Loe ametlikku kirjeldust

LCCM korraldab Open Days'i 17. augustil

Meist

LCCM on loomingulise kõrghariduse kolledž. Oleme ainus sõltumatu kolledž Suurbritannias, mis pakub kraadi muusikas, sõnades ja kraadiõppes loomingulises ettevõtluses.

Meie lugu

LCCMi lugu algas kõigepealt 2002. aastal, kui Darius Khwaja otsustas leida uue kolledži kaasaegseks populaarseks muusikaks Londoni kesklinnas. Eesmärk oli luua uus lähenemisviis muusika õpetamisele, mis segaks parimaid ülikoole ja konservatooriume kunsti koolikeskkonnaga. Kursus, mis tõusis sisseehitatud toodanguga, andis LCCMi esimeseks muusikakolledžiks, kus kõik õpilased pidid õppima nii jõudlust kui ka tootmist; areng, mis ilmnes üha enam muusikatööstuses.

118022_118000_OurStory.png

Meie ülikoolilinnak

Music Box - nüüdisaegne hoone, mis on välja töötatud spetsiaalselt LCCM-i jaoks, pakub muusikakastis teile tõeliselt muljetavaldavat ja inspireerivat ruumi kuues põrandas, et õppida, luua, täita, salvestada ja teha koostööd.

Oleme investeerinud rajatistesse ligi 5 miljonit naela. See uus sait pakub teile ainulaadseid ressursse muusika, kirjutamise ja ettevõtluse jaoks.

Meie rajatiste hulka kuuluvad:

 • Koht, meie enda pärisruum
 • Baar
 • Kohvik
 • Vaikne ruum
 • Tööala ja raamatukogu
 • Dušid ja kapid
 • Koosolekuruum
 • 2 redigeerimisruumi
 • 2 digitaalset klaveriruumi
 • 3 salvestusstuudiot
 • 4 arvuti laborit
 • 7 klassiruumi
 • 7 helikindlat sisustust
 • 10 individuaalset praktikakabiini

Tutvuge meie ülikooliga oma 360 virtuaalse ülikooli ringkäiguga.

111488_111430_LCCM_093.jpgLCCM kogukond

LCCM on mõeldud inimestele, kes soovivad tõsiselt arendada muusikat või kirjalikult karjääri, kus õnnestub talent, kujutlusvõime ja loovus.

Väikese üliõpilaskonnaga kolledžina tunneme uhkust iga inimese tundmaõppimise üle. Meie professionaalsed töötajad on julgustavad ja ligipääsetavad ning meie õpilased on sõbralikud ja toetavad.

LCCMi tööstusharu juured ja suhted annavad teile kohese juurdepääsu spetsialistide võrgustikule, et toetada oma loomingulist karjääri lähiaastatel.

118021_117999_LCCMCommunity.png

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

London College of Creative Media

Meie programm Music Performance aitab teil oma ettevõtluskarjääri alustada. Teil on kasu tööstuse ekspertidest, kes valmistavad teid ette ettenägematute äristsenaariumide ... [+]

MMus muusika jõudluses

Kas otsite oma jõudlusoskusi, et saaksite ennast muusikatööstuse esirinnas asetada? Kas soovid jätkata muusika valdkonnas kunstilist ja professionaalset edu?

Meie programm Music Performance aitab teil oma ettevõtluskarjääri alustada. Teil on kasu tööstuse ekspertidest, kes valmistavad teid ette ettenägematute äristsenaariumidega tegelemiseks. Aitagem teil vabastada oma kunstiline potentsiaal ja arendada algupärast repertuaari. Tänu sellele programmile saate ühe sammu lähemale, kuhu soovite seda teha.

Samuti on saadaval MMus muusika jõudluses - PG diplom ja PG sertifikaat

See programm on mõeldud arendama oma oskusi esineja, muusikajuhina, heliloojana ja korraldajana tööstusharu juhtivale standardile. Selle 12-kuulise magistriprogrammi käigus juhivad õpilased mitmesuguseid loomingulisi, koostöölisi ja professionaalseid seadeid, mis arendavad teie spetsialistide jõudlust ja loomingulist praktikat, luues samas olulise osa originaaltööst, mis kajastab erilist kunstilist häält.... [-]

Suurbritannia London
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
London College of Creative Media

Kas olete huvitatud sellest, kuidas õppida tootjatena õnnestuma? Kas soovite õppida muusikatööstuses töötamiseks vajalikke oskusi? Meie muusikatootmise programmis on antu ... [+]

MMus muusika tootmisel

Kas olete huvitatud sellest, kuidas õppida tootjatena õnnestuma? Kas soovite õppida muusikatööstuses töötamiseks vajalikke oskusi? Meie muusikatootmise programmis on antud valdkonna asjatundjate spetsialistid, kes aitavad teil mõista ja arendada oskusi, mis on vajalikud muusikaäris suurepärase karjääri alustamiseks. Tänu meie programmile saate ehitada nõudluse seisukohalt kriitilisi ja loomingulisi oskusi, et edukalt tegutseda muusikaäri ettevõtjaks.

Muusika tootmise MMus - saadaval on ka PG diplom ja PG sertifikaat

See on professionaalselt keskendunud praktikapõhine magistrikraad aspirantide karjääri tootjatele kaasaegses muusikas. 12-kuulise programmi eesmärk on arendada arenenud muusikatootmisvahendite, -tehnikate ja -protsesside spetsialistide arusaamist, luues märkimisväärse osa algupärastest töödest, millel on eriline kunstiline isiksus.... [-]

Suurbritannia London
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

London College of Creative Media

Kas teil on kunagi olnud idee, mis võiks olla uue äritegevuse aluseks ja mida soovite näha reaalses mastaabis? Kujundanud ja tarnitud kogenud tööstusharude juhendajate ja ... [+]

MA loomemajandus

Kas teil on kunagi olnud idee, mis võiks olla uue äritegevuse aluseks ja mida soovite näha reaalses mastaabis? Kujundanud ja tarnitud kogenud tööstusharude juhendajate ja mentorite meeskond, meie kraadiõppe loomingulise ettevõtluse tase laiendab ja täiustab teie praeguseid teadmisi ja oskusi, andes teile serva, mis on vajalik lahja loomingulise käivitamise leidmiseks või lootust juhitava karjääri avamiseks. . Sa õpid arendama ja segama oma teadmisi ja oskusi loovuses, innovatsioonis ja ettevõtluses projektipõhise protsessi kaudu, mis hõlmab tegevuste õppimist, tegevusuuringuid ja reflekteerivat praktikat.

Kursuse nõuded

Meie MA annab teile "start-up" keskkonda, kus saate kujundada idee elujõuliseks äriettevõteteks loomemajanduses. Selleks, et saada MA täielikult, peate:... [-]

Suurbritannia London
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

London College of Creative Media (LCCM)