London School Of International Business - LSIB

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meie eesmärk

Pakkuge paindlikku veebipõhist õpet, mis aitab igal ajal ja igal ajal omandada kutsetegevuse kvalifikatsiooni ja viia karjäär uutesse kõrgustesse.

Kes peaks meie kursusi tegema?

Edukad juhid, juhid ja spetsialistid, kes soovivad oma karjääris edasi liikuda. Ambitsioonikad inimesed, kes soovivad oma valitud karjääri kiirendada Need, kes soovivad asutada uue ettevõtte või viia praeguse ettevõtte kõrgemale tasemele.

Karjääriarendus

LSIB-ga õppimine annab teile võimaluse arendada oma teadmisi äri- ja infotehnoloogia alal ning aitab teil oma põhipädevusi laiendada - nii omandate oskused tööprojektide ja olukordade tõhusamaks lahendamiseks. Pakutavad programmid aitavad teil saavutada reklaamivõimalusi, kasutades meie nüüdisaegset veebipõhist õppeplatvormi, ja teenida bakalaureuse või magistri kvalifikatsiooni.

Õppige igal pool ja igal ajal

Meie, LSIB, pakume teile paindlikke õppevõimalusi. Meie veebimudeli kasutamisel on teie eeliseks see, et saate õppida oma riigist lahkumata ja omandada siiski oma kodu või kontori mugavustest lähtuv kraad.

Meie programmid on väga paindlikud ja valikulised üksused võimaldavad teil spetsialiseeruda valdkondadele, mis teid eriti huvitavad. Mooduleid / ühikuid saate uurida suvalises järjekorras.

Toetus

LSIB-i tudengitena on teil juurdepääs veebipõhiste materjalide vormis ulatuslikule toetusele. Meie õpilased suhtlevad selliste veebifoorumite kaudu nagu Facebook ja Twitter.

Kvaliteet

Saadud kvalifikatsiooni osas võite olla kindel, kuna kõik LSIB kvalifikatsioonid on vastavate organite poolt täielikult tunnustatud ja akrediteeritud, tagades omandatud kvalifikatsiooni aktsepteerimise.

Tasuv ja kõrge väärtus

LSIB püüab tagada, et tema programmide maksumus oleks alati võimalikult taskukohane, ilma et see kahjustaks hariduse taset. Programmid on täielikult akrediteeritud ja aktsepteeritud kogu maailmas.

Kvaliteetsete programmide edastamiseks kasutame virtuaalse õppeplatvormina oma e-õppe platvormi, mida nimetatakse ka õppehaldussüsteemiks. Meie õppeplatvormil on kõik vajalikud vahendid maailmatasemel hariduse andmiseks. Pakume erinevaid ärikvalifikatsioone, mis vastavad teie enda sarnaste õpilaste õppimisvajadustele kogu maailmas. Need kutsekvalifikatsioonid on loodud vastama tööandjate nõuetele.

Võib-olla olete juba tööl ja soovite oma karjääri kutsekvalifikatsiooni õppimisega edasi arendada, saame kindlasti aidata teil seda saavutada. Mis iganes su eesmärgid on, LSIB on siin selleks, et teid toetada ja aidata teil nendeni jõuda. Meie kursuste eelised on järgmised: -

Professionaalne

Meie kvalifikatsioon annab teile oskused edu saavutamiseks ja töökoha muutmiseks. Pakume programme alates ärijuhtimisest ja lõpetades infotehnoloogiaga - neid pakutakse 100 protsenti veebis.

Taskukohane

Meie programmid on teistega võrreldes väga taskukohased ja aitavad teil säästa tuhandeid kroone, pakkudes teile seega oma investeeringult suuremat tulu.

Tunnustatud

Meie kvalifikatsiooni tunnustavad ja akrediteerivad kolledžid, ülikoolid, tööandjad ja valitsused kogu maailmas. Pakutavad programmid on kvaliteetsed õppekavade osas (mida regulaarselt ajakohastatakse vastavalt ärimaailma nõuetele) ja nende edastamise kaudu meie veebipõhises õppehaldussüsteemis.

Mugav ja paindlik

Meie programme saate õppida nii veebis kui ka kaugõppe kaudu kodus või kontoris pakutavatest mugavustest. Programmidele pääsete juurde igal kellaajal kellaajal, olenemata sellest, kas olete tööl või puhkusel.

Asukohad

London

Address
Crown House, 616 N Circular Rd, London NW10 7PN, UK
EC1V 4PW London, Inglismaa, Suurbritannia