London School of Hygiene & Tropical Medicine

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

LSHTM on kõrgelt hinnatud erinevate ülikoolilaua tabelites. Aastal 2016 sai ta nimeks # 1 aasta ülikool kõrghariduse järgi ja see oli troopiliste meditsiiniuuringute jaoks globaalselt # 1 (CWUR 2017).

Kooli teadustegevuse tipptasemel ja rahvusvaheline iseloom aitab oluliselt kaasa õpetamise ja koolituse kvaliteedile ja valikule. Koolil on ainulaadsed töötajad, üliõpilaste ja vilistlaste rahvastik; üliõpilaste ja töötajate arv on 1: 3 ja meie vilistlased on pärit üle 180 riigi.

Sir Patrick Mansoni asutatud LSHTM algas Londoni dokkide 1899. aastal Londonis asuva troopilise meditsiini kooliga ning 19. oktoobril 1899. aastal sai esimene õpilane, kes võeti vastu 19 õpilast. LSHTM asub praegu Bloomsburis, kus on kaks peamist saiti Keppelis Tänava ja Tavistoki koht. Täna töötavad meie töötajad, üliõpilased ja vilistlased valitsuses, akadeemilistes ringkondades, rahvusvaheliste agentuuride ja tervishoiuteenistuste üle kogu maailma.

Meie teadustöö rahastamine on riiklikest ja rahvusvahelistest allikatest, sealhulgas Ühendkuningriigi valitsus, Euroopa Komisjon, Wellcome Trust ja Bill

Kooli multidistsiplinaarsed teadmised hõlmavad arstiteadlaste, epidemioloogide, statistikute, sotsiaalteadlaste, molekulaarbioloogide ja immunoloogide esindajaid. Me teeme koostööd oma partneritega kogu maailmas, et toetada õpetamise ja teadustöö suutlikkuse arendamist ning meie vilistlased töötavad enam kui 180 riigis.

Miks õppida siin?

  • # 1 aasta ülikool 2016 (ajastu kõrgharidus)
  • Tropikameditsiini uuringute jaoks üle maailma # 1 (CWUR 2017).
  • Dünaamiline rahvusvaheline keskkond: õpilased on pärit üle 100 riigi ja üle 40% neist on väljaspool Euroopat.
  • Ülemaailmsed karjäärivõimalused: LSHTM lõpetajad töötavad rohkem kui 180 riigis ja me töötab rohkem kui 1300 töötajat üle 60 riigi.
  • Täistööajaga ja osalise tööajaga õppimisvõimalused, samuti paindlikud veebikursused
  • Osa prestiižses Londoni Ülikoolist

Õpilane elu

Kool asub Londoni südames ja kohe Londoni Ülikooli keskosast ja Briti muuseumis. Õpilased saavad kasu Londoni Ülikooli Liidu ja üliõpilaste esindusnõukogu rajatistest ja üritustest. Koolil on oma pühendunud üliõpilasnõunik, kes suudab nõustada üliõpilasi mitte-akadeemilistes küsimustes, nagu sisserände- ja viisaküsimused, majutus või rahalised mured, mis võivad tekkida õppimise ajal. LSHTM Careers Service soovitab üliõpilastel ükshaaval, kas soovite näpunäiteid tõhusa CV kirjutamiseks või lihtsalt abi otsustada, mida edasi teha.

Asukohad

London

Address
London School of Hygiene & Tropical Medicine
Keppel Street
WC1E 7HT London, Inglismaa, Suurbritannia