Loe ametlikku kirjeldust

Lancashire Law School on uhke oma riigi ja rahvusvahelise maine, pakkudes erinevaid õiguse ja kriminoloogia kursused nii bakalaureuse-ja kraadiõppe tasandil. Meie kõrgelt kvalifitseeritud töötajate hulka rahvusvaheliselt tuntud teadusorganisatsioonide eksperdid, auhinnatud õpetajate ja juristidele ulatuslikke praktilisi kogemusi. Oleme uhked pakkudes elavat, stimuleeriva ja sõbralik keskkond, kus õppida. Tööalane keskmes on kõigi teeme ja School on suurepärane maine jooksul kutsealade ettevõtluse ja tööstuse jaoks muljetavaldava kvaliteediga oma lõpetajatele, kes toovad akadeemilise kaliibriga, professionaalsus ja ärilisele teadlikkusele töökohal.

Umbes School

Viimase 40 aasta jooksul, Lancashire Law School on välja töötanud silmapaistva rahvusvahelise maine pakkuda lõpetajatele, et sisestada kutse maailma oskusi tööandjad otsivad. Õpetamine istungid on väikesed ja isiklik, elav ja intellektuaalselt stimuleeriv, samuti on praktiline. Meie eesmärk on pakkuda teile ülivõrdes üliõpilane kogemus, nii et võite saavutada parima oma potentsiaali ja magistriõppe hästi varustatud teha mõju professionaalse maailmas oma valikul.

Kool pakub täielikku portfelli ja kraadiõppe kursuste, nii õiguse ja kriminoloogia. Meie bakalaureuse õiguse kursused on kõik kinnitatud juristide kvalifitseerivateks õiguse kraadi, mis võimaldab õpilastel jätkata professionaalse pool koolituse kas õigusnõustaja või vandeadvokaadi. Meie kriminoloogia kursused annavad õpilastele võimaluse kritiseerida kriminaalõiguse ja kriminaalõiguse süsteemi sotsiaalse, majandusliku ja kultuurilise vaatepunkti ja teha karjääri jooksul laiema üldsuse ja kogukonna teenuseid. Kool pakub laia valikut Jätkuv ametialane areng võimalusi, millest paljud on kohandatud üksikute sidusrühmade vajadustele.

Kooli eesmärk:

  • tuleb sektori juhtiv seadusesättele ja kriminoloogia haridus
  • säilitada õppe kogukond põhineb innovatsiooni ja tipptaseme ja pühendunud maksimeerida tugevused ja saavutamise
  • säilitada teadusringkondade, mis mõjutab nende õigust, kriminaalõiguse ja poliitika
  • tagada võimalikult lai juurdepääs haridusele võime ja kohustus õnnestub
  • kinnistada ülekantavaid oskusi kogu õppekava maksimeerida õpilaste tööalast

RESEARCH

Selle Law School me täiendada meie pühendumust akadeemilise ja professionaalse õigushariduse kõrge kvaliteediga teadusuuringud. Teadustöötajaid on sisestatud ja saavutanud suurepäraseid tulemusi kõikides riiklikes teadus- harjutusi alates 1990. ja meie uurimisstipendium jätkuvalt mõjutada kohtu otsused, poliitika arendamise ja seadusandliku reformi Suurbritannias, Euroopas ja laiemalt rahvusvahelisel areenil. Teadmisi meie töötajad teatab mitte ainult meie bakalaureuse programmid, vaid ka meie õpetatud ja teadus põhineb magistri kraadi.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Lancashire Law School - University of Central Lancashire

UCLani MA kriminoloogiaprogramm pakub paindlikku lähenemist oma oskuste ja teadmiste arendamisele, et suurendada oma tööalast konkurentsivõimet selles põnevas ja kasvavas ... [+]

Miks seda programmi uurida?

UCLani MA kriminoloogiaprogramm pakub paindlikku lähenemist oma oskuste ja teadmiste arendamisele, et suurendada oma tööalast konkurentsivõimet selles põnevas ja kasvavas õppevaldkonnas. Meie kursus hõlmab laia valikut aktuaalseid küsimusi, mis puudutavad nii avalikku kui ka poliitilist muret nii Ühendkuningriigis kui ka kogu maailmas. See võimaldab teil arendada kraadiõppe tasemel analüütilisi ja peegeldavaid oskusi ning tugevdada oma varasemaid kogemusi meie põhjaliku õppekava kaudu.

On võimalusi valida erinevate spetsialiseerunud valikumoodulite hulgast, mis võimaldavad teil oma õpinguid oma huvide ja karjääripüüdluste järgi kohandada. Meie pakutavad moodulid on informeeritud tipptasemel uuringutest, mida teostavad töötajad, kellel on ekspertteadmised kriminoloogiast ja kriminaalõigusest. Samuti on võimalus saada iseseisev kvalifikatsioon põneva ja kõrgelt nõutud vahendusoskuse alal.... [-]

Suurbritannia Lancashire
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Location of Lancashire Law School, University of Central Lancashire

Location address
Lancashire Law School,
University of Central Lancashire

Lancashire, England, PR1 2HE GB
Social Media