Loe ametlikku kirjeldust

Kui valite Leeds Trinity UniversityValite ülikooli tuntud õpetamise kvaliteedi, väga tarvitatav lõpetajate ja kõrge üliõpilane rahulolu. Me oleme pühendunud pakkudes personaalset õpilane kogemus, sõbralik ja toetav keskkond, mis võimaldab teil areneda. Meie suurus tähendab, et me teame, iga meie rahvusvahelistele üliõpilastele nime, mis aitavad teil end nagu kodus alates hetkest, jõuate.

Kas me ei olnud rõõm kohtuda veel? Oleme Leeds Trinity UniversityÜks UK top ülikoolides üliõpilaste rahulolu ja tööalast. Meil on pakkuda tasumata üliõpilane kõrg- ligi 50 aastat. Leiad meid ilus campus vaid kuus miili kaugusel Leeds kesklinnas - üks UK parim õpilane linnades.

Meil käis kaasamine professionaalne tööpraktika iga kraadi, mis annab õpilastele reaalse edumaa, kui ta konkureerib oma esimese kraadiõppe töö. Tulemused räägivad enda eest - 95% meie õpilased töötavad või täiendavalt uurida kuus kuud pärast kooli lõpetamist, mis paneb meid top 25% kõigist UK ülikoolide tööalast.

Meie õppejõud on ulatuslikud töökogemust oma valdkonnas ja paljud on ka aktiivsed teadlased, kaasa Leeds Trinitykasvava maine teadus ex cellence. Me tugevalt investeerivad arengus järgmise põlvkonna teadlastele mitmesuguseid täielikult finantseeritud PhD studentships igal aastal. Me oleme uhked, et pakkuda personaliseeritud ja kaasava ülikoolides ty kogemus, mis annab igale õpilasele tuge realiseerida oma potentsiaali. Sellepärast meie õpilased on väga rahul (vastavalt National Student Survey) ja nad kõik nõus - tõesti on nimi, mitte arv, Leeds Trinity University.

Mis vahe 50 aastat teeb. Asutatud aastal 1966, kui kaks katoliku õpetajakoolituse kolledžites, Leeds Trinity University on ümber paljukiidetud Ülikooli tuntud õpetamise kvaliteedi, üliõpilaste rahulolu ja emp loyability. See transformatsioon lähtunud meie visioon ja väärtused, mis on keskmes kõik, mida me teeme.

Nägemine

Meie visioon on olla tuntud arendada sotsiaalselt mõjukamaid, väga tarvitatav üksikisikutele teerajaja, teadus juhitud õppimine ja õpetamine.

Väärtused

Meie val tuuri väärikalt, austama, sotsiaalne õiglus ja võrdsus on elanud läbi ja on tõestatav:

püüdlemine suurepäraste kõik, mis me teeme on kaastundlik, lugupidav ja kaasava kogukonna, mis hõlmab mitmekesisust tegutseb ausalt ja läbipaistvus vahelise dialoogi ja koostöö

Missioon

Meie missiooniks on juhindudes meie katoliku identiteedi ja usu aluse, pakume erandlik õpetlik kogemus mitmekülgne kogukond. Me oleme pühendunud edendamine väärikust, austust, sotsiaalne õiglus ja võrdsus, et saavutada positiivseid sotsiaalseid ja majanduslikke mõjusid.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Leeds Trinity University

Leeds Trinity juures usume, et ajakirjandus on planeedil üks põnevamaid, nõudlikumaid, huvitavamaid ja rahuldust pakkuvamaid karjäärivõimalusi. Internetis, trükised ja ri ... [+]

Leeds Trinity juures usume, et ajakirjandus on planeedil üks põnevamaid, nõudlikumaid, huvitavamaid ja rahuldust pakkuvamaid karjäärivõimalusi.

Internetis, trükised ja ringhäälinguettevõtted on väga konkurentsivõimelised, kuid meie suurepärased sidemed tööandjatega tähendavad, et nad ütlevad meile - ja aitavad meil pakkuda - täpselt, mida meie praktikandid vajavad tööd.

Pakume järjekindlalt väljakujunenud ja õiguslikult teadlikke ajakirjanikke, kellel on mitmeplatvormilised uudisteoskused, samuti akadeemilised võimed, mis on seotud kõrgema taseme teadustööga.

Meie aspirantuuri ajakirjandus hõlmab kõiki multiplatformasemaid uudisteoskusi, mis on vajalikud ajakirjanduslikuks karjääriks.... [-]

Suurbritannia Leeds
August 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leeds Trinity University

Eesmärk programm on anda olulisi teadmisi, arusaamist ja oskusi lõpetajate hakkab toimima asjatundlikult ja tõhusalt jooksul rahvusvahelise äri ja juhtimise keskkond kesk ... [+]

Eesmärk programm on anda olulisi teadmisi, arusaamist ja oskusi lõpetajate hakkab toimima asjatundlikult ja tõhusalt jooksul rahvusvahelise äri ja juhtimise keskkond keskastme juhtivatel ametikohtadel. See on 1 aasta täistööajaga programmi (2 aastat osalise tööajaga) ja siis ka läbi professionaalse töö eest, kuhu oodatakse täielik juhtimisalane nõustamine projekti organisatsioon.

Paljud moodulid keskenduda konkreetsetele riikidele ja piirkondadele osana nende uurimiseks rahvusvahelise äri teemadel. Õpilased oodatakse huvi uurida äritava ja kultuuri üle varieerus maailma ja kasutama ulatuslikult selle oma ülesandeid. Igal aastal on erinevad rahvused olemas üliõpilased kui ka õpetamiseks töötajad ja see on rikas infoallikas ja kultuuriteadlikkust, et muutub lahutamatu käigus.... [-]

Suurbritannia Leeds
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Leeds Trinity University welcomes international students

Leeds Trinity University: Business, Management and Marketing courses

Leeds Trinity University: Placements

Your guide to Accommodation choices at Leeds Trinity

Leeds Trinity University
Address
Leeds Trinity University Horsforth
LS18 5HD Leeds, England, Suurbritannia
Koduleht
Telefon
+44 113 283 7100