Loe ametlikku kirjeldust

MEIE EESMÄRK

Anda paindlik e-õppe, mis aitab saavutada professionaalne äri kvalifikatsiooni igal pool ja igal ajal ning võtta karjääri uusi kõrgusi.

WHO peaks jätkama Meie kursused?

Edukad juhid, juhid ja spetsialistid, kes soovivad arendada oma karjääri. Ambitsioonikas inimesi, kes tahavad Kiirendatud oma valitud karjääri Need, kes soovivad alustada uue ettevõttega või võtta praegusest kõrgemale tasemele.

Karjääriplaneerimise

Õppimine LSIB annab teile võimaluse arendada oma teadmisi äri-ja infotehnoloogia ning mis aitavad teil kasvatada oma võtmepädevused - nii et sa omandada oskusi, et võidelda tööprojektid ja olukordades efektiivsemalt. Programmid pakutakse abi jõuad võimalus teenida edendamise abil meie nüüdisaegse õppe platvormi ja teenida bakalaureuse või magistriõppe kvalifikatsiooni.

Uuring ja kõikjal

Meil on LSIB pakkuda paindlikke õppimisvõimalusi võimalusi. Kasutades meie online mudel olete ära õppimise jätmata oma riigi ja ikka saavutada kraadi mugavustega oma kodus või kontoris.

Meie programmid on väga paindlik ja vabatahtlik ühikut võimaldab teil spetsialiseeruda valdkondades, mis teile eriti huvi. Saab uurida moodulid / osakud suvalises järjekorras.

toetus

Nagu LSIB õpilased on teil juurdepääs terviklik toetust vorm online materjale. Meie õpilased suhtlevad läbi foorumid nagu Facebook ja Twitter.

KVALITEET

Sa võid olla väga kindel kaliibriga kvalifikatsiooni saate, kui kõik LSIB kvalifikatsiooni täielikult tunnustatud ja akrediteeritud asjaomaste asutuste tagada, et kvalifikatsiooni omandanud on hästi vastu.

Ökonoomne ja kõrge väärtusega

LSIB püüdlusi tagada oma kulud selle programmid on alati võimalikult soodsa hinnaga ohustamata standarditele oma hariduse. Programmid on täielikult akrediteeritud ja tunnustatud kogu maailmas.

Et pakkuda meie parima kvaliteediga programmid, mida me kasutame meie E-õppe platvormi nimetatakse ka Learning Management System kui meie virtuaalse õpikeskkonna. Meie õppe platvorm on kõik vajalik tööriistad esitada on-line maailmatasemel haridus. Pakume erinevaid äri kvalifikatsiooni, mis vastab õppe vajadustele õpilaste nagu iseennast, kogu maailmas. Need kutsekvalifikatsiooni on kavandatud vastama tööandjate.

Sul võib olla juba tööl ja soovivad edasi oma karjääri õppides kutsekvalifikatsiooni saame kindlasti aidata teil seda saavutada. Mis iganes on Sinu eesmärgid on LSIB on siin, et toetada teid ja aitab teil saavutada neid. Kasu meie kursused on järgmised: -

Professionaalne

Meie kvalifikatsiooni teile oskusi, et olla edukas ja muuta töökohal. Pakume programme alates Business Management Information Technology - tarnitud 100 protsenti online.

Taskukohane

Meie programmid on väga taskukohane võrreldes teistega ja aitab teil säästa tuhandeid kroone seega pakub sulle suuremat tulu oma investeeringuid.

Tunnustatud & High Quality

Meie kvalifikatsiooni tunnustatakse ja akrediteeritud kolledžid, ülikoolid, tööandjad ja valitsused kogu maailmas. Programmid pakutakse on kõrge kvaliteediga nii õppekava (mida ajakohastatakse korrapäraselt kohta nõuetele ärimaailmas) ja kohaletoimetamise läbi meie e-õppe süsteem.

Mugav ja paindlik

Saab uurida meie programmid võrgus või kaugõppe teel mugavustega koju või kontorisse. Võite kasutada meie programme igal ajal päeval, kas sa oled tööl või puhkusel.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise