Loe ametlikku kirjeldust

London Business School naudib oma maine üks maailma juhtivaid äri koolides õppe-ja teadustöö, mis on nii range ja keeruline. Meil on tõeliselt globaalne koolis Pakume oma õpilastele ja kommenteeritud programmi osalejatele globaalset äri võimeid vaja edu. Meil on pidevalt kohal üks top ärikoolides maailmas, ja on pühendunud muutumas väljapaistvat globaalse äri koolis. Pakume parimaid õpetamise Meie maailmatasemel õppejõud läbi ja jagada range, mõjukas teadus. Meie eesmärgiks on tegutseda vastavalt kõrgeimatele standarditele kõiges, mida me teeme. Kaks nõuetele, eriti paistavad silma, kui me tahame täita oma missiooni. Range ja asjakohase, uuenduslikke ja läbinägelik teadusuuringud on peab. Range ja asjakohase, uuenduslikke ja inspireerivat õpetust peab olema kesksel kohal kõik meie programmid. Me asuvad maailma kõige elavat linna London on maailma parim ühendatud linna, kus 300-pluss kõneldavate keelte päev. Hääletati Euroopa parimaid linna äri 16 aastat järjest, London on rohkem rahvusvaheliste pankade kui ükski teine ​​linn ja kakskümmend protsenti maailma piiriülese panganduse. London moodustab 43 protsenti kogu maailma väliskapitaliosalusega turul, tegeleb üle poole Euroopa Liidu investeerimispanganduse teenuseid ja on ainult kindlustus keskus, kus kõik 20 maailma top 20 kindlustus- ja edasikindlustusandjad on kontorid. Seitsekümmend viis protsenti Fortune 500 ettevõtted asuvad siin. Me tähistame kõige erinevamad kogukond London Business Schooli 1400-pluss õpilased ja 5000-pluss kommenteeritud haridus osalejate, tulevad 130-pluss riikides. Meie 92 maailma tuntud õppejõud on pärit rohkem kui 20 riigis ja toota maailma mõjutavad teadusuuringute, sealhulgas iga-aastase Global Entrepreneurship Monitor ja Global Investment Returns Yearbook. Meil on üle 40 Corporate Partners ja meie õpilased töötavad rohkem kui 200 erinevat ettevõtet aastas. Meie 27.000 rahvusvahelise vilistlased viivad suurte ettevõtete, joosta valitsused, muuta kogukondade ja alustada uusi ettevõtteid rohkem kui 120 riigis üle maailma. London Business School erinevaid programme võib muuta oma tulevikku.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

London Business School

Masters in Finance (MIF) on laialdaselt peetud kaaluka kõrgkoolijärgne rahanduse asjatundjad. ... [+]

Masters in Finance (MIF) on laialdaselt peetud kaaluka kõrgkoolijärgne rahanduse asjatundjad.

Programm, mis võib õppida täis-või osalise tööajaga, on õpetanud London Business School 's rahvusvaheliselt tuntud rahanduse ja raamatupidamise teaduskondadele ja pakub võimalust õppida koos soodustamine, kogenud ja mitmekülgne rahvusvaheline Vertaisryhmä. Programm on osa erinevaid Finance Programmid London Business School.

Miks London Business School Masters in Finance?

Top rahastama töökohtade nõudluse järsu otsuse tegija; keegi saab aru peenemaid üksikasju, samuti nende tähtsus suurem pilt. London Business School, meie Masters in Finance (MIF) programm keskendub range akadeemilise raamistiku koos reaalse maailma tekst ja praktilise kohaldamisega, nii et saate excel töökohal. ... [-]

Suurbritannia London
August 2020
Päevane õpe
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London Business School

Masters in Finance (MIF) on laialdaselt peetakse väljapaistvat kõrgkoolijärgne rahanduse spetsialistid ... [+]

Masters in Finance (MIF) on laialdaselt peetakse väljapaistvat kõrgkoolijärgne rahanduse asjatundjad.

Programm, mis saab õppida täis-või osalise tööajaga, on õpetanud London Business School rahvusvaheliselt tuntud rahanduse ja raamatupidamise teaduskondadele ja pakub võimalust õppida koos soodustamine, kogenud ja mitmekülgne rahvusvaheline Vertaisryhmä. Programm on osa valikut Finance õppekavad London Business School.

Miks London Business School Masters in Finance?

Top rahastada töökohti nõudlus terav otsustaja; keegi saab aru peenemaid üksikasju, samuti nende tähendus suurem pilt. London Business School, meie Masters in Finance (MIF) programm keskendub range akadeemilise raamistiku koos reaalse tekst ja praktilise kohaldamisega, et saaksite paista töökohal. ... [-]

Suurbritannia London
August 2020
Päevane õpe
Osakoormus
21 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London Business School

Senior Executive programm varustab kõrgematele juhtidele intellektuaalse agility, tööriistu ja teadmisi vajalike kogu organisatsiooni juhtimise täna ja homme. ... [+]

Programmi ülevaade

"Väljakutseid juhid luua tulevikus"

Senior Executive programm varustab kõrgematele juhtidele intellektuaalse agility, tööriistu ja teadmisi vajalike kogu organisatsiooni juhtimise täna ja homme. See on tulemustele orienteeritud, uurimise kolme põhiteemat väljakutset juhid üle kogu maailma: strateegia, juhtimise ja ümberkujundamine.

See programm aitab teil kriitiliselt analüüsida oma praegust meeles seadistatud ja peensusi, muutes oma silmas ennast liider. Sa avastad rohkem elemente oma juhtimisstiili, nende mõju teie võimet juhtida oma organisatsiooni kaudu, rahutud ajad ja teile teadlikkust sa vajad, kui seda kõige rohkem vajavad.

... [-]
Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Osakoormus
4 nädalat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

London Business School

Sloan Fellowship pakub sihikindlalt ning oma isiklikku ja tööalast arengut, ... [+]

Miks valida London Business School Sloan Fellowship?

Sloan Fellowship Londonis Business School harukordne võimalus.

Sloan Fellowship Londonis Business School pakub sihikindlalt ning oma isiklikku ja tööalast arengut, samal ajal laiendades oma karjääri silmaringi. See 11-kuulise täistööajaga programm pakub mitmesuguseid võimalusi, et arendada oma juhtimisoskusi, mis pakub sulle vajalikud teadmised, et siirduda funktsionaalne üld-ja strateegilise juhtimise rollid ja valmistab teile kõige vanem ja rahvusvaheliste positsioonide ettevõtluse ja tööstuse kogu maailmas.

Sul on:

õpetanud maailmatasemel, dünaamiline teaduskonna kes on pärit rohkem kui 20 riigis üle maailma ning on jätkuvalt koostöös tööstuse ja valitsusega jagada kogemusi õpilastega teistest rahvustest, kultuuritausta ja väljakutseteks äritegevuse keerukate globaalses keskkonnas arendada sügavust ja keskenduda erilist huvi pakkuvad pinnad läbi meie laia valikut valikainete kursused ja märkimisväärne üksikprojekti kiirendada oma karjääri, muutes oma karjääri või hargnevate läbi ettevõtluse ettevõtmist oma koosoleku ja kuulda top rahvusvaheliste ettevõtete juhid osalevad meie austatud spiiker seeria Tippjuhtkonna briifingud ja teiste suuremate kooli ürituste õpib ülikooli tasumata keskne asukoht, lühikese kabiiniga autosõidu kaugusel linna äri-, finants-ja kultuurikeskusi, kust leiad peakorter som e suurimaid ülemaailmsed ettevõtted tutvumise mitmekesine ja laiaulatuslikud 25500 pluss rahvusvahelise Alumniverkostossa koos üle 35 vilistlased klubid 100 riigis. ... [-]
Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
11 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles