme uhked, et ülikooli mis soodustab ja toetab neid, kes on seni välja jäetud kõrgharidust. Meie õpilased tahavad õppida, muuta ja vaidlustada. Meie süsteemid on meie kinnisvara ning meie protsessid on kõik olemas, et toetada paremini õppimist.

Võime kohaneda, areneda ja uuendusi on kriitiline luua eduka tuleviku ja meie panus on läbi õppimise. Meie eesmärk ja eesmärgid selle kava eesmärk on võimaldada, et edu ja seeläbi saavutada ka meie nägemus.

Rakendame seda strateegiline plaan läbi rea core aluseks olevate strateegiate ja nende tegevusplaanidest, järgmiselt:

Akadeemiline

haridus
Teadustöö
Ettevõte

Toetus

Inimesed
rahandus
Estates ja Teenused
Informatsioon
kommunikatsioon
Civic Engagement

Iga eesmärk selles strateegiline plaan, mis on seotud konkreetse alusstrateegia koos kandidaadiks juht, kes saab aru oma kohale.

Me tagame integratsiooni kava ja nende aluseks olevate strateegiate läbi nelja valdkondadevahelisi programme:

Student Experience programmi
Personalieeskirjade Experience programmi
sidusrühmade ja välispartnerriikidega programmi
jätkusuutlikkus ja ressursside programm

Me mõõta edu saavutada strateegia kaudu seada indikaatorid Edu seotud Key Performance Indicators (KPI).

Meie nägemus

Et olla rahvusvaheliselt tunnustatud loominguline lähenemine haridusele, mis on praktilised tulemused, millest saavad kasu inimeste ja kogukondade.

Meie eesmärk

Arendada potentsiaali muuta elu ja parandada ümbritsevat maailma. Et juhivad õpivad, et me: teistele võimalust õppida, pidevalt õppida, end ja avardades õppimist õpetamise, teadustöö ja ettevõtluse erialast praktikat.

me väärtustame

Rangus, uudishimu, kvaliteedi ja originaalsus.
Innovatsioon, loovus ja ettevõte.
Kaaluda, viisakalt ja kollegiaalsus.
Laius, mitmekesisust ja individuaalsust.

Keskmes, mida me teeme, on järgmised:

Õppe Päring, kutsetegevuse

Me julgustada ja toetada kõrge kvaliteediga õppe-ja teadustöö.
Meie õpetamise teavitatakse teadus- ja parimaid tavasid.
Loome, test, jagada ja levitada teadmisi enda huvides.
Kõik meie teadlased alustavad arendada oma distsipliini.
Meil on ise kriitiline ning õppida, mida meie ja teised teevad.
Me võimaldab meie õpilastel lahkuda parimat võimalikku määral nad võivad saavutada nii, et neil on valikuid ja vajalikud oskused täita professionaalne töö; Seega kõik õpilased on võimalused paigutused, töötada rahvusvahelises keskkonnas ja tegevust väljaspool õppekava.
Me arendada strateegiaid, et toetada kõiki, kes saavad kasu Kingston University hariduse, sõltumata nende päritolust, et nad saaksid osaleda täielikult ja lõpetada edukalt.
Me ainult tunnistama õpilastele, kellel on võime, kohustus ja võime täita oma muidugi; kui õpilane ei suuda või väljalangemise, käsitleme seda kui rike Ülikool.
Me teha ainult asju, mida me saame teha hästi. Vaatame meie portfelli kursused regulaarselt; me välja kursusi, mis on suunatud meie õpilaste vajadusi ja viime aladelt kehva tulemusega või mis ei ole jätkusuutlik.

rikastava

Jätkame olla kosmopoliitne, Londonis asuva ülikooli rahvusvaheline väljavaade ja mitmekesise üliõpilaskonna.
Me arendada, et inimesed oleksid sõltumatud mõtlejad, kellel on teadmised, oskused ja hoiakud, et aidata kaasa ühiskonnas konstruktiivset väljakutse ja elada täisväärtuslikku elu.
Meil on ülikooli valik õpilaste soov areneda keeruline omavahel seotud maailmas.
Meie kursused ja võimalused kohtub meie õpilaste vajadusi ja maksimeerida meie lõpetajate valikuid ja tööhõive väljavaateid.
Meil on laiapõhjaline ülikooli ja püüdma maksimeerida võimalusi see annab meie õpilastele, pakkudes ühiseid programme, mis pakuvad interdistsiplinaarset kasu.
Me tõestada majanduslik, sotsiaalne ja kultuuriline mõju meie teadus ja kuidas see kasu üksikisikutele, kogukond ja keskkond.
Meie töötajad on võimalus arendada oma oskusi ja võimeid; nad kõik on isiklik arengukava ja regulaarselt läbi tulemuslikkuse hindamise.
Meie nimetamist, tasu ja edutamist süsteemid toetavad häid tulemusi ning toetab teadus-, õppe-, kutsetegevuse ja haldamine.

Austus üksikisikute, kogukondade ja meie keskkonna

Vaatame meie protsesse regulaarselt, et nad keskenduvad vajadustele meie õpilased ja personal.
Tegutseme eetiliselt vähendada meie mõju keskkonnale; me hulka küsimusi, mis on seotud jätkusuutlikkuse ja eetika õppekava.
Me julgustada vabatahtlikku ja koostööd kohaliku ja teiste kogukondade.
Meil on külalislahked ja väljapoole suunatud, hägustumas piirid personali ja üliõpilaste vahel, ülikooli ja kogukonnas ning teeb tihedat koostööd kohalike ja piirkondlike kogukondade arendada tegeleb Civic Ülikool.
Me osaleda ja töötada ettevõtete, kutsealaste võrgustike ja partneritega, et rikastada elu meie õpilased, vilistlased ja töötajad ning anda kasust.
The Kingston kogukond on viisakas, koostööl ja ettevõtlikkust. Me teada meie kollegiaalne, toetav kultuur, ignoreerides sise- ja välispiire, et pakkuda parimat võimalikku haridust meie õpilastele.
Meil töötab tõhusalt, optimeerida meie ressursse (sh mitmekesistada sissetulekuallikate) ja tagada elujõulisuses ülikoolis.
Hoolitseme, et meie kehaliseks virtuaalse töökeskkonna on eesmärgipärased üliõpilastele ja töötajatele; jätkame ruume luua ja süsteemid, mis toetavad nii individuaalne ja koostööl põhinev õppimine kõikjal, igal ajal.
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Kingston University London

Ajakirjanduse ja loomemajandus MA on intensiivne, koostööl meistrikursus, mis ühendab tempokas kirjutamisoskust ajakirjanduse ja ajakirjade kirjastamine äri oskusteavet, ... [+]

Vali Kingstoni Journalism & Creative Economy MA

Ajakirjanduse ja loomemajandus MA on intensiivne, koostööl meistrikursus, mis ühendab tempokas kirjutamisoskust ajakirjanduse ja ajakirjade kirjastamine äri oskusteavet, et su ideed maapinda. See MA on sobib lõpetajate ja spetsialistide jaoks. See on rist-õppejõud, interdistsiplinaarne, ja väga praktiline.

Kui soovid, et arendada oma karjääri või luua oma kirjastamine äri, see kursus on ideaalne. See aitab teil uurida ja mõista loovust ja selle juhtimine mitte ainult ajakirjanduse ja kirjastamine sektoris, vaid ka laias valikus loomemajanduse, samas varustades teid ettevõtlusalaseid oskusi.

Mida õpid?

Aasta lõpuks käigus, siis on varustatud põhjalikke teadmisi kirjutamise meetodeid, tehnikaid ja publik ning omandatud praktilisi ja ettevõtlusoskuste vaja edu selles loomemajanduse valdkonnas.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Täiustatud Sotsiaaltöö MA pakub professionaalse arengu rada aidata kvalifitseeritud sotsiaaltöötajate kohtumine võimeid ja standardite praktika kooskõlas rolli kogenud ja ... [+]

Vali Kingstoni Täpsem Sotsiaaltöö MA

Täiustatud Sotsiaaltöö MA pakub professionaalse arengu rada aidata kvalifitseeritud sotsiaaltöötajate kohtumine võimeid ja standardite praktika kooskõlas rolli kogenud ja arenenud praktikud. See sisaldab viimaste muudatuste sotsiaaltöö haridus ja erialane regulatsioon, nagu kasutuselevõtu erialased Framework (PCF) (College of Social Work, 2010) ja standardite pideva professionaalse arengu seatud Health Care kutseseaduse nõukogu.

See kursus eesmärk on pakkuda hõivatud praktikutele struktureeritud võimalused kriitilist mõtlemist jooksul hästi varustatud ja teadus informeeritud õpikogukonna. Kavandatud ja hallatud tihedas koostöös kohalike ja piirkondlike tööandja ja töötajate esindaja partner ametid ja inimesed, kes kasutavad sotsiaaltöö teenused täiendab programm vahemikus arengu võimalusi sotsiaaltöötajatele (sealhulgas in-house koolitus ja isikliku karjääri planeerimine). See toimib ka hüppelaud neile, kes soovivad edu doktoriõppes.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
2 - 6 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See MA keskendub probleeme majandusarengu muutumise kontekstis rahvusvaheliste majandussuhete. Samuti annab põhjaliku madalikule makro- ja mikromajanduse analüüsi, rakend ... [+]

Vali arengu ja rahvusvahelise majanduse MA

See MA keskendub probleeme majandusarengu muutumise kontekstis rahvusvaheliste majandussuhete. Samuti annab põhjaliku madalikule makro- ja mikromajanduse analüüsi, rakendusliku ökonomeetria, vahemikus käsitlusviisidest majanduspoliitilistes küsimustes ning pikaajalise ajaloolise ja kontseptuaalne kontekstis kaasaegse arutelusid majandusteaduses.

Uuri lähemalt selle käigus:

Peamised omadused

See MA on hea ettevalmistus tööks erinevate avaliku ja erasektori institutsioonide, sealhulgas riiklike ja rahvusvaheliste valitsusasutuste ja valitsusväliste organisatsioonide (VVOd), ja kaubanduslike organisatsioonide sektorites alates Londoni kauplemise ja tootmis ettevõtetele igas suuruses . Loengud on täiendatud seminare, andes võimaluse regulaarse tagasiside ja arutelu. Külalisesinejad, konverentside ja seminaride anda uue mõõtme oma õpinguid. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

If you are interested in developing a career in the art market, this course will prepare you for the opportunities lying ahead. MA Art Market & Appraisal allows you t ... [+]

Choose Kingston's Art Market and Appraisal MA

If you are interested in developing a career in the art market, this course will prepare you for the opportunities lying ahead. MA Art Market & Appraisal allows you to develop key skills necessary to understand international art markets in a complex and changing art world.

It draws on a high standard of academic teaching by recognized scholars as well as on insights from art market professionals. The course is delivered through a carefully programmed mix of expert academic tuition, hands-on workshops and frequent exposure to a vast range of enterprises operating across different areas in London's dynamic art scene.

This degree is taught in the Department of Creative and Cultural Industries, part of Kingston School of Art.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See kursus võimaldab õpilastel mõningaid kogemusi 3D arvutigraafika, et arendada ja suurendada oma võimeid oskused arvuti animatsiooni ja visuaalseid efekte tööstusharude ... [+]

Vali Kingstoni Animatsioon MA

See kursus võimaldab õpilastel mõningaid kogemusi 3D arvutigraafika, et arendada ja suurendada oma võimeid oskused arvuti animatsiooni ja visuaalseid efekte tööstusharudes. See on üks komplekt digitaalse meedia kursusi, mis võimaldab teil õppida professionaalse digitaalse meedia kasutusvõimaluste stuudio keskkond ja töö osana interdistsiplinaarse meeskonna õpilastega üle kogu programm. Läbi opilasekeskne projekti õppekava, te töötate arendada spetsialisti oskusi, nagu iseloomu animatsioon, iseloomu taglase, toime animatsioon, modelleerimine, tekstuurimine ja valgustus.

Peamised omadused

See kursus on välja töötatud pidades nõu meie tööstuse paneel, mis on esindatud kokku Sony Computer Entertainment Europe, DreamWorks ja Samsung Design Euroopas. Meil on ka aktiivne liige TIGA, mängude tööstus esindusorgani ja Briti Interaktiivne meedia Assotsiatsiooni (BIMA). Kursused on projektipõhine õppekava, kus koostööl interdistsiplinaarse meeskonnatöö on soovitatav. Tööstus keskendunud õppimise kogemus võimaldab teil hone oma erioskused professionaalses kontekstis. Tööpraktika, tõeline projektid, praktika ja tööstuse mentorluse koostab ka sisenemise kiiresti kasvav ja väga konkurentsivõimeline digitaalne meedia areenil. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Meie avalike suhete ja ettevõtte kommunikatsiooni MA on mõeldud inimestele, kes tahavad ehitada oma karjääri sisemise kommunikatsiooni ja suhtekorraldust (PR) ja suurenda ... [+]

Vali Kingston avalike suhete ja ettevõtte kommunikatsiooni MA

Meie avalike suhete ja ettevõtte kommunikatsiooni MA on mõeldud inimestele, kes tahavad ehitada oma karjääri sisemise kommunikatsiooni ja suhtekorraldust (PR) ja suurendada nende arusaamist ettevõtte sotsiaalse vastutuse (CSR).

Akrediteeritud Chartered Institute of Public Relations (CIPR) - õpilased muidugi saab taotleda üliõpilane liikmeks. Ei eksamid - siis tuleb hinnata oma kursuste ja kasutada seda ehitada portfelli sa olla uhked, et näidata värbajate. Praktika võimalus viiendal Business. Lisa õpib maineka Bostoni ülikooli oma programmi ja saada topelt magistrikraadi. Kingston Business School on üks vähestest 120 UK ärikoolides auhinnatakse suurepäraseks hinnangud oma õpetamise kvaliteeti kõrghariduse rahastamine nõukogu. Valmib selle kursuse tavaliselt minna tööle kõrgemate sisesuhtlust, avalike suhete ja ettevõtte sotsiaalse vastutuse rolli. Kingston upon Thames on hinnatud Londoni õnnelikum Jaamamõisa ja on madalaim kuritegevuse tase Londonis, samuti kiire transpordiühendus kesklinnaga. Kingston Business School on liitunud eliitgrupiga ülemaailmsed institutsioonid tuleb maineka rahvusvahelise akrediteeringu AACSB (Association to Advance Collegiate koolid of Business). Firmamärgiks tipptasemel äri haridus, akrediteering on teenitud vaid 5 protsenti maailma ärikoolides. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See MA on intensiivne, koostööl meistrikursus, mis ühendab loovuse toote ja ruumilise projekteerimise koos tugeva ettevõtte oskusteavet, et su ideed ja uuendusi maapinda. ... [+]

Vali Kingstoni Design: Toote ja Space & Creative Economy MA

See MA on intensiivne, koostööl meistrikursus, mis ühendab loovuse toote ja ruumilise projekteerimise koos tugeva ettevõtte oskusteavet, et su ideed ja uuendusi maapinda. See sobib nii töötab praegu selles valdkonnas, ja need, sooviks arendada karjääri toote või ruumilise projekteerimise.

Mida õpid?

Sa hone oma oskusi kujundaja ülikooli Art and Design and Architecture, ja saate teada, kuidas teha koostööd ja äri ajama Kingston Business School. Aasta lõpuks käigus, siis on võimalik arendada, turu ja pigi ideid.

See MA on rist-õppejõud, interdistsiplinaarne, ja väga praktiline. Õpid mõelda 3D ja analüüsida praegust äri ja loominguline maastikud.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Film Making & Creative Economy MA on intensiivne, koostööl meistrikursus, mis ühendab loovust filmitegemise praktilise äritegevuse oskusteave, et su ideed maapinda. ... [+]

Vali Kingstoni filmitegemise & Creative Economy MA

Kui te praegu töötab film, või tahaksid arendada karjääri filmitööstuses, see kursus on ideaalne. See arendada oma loomingulisi oskusi samas õpetamine, kuidas juhtida tööstuse tõhusalt jooksul loomemajandus.

Sa uurib koos nii film üliõpilaste ja teiste loomemajanduse õpilaste erinevate valdkondade teadmisi.

Mida õpid?

Film Making & Creative Economy MA on intensiivne, koostööl meistrikursus, mis ühendab loovust filmitegemise praktilise äritegevuse oskusteave, et su ideed maapinda.

Hindamine

Mix projektitöö ja ametlik hinnang, sealhulgas esseed, uuringuid, aruandeid ja ettekandeid, pluss lõplik Isiklik Research Project (maksimaalselt 12000 sõna).... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See MA võimaldab teil kapten võti tööriistu, mida kasutatakse finantseerimiseks üksikud ettevõtted - derivaadid, investeeringute hindamine ja riskijuhtimise - ja annab põ ... [+]

Vali Kingstoni Financial Economics MA

See MA võimaldab teil kapten võti tööriistu, mida kasutatakse finantseerimiseks üksikud ettevõtted - derivaadid, investeeringute hindamine ja riskijuhtimise - ja annab põhjaliku uuringu finantsteenuste küsimustes, mis mõjutavad laiemat majanduskeskkonda, nagu kriisid ja mullid rahvusvahelise majanduse . See pakub võimaluse arendada peamised analüütilised oskused teostamiseks vajalikke uuringuid aktuaalsed teemad finantsmajandus.

Uuri lähemalt selle käigus:

Peamised omadused

See kursus pakub hea ettevalmistus tööks erinevate avaliku ja erasektori institutsioonide valdkonnas rakendatakse finantsmajandus, sealhulgas pangad ja kindlustusseltsid; firmad tegelevad aruandlust ja hindamist finantsteabe; ning siseriiklike ja rahvusvaheliste reguleerivate asutuste keskendudes finantssektoris. Loengud on täiendatud seminare, andes võimaluse regulaarse tagasiside ja arutelu. Tartu Ülikooli majandusteaduskonna osakonna aktiivselt tegelenud teadusuuringute ja avaldamine rahalist teemasid, ja siis kasu regulaarne personali seminarid ja töötoad. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See kursus pakub õpilastele võimaluse arendada suurt keha praktilise töö, mis haakub laiendatud fotograafia piire ning hübridisatsiooni keskmise. See on seotud paljude fo ... [+]

Vali Kingstoni Fotograafia MA

See kursus pakub õpilastele võimaluse arendada suurt keha praktilise töö, mis haakub laiendatud fotograafia piire ning hübridisatsiooni keskmise. See on seotud paljude fotograafilise tavad ja tehnoloogiad ning uurib debatt poliitikas esindatuse ja oma rolli pilti tegijad.

Peamised omadused

Sul on võimalus panna oma tööd ja võtab osa väljapoole külastuste galeriid, fotograafia festivalid ja muud kultuuriruumi, samuti õppereisid. Toetajad meeskond tehnilise ja akadeemilise personali, siis on juurdepääs professionaalne fotograafia suite, mis sisaldab kahte uut digitaalse kujutise alad, pimikus piirkondades, kaks kahekohalist kõrgusega fotograafia stuudiod ja üldine ettevalmistus, viimistlus ja tutvustamise valdkonnas. Lisaks on teil juurdepääs 3D, siiditrüki ja liikuv pilt töökojad. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Loovtööstus on kiiresti ületamas traditsioonilistes tööstusharudes, kus üha rohkem riike pannes neid keskmes nende majanduslikku arengut. Õitseng inimesed üle kogu maailm ... [+]

Vali Kingstoni Managing loomemajandus MA

Loovtööstus on kiiresti ületamas traditsioonilistes tööstusharudes, kus üha rohkem riike pannes neid keskmes nende majanduslikku arengut. Õitseng inimesed üle kogu maailma sõltub loovust disainerite autorid, filmitegijad, muusikud, arhitektid ja muud "sisu" loojad nii, et ta ei ole kunagi varem teinud.

Cox Review of Creativity in Business (2005), mille tellis Ühendkuningriigi valitsus, viidatud disaini ", mis ühendab loovuse ja innovatsiooni, see kujundab ideid saada praktiline ja atraktiivne ettepanekuid kasutajatele või klientidele". Kingston Business School Loomemajanduse MA kursused on tulemus see läbi, kui kompetentsikeskuste valiti aidata selle lõhe vahel puhas kunstilist loovisikute ja äritegevuse oskusteave, et aidata oma ideid lendu.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See MA on rist-õppejõud, interdistsiplinaarne, ja väga praktiline. Õpid loovalt mõelda ja analüüsida praegust äri ja loominguline maastikud. Sa võtab kirjastamine moodule ... [+]

Vali Kingstoni Publishing & Creative Economy MA

Kirjastamissektoril on Ühendkuningriigi suurim loomemajanduse ja koosneb erinevaid trüki- ja digitaalsete toodete - raamatud ja ajakirjad rakenduste ja andmebaaside. Kirjastamissektoril on aastane käive umbes £ 20 miljardit, rohkem kui 8500 firmad otse tööd umbes 167000 inimest.

Mitmesuguse ettevõtted kombineerida loovust, innovatsiooni ja taotluse pidevalt meetodite tootmise ja levitamise. Koos kasvava digitaliseerimine tooteid, see on muutlik ja põnev aeg olla selles valdkonnas.

Kui otsite siseneda kirjastamise tööstusharu, või on juba tööstuses ja otsin suurendada oma karjääri või alustada oma äri, see kursus on ideaalne.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See MA on intensiivne, koostööl meistrikursus, mis ühendab oskusi ja käsitöö vaja murranguline kommunikatsiooni disain koos tugeva ettevõtte oskusteavet, et su ideed ja u ... [+]

Vali Kingston teatises Design & Creative Economy MA

See MA on intensiivne, koostööl meistrikursus, mis ühendab oskusi ja käsitöö vaja murranguline kommunikatsiooni disain koos tugeva ettevõtte oskusteavet, et su ideed ja uuendusi maapinda. See MA on mõeldud lõpetajate ja spetsialistide jaoks. See on rist-õppejõud, interdistsiplinaarne, ja väga praktiline.

Sa hone oma oskusi kujundaja ülikooli Art and Design and Architecture. Õpid kuidas teha koostööd ja äri ajama Kingston Business School. Aasta lõpuks käigus, siis on võimalik arendada, turu ja pigi ideid.

Mida õpid?

Side disain on üks kõige kiiremini arenev sektoreid loomemajandus. See sõnum orienteeritud distsipliin hõlmab graafiline disain, trükimeedia, elektrooniline meedia, info arhitektuuri ja rohkem. Side disain on rakenduste üha kasvav paljudes sektorites, sealhulgas branding, turundus, pakendamist ja kirjastamisel. Mis kiirelt kasvav ja arenev meedia valdkonnas, on see sektor kasvab pidevalt dünaamiliselt.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Kirjastamissektoril on aastane käive vähemalt £ 20 miljardit. See on Ühendkuningriigi suurim loomemajanduse ja sisaldab erinevaid kirjanikke, sh kirjanikud, luuletajad, ž ... [+]

Vali Kingstoni Creative Writing & Creative Economy MA

Kirjastamissektoril on aastane käive vähemalt £ 20 miljardit. See on Ühendkuningriigi suurim loomemajanduse ja sisaldab erinevaid kirjanikke, sh kirjanikud, luuletajad, žanr kirjanikud, reklaamtekstide, stsenariste ja biographers. See MA õpetab, kuidas ära elada oma käsitöö, aidates teil tekib suurepärane kirjalikult, mitmekesine portfell ja äri mõttes ära elada kirjalikult. Kursus sobib nii lõpetajate ja spetsialistide.

Mida õpid?

Sa uurib spetsialist loova kirjutamise moodulid, mis aitavad teil arendada oma häält, töö toon, maatükk, kõndimine ja žanr. Aasta lõpuks käigus, siis on välja töötatud oma kirjutamise stiili ning omandatud praktilisi ja ettevõtlusoskuste vaja edu selles loomemajanduse valdkonnas.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See MA hõlmab erinevaid poliitikavaldkondi; eelkõige eelarve ja rahapoliitika, tööturu ja palgapoliitika, samuti finantsregulatsiooni ja makrotasandi poliitika. See arend ... [+]

Vali Kingston majanduspoliitika MA

See MA hõlmab erinevaid poliitikavaldkondi; eelkõige eelarve ja rahapoliitika, tööturu ja palgapoliitika, samuti finantsregulatsiooni ja makrotasandi poliitika. See arendada oma võimet viia läbi uurimusi rakendamise ja tõhususe majanduspoliitika tänapäeva globaalses ja finantsolukord, mis võimaldab teil anda oma panus aruteludes ranguse versus aktiivne nõudluse juhtimine ja tõhusus vs omakapitali reguleerimine turgudel.

Peamised omadused

See kursus annab teile põhjaliku vastavad teadmised organisatsioonide, sealhulgas valitsusväliste reguleerivate asutuste sisemajanduse (nt HM Treasury), mõttekojad ja rahvusvahelised agentuurid tegelevad üleilmastumise küsimustega. Loengud on täiendatud seminare, andes võimaluse regulaarse tagasiside ja arutelu. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See muidugi oma uut rada kududa, jätkuvalt areneda tervikliku ja põnev lähenemine moekunsti ja kaugemale. Säilitada meie pärandisse ja erialal naisterõivaid, meesteriided ... [+]

Vali Kingstoni Fashion MA

See muidugi oma uut rada kududa, jätkuvalt areneda tervikliku ja põnev lähenemine moekunsti ja kaugemale. Säilitada meie pärandisse ja erialal naisterõivaid, meesteriided ja kudumid, loomulikult ühendab tööstuse standardite loominguline ja kaasaegne lähenemine moekunsti. Meie lai disaini kogukonna ja positsioneerimine progressiivne ja kõrgelt hinnatud disain institutsioon tähendab, et mood võib aktiivselt laenata ja jagada disainerite kommunikatsiooni disain, jätkusuutlik disain, toote ja ruumi.

Peamised omadused

Meie väljakujunenud tööstuse seoseid ning partnerlust, käsitöö ja oskuste mood on ülima tähtsusega ning arendatakse teerajaja projektide tööstuse praktikud meie meeskond. Interdistsiplinaarne moodulid annab teile ainulaadse võimaluse laiendada oma praeguse disaini mõtlemine ja metoodika, katse ja muuta oma keskkonnas ning töötada dünaamiline meeskonda vahetada ning luua ideid. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See MA on rist-õppejõud, interdistsiplinaarne, ja väga praktiline. Aasta lõpuks käigus, siis on kujunenud tugev kriitiline arusaam erinevate väljakutseid UK moetööstus ja ... [+]

Vali Kingstoni Mood & Creative Economy MA

Kui te praegu töötab mood, või tahaksid arendada karjääri moetööstus, see kursus on ideaalne. See tutvustab teile Suurbritannias moetööstus ja avardada oma arusaamist suhet projekteerimise, tootmise, vahendamise, turustamise ja tarbimise mood.

Mida õpid?

Sa uurib, kuidas moeloomingu kogud ja tooteid esitletakse ja esitatakse kogu meedia ja jaekaubanduse sektoris ning arendada oma loomingulist projekti.

See MA on rist-õppejõud, interdistsiplinaarne, ja väga praktiline. Aasta lõpuks käigus, siis on kujunenud tugev kriitiline arusaam erinevate väljakutseid UK moetööstus ja omandatud praktilised ja ettevõtlusalaseid oskusi, mida vajate edu selle loomingulise karjääri.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Kui olete lõpetanud või valdkonna spetsialist, kes sooviks arendada oma karjääri või luua oma äri muuseumid ja galeriid sektoris, see kursus on ideaalne. See õpetab loomi ... [+]

Vali Kingstoni Muuseumid ja galeriid Creative Economy MA

Kui olete lõpetanud või valdkonna spetsialist, kes sooviks arendada oma karjääri või luua oma äri muuseumid ja galeriid sektoris, see kursus on ideaalne. See õpetab loomingulisi inimesi ettevõtluse arendamise, koostööl ja ettevõtlusoskuste võtta unistused ja häid ideid ja muuta need reaalsuseks.

Mida õpid?

Sa uurib loovust ning kuidas seda juhtida - mitte ainult muuseumisektoris, vaid ka laias valikus loomemajanduse.

See MA on rist-õppejõud, interdistsiplinaarne, ja väga praktiline. Õpid mõelda 3D ja analüüsida praegust äri ja loominguline maastikud. Kui jätad Muidugi saab nii abivaimulik ja reklaamida muuseum eksponeerib, ja saada oma ideid maapinda.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Kui soovid, et arendada oma karjääri või luua oma äri muusikatööstuses, see kursus on ideaalne. Kas te olete muusik, helilooja, produtsent ja heli tehnik, seda muidugi pa ... [+]

Vali Kingstoni Music & Creative Economy MA

Kui soovid, et arendada oma karjääri või luua oma äri muusikatööstuses, see kursus on ideaalne. Kas te olete muusik, helilooja, produtsent ja heli tehnik, seda muidugi parandada oma oskuste kogumi ning aitab ära elada, mida sa armastad.

Mida õpid?

Sa uurib loovust ning kuidas seda juhtida. Muidugi näitab teile, kuidas arendada oma ideid ja äriplaane: me õpetame teile, ettevõtluse arendamise, koostööl ja ettevõtlusalaseid oskusi.

Hindamine

Mix projektitöö ja ametlik hinnang, sealhulgas esseed, uuringuid, aruandeid ja ettekandeid, pluss lõplik Isiklik Research Project (maksimaalselt 12000 sõna).

Miks õppida Loomemajanduse kursuse? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See muidugi üks komplekt digitaalse meedia kursused, mis võimaldab teil õppida professionaalse digitaalse meedia praktika microstudio keskkonnas, keskendudes disain vajal ... [+]

Vali Kingstoni Game Development (Design) MA

See muidugi üks komplekt digitaalse meedia kursused, mis võimaldab teil õppida professionaalse digitaalse meedia praktika microstudio keskkonnas, keskendudes disain vajalikud oskused valdkonnas mängud arengut. Läbi opilasekeskne projekti õppekava, te töötate mängud disainer arendada oma erioskusi töötades osa interdistsiplinaarse meeskonna õpilastega üle kogu programm.

See kursus on välja töötatud pidades nõu meie tööstuse paneel, mis on esindatud kokku Sony Computer Entertainment Europe, DreamWorks ja Samsung Design Euroopas. Meil on ka aktiivne liige TIGA, mängude tööstus esindusorgani ja Briti Interaktiivne meedia Assotsiatsiooni (BIMA). See kursus on mõeldud, et kasutada parimaid digitaalse meedia teadmisi ja vahendeid kogu ülikooli ning valmistab teid tööhõive digitaalse meedia tööstuse, kus spetsialistide meeskonnad töötavad koos, et arendada ja autor uuenduslik digitaalne meedia projekte. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See MA esile küsimusi tegeliku nõudluse, sotsiaalsed konfliktid ja rahanduslik ebastabiilsus kui moodsate kapitalismi. See hõlmab neoklassitsismi, post-Keynesi ja marksis ... [+]

Vali Kingstoni Political Economy MA

See MA esile küsimusi tegeliku nõudluse, sotsiaalsed konfliktid ja rahanduslik ebastabiilsus kui moodsate kapitalismi. See hõlmab neoklassitsismi, post-Keynesi ja marksistlik teooriad ja kohaldab neid tänapäeva küsimusi kasinuspoliitika, neoliberalism, finantstegevuseks ja globaliseerumine. Kursuse eesmärk on anda täpset ja erialaseid teadmisi menetlusi, mida kasutatakse, et analüüsida jooksvaid küsimusi poliitökonoomia.

Peamised omadused

See kursus annab suurepärase ettevalmistamise erinevaid töövõimalusi valitsusasutustes, mõttekojad, uurimisinstituutide või rahvusvaheliste asutuste, nagu Rahvusvaheline Tööorganisatsioon. Loengud on täiendatud seminare, andes võimaluse regulaarse tagasiside ja arutelu. Tartu Ülikooli majandusteaduskonna osakonna aktiivselt tegelenud teadusuuringute ja avaldamine rahalist teemasid, ja siis kasu regulaarne personali seminarid ja töötoad. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See kursus keskendub võti teooriad globaalse majanduse ja rahvusvaheliste suhete, ning selle eesmärk on arendada professionaalseid oskusi, et paljud tööandjad ootavad vär ... [+]

Vali Kingstoni Rahvusvaheline poliitika ja majandus MA

See kursus keskendub võti teooriad globaalse majanduse ja rahvusvaheliste suhete, ning selle eesmärk on arendada professionaalseid oskusi, et paljud tööandjad ootavad värbamisel poliitilise ja majandusliku analüütikud. See võimaldab teil arendada täiustatud mõistmist tihe koostöö majanduse ja poliitika maailma areenil.

Peamised omadused

Sa täielikult toetada arendada akadeemiline oskusi ja valmistada oma väitekirja, mis võimaldab teil teadus ala erilist huvi põhjalikumalt. Koos oma ülikooliõpinguid, saad oskusi probleemide lahendamisele ja organisatsiooni; andmete võrdlemine, läbivaatamise ja lühikokkuvõtte; Side (suuline, kirjalik ja elektrooniline); aja juhtimine; andmetöötlus; ja koostöö ja meeskonnatöö. Saate osaleda aktiivses vahetada poliitika ideid teadus-aktiivsed töötajad ja külastavad kõlarid läbi seminaridel Political Economy Research Group. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See MA on intensiivne, koostööl meistrite mis ühendab loovust reklaami äri oskusteavet, et su ideed maapinda. See sobib lõpetajate ja spetsialistide jaoks. See on interdi ... [+]

Vali Kingstoni Reklaam & Creative Economy MA

Kui soovid, et arendada oma karjääri või luua oma äri reklaami valdkonnas, see kursus on ideaalne. See aitab teil uurida ja mõista loovust ja selle juhtimine mitte ainult reklaami valdkonnas, vaid ka laias valikus loomemajanduse, samas varustades teid ettevõtlusalaseid oskusi.

See MA on intensiivne, koostööl meistrite mis ühendab loovust reklaami äri oskusteavet, et su ideed maapinda. See sobib lõpetajate ja spetsialistide jaoks. See on interdistsiplinaarne ja väga praktiline.

Mida õpid?

Aasta lõpuks käigus, siis on varustatud põhjalikke teadmisi reklaami maailmas ja omandatud praktilised ja ettevõtlusoskuste vaja edu selles loomemajanduse valdkonnas.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See kursus on suunatud projekteerijatele, loominguline töötaja ja teised spetsialistid, kes soovivad suunata oma praktika suunas progressiivne jätkusuutlikkuse ja sotsiaa ... [+]

Vali Kingston säästva Design MA

See kursus on suunatud projekteerijatele, loominguline töötaja ja teised spetsialistid, kes soovivad suunata oma praktika suunas progressiivne jätkusuutlikkuse ja sotsiaalse päevakorda. See keskendub väärtus disaini kui sõiduki sotsiaalset ja ökoloogilisi probleeme nii arenenud kui arengumaades seaded. See on varustada teid teadmisi, võimeid ja usaldust väljakutse status quo, rakendades disain mõtlemise põlvkonna disaini juhitud sekkumine jätkusuutliku tuleviku.

Peamised omadused

Üldistavad muidugi filosoofia, mis põhineb rõhku teadustöö, metoodika ja disaini mõtlemine, võimaldab individuaalselt ja isiklikult puudutab, mida tuleks uurida läbi keskendunud uuring säästva disaini. Muidugi võtab interdistsiplinaarse lähenemine uuring ja praktika jätkusuutlikku disaini, värvates tudengit loominguline ja disaini taustaga ja kaugemale. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Kingston University London

See kursus, mis on akrediteeritud Royal Aeronautical Society annab strateegilise ülevaate Aerospace Engineering ja juhtimise küsimustes. See aitab teil arendada avaramalt ... [+]

Oluline: kui teil on rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni nõuavad Tier 4 üliõpilasviisa õppida Suurbritannias on sul vaja ka ATAS tõendi selle käigus.

Vali Kingstoni Aerospace Engineering MSc

See kursus, mis on akrediteeritud Royal Aeronautical Society annab strateegilise ülevaate Aerospace Engineering ja juhtimise küsimustes. See aitab teil arendada avaramalt ja mõista väljakutseid lennukitööstuses masinatööstus ning hõlmab teemasid nagu ettevõtlus, äri, rahanduse, teadusuuringute tehnikaid ja roheline keskkond.

UK / EL kodanikud saavad taotleda Aero MSc stipendiumi kava meie MSc Aerospace Engineering programm.

Mida õpid?

Saad teadmised praktiliste nõuete lennundusüliõpilane, samuti põhjalikke teadmisi lennundus stress analüüsi ja nüüdisaegsete materjalide kõrval Computational Fluid (CFD) kosmoses. Täiendavad teemad hõlmavad arvuti-integreeritud tootearenduse, arenenud CAD / CAM pluss roheline inseneri ja energiatõhusust. Lisaks Engineering Research Techniques, ettevõtluse ja kvaliteedijuhtimise moodul arendada oma äri ja juhtimise oskusi. Aerospace Group Design Project moodul annab teile töökogemus multidistsiplinaarne meeskond, inseneri organisatsioon - tõeline tööstus piiranguid. Saad võimaluse rakendada teooriat olete õppinud reaalse maailma kontekstis ja hinnata metoodika, samas arendada oma kriitilise mõtlemise ja loovuse.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See kursus võimaldab teil saada professionaalne jooksul spetsialist valdkonnas ajaloolise hoone säilitamiseks. London on rikas oma kogumise ajalooliste hoonete ja muidugi ... [+]

Vali Kingstoni ajalooline hoone kaitse MSc

See kursus võimaldab teil saada professionaalne jooksul spetsialist valdkonnas ajaloolise hoone säilitamiseks. London on rikas oma kogumise ajalooliste hoonete ja muidugi meeskond paneb suurt rõhku kasutades neid illustreerima ning teavitab elemendid käigus. Eriti minevikus ja tehtava tööga Historic Kuninkaalliset koos mitmete riiklike ja kohalike muinsuskaitseorganisatsioonide ja praktikud, mida kasutatakse alusena projektitöö.

Peamised omadused

Kursus on täielikult akrediteeritud Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) ja edukat lõpetamist lõpetanu on võimeline registreerima RICS lõpliku hindamise programmi. Muidugi on ka tunnustatud Instituut ajaloolise hoone kaitse (IHBC). Muidugi meeskond teeb tihedat koostööd mitmete erinevate organisatsioonide, sealhulgas Ajalooline Kuninkaalliset, hoone säilitamise loodab, Ajalooline Inglismaa, eriarstide, käsitöölised ja töövõtjad. Muidugi on teadlikult interdistsiplinaarne ja rahvusvaheline. Praegused ja endised õpilased hulka arheoloogid, arhitektid, arhitektuuri tehnoloogid, prahitud inspektorite käsitöölised, insenerid ja projekti ja ehituse juhid. Loomulikult annab võimaluse töötada koos teiste doktorandid teaduskonna ja laiemalt ülikooli, sealhulgas õpib arhitektuuri, maastikuarhitektuuri ja hoone mõõdistamine. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See kursus keskendub uusima tehnoloogia kaasaegses CAD / CAM / CAE / PLM rakendusi, mis võimaldavad õpilastel omandada teadmisi ja arusaamist kiire projekteerimise ja too ... [+]

Vali Kingstoni Täpsem Product Design Engineering MSc

See kursus keskendub uusima tehnoloogia kaasaegses CAD / CAM / CAE / PLM rakendusi, mis võimaldavad õpilastel omandada teadmisi ja arusaamist kiire projekteerimise ja tootmise uue toote ühe arvuti terminal, ilma et oleks vaja pikki prototüüp ning katse tsüklit. Rakendamine see tehnoloogia on oluline tänapäeva globaalsel turul, kus ellujäämine sõltub esimesena turule.

MSc kohtub, osaliselt esiletoomisega akadeemilise võrdlusalus nõuetega registreerimist Chartered Engineer. Akrediteeritud MSc lõpetajate kes on ka Beng (Hons) akrediteeritud CEng, saab näidata, et nad on täitnud haridus- aluse CEng registreerimist.

... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Tänapäeva ebakindel globaalne konkurents platvormil ja majanduse, tootmise ja tehnoloogia on kaks kõige olulisemat tippu jätkusuutliku kasvu üheski riigis. Paljud ehituse ... [+]

Vali Kingstoni Täpsem Tööstus ja tootmine Systems MSc

Tänapäeva ebakindel globaalne konkurents platvormil ja majanduse, tootmise ja tehnoloogia on kaks kõige olulisemat tippu jätkusuutliku kasvu üheski riigis. Paljud ehitusettevõtetes vaja lõpetajatele, kes suudab tõestada, mitte ainult tehnoloogia, vaid ka juhtimis- ja ettevõtlusoskuste oskusi. Teid õpetatakse, kuidas valida arenenud tootmisprotsessi ja materjalide tehes uusi tooteid ja kuidas muuta uuenduslike ideede elluviimiseks tooted kiiresti, õigeaegselt ja piirangute raames olemasolevaid ressursse, suurendada oma konkurentsivõimet tööturul.

MSc kohtub, osaliselt esiletoomisega akadeemilise võrdlusalus nõuetega registreerimist Chartered Engineer. Akrediteeritud MSc lõpetajate kes on ka Beng (Hons) akrediteeritud CEng, saab näidata, et nad on täitnud haridus- aluse CEng registreerimist.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

MSc kohtub, osaliselt esiletoomisega akadeemilise võrdlusalus nõuetega registreerimist Chartered Engineer. Akrediteeritud MSc lõpetajate kes on ka Beng (Hons) akrediteeri ... [+]

Oluline: kui teil on rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni nõuavad Tier 4 üliõpilasviisa õppida Suurbritannias on sul vaja ka ATAS tõendi selle käigus.

Vali Kingstoni Automotive Engineering MSc

Autotööstus on praegu toimumas väga kiire ja radikaalse arengut, disaini otsuste tegemisel on multidistsiplinaarne koostöö protsessi - suurenenud surve tingitud keerukusest auto tootearenduse protsesse. Täiustatud elektrooniliste seadmete ja tarkvara algoritme kontrollivad iga protsess ja funktsioon kaasaegse auto, mille tulemuseks on üha suurenev arv pardal arvutid, andurid ja täiturid. Autotööstus on seega vaja lõpetajale oluliselt suurema hulga teadmisi ja oskusi kui varem.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 nädalat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See tööstusharu akrediteeritud Kursus on suunatud tsiviil- ja / või struktuurilised insenerid, kes soovivad saada kõrgema jätkusuutlikkuse juhid nii ehitusliku projekteer ... [+]

Vali Kingstoni struktuurifondide Design & Construction Management Jätkusuutlikkus MSc

See tööstusharu akrediteeritud Kursus on suunatud tsiviil- ja / või struktuurilised insenerid, kes soovivad saada kõrgema jätkusuutlikkuse juhid nii ehitusliku projekteerimise ja lepingute sõlmimine organisatsioonid. See õnnestus tasakaalustab säästev ehitustehnilised arenenud ehituse juhtimine, ja juhib mehe Institution of Civil Engineers ja Institution of Structural Engineers. Jätkusuutlikkus on võtmeküsimuseks 21. sajandil, see kursus pakub spetsialiseeritud teadmisi ja oskusi, mis aitab suurendada oma tööalast potentsiaali.

Peamised omadused

See programm põhineb teadusuuringute tipptaseme säästva betoonehitis Kingstoni ülikoolis ja on täielikult ühilduv olemasolevate valitsuse ja prognoosimine strateegia Säästev ehitus. Sisend ekspertidelt juhtiv tsiviilehitus, ehitus ja nendega seotud ettevõtted täiendab akadeemilise. See võimaldab teil arendada avaramalt ja mõista maailma jätkusuutlikkuse probleemid ehitussektoris. ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Kui soovite jätkata rahuldust, põnev ja väljakutseid karjääri finantssektoris, kursus annab teadmisi ja oskusi, mida vajate, isegi kui sa ei ole veel kogemusi finantsvald ... [+]

Vali Kingstoni Finance MSc

Kui soovite jätkata rahuldust, põnev ja väljakutseid karjääri finantssektoris, kursus annab teadmisi ja oskusi, mida vajate, isegi kui sa ei ole veel kogemusi finantsvaldkonnas. See annab teile hästi integreeritud teadmisi finantsarvestuse, rahandus ja investeeringud, ja juhtimisarvestus koos osata seostada seda laiemalt seotud küsimuste juhtimine ja ettevõtte strateegia. Ta toodab koolilõpetajad, kes on valmis kõrgetasemelise töökohtade rahalise tööstusharudes.

Programm on töötatud koostöös rahanduse asjatundjad RBS Capital Markets, Commerzbank AG, Standard Chartered Bank ja NatWest Bank teile praktiline, reaalse elu oskusi tööandjad nõuavad Sellel konkurentsitihedal sektoris. Meil on üks vaid käputäis Suurbritannia ülikoolid, mis pakuvad Bloomberg kauplemise ruumi, mis annab teile võimaluse arendada praktilisi oskusi tööandjad tahavad. Seal on regulaarne räägib praktiseerivad tööstuse eksperdid, näiteks endine juht Financial Services Authority. Samuti õpivad rahvusvaheline õppekava, siis kohtuda ja töötada koos õpilastega erinevaid riike ja kultuure, kes saab lisada rahvusvahelise ülevaate klassi arutelud ja töörühmad, ja teile globaalse vilistlaste võrgustikku. Kingston õpilased saavad taotleda Bloomberg sertifitseerimine. Need tööstus-standard kvalifikatsioon annab lõpetajatele suur täiendav eelis tööturul - ja säästa aega ja raha extra uuringud. Kõik meie töötajad on kõrgelt akrediteeritud ja kogenud, ja paljud on töötanud kõrgetel tasemetel äri: Suurbritannias Research Excellence Framework 2014 kaks kolmandikku meie teadusuuringud loeti rahvusvaheliselt hea või maailma juhtiv. Naudi õpib rahulik ja lehtedes äärelinnas Kingston, mis on käeulatuses London. See on madalaim kuritegevuse tase Londonis ja on hinnatud Londoni õnnelikum Jaamamõisa. Kingston Business School on liitunud eliitgrupiga ülemaailmsed institutsioonid tuleb maineka rahvusvahelise akrediteeringu AACSB (Association to Advance Collegiate koolid of Business). Firmamärgiks tipptasemel äri haridus,... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See kursus on kombinatsioon kahest väga edukas kursustel Business School - Raamatupidamine ja rahandus MSc ja rahvusvahelise ärijuhtimise MSc - mis mõlemad on loonud rahv ... [+]

Vali Kingstoni finants-ja ärijuhtimise MSc

See kursus on kombinatsioon kahest väga edukas kursustel Business School - Raamatupidamine ja rahandus MSc ja rahvusvahelise ärijuhtimise MSc - mis mõlemad on loonud rahvusvahelise maine tipptasemele. See on intensiivne, põhjalik ja keeruline programm, mille eesmärk on anda teile teoreetilisi ja praktilisi oskusi oluline juhtimise tänapäeva ettevõtetele.

See kursus sobib nii kogenud ettevõtte rahanduse ja finantsjuhtimise praktikud, kes soovivad lisada oma oskused ja kes otsivad karjääri valdkonnas.

Programm on töötatud koostöös rahanduse asjatundjad RBS Capital Markets, Commerzbank AG, Standard Chartered Bank ja NatWest Bank teile praktiline, reaalse elu oskusi tööandjad nõuavad Sellel konkurentsitihedal sektoris. Meil on üks vaid käputäis Suurbritannia ülikoolid, mis pakuvad Bloomberg kauplemise ruumi, mis annab teile võimaluse arendada praktilisi oskusi tööandjad tahavad. Seal on regulaarne räägib praktiseerivad tööstuse eksperdid, näiteks endine juht Financial Services Authority. Samuti õpivad rahvusvaheline õppekava, siis kohtuda ja töötada koos õpilastega erinevaid riike ja kultuure, kes saab lisada rahvusvahelise ülevaate klassi arutelud ja töörühmad, ja teile globaalse vilistlaste võrgustikku. Kingston Business School on liitunud eliitgrupiga ülemaailmsed institutsioonid tuleb maineka rahvusvahelise akrediteeringu AACSB (Association to Advance Collegiate koolid of Business). Firmamärgiks tipptasemel äri haridus, akrediteering on teenitud vaid 5 protsenti maailma ärikoolides. ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See kursus on ideaalne, kui sa ei õppehoone mõõdistamine üliõpilaste tasemel, kuid tahaks elukutse ja nõuavad üleminek muidugi. Kursus toetub tugevust projektitöö, mis on ... [+]

Vali Kingstoni Building Geodeetilised MSc

See kursus on ideaalne, kui sa ei õppehoone geodeesia üliõpilaste tasemel, kuid tahaks elukutse ja nõuavad üleminek muidugi (vt sisenemise nõuded). Kursus toetub tugevust projektitöö, mis on eriti erialal kooli, ning arendada säästva arengu tegevuskava.

Akrediteerimine

See kursus on täielikult akrediteeritud Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) ja Chartered Institute of Building (CIOB).

Mida õpid?

Saad teadmisi ehitusmaterjalid, ehitus tehnoloogia ja patoloogia; spetsialist juriidilisi ja regulatiivseid küsimusi; disain lihtne struktuure; ja skeemide ettevalmistamine taastusravi hooned. Kursus keskendub põhioskuste hoone inspektor ja professionaalne ehitaja tegutsevad kohalikul, piirkondlikul ja riiklikul tasandil. See võtab arvesse arengumaade säästva arengu tegevuskava, mille ehitus spetsialistid peavad tegelevad üha enam koos multidistsiplinaarse erinõudeid hoone mõõdistamine. Kuigi koondunud distsipliini vajalikud nõuded Ühendkuningriigis asuva hoone mõõdistamine professionaalne, muidugi on ka Euroopa ja globaalse perspektiivi kohane nõuetele rahvusvahelised konsultatsioonifirmad.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Infosüsteemid, kui neid kasutatakse tõhusalt, võib anda ettevõtte või organisatsiooni konkurentsieelise. Samuti võivad nad muuta ettevõtete restruktureerimiseks organisat ... [+]

Vali Kingstoni Infosüsteemide MSc

Infosüsteemid, kui neid kasutatakse tõhusalt, võib anda ettevõtte või organisatsiooni konkurentsieelise. Samuti võivad nad muuta ettevõtete restruktureerimiseks organisatsioonide ja täiustamiseks äriprotsesse. See kursus eesmärk on tegeleda inimeste nappus, kes võivad töötada liides äri-ja IT ja pakub võimalust õppida spektri asjakohane äri ja tehnilisi aineid.

Peamised omadused

See kursus on akrediteeritud BCS, Chartered Institute for IT. Karjääri tõstvate programmi eesmärk on luua oma varasemaid kogemusi ja haridust ja võimaldab teil kohandada oma õppimist vastavalt individuaalsetele karjääri, tööstuse tausta ja nõuded oma organisatsioon. Tööstuslik nõukojas nõustab kõiki õppekava, et tagada uute kontseptsioonide võetakse kasutusele ja et loomulikult jätkuvalt rahuldada ettevõtluse ja tööstuse. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Innovatsiooni juhtimise ja teha enamiku uute tehnoloogiate jaoks on oluline iga äri kasvatada, kas see on start-up või aga loodud ettevõte või organisatsioon. Mis Innovat ... [+]

Vali Kingstoni Innovation Management & Entrepreneurship MSc

Tee häid ideid oma äri

Innovatsiooni juhtimise ja teha enamiku uute tehnoloogiate jaoks on oluline iga äri kasvatada, kas see on start-up või aga loodud ettevõte või organisatsioon. Mis Innovation Management & Entrepreneurship MSc Kingston Business School saab aru, et ambitsioon.

Innovatsiooni juhtimine ja ettevõtlus MSc eesmärk on varustada teid praktilisi teadmisi olulistes küsimustes ümbritseva innovatsiooni juhtimise ja ettevõtlust.

Meie tugev rajal tipptase ettevõtluses on tunnustatud kõrgharidus Statistika ameti ja kuuendat aastat järjest, Kingston University on reastatud üheks kahe ülikooli Suurbritannias lõpetanud alustamiseks.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See muidugi akrediteeritud Institution of Mechanical Engineers (IMechE), annab suurepärase võimaluse parandada oma praeguse tehnilise portfelli spektri inseneri tegevust ... [+]

Vali Kingstoni ehitus Projektid & Systems Management MSc

See muidugi akrediteeritud Institution of Mechanical Engineers (IMechE), annab suurepärase võimaluse parandada oma praeguse tehnilise portfelli spektri inseneri tegevust ja projektijuhtimise oskused. Selle tulemusena, siis suurendada oma karjäärile ning oma võimet kohaldada kõrgema inseneri juhtimise rollid.

MSc kohtub, osaliselt esiletoomisega akadeemilise võrdlusalus nõuetega registreerimist Chartered Engineer. Akrediteeritud MSc lõpetajate kes on ka Beng (Hons) akrediteeritud CEng, saab näidata, et nad on täitnud haridus- aluse CEng registreerimist.

Peamised omadused

Kursus on mõeldud täiendama oma inseneri kraadi rikas spektri inseneri ja projektijuhtimise oskused. Akadeemilise toetab spetsialist kõlarid tööstuse, hoides teid kursis väljakutsed ja arengud reaalses maailmas. Omandatud oskused käed-praktiline istungid kasutades uusimat tarkvara on kergesti üle igasse töökeskkonda. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Rahvusvaheline Enterprise Information Management MSc pakutakse partnerlus ühelt Kingston University ja Neu-Ulm Ülikool ja viib kaks astet nii ülikoolides. Programmi eesmä ... [+]

Pange tähele: See programm pakutakse ainult koju / EL õpilastele.

Vali Kingstoni International Enterprise Information Management MSc

Rahvusvaheline Enterprise Information Management MSc pakutakse partnerlus ühelt Kingston University ja Neu-Ulm Ülikool ja viib kaks astet nii ülikoolides. Programmi eesmärk on arendada uusi teadmisi ja oskusi, mis on eriti oluline, et kavandada ja rakendada infosüsteemide strateegiaid rahvusvahelistes organisatsioonides.

Teil on võimalus suurendada oma isiklikku ja tööalast arengut uurides mõlemas riigis koos oma kolleegidega teistest ülikooli ja ettevõtja rahvusvahelise praktika "teine" riigis (Saksa õpilased täitma internatuuri UK samas UK õpilased lõpetab päralt Saksamaa), rahvusvahelises äriorganisatsiooni.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Meie International Human Resource Management MSc muidugi annab teile hea ülevaate strateegiate ja tehnikate rahvusvahelised ettevõtted kasutavad lahendada HRM küsimusi, k ... [+]

Vali Kingstoni International Human Resource Management MSc

Meie International Human Resource Management MSc muidugi annab teile hea ülevaate strateegiate ja tehnikate rahvusvahelised ettevõtted kasutavad lahendada HRM küsimusi, kui nende töötajad töötavad üle mitmes riigis ja jätab teile lugupeetud kvalifikatsioon. Kursus on kavandatud vastama tööandjate vajadusi ning annab teile vahendid, mida vajate edu juhtivatel inimressursside rollid, täidesaatva koolitus ja arendamine rollid.

Peamised omadused

See kursus on akrediteeritud Chartered Institute of Personnel ja Arengupank (CIPD) ja Chartered Management Institute (CMI). Seega õpilased, kes edukalt programmi saavad nii CIPD ja CMI kutsekvalifikatsiooni lisaks ülikooli kvalifikatsioon. Sa muutub automaatselt liige CMI alguses programmi ning eeldatakse, et liituda CIPD õpilane liige. Kingston Business School on 30 aastat kogemust töötab inimressursside programmid. Meie rahvusvaheline HRM MSc programm on reastatud kaheksas Suurbritannias ja peeti üheks parimaks HRM magistriõppeprogrammidesse Lääne-Euroopas 2015. aastal Eduniversali Masters Edetabel (mis hõlmab 1000 ärikoolides 153 riigis kogu maailmas). Märkimisväärsed vilistlased. Suurepärane koostöövõrgustike võimalusi. Siit Teadusministeeriumi Practice seminar seeria (co-esitatud HR akadeemilise ja HR praktik), ühiselt korraldatud CIPD ja tarnitud juhtiv HR juhid, tööhõivespetsialistide ja talent ja konsultante kõrval Kingston enda ekspert teadlased. Programmid õpetatakse Kingston University asjatundlik personal ning juhtivad teadlased, kõrvuti palju külalisesinejad, külastavad professorid ja kaaslaste Kingston Business School tunnustatud Centre for Research in tööalane Skill ja ühiskond. Lähedus CIPD peakorter ja raamatukogu. Võimalus õppida mõned moodulid Moskvas. Kingston Business School on liitunud eliitgrupiga ülemaailmsed institutsioonid tuleb maineka rahvusvahelise akrediteeringu AACSB (Association to Advance Collegiate koolid of Business). Firmamärgiks tipptasemel äri haridus, akrediteering on teenitud vaid 5 protsenti maailma ärikoolides. ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Investeerimine ja finantsrisk on väga konkurentsivõimeline sektor - ja seda muidugi annab teile IT ja teadustöö oskusi tööandjad nõuda. See range ja intensiivne meistriku ... [+]

Vali Kingstoni investeerimis- ja finantsriskide juhtimine MSc

Investeerimine ja finantsrisk on väga konkurentsivõimeline sektor - ja seda muidugi annab teile IT ja teadustöö oskusi tööandjad nõuda. See range ja intensiivne meistrikursus eesmärk on toota kõrge kvalifikatsiooniga, analüütiline lõpetajale praktilisi oskusi, kes on valmis pesa spetsialiseeritud rolli. Selle lõpetanud, siis on valmis tegema investeeringuid, kauplemise, finantsanalüüs, haldamine, pangandus, finantsteenused, finants ja finantsnõustamine.

Väga praktiline programmi kasutades reaalseid näiteid, viimaste uuringute ja teooriate ja live andmeid. Kingston Business School on üks vaid käputäis Suurbritannia ülikoolid, mis pakuvad Bloomberg kauplemise ruumi, mis annab teile võimaluse arendada praktilisi oskusi tööandjad tahavad. Saada täiendavat kvalifikatsiooni, kui te õppida: sa ei saa taotleda Bloomberg sertifitseerimine. Samuti saab valmistada ette Chartered Financial Analyst (CFA) mandaat, sest siis katab nii palju aspekte see oma kursuste. Programm arendada nõu rahanduse asjatundjad RBS Capital Markets, Commerzbank AG, Standard Chartered Bank ja NatWest Bank. Loengud sektori eksperdid, samuti Kingston Business School enda õppejõud, kes on talle on antud suurepäraseks reitingu õpetamise kvaliteedi. Sobib õpilastele, kes ei ole õppinud majanduse, rahanduse või raamatupidamise juures poissmeeste tasandil, samuti need, kellel on eelmise kvalifikatsiooni ja kogemusi. Kohtuda ja töötada koos õpilastega erinevaid riike ja kultuure, kes lisavad rahvusvahelist ülevaate klassi arutelud ja töörühmad, mis annab teile globaalse vilistlaste võrgustikku. Kingston Business School on liitunud eliitgrupiga ülemaailmsed institutsioonid tuleb maineka rahvusvahelise akrediteeringu AACSB (Association to Advance Collegiate koolid of Business). Firmamärgiks tipptasemel äri haridus, akrediteering on teenitud vaid 5 protsenti maailma ärikoolides. ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Kursus on suunatud tsiviil- ja / või struktuurilised insenerid, kes soovivad saada tippjuhid nii ehitusliku projekteerimise ja lepingute sõlmimine organisatsioonide ja so ... [+]

Vali Kingstoni Management Ehitus (Civil Engineering) MSc

See tööstusharu akrediteeritud muidugi pakub strateegilise ülevaate ehituse ökonoomika ja juhtimise küsimustega; tegelemine väljakutseid ehitussektoris. See ühendab edukalt ehitustehnilised arenenud ehituse juhtimine. Kursus on suunatud tsiviil- ja / või struktuurilised insenerid, kes soovivad saada tippjuhid nii ehitusliku projekteerimise ja lepingute sõlmimine organisatsioonide ja sobib eriti lõpetanud insenerid alustavad oma karjääri ehitussektoris. See arendada oma erialaseid, analüütiline ja juhtimisoskuste, samuti parandada oma tehnilisi oskusi ja teadmisi.

Edasine õppe programm - MSc (üldarusaadav)

... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See kursus annab praktiseerivad arstid ja tervishoiuteenuste juhtidele samm edasi järgmisele tasemele ja annab esimese klassi koolitus võtmekonpetentsid neile, kes sooviv ... [+]

Vali Kingston juhtimisele ja tervis MSc top-up / MSc

See kursus annab praktiseerivad arstid ja tervishoiuteenuste juhtidele samm edasi järgmisele tasemele ja annab esimese klassi koolitus võtmekonpetentsid neile, kes soovivad siseneda selles sektoris. Programm pakub nii akadeemilise ranguse ja praktilisi oskusi rakendada, mida olete õppinud, et töökohal. Lõpetajad lahkuda muidugi dünaamiline, edumeel- tervishoiutöötajatele ja teenuste juhid, kes paistab silma oma valdkonnas.

Hangi parima mõlemast maailmast koos väga paindlik modulaarne programm, mis ühendab näost-näkku loengud, seminarid ja töötoad, et soodustada õppe kogukond online uuring, mis sobib koos oma töökohustusi. Töö viimaste uuringute ja õppida modelleerimine ja teooriaid, mida saab kasutada, et analüüsida ja parandada oma organisatsiooni kohe. Õppida, kuidas juhtida inimesi, eelarved informatsiooni, turustamise ja kvaliteeti, samuti kuidas navigeerida organisatsiooniliste muutuste ja loovalt mõelda. Tõsta oma juhtimisoskusi ja saada kriitiline arusaam uurimistöö juhtimisele ja kontrollile. Uuring töötajaid, kes kõik on kogemusi tervishoiu valdkonnas, on muidugi, et kehtib avaliku, era- ja kolmanda sektori Ühendkuningriigis ja rahvusvaheliselt. Kingston Business School on peamine liige Institute of Leadership and Management in Health (ILMH), ja siis kasu regulaarne külalisesinejad, samuti igapäevakogemustest, et teised õpilased toovad oma töökohtades. Uuring on õnnelikum ja turvalisem ala London, kiire transpordiühendus ülejäänud linna. Kingston Business School on liitunud eliitgrupiga ülemaailmsed institutsioonid tuleb maineka rahvusvahelise akrediteeringu AACSB (Association to Advance Collegiate koolid of Business). Firmamärgiks tipptasemel äri haridus, akrediteering on teenitud vaid 5 protsenti maailma ärikoolides. ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
2 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See MSc Kursus annab dünaamiline ja perspektiiv, erinevate valdkondade kliiniliste rakenduste psühholoogia. Täpsemalt, see hõlmab teooriad psühhopatoloogia lapsepõlvest k ... [+]

Vali Kingstoni kliinilised Psühholoogia MSc

See MSc Kursus annab dünaamiline ja perspektiiv, erinevate valdkondade kliiniliste rakenduste psühholoogia. Täpsemalt, see hõlmab teooriad psühhopatoloogia lapsepõlvest kuni täiskasvanuks saamiseni ning kliinilised psühholoogia tervisele ja heaolule. Kursus hõlmab ka põhi nõustamine ja kognitiivse käitumisteraapia (KKT) oskusi, samuti professionaalne küsimusi olulised kliinilise praktikud.

Pange tähele, et kuigi see muidugi on oodatud suurendada märkimisväärselt oma teadmisi kliiniliste rakenduste psühholoogia, mistõttu saavad oma tulevast karjääri - olgu see kliinilise koolituse ja praktika, teadus- või muudes seotud valdkondades psühholoogia - see ei vii professionaalne kvalifikatsiooni kliiniline psühholoog ega garanteeri sisenemise doktoriõppe tasemel koolitust kliinilise psühholoogia.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See kursus on ideaalne, kui soovid jätkata karjääri mis kohaldamist ökonomeetrilise meetodeid mängib olulist rolli - näiteks turu-uuringud, tõenditel põhineva planeerimis ... [+]

Vali Kingstoni Applied ökonomeetria MSc

See kursus on ideaalne, kui soovid jätkata karjääri mis kohaldamist ökonomeetrilise meetodeid mängib olulist rolli - näiteks turu-uuringud, tõenditel põhineva planeerimise ja poliitika nõu või finants modelleerimine ja prognoosimine - või kui soovid sisestada doktoriõppes. See keskendub kohaldamise potentsiaali laia ökonomeetrilise tehnikat ja tõhus suhtlemine empiirilisi tulemusi, mitte statistiline teooria, mille ökonomeetrilise meetodid sõltuvad.

Uuri lähemalt selle käigus:

Peamised omadused

Töötoad võimaldab sul panna tehnikat olete õppinud praktikas. Võite kasutada oma erialase asjaolud uurimismaterjal oma väitekirja koostöös oma tööandja, või saate kasutada väitekirja näidata oma professionaalse arengu tulevase tööandja. Õpetas moodulite eesmärk on valmistada teid tööturul. Koos oma ülikooliõpinguid, saad oskusi probleemide lahendamisele ja organisatsiooni; andmete võrdlemine, läbivaatamise ja lühikokkuvõtte; Side (suuline, kirjalik ja elektrooniline); aja juhtimine; andmetöötlus; ja koostöö ja meeskonnatöö. Sul on võimalus osaleda erinevate seminaride, konverentside ja ettekanded külalisesinejad. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See kursus on mõeldud, et täita märkimisväärset kasvu tööturul kohtuekspertiisi psühholoogid. See põhineb ülikooli loodud teadmisi kriminoloogia ja psühholoogia, mis hõlm ... [+]

Vali Kingstoni Kohtuekspertiisi Psühholoogia MSc

See kursus on mõeldud, et täita märkimisväärset kasvu tööturul kohtuekspertiisi psühholoogid. See põhineb ülikooli loodud teadmisi kriminoloogia ja psühholoogia, mis hõlmab ka võimalus läbida tööpraktika, mis võimaldab sul panna, mida on õppinud praktikas ja omandada väärtuslikke oskusi ja kogemusi. Edukalt, siis on võimalik, et arendada oma karjääri kohtuekspertiisi psühholoog, näiteks kinnipidamisasutustes, käendus, kuritegevuse analüüsi üksust ja teadlasi.

See kursus on akrediteeritud British Psychological Society (BPS).

Võite ka uurida ühiskraad Kriminoloogia koos Kohtuekspertiisi psühholoogia MA.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See kursus uurib viimaste arengute teooriate käitumuslikud otsuste tegemise teadus. See võimaldab teil kriitiliselt analüüsida teooriad otsustusvõime ja otsuste tegemisel ... [+]

Vali Kingstoni Käitumise otsuse Science MSc

See kursus uurib viimaste arengute teooriate käitumuslikud otsuste tegemise teadus. See võimaldab teil kriitiliselt analüüsida teooriad otsustusvõime ja otsuste tegemisel ajendatud teadusuuringud mälu, taju, liigitamine, põhjendusi, sotsiaalpsühholoogia, majandus, poliitika ja juhtimise vallas. Karjääri keskendunud moodulid on mõeldud toetuda oma töökohal oskusi ja arendada uusi oskusi.

See kursus võimaldab teil arendada oskusi hinnata uurimistulemusi ning seostada neid tulemusi praktiliste rakenduste ja lahendused. See lihtsustab ja julgustab vastastikmõju teooria, poliitika ja praktika seoses inimeste otsuseid ja valikuid poliitikas, äris, jaemüük, tervishoid, vaba aeg ja sport. Sa võidavad regulaarselt avalikke loenguid korraldas Grupi otsus, mõtlemine ja Risk ja tarnitud rahvusvaheliselt tunnustatud teadlased valdkonnas otsuste tegemisel, mõtlemise ja risk. Lisaks saate osaleda igal nädalal osakondade seminarid, kus rahvusvahelised teadlased ja töötajad praegu viimaste uurimistulemustega. ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See kursus vaatleb uuringuid laste psühholoogia, keskendudes detailne uuring psühholoogilise arengu lastel ja mõju psühholoogiline teooria ja teadustöö poliitika ja prakt ... [+]

Vali Kingstoni Child Psychology MSc

See kursus vaatleb uuringuid laste psühholoogia, keskendudes detailne uuring psühholoogilise arengu lastel ja mõju psühholoogiline teooria ja teadustöö poliitika ja praktika. See on ideaalne, kui soovite, et alustada või edendada karjääri lastega töötavad sellistes valdkondades nagu õpetamine ja sotsiaaltöö; Samuti annab suurepärase aluse jätkata teadlaskarjääri lapse / arengupsühholoogia.

Uuri lähemalt selle käigus:

Suunatud lastehoiu spetsialistid, sealhulgas õpetajad, lastel õed ja sotsiaaltöötajad, seda muidugi arendab oma teadmisi laste psühholoogia ja suurendada oma professionaalse töö. Erialadest sisaldavad: psühhosotsiaalsed küsimused puudutavad elab koos näo moonutust ja väärtuse langus lapsepõlves ja noorukieas; laste teadmised kirjeldamisel ning meenutades nägu; lugemine arengu pimedad lapsed; fonoloogiline teadlikkus ja kirja teadmisi lugemine arengut; kiusamist; arengu bioloogiline riskirühma lastele (väga enneaegsed); Laste regulatiivsed probleemid (nutt, söötmine, magamiskotid) ja ADHD; autism, näo töötlemise ja "Theory of Mind"; ärevushäired; õppimise ja rolli cognitions hirmud ja ärevus; keele arengut tüüpiline areng ja arengu häired; pre-verbaalne imiku kognitiivse, sotsiaalse ja emotsionaalse arengu; ja arendamine numbrilised võimeid. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Logistika ja tarneahela juhtimine MSc valmistab õpilasi laia taustaga rahuldust pakkuvat karjääri tarneahela funktsiooni. Mis täieliku akrediteeringu Chartered Institute ... [+]

Vali Kingstoni Logistics and Supply Chain Management MSc

Logistika ja tarneahela juhtimine MSc valmistab õpilasi laia taustaga rahuldust pakkuvat karjääri tarneahela funktsiooni. Mis täieliku akrediteeringu Chartered Institute of Procurement and Supply (CIPS) ja tahke ainekava ehitatud mõisteid ja ideid, Kingston University tuntud Operations Research and Management Science Group (ORMS), meie logistika meistrid on nii akadeemilise ja kutsekvalifikatsiooni .

Saada praktilisi oskusi ja teadmisi, et teha vahetu ja tõhusa panuse on logistikaga seotud rolli ja kindel arusaam globaalse äri strateegilise ja operatiivse perspektiivi. Võimalus teostada oma uurimisprojekti ja väitekiri mõne konkreetse teema, mis sobib oma karjääri huve ja panna teooria praktikas. Magistranti saab lisada õpib maineka Bostoni ülikooli oma programmi ja saada topelt magistrikraadi. Hakka CIPS liige pärast kolmeaastane kogemus ostmise ja tarneahela juhtimine. Ühe aasta üliõpilane liikmeks Chartered Institute of Logistics ja Transport (CILT). Külalisesineja programmi featuring juhtivad eksperdid logistika ja tarneahela juhtimine. Õpilased on pärit üle kogu maailma õppima Kingston Business School, nii et sa lõpetada käigus rahvusvahelise kontaktide võrgustik. Grow võrgustik logistika ja tarneahela juhtimise spetsialistid käigus. Kingston Business School on üks vähestest 120 UK ärikoolides auhinnatakse suurepäraseks hinnangud oma õpetamise kvaliteeti kõrghariduse rahastamine nõukogu. Kingston upon Thames on hinnatud Londoni õnnelikum Jaamamõisa ja on madalaim kuritegevuse tase Londonis, samuti kiire transpordiühendus kesklinnaga. Kingston Business School on liitunud eliitgrupiga ülemaailmsed institutsioonid tuleb maineka rahvusvahelise akrediteeringu AACSB (Association to Advance Collegiate koolid of Business). Firmamärgiks tipptasemel äri haridus, akrediteering on teenitud vaid 5 protsenti maailma ärikoolides. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 nädal
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Tänapäeva maailmas, oleme ümbritsetud süsteemid ja seadmed, mis on nähtamatu arvuti tarkvara ja riistvara, nagu digitelerid, MP3-mängijad, nutitelefonid ja valgusfoori. S ... [+]

Vali Kingstoni Embedded Systems MSc

Tänapäeva maailmas, oleme ümbritsetud süsteemid ja seadmed, mis on nähtamatu arvuti tarkvara ja riistvara, nagu digitelerid, MP3-mängijad, nutitelefonid ja valgusfoori. See võtab eritüüpi isik (tavaliselt töötab multidistsiplinaarne meeskond) algatada, kavandada ja rakendada, ja kasutada neid nn manussüsteemid. See kursus on mõeldud, et seada teid edasi elavat tööturul olmeelektroonika, tööstusseadmete ja autotööstuses.

Peamised omadused

See kursus on akrediteeritud BCS, Chartered Institute for IT. Praktiline õpetamise annab sulle võimaluse panna oma käed tööstuse ja / või teadustöö-standard tarkvara / riistvara nagu LabView, Kompaktne Rio Mikrokiip on dsPIC DSC / MPLAB, Matlab. Kursus on õpetanud õppejõud, kellel on kogemusi infotehnoloogia, elektrotehnika, mehaaniliste ja autotööstus ja tööstuslikust külalislektorite põhineb tööstuses. Sul on võimalus töötada oma projekti väitekirja üks meie tööstuse kontakte või kõrvuti meie uurimisrühmade rahvusvaheliselt tunnustatud asjatundlikkust digitaalse pilditöötluse, arvuti nägemine, robootika, juhtimissüsteemid, lennundus, meditsiin telemaatika, traadita võrgud ja multimeedia side. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See muidugi akrediteeritud Institution of Mechanical Engineers, on mõeldud, et anda teile uusimaid tehnoloogilisi teadmisi ja tööstuse juhtimise oskusi, kõrgtasemel uurin ... [+]

Oluline: kui teil on rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni nõuavad Tier 4 üliõpilasviisa õppida Suurbritannias on sul vaja ka ATAS tõendi selle käigus.

Vali Kingstoni Mehhaaniline ehitus MSc

See muidugi akrediteeritud Institution of Mechanical Engineers, on mõeldud, et anda teile uusimaid tehnoloogilisi teadmisi ja tööstuse juhtimise oskusi, kõrgtasemel uuring, konkreetsed aspektid masinaehituse, et on nõue. Muidugi ka pakub strateegilise ülevaate ja juhtimine oskusi vaja võtta juhirolli suuremate projektide läbiviimist.

MSc kohtub, osaliselt esiletoomisega akadeemilise võrdlusalus nõuetega registreerimist Chartered Engineer. Akrediteeritud MSc lõpetajate kes on ka Beng (Hons) akrediteeritud CEng, saab näidata, et nad on täitnud haridus- aluse CEng registreerimist.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See muidugi üks komplekt digitaalse meedia kursused, mis võimaldab teil õppida professionaalse digitaalse meedia praktika microstudio keskkond keskenduda programmeerimise ... [+]

Vali Kingstoni Game Development (programmeerimine) MSc

See muidugi üks komplekt digitaalse meedia kursused, mis võimaldab teil õppida professionaalse digitaalse meedia praktika microstudio keskkond keskenduda programmeerimise oskusi, mis on vajalikud valdkonnas mängud arengut. Läbi opilasekeskne projekti õppekava, te töötate mängud programmeerija arendada oma erioskusi töötades osa interdistsiplinaarse meeskonna õpilastega üle kogu programm.

See kursus on välja töötatud pidades nõu meie tööstuse paneel, mis on esindatud kokku Sony Computer Entertainment Europe, DreamWorks ja Samsung Design Euroopas. Meil on ka aktiivne liige TIGA, mängude tööstus esindusorgani ja Briti Interaktiivne meedia Assotsiatsiooni (BIMA). See kursus on mõeldud, et kasutada parimaid digitaalse meedia teadmisi ja vahendeid kogu ülikooli ning valmistab teid tööhõive digitaalse meedia tööstuse, kus spetsialistide meeskonnad töötavad koos, et arendada ja autor uuenduslik digitaalne meedia projekte. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Panganduse ja rahanduse MSc toodab kõrgelt kvalifitseeritud, analüütiline ja tulevikku suunatud lõpetajatele, kes on valmis paigutamiseks spetsialiseerunud rollid pangand ... [+]

Vali Kingstoni Pangandus ja rahandus MSc

Panganduse ja rahanduse MSc toodab kõrgelt kvalifitseeritud, analüütiline ja tulevikku suunatud lõpetajatele, kes on valmis paigutamiseks spetsialiseerunud rollid pangandus, finantsteenused, finants ja finantsnõustamine sektorites. See on raske programmi, kuid on tasumata liigu määra.

See kursus sobib üliõpilastele erinevatest akadeemilise taustaga, sealhulgas tööstuse kogemus ja need, kes ei ole bakalaureuse kraad majanduse, rahanduse või raamatupidamise. Saab uurida käigus osalise tööajaga, siis võite taotleda oma õppe töökohal kohe.

Programm on töötatud koostöös rahanduse asjatundjad RBS Capital Markets, Commerzbank AG, Standard Chartered Bank ja NatWest Bank teile praktiline, reaalse elu oskusi tööandjad nõuavad Sellel konkurentsitihedal sektoris. Meil on üks vaid käputäis Suurbritannia ülikoolid, mis pakuvad Bloomberg kauplemise ruumi, mis annab teile võimaluse arendada praktilisi oskusi tööandjad tahavad. Seal on regulaarne räägib praktiseerivad tööstuse eksperdid, näiteks endine juht Financial Services Authority. Samuti õpivad rahvusvaheline õppekava, siis kohtuda ja töötada koos õpilastega erinevaid riike ja kultuure, kes saab lisada rahvusvahelise ülevaate klassi arutelud ja töörühmad, ja teile globaalse vilistlaste võrgustikku. Kui õpid seda programmi, mida saab taotleda ka Bloomberg sertifitseerimine. See tööstuses tunnustatud kvalifikatsioon annab lõpetajatele suur eelis tööturul. Loomulikult hõlmab mitmeid aspekte Chartered Financial Analyst (CFA) mandaat, mis aitab Sul valmistuda oma kutseeksami. Kingston Business School on liitunud eliitgrupiga ülemaailmsed institutsioonid tuleb maineka rahvusvahelise akrediteeringu AACSB (Association to Advance Collegiate koolid of Business). Firmamärgiks tipptasemel äri haridus, akrediteering on teenitud vaid 5 protsenti maailma ärikoolides. ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See kursus pakub magistri tasemel kvalifikatsioon akrediteeritud British Psychological Society (BPS) ja annab saamise Graduate alus Chartered liikmeks. See sobib eriti hä ... [+]

Vali Kingstoni Psühholoogia MSc

See kursus pakub magistri tasemel kvalifikatsioon akrediteeritud British Psychological Society (BPS) ja annab saamise Graduate alus Chartered liikmeks. See sobib eriti hästi siis, kui teil on piisavalt krediiti psühholoogia teie esimene aste kohtuda BPS akrediteerimiskriteeriumitele. Loomulikult hõlmab kõiki peamisi alldistsipliinide kaasaegse psühholoogia ja annab põhjaliku koolituseta seotud teadustöö oskusi.

Uuri lähemalt selle käigus:

See kursus annab saamise koolilõpetaja liikmeks British Psychological Society Graduate alus Chartered liikmeks (GBC). See on esimene samm saamas Chartered psühholoog. Sa võidavad kaasaegsed teaduslaborid ja kontorites, samuti suurepärane arvuti rajatised. Psühholoogia meeskond on sõbralik ja dünaamiline rühma teadlased, kogenud õpetamise ja läbiviimisel rahvusvaheliselt tipptasemel teadusuuringute. Meeskond on teadus sidemed ülikoolide Austraalias, USAs ja Euroopas. Lisaks väljapaistvate psühholoogidele kogu Ühendkuningriigis praegu leiud viimaste uuringute psühholoogia, hoides oma õppe esirinnas. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Suurendada oma karjäärivõimalusi koos muidugi, et varustab sind oskuste teil on vaja saada kõrge taseme ametikohtadele raamatupidamises ja rahanduses tööstusharudes. Paku ... [+]

Vali Kingstoni Raamatupidamine ja rahandus MSc

Suurendada oma karjäärivõimalusi koos muidugi, et varustab sind oskuste teil on vaja saada kõrge taseme ametikohtadele raamatupidamises ja rahanduses tööstusharudes. Pakume teile praktilisi kogemusi tööstuse standardile meetodeid, vahendeid ja andmeid, määrata üldine taust ja õpetanud rahvusvahelise personali.

See kursus on järjestatud top 50 raamatupidamine ja auditeerimine kursused Lääne-Euroopas, mida Eduniversali meistrid hinne 2015/16. Kingston Business School oli üks ainult mõned 120 UK ärikoolides auhinnatakse suurepäraseks hinnangud oma õpetamise kvaliteeti kõrghariduse rahastamine nõukogu. Kingston Business School on liitunud eliitgrupiga ülemaailmsed institutsioonid tuleb maineka rahvusvahelise akrediteeringu AACSB (Association to Advance Collegiate koolid of Business). Firmamärgiks tipptasemel äri haridus, akrediteering on teenitud vaid 5 protsenti maailma ärikoolides. Programm on töötatud koostöös rahanduse asjatundjad RBS Capital Markets, Commerzbank AG, Standard Chartered Bank ja NatWest Bank teile praktiline, reaalse elu oskusi tööandjad nõuavad Sellel konkurentsitihedal sektoris. Meil on üks vaid käputäis Suurbritannia ülikoolid, mis pakuvad Bloomberg kauplemise ruumi, mis annab teile võimaluse arendada praktilisi oskusi tööandjad tahavad. Seal on regulaarne räägib praktiseerivad tööstuse eksperdid, näiteks endine juht Financial Services Authority. Samuti õpivad rahvusvaheline õppekava, siis kohtuda ja töötada koos õpilastega erinevaid riike ja kultuure, kes saab lisada rahvusvahelise ülevaate klassi arutelud ja töörühmad, ja teile globaalse vilistlaste võrgustikku. Uuring Londoni õnnelikum Jaamamõisa, Londoni madalaim kuritegevuse tase, kuid ikkagi käeulatuses London. ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Kas te ihkama juhtimise rolli, kuid on esimese astme teine ​​teema? See on meie kõige populaarsem magistrikursus, mis pakub moodulid, mis hõlmavad laia valikut teemasid, ... [+]

Pange tähele: järgmise radu on saadaval ka:

International Business Management Ettevõtluse MSc International Business Management Marketing MSc International Business Management Project Management MSc Vali Kingstoni rahvusvahelise ärijuhtimise MSc

Kas te ihkama juhtimise rolli, kuid on esimese astme teine ​​teema? See on meie kõige populaarsem magistrikursus, mis pakub moodulid, mis hõlmavad laia valikut teemasid, mis varustada teid praktilisi oskusi, mida vajate paista juhtimis- või nõustamine. See annab teile võimaluse omandada teadmisi konkreetsete äritegevuse valdkondades piiramata oma töö võimalusi.

Akrediteeritud Assotsiatsiooni magistriõppes (AMBA) ja õppeedukust Analysis System (EPA). Lisa õpib maineka Bostoni ülikooli oma programmi ja saada topelt magistrikraadi. Kasu rahvusvaheline õppekava. Osale nädala pikkune õppevisiit välismaiste ettevõtete kool, kus sa kohtub õppivate sarnase programmi ja alustada külastuste kohalikud ettevõtted. Osale ühe semestri vahetusprogrammi ärikool Euroopas (näiteks Berliini või Pariisi) Hinnanguid, mis kajastaksid tegelikke äri olukordades. Läbi nõustamise projekti tõeline äri asemel dissertatsiooni. Õpilased on pärit üle kogu maailma, et õppida Kingstoni äri kursused, nii et sa lõpetada käigus rahvusvahelise kontaktide võrgustik. Kingston Business School on üks vähestest 120 UK ärikoolides auhinnatakse suurepäraseks hinnangud oma õpetamise kvaliteeti kõrghariduse rahastamine nõukogu. Kingston upon Thames on hinnatud Londoni õnnelikum Jaamamõisa ja on madalaim kuritegevuse tase Londonis, samuti kiire transpordiühendus kesklinnaga. Kingston Business School on liitunud eliitgrupiga ülemaailmsed institutsioonid tuleb maineka rahvusvahelise akrediteeringu AACSB (Association to Advance Collegiate koolid of Business). Firmamärgiks tipptasemel äri haridus, akrediteering on teenitud vaid 5 protsenti maailma ärikoolides. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 - 15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Kas te ihkama juhtimise rolli, kuid on esimese astme teine ​​teema? See on meie kõige populaarsem magistrikursus, mis pakub moodulid, mis hõlmavad laia valikut teemasid, ... [+]

Pange tähele: järgmise radu on saadaval ka:

International Business Management Marketing MSc International Business Management Project Management MSc Vali Kingstoni rahvusvahelise ärijuhtimise MSc

Kas te ihkama juhtimise rolli, kuid on esimese astme teine ​​teema? See on meie kõige populaarsem magistrikursus, mis pakub moodulid, mis hõlmavad laia valikut teemasid, mis varustada teid praktilisi oskusi, mida vajate paista juhtimis- või nõustamine. See annab teile võimaluse omandada teadmisi konkreetsete äritegevuse valdkondades piiramata oma töö võimalusi.

Akrediteeritud Assotsiatsiooni magistriõppes (AMBA) ja õppeedukust Analysis System (EPA). Lisa õpib maineka Bostoni ülikooli oma programmi ja saada topelt magistrikraadi. Kasu rahvusvaheline õppekava. Osale nädala pikkune õppevisiit välismaiste ettevõtete kool, kus sa kohtub õppivate sarnase programmi ja alustada külastuste kohalikud ettevõtted. Osale ühe semestri vahetusprogrammi ärikool Euroopas (näiteks Berliini või Pariisi) Hinnanguid, mis kajastaksid tegelikke äri olukordades. Läbi nõustamise projekti tõeline äri asemel dissertatsiooni. Õpilased on pärit üle kogu maailma, et õppida Kingstoni äri kursused, nii et sa lõpetada käigus rahvusvahelise kontaktide võrgustik. Kingston Business School on üks vähestest 120 UK ärikoolides auhinnatakse suurepäraseks hinnangud oma õpetamise kvaliteeti kõrghariduse rahastamine nõukogu. Kingston upon Thames on hinnatud Londoni õnnelikum Jaamamõisa ja on madalaim kuritegevuse tase Londonis, samuti kiire transpordiühendus kesklinnaga. Kingston Business School on liitunud eliitgrupiga ülemaailmsed institutsioonid tuleb maineka rahvusvahelise akrediteeringu AACSB (Association to Advance Collegiate koolid of Business). Firmamärgiks tipptasemel äri haridus, akrediteering on teenitud vaid 5 protsenti maailma ärikoolides. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Kas te ihkama juhtimise rolli, kuid on esimese astme teine ​​teema? See on meie kõige populaarsem magistrikursus, mis pakub moodulid, mis hõlmavad laia valikut teemasid, ... [+]

Pange tähele: järgmise radu on saadaval ka:

International Business Management Marketing MSc International Business Management Ettevõtluse MSc Vali Kingstoni rahvusvahelise ärijuhtimise MSc

Kas te ihkama juhtimise rolli, kuid on esimese astme teine ​​teema? See on meie kõige populaarsem magistrikursus, mis pakub moodulid, mis hõlmavad laia valikut teemasid, mis varustada teid praktilisi oskusi, mida vajate paista juhtimis- või nõustamine. See annab teile võimaluse omandada teadmisi konkreetsete äritegevuse valdkondades piiramata oma töö võimalusi.

Akrediteeritud Assotsiatsiooni magistriõppes (AMBA) ja õppeedukust Analysis System (EPA). Lisa õpib maineka Bostoni ülikooli oma programmi ja saada topelt magistrikraadi. Kasu rahvusvaheline õppekava. Osale nädala pikkune õppevisiit välismaiste ettevõtete kool, kus sa kohtub õppivate sarnase programmi ja alustada külastuste kohalikud ettevõtted. Osale ühe semestri vahetusprogrammi ärikool Euroopas (näiteks Berliini või Pariisi) Hinnanguid, mis kajastaksid tegelikke äri olukordades. Läbi nõustamise projekti tõeline äri asemel dissertatsiooni. Õpilased on pärit üle kogu maailma, et õppida Kingstoni äri kursused, nii et sa lõpetada käigus rahvusvahelise kontaktide võrgustik. Kingston Business School on üks vähestest 120 UK ärikoolides auhinnatakse suurepäraseks hinnangud oma õpetamise kvaliteeti kõrghariduse rahastamine nõukogu. Kingston upon Thames on hinnatud Londoni õnnelikum Jaamamõisa ja on madalaim kuritegevuse tase Londonis, samuti kiire transpordiühendus kesklinnaga. Kingston Business School on liitunud eliitgrupiga ülemaailmsed institutsioonid tuleb maineka rahvusvahelise akrediteeringu AACSB (Association to Advance Collegiate koolid of Business). Firmamärgiks tipptasemel äri haridus, akrediteering on teenitud vaid 5 protsenti maailma ärikoolides. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Kas te ihkama juhtimise rolli, kuid on esimese astme teine ​​teema? See on meie kõige populaarsem magistrikursus, mis pakub moodulid, mis hõlmavad laia valikut teemasid, ... [+]

Pange tähele: järgmise radu on saadaval ka:

International Business Management Ettevõtluse MSc International Business Management Project Management MSc Vali Kingstoni rahvusvahelise ärijuhtimise MSc

Kas te ihkama juhtimise rolli, kuid on esimese astme teine ​​teema? See on meie kõige populaarsem magistrikursus, mis pakub moodulid, mis hõlmavad laia valikut teemasid, mis varustada teid praktilisi oskusi, mida vajate paista juhtimis- või nõustamine. See annab teile võimaluse omandada teadmisi konkreetsete äritegevuse valdkondades piiramata oma töö võimalusi.

Akrediteeritud Assotsiatsiooni magistriõppes (AMBA) ja õppeedukust Analysis System (EPA). Lisa õpib maineka Bostoni ülikooli oma programmi ja saada topelt magistrikraadi. Kasu rahvusvaheline õppekava. Osale nädala pikkune õppevisiit välismaiste ettevõtete kool, kus sa kohtub õppivate sarnase programmi ja alustada külastuste kohalikud ettevõtted. Osale ühe semestri vahetusprogrammi ärikool Euroopas (näiteks Berliini või Pariisi) Hinnanguid, mis kajastaksid tegelikke äri olukordades. Läbi nõustamise projekti tõeline äri asemel dissertatsiooni. Õpilased on pärit üle kogu maailma, et õppida Kingstoni äri kursused, nii et sa lõpetada käigus rahvusvahelise kontaktide võrgustik. Kingston Business School on üks vähestest 120 UK ärikoolides auhinnatakse suurepäraseks hinnangud oma õpetamise kvaliteeti kõrghariduse rahastamine nõukogu. Kingston upon Thames on hinnatud Londoni õnnelikum Jaamamõisa ja on madalaim kuritegevuse tase Londonis, samuti kiire transpordiühendus kesklinnaga. Kingston Business School on liitunud eliitgrupiga ülemaailmsed institutsioonid tuleb maineka rahvusvahelise akrediteeringu AACSB (Association to Advance Collegiate koolid of Business). Firmamärgiks tipptasemel äri haridus, akrediteering on teenitud vaid 5 protsenti maailma ärikoolides. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Edu organisatsioon saab puhata nii mõistmist ja kuidas kasutada uuendusi strateegiliselt, et võimaldada uue kasvu ja konkurentsieelise. See kursus eesmärk on anda arusaam ... [+]

Vali Kingstoni IT ja strateegilise innovatsiooni MSc

Edu organisatsioon saab puhata nii mõistmist ja kuidas kasutada uuendusi strateegiliselt, et võimaldada uue kasvu ja konkurentsieelise. See kursus eesmärk on anda arusaam omadusi kõrgtehnoloogilise innovatsiooni koos juhtimise ja haldamise väärtused ettevõtluseks vajalike (uus ettevõtmine loomine) või edukalt luua ja hallata strateegilise innovatsiooni nii organisatsiooni sees kui ka väljaspool, nt kui IT konsultant.

Peamised omadused

See kursus on akrediteeritud BCS, Chartered Institute for IT. Võite kohandada muidugi, et see sobiks oma karjääri vajadustele, tööstuse tausta või organisatsiooni nõuded. Projekti / väitekirjade annab teile võimaluse uurida ala huvi põhjalikumalt ja saada väärtuslikku teadustöö oskusi. Sageli kulub kujul äriplaani oluline oma karjääri ning annab suurepärase müügiargumendiks, kui otsite tööd või edendamine. Kui oled välismaal üliõpilane, me aitame teil teha projekti kas aluseks oma kodumaal või mis on eriline tähtsus, kui sa koju. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Kliimamuutused on suur väljakutse 21. sajandi, mis nõuab alternatiivse pakkumise puhtama energia taastuvatest allikatest. See kursus on mõeldud inseneri fookus, mis tegel ... [+]

Oluline: kui teil on rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni nõuavad Tier 4 üliõpilasviisa õppida Suurbritannias on sul vaja ka ATAS tõendi selle käigus.

Vali Kingstoni Taastuvenergia MSc

Kliimamuutused on suur väljakutse 21. sajandi, mis nõuab alternatiivse pakkumise puhtama energia taastuvatest allikatest. See kursus on mõeldud inseneri fookus, mis tegeleb rakendused koos äri element; kohaldatav, kas te töötate suure organisatsiooni või väikese ja keskmise suurusega ettevõte.

MSc kohtub, osaliselt esiletoomisega akadeemilise võrdlusalus nõuetega registreerimist Chartered Engineer. Akrediteeritud MSc lõpetajate kes on ka Beng (Hons) akrediteeritud CEng, saab näidata, et nad on täitnud haridus- aluse CEng registreerimist.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Mõned kõige keerulisem probleeme tööstuses ja kaubanduses on seotud tarkvara arendamiseks. See kursus on varustada arvuti spetsialiste arenenud teadmised viimaseid meetod ... [+]

Vali Kingstoni Software Engineering MSc

Mõned kõige keerulisem probleeme tööstuses ja kaubanduses on seotud tarkvara arendamiseks. See kursus on varustada arvuti spetsialiste arenenud teadmised viimaseid meetodeid ja vahendeid, tarkvaratehnika, samuti praktilisi oskusi tarkvara arendamiseks.

Võite kombineerida see muidugi Management Studies, mis võimaldab teil arendada oskusi edukalt juhtida meeskondi ja hallata innovatsiooni.

Peamised omadused

See kursus on akrediteeritud BCS, Chartered Institute for IT. Teadmisi ja oskusi õppida selle käigus võimaldab teil tõhusalt kaasa aidata, kuna osa meeskonnast hoone tarkvara, pakkudes parimaid tulemusi nii aja-, raha- ja tarkvara kvaliteeti. Väitekiri / projekti annab teile võimaluse uurida ala huvi põhjalikumalt. See võib toimuda tööstus, mis annab teile väärtuslikke tööstuse kogemus ja suurepärane kõneaine, kui otsite tööd või edendamine. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Kas te olete lõpetanud PgDip juhtimises on viimase viie aasta jooksul? Kui jah, siis see muidugi võimaldab teil vahetada see MSc, mis näitab oma tööandja olete valmis ede ... [+]

Vali Kingstoni Management MSc top-up

Kas te olete lõpetanud PgDip juhtimises on viimase viie aasta jooksul? Kui jah, siis see muidugi võimaldab teil vahetada see MSc, mis näitab oma tööandja olete valmis edendamine.

Kiire, paindlik ühe mooduli muidugi mõeldud juhtidele, kellel on kogemusi mõnes sektoris. Tailor oma väitekirja, et see sobiks oma teadusuuringute huvid või konkreetse ettevõtte probleemi oma tööandja ees - ja rakendada seda oma töö kohe. Weekend seminarid tähenda mahub õpib ümber oma muid kohustusi. Hetkel õppetoetuste annab teile juurdepääsu rikkalikult kursuse materjali ja hoiab teid kursis juhendajate ja teiste õpilastega. Kingston Business School on üks vähestest 120 UK ärikoolides auhinnatakse suurepäraseks hinnangud oma õpetamise kvaliteeti kõrghariduse rahastamine nõukogu. Osalema klasside lehtköögiviljad, rahulik nõlval ülikooli. Aleviku Kingston upon Thames on hinnatud Londoni õnnelikum Jaamamõisa ja on madalaim kuritegevuse tase Londonis, samuti kiire transpordiühendus kesklinnaga. Kingston Business School on liitunud eliitgrupiga ülemaailmsed institutsioonid tuleb maineka rahvusvahelise akrediteeringu AACSB (Association to Advance Collegiate koolid of Business). Firmamärgiks tipptasemel äri haridus, akrediteering on teenitud vaid 5 protsenti maailma ärikoolides. Hindamine ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
1 aasta
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

The Kingston Marketing ja strateegia MSc, akrediteeritud CIM, põhineb meie tuntud akadeemilise teadmisi turunduse ja kujundab tugevad sidemed oleme loonud tööstusega. See ... [+]

Vali Kingstoni Marketing ja strateegia MSc

The Kingston Marketing ja strateegia MSc, akrediteeritud CIM, põhineb meie tuntud akadeemilise teadmisi turunduse ja kujundab tugevad sidemed oleme loonud tööstusega. See on mõeldud tööstuse praktik sisend ja ehitatud praktilisi kogemusi, mis näitavad, tööandjate saate rakendada oma teadmisi teooria oma kriitilise tähtsusega küsimusi. Lõpetajad jäta Kingston University lipulaev kraadiõppe turustamise kraadi valmis paista nende turunduse karjääri.

Meie loengud on mõeldud tööalase silmas pidades; Ekspert külalisesinejad firmad nagu Santander, Barclay, Avios ja teiste blue-chip organisatsioonid tulevad Kingston esitada hiljemalt turu tundmine.... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Meie Marketing ja Brand Management MSc, akrediteeritud CIM, võtab unikaalse keskenduda branding ärilisest vaatenurgast. Loodud täita oskuste puuduse lõpetaja tööturul ja ... [+]

Vali Kingstoni Marketing ja Brand Management MSc

Leia umbes lähemalt Marketing & Brand Management MSc on õppedirektor, Patricia Harris ja kaubamärgi ekspert Dr Francesca Dall'Olmo Riley:

Meie Marketing ja Brand Management MSc, akrediteeritud CIM, võtab unikaalse keskenduda branding ärilisest vaatenurgast. Loodud täita oskuste puuduse lõpetaja tööturul ja kavandatud panus juhtiv branding praktikud. Valmib selle kursuse mõista ettevõtte väärtuse kaubamärkide ja on oluline, praktilisi oskusi vaja arendada ja hallata neid professionaalselt.

Unikaalne brändi ülevaate: selle käigus siis kriitika disain globaalsete kaubamärkide ja õppida, kuidas saada parimaid tulemusi oma reklaamibürood. Te arendada tugeva teadmisi turunduse juhtimine, nii et saate jälgida brändi kõiki kanaleid. Sa võtab võimaluse rakendada branding teooria juhtumiuuringud ja live äri kontekstis. Karjäär valmis: töö täidad ajal oma meistrite ehitab ümber portfelli võite olla uhked, et näidata värbajate. Valmib selle kursuse tavaliselt sisenevad töökohta turunduse juht ja konsultant rollid, paljud nüüd müügidirektor tasemel või üle selle. Maine: Kingston Business School hoiab tugev maine oma marketing programmides. Top tööstuse praktikud ettevõtted nagu Diageo Suurbritannia, asutuste, nagu Iris ja kaubanduse organite nagu Instituut Esitlus Marketing nõu meil tagada, et meie turundus kursused teile vajalikud oskused tööstus. Lugege meie Marketing Expert Panel. ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Meie Marketing Communications ja reklaam MSc, akrediteeritud CIM, paneb iga õpilane tähelepanu all. Kas paned oma hea teoreetiline arusaam praktikas? Kas teie sideplaani ... [+]

Vali Kingstoni Marketing Communications ja reklaam MSc

Meie Marketing Communications ja reklaam MSc, akrediteeritud CIM, paneb iga õpilane tähelepanu all. Kas paned oma hea teoreetiline arusaam praktikas? Kas teie sideplaani ja teadus see on ehitatud, taluma teaduslikult uurida? Kas sa praegu töö täie kindlusega? Kas kogenud reklaami asutuse direktor usaldada oma soovitusi? Lõpetajad on valmis hüpe reklaami, kommunikatsiooni ja suhtekorraldust rollid ja vastata ühelegi küsimusele oma klientidele visata neid.

Turunduskommunikatsiooni ja reklaami MSc on akrediteeritud Chartered Institute of Public Relations (CIPR). Leia umbes lähemalt Marketing Communications ja reklaam MSc alates õppedirektor, Patricia Harris:... [-]

Suurbritannia Kingston upon Thames
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See kursus aitab teil mõista seda, kuidas inimesed käituvad tööl, andes sulle uue perspektiivi igapäevaste äriotsuste ja valmistab teile karjäärile. Lõpetajad jäta seda m ... [+]

Vali Kingstoni Occupational and Business Psychology MSc

See kursus aitab teil mõista seda, kuidas inimesed käituvad tööl, andes sulle uue perspektiivi igapäevaste äriotsuste ja valmistab teile karjäärile. Lõpetajad jäta seda muidugi teaduslikku lähenemist: nad võivad koguda tõendeid ja kriitiliselt hinnata seda teha paremaid otsuseid töökohal. Nad paistavad silma konkurentide personalijuhtimise kvalifikatsiooni.

Ainuke Suurbritannias hoida kahe institutsionaalse akrediteerimise British Psychological Society ning Association for Business Psychology. Lõpetajad on võimalus saada Chartered ning registreeritud tööpsühholoog tulevikus. Õpilased võivad saada ametiseisundi testimine võime ja isiksuse vaid murdosa eraturg kulu. Ei eksamid - siis tuleb hinnata täielikult oma kursuste. Juurdepääs pühendatud karjääri psühholoog põhirõhk isiklikku arengut, aidates teil parandada oma tööalast - näiteks, kuigi töövarju, praktikume koostöövõrgustike võimalusi ja suunatud ülesandeid. Kursuse materjalid maandatud uurimistöö ja praktika, toimetab muidugi meeskond praegu töötavad valdkonnas. Regulaarne külalisesinejad erinevaid organisatsioone, sealhulgas suured test kirjastajad ja äripsühholoogia konsultatsioonifirmad. Teadus- ja nõustamine praktikavõimalusi. Toetav keskkond ja ekspert akadeemilise meeskond, et aidata teil saavutada oma akadeemilise eesmärke. Kingston Business School on üks vähestest 120 UK ärikoolides auhinnatakse suurepäraseks hinnangud oma õpetamise kvaliteeti kõrghariduse rahastamine nõukogu. Osalevad klassid £ 26 miljonit Kingston Business School hoone, mis avati 2012. aastal, on lehtköögiviljad, rahulik nõlval ülikooli. Kingston upon Thames on hinnatud Londoni õnnelikum Jaamamõisa ja on madalaim kuritegevuse tase Londonis, samuti kiire transpordiühendus kesklinnaga. Kingston Business School on liitunud eliitgrupiga ülemaailmsed institutsioonid tuleb maineka rahvusvahelise akrediteeringu AACSB (Association to Advance Collegiate koolid of Business). Firmamärgiks tipptasemel äri haridus, akrediteering on teenitud vaid 5 protsenti maailma ärikoolides. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

Arvuti võrgu- ja infoturbe on järjest suurem tähtsus - uued õigusaktid, tehnoloogia, nõrkuste ja ohtude vaja sagedast süsteemi uuendused. See kursus eesmärk on pakkuda te ... [+]

Vali Kingstoni Võrk ja infoturve

Arvuti võrgu- ja infoturbe on järjest suurem tähtsus - uued õigusaktid, tehnoloogia, nõrkuste ja ohtude vaja sagedast süsteemi uuendused. See kursus eesmärk on pakkuda teile tehnilist teadmisi praeguste ja uute tehnoloogiate ja mõistmist aluseks teooria krüptograafia, võrgustike ja võrgu turvalisuse tehnoloogiaid. Õpid hinnata, planeerida, disaini ja arendada turvaline ja usaldusväärne võrkude ja süsteemide. Võite kombineerida see muidugi juhtimise uuringuid.

Peamised omadused

See kursus on akrediteeritud BCS, Chartered Institute for IT. Kursus on õpetanud spetsialist andmeside lab juurdepääsu viimaseid võrgustike ja turvalisuse varustuse müüjad nagu Cisco, Microsoft ja Clavister. Praeguste ja uute tehnoloogia tõendada ka tööstuse esindajaid. Teil on võimalus töötada ühes meie state-of-the-art teaduslaborid, nimetatakse WMN (Wireless Multimedia and Networking). WMN osaleb EL ja UK teaduskoostöös ning pakub võimalusi arenenud uuringud ja lühiajaliste uurimisprojektide stipendiumid lõpetamist oma magistrikraadi. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kingston University London

See kursus eesmärk on anda teadmisi ja oskusi projekteerida, mudel ja tõhusalt toimida turvaline ja töökindel digitaalne IP-põhiste võrkude. See annab teile võimaluse saa ... [+]

Vali Kingstoni Networking and Data Communications MSc

See kursus eesmärk on anda teadmisi ja oskusi projekteerida, mudel ja tõhusalt toimida turvaline ja töökindel digitaalne IP-põhiste võrkude. See annab teile võimaluse saada head arusaamist Internetiprotokollistik mis moodustab tuum praeguste andmete võrgud. Hübriid internet maailmas ja multimeedia on adresseeritud ka, samuti traadita side. Võite kombineerida see muidugi juhtimise uuringuid.

Peamised omadused

See kursus on akrediteeritud BCS, Chartered Institute for IT. Teil on võimalus õppida tööstuse sertifitseerimise, sealhulgas Cisco, lisavarustuses, et magistriprogrammi. Teil on võimalus töötada ühes meie state-of-the-art teaduslaborid, nimetatakse WMN (Wireless Multimedia and Networking). WMN osaleb EL ja UK teaduskoostöös ning pakub võimalusi arenenud uuringud ja lühiajaliste uurimisprojektide stipendiumid lõpetamist oma magistrikraadi. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles