Loe ametlikku kirjeldust

Leeds College of Art Leeds College of Art on pakkuda kvaliteetset kunsti ja disaini hariduse üle 160 aasta ja on aidanud arengule oluliselt kunstiõpetuse Suurbritannia ja pärast seda, olles teerajajaks uusi võimalusi õpetada ja struktuuri kvalifikatsiooni. Meie õpilased kogeda intensiivset ja põnevat atmosfääri, kus juhendajaid tunda kirglikult, et igaüks peaks avastama nende individuaalse loomingulist potentsiaali ja kus tööd maksab välja. Meil on üle 1000 BA (Hons) kraadi õpilased ja edasi 900 õppivate täiendõppe kursusi, kes kõik satuvad kastetud tõeliselt loominguline keskkond.

Oleme ehitanud silmapaistva maine põnev alternatiiv traditsioonilisele ülikoolide, pidevalt tootma kunstnikud ja disainerid riiklike ja rahvusvaheliste maine. Suurel määral meie mainet läheb enne meid: Henry Moore ja Barbara Hepworth õppinud siin, nagu ka viimasel ajal Marcus Harvey, Damien Hirst, Danny Sangra ja Omar Kashoura. Leeds College of Art, kus teil kastetud atmosfääri, mis aitab teil leida oma üksikute andeid ja potentsiaali, kus tööd tegelikult maksab off, ja kus sul on kõik vahendid, mida vajate oma ideid kuju võtma. Meie Excellent staff: õpilase suhe tähendada saate kasu nii palju isiklikku tähelepanu ja ekspert nõu pead. Teile pakutakse inglise keele toetuseks osana Sinu õppemaksu. Kvalifitseeritud juhendaja toetab teid kirjaliku ülesandeid, õppemaksu inglise keeles, ja ettevalmistus IELTS eksami, (kui õpib FE tasandil)

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Leeds College of Art

Meie Master of Arts in Creative Praktika on välja töötatud loominguline praktikud; hiljuti kooli lõpetanud ja spetsialistid, kes soovivad uurida, tugevdada ja süvendada o ... [+]

Meie Master of Arts in Creative tava on välja töötatud loominguline praktikud; hiljuti kooli lõpetanud ja spetsialistid, kes soovivad uurida, tugevdada ja süvendada oma praktika jooksul oma kontekstis. See kursus on kõike individuaalne.

Ainulaadne programm julgustab sind jätkama enesetäiendamine ettepaneku programmi kehtivuse ajaks, mis võimaldab teil uurida ja tugevdada oma enda praktika ja pane see keskele oma õpinguid. Selles käsitletakse vajadusi lõpetajate kunsti ja disaini, kes soovivad edasi arendada oma praktikat; arendada oma identiteeti kontekstis loominguline ja kultuuritööstuse; säilitada kontakti teiste loomemajanduse; arendada vabakutseline või karjääri teises kontekstis portfelli karjääri. ... [-]

Suurbritannia Leeds
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Welcome to Leeds College of Art