The London Film School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Filosoofia

Londoni filmikool - koht, kus katsetada, leida oma hääl ja luua ühendus tööstusega.

Londoni filmikool ( LFS ) on olnud üle 60 aasta koht, kus tärkavad loovad talendid oma käsitööd lihvida, oma häält leida ja otse Ühendkuningriigi elavate ekraanitööstustega suhelda saavad. Õpilastega igast maailmanurgast on LFS olnud alati kultuurikeskus, kus värsked hääled, kogemused ja vaatenurgad hõõrutavad õlgu traditsiooni ja ajalooga.

Filmi lugu on siin Sheltoni tänaval välja mängitud - tselluloidi tõmme koos uue tõuke ja digitaalse maailma tekkimisega. Siin võtame mõlemad innovatsiooni traditsiooni tähistamist tõsiselt.

LFS on pühendatud filmidele, pakkudes intensiivse loomingulise töö jaoks kasvuhoonekeskkonda. Screenskills tunnistas meie filmi- ja stsenaristikamagistriprogramme tööstuse standardiks ja professionaalsuse tasemel, mis on andnud meile filmiakadeemia staatuse. Peaaegu kõigi maailma riikide filmitööstused puistatakse kooli lõpetanutega laiali. Väike valik paljudest silmapaistvatest vilistlastest sisaldab: Mike Leigh OBE, Michael Mann, Ann Hui, Duncan Jones, Tak Fujimoto, Danny Huston. Pikemat nimekirja saab lugeda siit: https: // LFS .org.uk / filmid-filmitegijad / kaastöötajad-london-film-kool-alfidMeie filmi tegemisel eelnev spetsialiseerumine puudub, pigem usume, et oma filmitegemise hääl, peate mõistma filmindust tervikuna. See tähendab, et saate täieliku hariduse kõigis käsitöövaldkondades ja teile antakse see. Siin pakutav kogemus põhineb teadmisel, et filmitegemine on koostöö, mitte ühe inimese toode. Meie õpilased tegelevad kõigil erialadel, kaasõpilaste ja töötajatega.

Meie MA stsenaristik pakub ainulaadse võimaluse välja töötada täispikk mängufilmistsenaarium koos individuaalse juhendamise ja tööstuse juhendajate juhendamisega. Lisaks on meie stsenaristidel võimalus teha koostööd meie filminduse tudengitega, et teha aastaringselt mitmeid lühifilme.

Kiiresti muutuvas meediamaastikus käsitletakse digitaalstrateegiate ja uute rahastamismudelite mõistmise vajadust meie rahvusvahelises filmiettevõttes , kursus toimub koos Exeteri ülikooliga. Rahvusvahelise rahanduse, maailmakino moodulite ja Berliini filmifestivalil toimuva välisreisi mooduliga valmistatakse kursusel ette õpilasi karjääriks programmeerimise, näituse ja levitamise alal.

LFS turgutame ja austame oma õpilaste kujutlusvõimet. Usume, et on oluline katsetada, väljakutseid esitada konventsioonidele ja uurida uusi jutuvestmise viise ning leida uusi viise publikuga ühenduse loomiseks. Selle kaudu saame luua dünaamilise dialoogi ekraanitööstustega ning kujundada ja mõjutada tulevikku.

Meie töötajad ja külalislektorid on seotud Suurbritannia ja globaalsete tööstusharudega, viies oma kogemused siinse LFS õpetamise igapäevase praktika juurde. Me tasakaalustame tehniliste oskuste omandamise ideede loova arendamisega. Selle kõrval tegelete ka uute väljakutsetega, millega ekraaniloojad pidevalt muutuval maastikul silmitsi seisavad. Sama kujutlusvõimet ja eksperimenteerimist rakendame uute ärimudelite ja oma iseseisva filmitegija karjääri kujundamise mõtlemisel.

Me vaatame ka tulevikku. Meie lõpetajad on andnud olulise panuse maailmakino ja ülemaailmsete lugude jutustamisse. Edasi minnes ootame mitte vähem, kuid nüüd on mänguväljakud suuremad. Kinoväliselt näeme oma jutuvestjaid ja filmitegijaid töötamas televisioonis ja uutel platvormidel. Filmi ja televisiooni lähenedes uute platvormide tekkimisel uurivad meie lõpetajad enesekindlalt, kuidas kohandada oma filmitegemise oskusi ja teadmisi, et rääkida kaalukaid lugusid mis tahes kandjal, platvormil ja igas kohas.

Suurbritannia vanima filmikooli lühiajalugu

Londoni filmikool on Ühendkuningriigi vanim filmikool, mille oktoobris 2016 sai 60-aastaseks. Kool on andnud olulise panuse filmikoolituse arendamisse Suurbritannias ja kogu maailmas.

Selle asemel, et proovida luua rahvuskino, nagu on teinud paljud valitsuse rahastatud koolid, edendas LFS algusest peale laia, käsitööl põhinevat tippkultuuri, kus õppisid enam kui 80 riiki. Praegu on üle 60% kooli õpilastest pärit väljastpoolt Ühendkuningriiki.

Oktoobris 1956 avas Heatherley kunstikooli direktor Gilmore Roberts lühikese kursuse filminduse alal, kuid enne kaebajate registreerumist leidis ta, et tema kool oli tema alt müüdud. Ta otsustas jätkata kursust iseseisvalt, kuid vaevalt oleks võinud ette kujutada, et kuuskümmend aastat hiljem töötab sellest embrüonaalsest ideest põnev edukas rahvusvaheline kool Londoni Covent Gardenis ümberpaigutatud laos.

Esimene LFS filmitegemise kursus toimus mais 1957.

Pärast ebakindlaid alguspäevi asus kool Brixtonis nimeks „Londoni filmitehnika kool“. Selle eesmärk oli uskuda, et Suurbritannias saab filmitegemise tulevase tervise edendamiseks korraldada tööstusele sisenevatele inimestele mõeldud ametlik koolitus, mis seejärel toimub traditsioonilise õppepraktika alusel. Kuna ametlikest meetmetest nende plaanide elluviimiseks polnud vähe märku, otsustas rühm entusiaste asuda klassikalisele Suurbritannia teele ja moodustada selline kool.

Vanasse kooli lähenemist, mis kulges läbi käigutee ja keerdunud tellistest treppidelt peotäie tubade juurde Electric Avenüü kaupluste kohale Brixtonis, sarnanes vapper külastaja "Doktor Caligari kabineti" komplektiga.

1960. aastate alguses kolis kool West Endis Charlotte Streeti ruumidesse ja sai selle nimeks The London Film School . Covent Gardenis asuv 18. sajandi ladu, milles kool on tegutsenud alates 1960. aastate keskpaigast, hoiab sarnaselt dramaatilist ja individuaalset iseloomu.

1974. aastal nimetati kool ümber Londoni rahvusvahelise filmikooliks LIFS, kuid naasis 2001. aastal tagasi Londoni filmikooli.

Algne põhiseadus, mis jääb jõusse, on väga ebatavaline. Kool on registreeritud heategevusorganisatsioon, mittetulundusühing, mille garantii on piiratud. Kõigist üliõpilastest saavad ühingu liikmed ja nad valivad koos teiste liikmetega kuratooriumi, kus nad on esindatud. Kooli juhtimise eest vastutab üldiselt nõukogu. Praegune esimees on Greg Dyke ja meie direktor on Gisli Snaer. Kool on alati olnud täiesti iseseisev ja jääb selliseks ka pärast oma kursuste valideerimist Warwicki ülikoolis ja Exeteri ülikoolis.

Londoni filmikool on endiselt üks vähestest allesjäänud iseseisvatest loovispetsialistidest maailmas. Jätkame kõvasti tööd, et jääda juhtivaks filmihariduse keskuseks.

Need on LFS ja tööstuse jaoks põnevad ajad. Kutsume teid meiega järgmisse peatükki sisenedes liituma.Katie Garner / LFS

Asukohad

London

Address
The London Film School
24 Shelton Street

WC2H 9UB London, Inglismaa, Suurbritannia