London College of Contemporary Arts

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

London College of Contemporary Arts ( LCCA ) on spetsiaalne loomingulise kunsti ülikool, mis pakub valikut juhtivatest karjäärile orienteeritud bakalaureuse- ja lühikursustest, mis on tööstuse jaoks asjakohased, praktilised ja uuenduslikud. Kuna LCCA kasvab jätkuvalt, pakume endiselt üliõpilastele suurt mitmekesisust õpingute asukoha osas Ühendkuningriigis. Meie ülikoolilinnak asub Londoni keskuses ning pakume võimalust õppida maailma kunstis, moes, disainis ja meedias.

Meie number üks prioriteet on tagada meie lõpetajate tööalane konkurentsivõime, ja me mõistame, et ainult kvalifikatsiooni ei piisa, et eristada teid tööturukonkurentsist.

LCCA kogemus

Iga LCCA kursus on kavandatud kombineerima traditsioonilist klassiruumi keskkonda praktilise tegevusega ja juhtumiuuringutega, kus saab koostada asjakohaseid tööstusstsenaariume. Sul on kasu väga kogenud külalisõppejõududele, kes osalevad aktiivsetes tööstusharude pühades / projektides, on võimalus minna tööstuspraktikale ja praktikale, mis pakuvad väärtuslikku tööstusharu kogemust, mis LCCA teie LCCA õpikogemust.

Meie asukoht

LCCA asukoht ei ole teisel kohal, on teil võimalus kasutada tööstusharu standardseid rajatisi meie uhiuus ülikoolilinnakus. Londoni loomingulise südamega suurepärase asukohaga piirkonnaga on teil avatud ainulaadne atmosfäär ja tööstusharud, mis järgivad meie keskset positsiooni selles erakordselt kosmopoliitlikus linnas.

Tööstusühendused

LCCA l on loomingulises tööstuses tihedad suhted ning neil on nii moelooted, disain, meedia kui fotograafia partnerite võrgustik nii Ühendkuningriigis kui ka rahvusvahelisel tasandil. See hindamatu võrgustik pakub LCCA üliõpilastele LCCA ja töövõimalusi õpingute ajal ja pärast lõpetamist.

Lõpetanud üliõpilased lahkuvad LCCA kui ambitsioonikad, kirglikud ja väga loomingulised isikud, kes on hästi valmis edukaks karjääriks valitud erialal.

Miks õppida LCCA ?

Loomingulise tööstuse õitsenguga pole kunagi olnud paremat aega karjääri alustamiseks kunstist, meediast, moest või külalislahkusest ja ärisektorist. Suurbritannia loomemajandus on praegu väärt 84,1 miljardit krooni, mis on Ühendkuningriigi kõige kiiremini kasvav sektor, kus töötab 1,7 miljonit inimest.

Me tunneme eeliseid, mis on seotud tööstuse tugevate sidemetega teie edasiseks arenguks. Me arendame suurepäraseid suhteid loominguliste ettevõtjate ja praktikutega, aidates tagada, et teil on vajalikud oskused ja atribuudid edukaks karjääriks. Iga programm on loodud teie tööalase konkurentsivõime suurendamiseks.

LCCA õppimise eelised:

1. Londoni kesklinn Asukoht

London on tuntud kui üks maailma loomingulistest pealinnadest. Londonis asuvas keskuses on teil üks parimaid kunstnikke, disainereid, agentuure ja loomingulisi tüüpe, mida linn peab pakkuma.

2. Kunsti ja disaini spetsialistid

Oleme spetsialiseerunud kunst

3. Kogenud akadeemiline personal

Kõik meie õppejõud ja õppejõud tulevad loomemajandusest, nii et teil on tagatud kõrge tööstusharu teadmised ja tehniline kogemus.

4. Loominguline keskkond

Oleme uhked lõbusate, loominguliste õpikeskkondade loomisele, kus õpilased õpivad, uurivad ja loovad kui loomingulised inimesed.

5. Tööstusharu standardvarustust

Pakume tööstuses standardseid rajatisi ja seadmeid, mida leiate stuudiodest ja näitusepindadest.

6. Karjäärikeskused

Pakume suurepäraseid üliõpilaste tuge ja juhendamist, samuti karjääri- ja tööalase konkurentsivõime teenuseid, mis jätkuvad ka pärast lõpetamist.

7. Global Student Base

Meie mitmekesine õpilaste segu suurendab õpikogemust erinevate kultuuride, perspektiivide ja ideede kaudu.

8. Tööpaigaldused ja otselennud

Meil on suur tööstuspartnerite võrgustik, kes pakuvad külaliste kõnelejaid, elusaid pingutusi, paigutusi ja töökogemuse võimalusi.

9. Tööstusühendused

Pakume õpilastele ka võimalust osaleda kommertspartneritega võistlustel ja live-lühikokkuvõtetes.

10. eksponeerimine ja kureerimine

Mitmed võimalused õpilastele oma ürituste ja näituste korraldamiseks ja kuraatoriks kolledžis ja kohtades üle kogu linna.

11. Investeerimine oma karjääri tulevikku

Juurdepääs praktikakohtadele ja töövõimalustele meie tööstuspartnerite võrgustiku kaudu.

12. CV portfoolio ja intervjuuoskused

Töötame teiega, et tagada professionaalsete, hästi struktureeritud ja terviklike tõendite andmine oma oskuste kohta ning aidata teil selle intervjueerimise ajal saada konkurentsieelise.

Oma arengu toetamiseks juhime aastaringselt tööalaseid töökohti ja istungeid.

Partnerid ja akrediteerimine

  • Ida-Londoni Ülikool (UEL)
  • Walsalli kolledž
  • Buckinghamshire Uus Ülikool
  • Globaalsed ülikoolisüsteemid (GUS)
  • Pearson
  • CPD sertifitseerimisteenus
  • Briti akrediteerimisnõukogu (BAC)
  • Roots Ivy International

Asukohad

London

Address
9 Holborn
EC1N 2LL London, Inglismaa, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

See ülikool pakub ka: